niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Jest oficjalny komunikat: z domu Jaruzelskiego IPN wyniósł 17 pakietów akt!

Dodano: 29.02.2016 [23:10]
Jest oficjalny komunikat: z domu Jaruzelskiego IPN wyniósł 17 pakietów akt! - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Instytut Pamięci Narodowej wydał komunikat w sprawie czynności prokuratora IPN dokonanych w domu wdowy po Wojciechu Jaruzelskim. Dziś w budynku trwało przeszukanie.

W komunikacie IPN potwierdza, że prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie przeprowadził w domu należącym do wdowy po Wojciechu Jaruzelskim czynności procesowe. Miały one na celu zabezpieczenie dokumentów podlegających przekazaniu do IPN.

Prokuratorowi IPN towarzyszyła policja.

W wyniku przeszukania zabezpieczono 17 pakietów dokumentów. "Będą one podlegały procesowym oględzinom przeprowadzonym przez prokuratora IPN z udziałem specjalistów-archiwistów z Biura Udostępniania i Archiwizacji Dokumentów IPN" - przekazała rzecznik Instytutu.

IPN poinformował ponadto:

Czynności prokuratora zostały prowadzone w oparciu o postanowienie wydane na podstawie art. 219 par. 1 kodeksu postępowania karnego. Trwały od godziny 9 do 19 i przebiegły bez zakłóceń. Zostały dokonane w ramach śledztwa sygn. S 64/15/Zi w sprawie ukrycia przez osobę do tego nieuprawnioną dokumentów podlegających przekazaniu Instytutowi Pamięci Narodowej, tj. o czyn z art. 54 ust. 1 ustawy o IPN.

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Sprawa „Bolka“ się powoli wyjaśnia dzięki pakietom znalezionym u Jaruzela. Otóż okazuje się, że to nie Bolek donosił na jego kolegów z pracy, ale to eSBecy donosili Bolkowi jakie numery będą wylosowane w następnym losowaniu Toto-Lotka. Obecnie jest wiadomo, że 60 % Sbekąw to byli patriotyczni aniołowie (przypuszczam, że w tej grupie znajdzie się również eSBek Piotrowski , zabujca księdza Popiełuszki. No, ciekawy ten nasz Bolek.

Upublicznić jak najszybciej.

Hakerzy wyłaczą nam prąd:"Hakerzy najpierw wyłudzili „od kogoś na Ukrainie” dane pozwalające na dostęp do krajowych systemów, a potem stworzyli mapę ich wewnętrznej struktury i 23 grudnia przypuścili serię ataków, skoordynowanych tak, by następowały w 30-minutowych odstępach. Wyłącznikami operowało „wielu zewnętrznych uczestników” poprzez zabezpieczone kanały komunikacji, pozbawiając prądu ponad 225 tys. Ukraińców. Następnie hakerzy „wyczyścili” liczne systemy za pomocą złośliwego oprogramowania o nazwie KillDisk, które usunęło pliki i uszkodziło zainfekowane systemy, m.in. usuwając program pozwalający elektrowniom na ręczne sterowanie nimi lub ich ponowne włączenie. Hakerzy unieszkodliwili też rezerwowe zasilanie.

Według amerykańskich śledczych Ukraińców mogła uratować przestarzała technologia. Dzięki temu, że nie wszystkie systemy są tam jeszcze w pełni skomputeryzowane, mogli oni przywrócić dostawy prądu poprzez ręczne przestawienie wyłączników.

Zła wiadomość dla USA jest taka, że my nie możemy tak zrobić. Mamy 3,2 tys. firm energetycznych i musimy mieć bardzo dokładnie wytyczoną równowagę między ilością generowanego i zużywanego prądu, którą da się osiągnąć tylko za pomocą internetowego sterowania systemami. Ukraińcy mieli szczęście (…)"- wpoilityce

Od pewnego czasu dostaję na komórkę abonament w T Mobile.
Faktury ze STOEn i PGNIG o nie zapłaconych fakturach , mime że nie mam żadnych umów z nimi podpisanych.W PGNiG nic nie wiedzą ,nie chcą zgłosic na Policję że ktoś się pod nich podszywa.
A smsy dostaję nadal.Nikt nic nie wie.

Przez te czerwone satelity wszyscy mają czarne białe sny, w których straszy czerwona bezpieka...czas skończyć z tamtymi czasami odbudować Polskę wolną i niezależną...

Żegnajcie esbeckie watahy!
(na melodię szanty "Hiszpańskie dziewczyny")

Żegnajcie nam dziś, esbeckie watahy;
Żegnajcie nam dziś OP z WSI!
Już waszych szantaży skończyły się strachy.
Wysypał generał je Kiszka... hi, hi!

I strach waszych głów objawia wciąż Bolek.
I zmienia wciąż baśń, i plącze w niej się.
I legion agentów wraz z Bolkiem już poległ.
I upadł z kretesem mit Trzeciej RP!

Okrągłych wciąż kłamstw próbują w podzięce;
Okrągłe są, jak okrągły był stół.
Baśń słudzy serwują, jak schab w Magdalence,
Bo czują, że naród już kopie im dół...

I strach waszych głów...

Niedługo TW ujrzymy archiwa,
Choć wyje jak wilk medialny ich chór.
Tak zwana elita na stołkach się kiwa;
Krawaty ściskają ich szyje jak sznur...

I strach waszych głów...

Ćwierć wieku trwał czas moralnej zgnilizny.
Nobleśny TW, co chcesz sobie twierdź,
Lecz kara jedyna za zdradę Ojczyzny,
Co jurgiel zniweczy - nazywa się: ŚMIERĆ!

I strach waszych głów...

Bardzo Was proszę,uwazajcie.Monisia Jaruzelska to nie fruwająca w obłokach Kiszczakowa.Monisia to znana cwaniara.Gdzieś słyszałam,że podobno,wszystkie ważne dokumenty (oprócz tych,które sobie gdzieś tam zachowała)przetrzymuje w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku.Nie wiem,dlaczego właśnie tam,ale tak słyszałam.Widocznie jest tam,jak w większości uniwerstytetów,przechowalnia komunistycznego betonu.A policja na teren uniwersytetu nie za bardzo chce wchodzić.Ale,jak wspomniałam wcześniej,to tylko pogłoski.Nie chce mi się jakoś uwierzyć,że Jaruzelskie trzymałyby dokumenty w domu i czekały cierpliwie,na zapowiadany od dłuższego czasu przez IPN(sic!)audyt w swoim domu.Mam podejrzenia,że tym razem to będzie mina,tzn.większość z nich będzie fałszywa po to,żeby w ten sposób ośmieszyć lustrację i akta Kiszczaka.

Prosze powiadomic nie nas, tylko IPN lub prokuratora!

Wystarczy,że powiadomię dziennikarzy z tego portalu.Do tego IPN-u(czyt.Łukasza Kamińskiego) jakoś serca nie mam.Jeszcze powiadomi rodziny SB-eków i się przygotują na oczekiwaną niezapowiedzianą kontrol.

szczegółowe informacje o hakach które miał u siebie Jaruzelski

http://www.pomniksmolensk.pl/n...

w PRL-U naprodukowano tylu moskiewskich błaznów - GENERAŁÓW z obecne państwo polskie nie dość iż nie może się ich doliczyć to w dodatku nie potrafi w należyty sposób rozliczyć tych komunistycznych zbrodniarzy i przestępców z ich haniebnych czynów! .... nie ma komu poddać ich degradacji i odpowiedzialności karnej ....W III RP w glorii i chwale piastują swoje zaszczytne funkcje generalskie , dozgonnie całymi rodzinami otrzymują wypasione emeryturki ,i w asyście honorowej odprawiane są im pogrzeby na alei zasłużonej ...i aż mi się nie dobrze robi patrząc na tą obłudę , zakłamanie i kurewstwo !!!

To spadek po akceptacji grubej kreski przez POpaprańców. Gdzie był TK. tak pilnowali praworządności że zgodnie z Konstytucją wynosili na piedestał wrogów.A te krzyki Budek i innych "niby paragrafów" można śmiało zapisać na poczet zdrady.Jak ktoś zna historię i wie że piszę prawdę to jaki atak.

Z szafy Jaruzela chciałbym zobaczyć donosy Wałęsy do WSW na swich kolegów kiedy był w wojsku. Czy też miał pseudo Bolek?

Oj cywile,cywile.WSW (ob.Żandarmeria),Straż Pożarna,Straż Graniczna,Policja (Milicja) to MSW ! Raczej do Cześka...

Wówczas miał ksywe "Sztacheta"

Ile jeszcze pakietów danych leży w domach generałów, będzie miała policja gdzie szukać prawdy o tamtych dniach które nie tak dawno jeszcze były przedmiotem handlu i dalej są co najgorsze...

A moglibyście zainteresować się archiwum KOK-u.

Jaruzelski i Kiszczak już nie żyją to ich ubezpieczenie na życie i gwarancja nietykalności sądowej im jest już niepotrzebna. Teraz czas na udostępnienie akt historykom i na rozliczenie wszystkich sprzedawczyków, którzy im służyli. A przecież mogli przetaczać im krew i trzymać ich przy życiu dla własnego bezpieczeństwa, a tak sprawa się rypła i niejedna legenda upadnie - bo jak mówiła pani Kiszczakowa, że rok 2016 jest końcem komuny w Polsce. I nic tutaj nie pomogą esbeckie marsze szKODników. Na Węgrzech maszerowali przez ponad rok, i to nie garstka, a do miliona ludzi, a jednak rząd Orbana wybrano ponownie z druzgoczącą przewagą głosów. Czerwona hydra zdychała 26 lat, ale w końcu zdechła!

O tym, jak PAK przeprowadziła atak z bronią w rękach na PRL-owską ambasadę w Szwajcarii w 1982 roku :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

A także o tym, jak ambasador Rurarz poprosił o azyl polityczny
po tym, gdy bandyta Jaruzelski wprowadził stan wojenny.

"Panie Generale, wydając rozkaz użycia Wojska Polskiego przeciwko polskiemu narodowi, zapewnił Pan sobie miejsce w naszej krwawej historii jako oprawca tegoż narodu. [...] Czyżby Pan, Generale, był tak naiwny, że nie zdaje sobie sprawy z faktu, komu Pan służy ? "

Amb. Rurarz został przez WRON-ę skazany zaocznie na karę
śmierci. Nigdy nie wrócił do Polski.

wypiłem dwa może trzy kieliszki - Lech Wałęsa - WÓDA ZRYJE BANIE
TELEDYSK
https://www.youtube.com/watch?...

Obawiam się, że to może być jakaś prowokacja dawnych SB, bo teczki tak jakoś dziwnie leżały, leżały i nikt się nimi nie interesował, nikt o nich wcześniej nie wiedział, nikt nie ukrył i czekały na "odkrycie" przez IPN. Nikt nie chciał je "przejąć w spadku"

Dziś-wiadomości tvp przypomniały rozmowę Bolka i Jaruzela.Obraz to jednak więcej mówi niż 1000 słów.Bolek napięty,gdy mowa o teczkach.A Jaruzel zarzeka się,że teczki go nigdy nie interesowały i nawet teraz tego...żałuje.Fakt jest taki ,że jak mówi Kiszczakowa,Bolek biegał do nich,,wywiadowczo,, w sprawie teczki,a pamiętamy ,że i jubilata Jaruzela nawiedził.Są fotki w sieci.

Wałęsa w filmie: "Jak "Bolek" - Lech Wałęsa, zniszczył pierwszą Solidarność?" wypowiada się bardzo mocno, kategorycznie,stanowczo. Może to świadczyć że czuł się w obecnym czasie bardzo pewnie tak jakby nie bał się komunistów i można odczuć wrażenie ,że ktoś nim sterował,(prawdopodobnie władza PRL-u, poprzez SB)co ma robić i co i jak mówić.

Tajni współpracownicy, sprzedawczyki, agenci, funkcjonariusze NKWD czy Smiersz-i itd... w zaparte będą twierdzić, że są najlepszymi Polakami, patriotami, dostojnikami, bohaterami, a jedynie Prawo i Sprawiedliwość na czele z Przewodniczącym, z Prezydentem i Panią Premier odpowiadają za wszystko co najgorsze. Gotowi są nawet posunąć się do piramidalnych kłamstw czy przeinaczeń. Będą nawet wspierać, że PiS ponosi winę za narodzony Stalina czy Hitlera. Nie warto zwracać uwagi na ten bełkot, metody rodem ze wschodu, poziom mentalności... Warto zastanowić się czy robimy dosyć dużo i dość przezornie? Czy trzeba ujawniać się skoro zdrajcy i agentura się ukrywa? Znamy przecież fakty z okresu powojennego z PRL-u. Ilu w Polsce znalazło się Enkawudzistów, Neokomunistów, Żydo-Komunistów, PZPR-owców, sprzedajnego łajna, karierowiczów,... długo by wymieniać. Ilu najprzyzwoitszych Polaków zabito skrytobójczo i za pomocą sfingowanych sądów? Czy nie powinniśmy o tym pamiętać na co dzień i wyciągać na dzisiaj wnioski? Zło nigdy nie śpi. Bądźmy przezorni, a przezorny ma być zawsze ubezpieczony!

Przyjacielski Związek Zdradziecki po 1945r.przesiedlił do Polski ok. 200 000 swoich ludzi robiąc im polskie nazwiska. To był doborowy sort żydokomunistów krzyżówek różnej maści. Inaczej nie udaloby się w takiej skali zrobić tych stalinowskich mordów.
Teraz ich potomkowie chodza obowiązkowo na KODa.

Warto było czekać na te piękne czasy by na własne oczy cuda te zobaczyć........
Bardzo brakuje Jana Kaczmarka :(

Od dzisial mamy nowa jednostke miary. Pakiet.

A co z szafą u Moczarów? Dzieci już przekazały zasoby?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl