niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

4-latek skazany za potrójne morderstwo

Dodano: 25.02.2016 [16:34]
4-latek skazany za potrójne morderstwo  - niezalezna.pl
foto: Gigi Ibrahim/wikipedia.org
Wymiar sprawiedliwości Egiptu skazał 4-letnie dziecko na dożywocie za zabójstwo trzech osób. Sąd nie wziął jednak pod uwagę zbieżności nazwisk z inną osobą. Prawdziwy poszukiwany ma ponad 50 lat.

Chłopczyk miałby dokonać zbrodni nie mając ukończonych dwóch lat.

Ahmed Mansour Sharara został oskarżony o potrójne zabójstwo i niszczenie mienia w trakcie antyrządowych protestów w Egipcie dwa lata temu. Po dramatycznym apelu ojca rzecznik ministerstwa spraw wewnętrznych powiedział, że dziecko nie trafi do więzienia.

Do sądu nie dotarł na czas akt urodzenia, 4-latek został więc uznany za winnego. Adwokat chłopca zarzucił w rozmowie z jedną z gazet, że sędzia niedokładnie zapoznał się z aktami sprawy. 
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

U nas też sędziowie nie czytają akt. Normalka.

Dobrze, że akurat miał 4 lata, bo gdyby przez przypadek trafiło na kogoś kto ma np 18, to odpowiedział by nie za swoje czyny, i nikt by się sprawą nawet nie zajął!

U nas na porządku dziennym.

Rzeplinski II!

Chlew a nie sędzia, w POlsce też takich nie brakuje.

U nas też nie czytają akt. Szczególnie w sądach rodzinnych. Zabierają dzieci i oddają zawsze matkom w razie rozbicia rodziny. Ojcowie zaś dostają alimenty i tzw. kontakty z własnym dzieckiem raz na 2 tygodnie (by podtrzymać znajomość). To norma i cokolwiek by się działo, jakiekolwiek by były przedstawione dowody, od normy nie odstępują prawie w 100 %. Ot, może raz na 300 przypadków, kiedy matka ucieknie z kochankiem za granicę. Czyli ? Egipt II.

Ojciec masz niestety w 100% rację - nasze sądy to republika bananowa, a zabieranie dzieci Ojcom jest tak nagminne i każdy o tym wie - dochodzi do takich patologii, że żony/matki SZANTAŻUJĄ mężów/ojców, że jak nie wykonajątego co one chca jak nie będą płacili im tak jak chcą itp. to sięz nimi rozwioda i zabiorą dzieci, bo wiedzą jakie POradzieckie mamy sądy, które prawie w 100% przyznają dzieci matkom nawet nie czytając akt sprawy. Dochodzi do takich patologii, że Ojcowie aby nie stracić dzieci (które kochają nad życie) to płacą itp. matkom (które często maja te dzieci głęboko w d...e) i żyją tak w jednym domu wchodząc w dupe wrednym matkom (które często nie dbają o dzieci a wręcz im szkodzą).

I potem się dziwić, że Ojcowie decydują się uprowadzić dzieci za granicę. Jakby mogli liczyć na uczciwy proces sądowy, to by walczyli w sądzie ale u nas są na starcie przegrani.
KIEDY PiS to zmieni - czekamy!!!

Zwierzeta nie ludzie, wiec co sie dziwic :) Wspolczuc tylko chlopcu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl