niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Schetyna wybuchł na demonstracji KOD. Lepiej nie zadawać takich pytań, bo można oberwać?

Dodano: 28.02.2016 [15:28]
Schetyna wybuchł na demonstracji KOD. Lepiej nie zadawać takich pytań, bo można oberwać? - niezalezna.pl
foto: screen You Tube
Do zdjęcia się uśmiechał, inaczej było, gdy padło niewygodne pytanie. O kogo? Lecha Wałęsę i jego przeszłość. Bloger pojawił się na marszu KOD i zaczepił Grzegorza Schetynę. Wystarczyło jedno pytanie, a przewodniczącemu Platformy Obywatelskiej puściły nerwy i wytrącił kamerę Ziemowita Piasta Kossakowskiego. Zobacz wideo!
 
Grzegorz Schetyna brylował na marszu KOD. Apelował o obronę dobrego imienia Wałęsy.

Przyjechaliśmy bronić Lecha Wałęsy

– mówił. Nie mogło oczywiście zabraknąć ataku na Prawo i Sprawiedliwość.

Nie pozwolimy na to, żeby Polska była zawłaszczona. „Nie” państwu PiS, „nie” Jarosławowi Kaczyńskiemu

– nawoływał Schetyna.
 
Przed samym marszem Schetyna opublikował zdjęcie na Twitterze. Uśmiechnięty od ucha do ucha.Zupełnie inną twarz polityk PO pokazał w spotkaniu twarzą w twarz z vlogerem. Pytanie o Lecha Wałęsę, jakie zadał Ziemowit Piast Kossakowski, wyprowadziło szefa Platformy z równowagi. Wściekł się i szarpnął kamerą.

Ziemowit Piast Kossakowski, mogę Pana na sekundkę poprosić

– powiedział youtuber do Grzegorza Schetyny.

Panie Grzegorzu, ocenia pan, że donosy Lecha Wałęsy na Henryka Lenarciaka, Henryka Jagielskiego i Józefa Szylera są prawdziwe?

– zapytał Kossakowski, a Schetyna jakby nigdy nic zaczął się oddalać.

Panie Grzegorzu, czemu pan ucieka? 

– dodał bloger. Schetyna stanął, odwrócił się i szarpnął za kamerę.

Zobacz wideo:

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Mali ludzie o mentalności cinkciarzy dla kariery zrobią wszystko. Ten kod i podłączeni do niego to jakieś szurane towarzystwo. Wycierają sobie gęby górnolotnymi hasłami a tak naprawdę zwykłych ludzi mają w d..pie. Część z nich jest im tylko potrzebna na chwilę, instrumentalnie.

A jakim prawem Schetyna zniszczył kamerę. Obowiązkiem jego jako polityka było udzielić odpowiedzi. Ale chamstwo, buta tego niemca w stosunku do Polaków jest znana. Widzicie kto prezentuje PO-tworniaków i kto jest jego członkami.

To i tak bloger miał szczęście bo gdyby zapytał tego cieniasa PO-ch... o aferę hazardową to by go zapewne zastrzelił ???!!!

Jeżeli to prawda, że pacyfikował demonstrację, to ludzie mogliby mu zrobić "kęsim". "Niech dziękuje Bogu, że uszedł cało, ale ja nie będę miał kogo sprzedać na galery" (rozsierdzony Tuhaj-bej).

No i co widać? - Taki mały uliczny bandziorek, rzucający się na każdego, kto mu się nie podoba. Pewny tego, że jest ponad prawem, on tu jest panem, elitą z wyższymi standardami, milioner z poselskim mandatem. Warto na stałe włączyć ten obrazek do portretu tego, tej osoby.

Poszli zaprezentować swoje nowe 'garnitury" w uśmiechach hahaha bo chamstwo i tak wyszło na jaw .Buldożer już nie trzyma nerwów na wodzy... Nie udaje ,że ma klasę,puściły hamulce .

Caly ten KOD, wraz ze Schetyna, Petru oraz cale to "doborowe twarzystwo" w tle tych fotografii …. to obecna Rosja, (tak jak w 1940 roku) to …. moglaby sobie zapakowac w bydlece wagony - a potem wywiezc szybko gdzies na Wschod do siebie … najlepiej daleko za Ural !!!!

:o))

ENDE

Najgorzej jak prostackie chamisko dorwie się do polityki.

Mali ludzie od Komitetu Obrony Denuncjacji.

PO prostu Targowica PO-PSL + Petru + szechter i z podejrzaną przybudówką KOD dopięła swego szczytu i wybrała sobie za ikonę bohatera na jakiego zasługuje, tj. TW Bolka.

dlaczego w telewizji Kurskiego nie ma informacji o tym, jest za to miejsce dla Gasiuk Pihowicz

Schetyna „Radek” czy to jeszcze agent, czy już ukadrowiony funkcjonariusz, jaką ma rangę?

Biznes w Polsce można robić na głupocie?/4 min/
https://www.youtube.com/watch?...

jakieś te noski i uszki czerwone bo musiały wyleźć z POtulnych gabinetów na ulicę,bo na dworze zimno dlatego chcą wrócić na salony za grube miliony

Oj malina, malina byla sobie w PO taka jedna dziewczyna.
Czarna jak noc ukrywala swoja tozsamosc co moc bo nikt nie mogl wiedziec gdzie jej problem sie zaczyna I nie mogl tez powiedziec napewno czy Schetyna to Dziewczyna?

morda bandyty..
jak zakonczyla sie afera hazardowa?

KOD to pomyleńcy od psychuszki, kiedy byli w SB, zomo, milicji, też nie wiedzieli po co są te demonstracje, kazali sikać i pałować, aresztować no to pałowali. Tępota do potęgi entej, w transparentach podają mniej więcej to, co zapamiętali z pacyfikowania w PRL-u - inteligencja małp, z szympansem Schetyną.

Schet w dresach czułby się bardziej zrelaksowany,a tak jakieś guźiki,krawaty ,szaliki to ciężko opanować i te pytania!-no nie,przecież mógł z bańki pojechać.

Wielokrotnie będąc w Bukareszcie w okresie rządów Ceausescu obserwowałem wymarłe niemal miasto podczas przejazdów wodza. Ale Securitate mogłaby się uczyć od HGW blokady miasta w czasie przemarszu KOD et consortes.

Grzesiu "zniszczę cię" tym razem nie przepuścił kamerze.

Znowu jaja na miękko.Śmieszny to jest ten safanduła,że tak dął się bić.Ja bym KAŻDEMU takiemu napastnikowi tak oddał,w obronie koniecznej oczywiście,że by się kopytami nakrył i nie miał siły ani odwagi zeznawać,bez względu na borowiki.Choćby to miała być moje ostatnia akcja w życiu.Niejeden się już przekonał.

To jest metoda PiS - na miękko - taki "styl" doprowadzi do wiosennych wyborów.A tu trzeba AGRESJI.

Antyall! Prawdopodobnie nie masz racji?! Trzeba to "towarzystwo" doprowadzić do samoucestwiwienia. Polacy muszą się obudzić, przecież alimenciarze, szubrawcy, zdrajcy jeszcze mają POparcie w Polsce.

Ruszysz to gówno i potem nie domyjesz ręki.
Będzie ci ciągle śmierdzieć gównem i czosnkiem.

Dlaczego ta gnida chodzi jeszcze po Ziemi?

Po trupach do koryta.Gdzie twoj usmiech sk................

Jak zwykle pedalskie zachowanie scheta. Tuż przed aresztowaniem też tak będzie robić

Grzegorz S. jest po prostu Totalny

Bo to był zły mężczyzna.

A ja to bym sprawdził tego bandziorka, czy mu nowe szuflady wbrew temu co mówią dobrze się trzymają! Nawet kratkę browara mogę wyasygnować na ten ogólnonarodowy cel!

Dlaczego ten typ jeszcze nie siedzi!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl