niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

KOD broni „Bolka”

Dodano: 25.02.2016 [09:14]
KOD broni „Bolka” - niezalezna.pl
foto: Silar; creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en
W najbliższy weekend w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu odbędą się marsze poparcia dla Lecha Wałęsy, który według materiałów zgromadzonych w IPN, za pieniądze, pod pseudonimem TW „Bolek”, niszczył ludzi Solidarności. – Ubekistan mobilizuje swoje rezerwy – komentuje motywacje protestujących w obronie donosiciela dr Jerzy Targalski.

- Większość Polaków przyzwyczaiła się do życia w kłamstwie, do szacunku dla tych, którzy za wszelką cenę potrafią się „urządzić”, jak „Bolek” – tłumaczy dr Targalski. – Jeżeli jego szkodliwa działalność nie spotka się ze strony rządzących z wyrazistym ostracyzmem, na jaki sobie zasłużył, ludzie nadal będą uważali, że realna władza w Polsce należy do donosicieli – podkreśla.

Jak poinformował szef Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski, sobotnia manifestacja w Warszawie przebiegnie pod hasłem „My, Naród” nawiązującym do wystąpienia Wałęsy z 15 listopada 1989 r. w amerykańskim Kongresie. Kijowski pytany przez media o powody organizowania manifestacji w tygodniu, kiedy ujawniono dokumenty, które zaskoczyły nawet dotychczasowych obrońców byłego prezydenta, odparł: „Fakty historyczne są zupełnie nieistotne w tej chwili. Zasługi Lecha Wałęsy dla Polski, Europy i świata są bezsporne”.

Na niedzielnej manifestacji w Gdańsku pt. „Solidarni z Wałęsą” ma się pojawić Wałęsa, który przebywa obecnie w Wenezueli. W pikiecie wezmą udział także m.in. Krzysztof Penderecki, Daniel Olbrychski i Andrzej Wajda, którzy napisali list w jego obronie. – Tego dnia w Gdańsku przejdą dwa marsze, jeden w obronie donosiciela, a drugi w hołdzie tym, którzy do donosicieli i konfidentów strzelali – mówi „Gazecie Polskiej Codziennie” najmłodszy więzień stanu wojennego Anna Kołakowska, współorganizatorka Marszu Żołnierzy Wyklętych.

Środowiska powiązane ze służbami konsularnymi w Chicago, tworzący tamtejszy KOD, będą manifestowały także w niedzielę o godzinie pierwszej po południu tamtego czasu. Klub „Gazety Polskiej” Chicago 2 wraz z innymi środowiskami patriotycznymi organizuje kontrpikietę, która odbędzie się w tym samym czasie przy Old Water Tower w Chicago (Down Town). – Prosimy przynieść polskie flagi, banery i napisy popierające nowy polski rząd oraz pokazujące, kim jest Lech Wałęsa w języku angielskim. Amerykanie spacerujący w tym czasie w okolicy muszą poznać nasze stanowisko w tej sprawie. Większość Polonii amerykańskiej zamieszkałej w Chicago popiera ten rząd. Doskonale wiemy, kim był Wałęsa i kto nim kierował – mówi „Codziennej” Agata Mikołajczyk, przewodnicząca Klubu „GP” Chicago 2.

 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Pani Premier niech zrobi w końcu porządek z TVP i klonami typu TVN. Przecież budynek TVP i jego zawartość stoi od czasów komuny, a wszyscy wtedy musieli podpisać dożywotnie lojalki. Pozakładali sobie gwiazdorskie maski i robią z siebie bohaterów itp. Dlaczego jak to było z innymi biznesami nie zaorano tego syfu do ziemi? Wtedy dopiero prawdziwe wolne media, mówiące prawdziwym językiem ulicy, będą miały szanse na przebicie. Ludzie już są za sprytni i przestają się nabierać na takie akcje jak te demonstracje. A jeśli będą próbować zrobić taki numer jak ten z samolotem, to tym razem będzie to ich koniec. Ten Naród widział już wszystko co można sobie wyobrazić w chorej(!) głowie, w końcu nazwa stolicy mówi wszystko: Warsaw - czyli z ang. miasto które widziało wojnę.

Czas najwyższy aby wreszcie jak najszybciej odeslać spowrotem do Polski tą HOŁOTĘ z konsulatów w USA, Kanadzie, Australii, Ameryce Południowej!

Zdradka Sikorskiego DEPORTOWAĆ z Harvard do Polski prosto przed Trybunał Stanu!

Jeżeli Syty Bolek podpisał kwity to się UBezwłasnowolnił. Nie jest więc niczemu winien. Donosił, ale jest autorytetem MOralnym. W stylu: aby język giętki wypowiedział, to czego nie pomyśli głowa. Z deszczu donosów, pod rynnę donsów. Paragraf 22 i pu KOD-eksu.

Konfidenckie Oddziały Demokracji

Swój swojego.

Patrząc na średnią wieku tych zaKODowanych muszą zmienić nazwę na
Związek
Bojowników
Olewających
Wolność
I
Demokrację
czyli "ZBOWID"

W tych miastach i miejsca gdzie się będą pojawiali obrońcy TW Bolka Wałęsy należy przyjść z aparatami,kamerami i dokładnie udokumentować tych wszystkich , którzy tam się zjawią...WÓWCZAS...na spokojnie przejrzeć ilu w śród działaczy było szpicli i szumowiny,która działała na dwie strony...BO...bez tego za jakiś czas będą się wypierać , że w ogóle tam byli...BO....Gazeta Wrocławska usunęła wszystkie filmiki , setki zdjęć i komentarzy z KOD-u...chyba im wstyd, że zadawali się z takim szemranym towarzystwem...

Do służb komunistycznych wstępuje się raz. Wystąpić można dopiero 5 lat po śmierci. Dlatego KOD broni jak może.

miło być poza tą czeredą sprzedajnych dupków i mikrocefali

A niech wyjdą. Wreszcie Polska i Polacy dowiedzą się ulu w czasie komuny (a może i teraz) mamy ubeckich kapusiów, czyli w tzw. Komitecie Obrony Donosicieli (KOD)

W tych miastach i miejsca gdzie się będą pojawiali obrońcy TW Bolka Wałęsy należy przyjść z aparatami,kamerami i dokładnie udokumentować tych wszystkich , którzy tam się zjawią...WÓWCZAS...na spokojnie przejrzeć ilu w śród działaczy było szpicli i szumowiny,która działała na dwie strony...BO...bez tego za jakiś czas będą się wypierać , że w ogóle tam byli...BO....Gazeta Wrocławska usunęła wszystkie filmiki , setki zdjęć i komentarzy z KOD-u...chyba im wstyd, że zadawali się z takim szemranym towarzystwem...

zgadzam sie z pania, zrobic wiele zdjec tym demonstrantom, ludize obejrza w sieci...............

Na pewno będą wrzeszczeć: "Nie otake Polske walczylim".

PETRU CHCE ZLIKWIDOWAĆ ZWIĄZKI ZAWODOWE.. a ci z KOD bronią TW Bolka. O ironio jacy demokraci.

Mam nieodparte wrażenie że gdyby nie media w tym tzw. prawicowe dawno byśmy zapomnieli że powstało i istnieje takie coś jak KOD, podobnie jak było z wcześniejszymi marginalnymi pomysłami, inicjatywami i szaleństwami które nie zyskały szerokiego poparcia społecznego! Czy warto odgrzewać tego kotleta i wciąż napędzać tę maszynę która ledwo się trzyma od początku i napędzana jest czystą propagandą? Demokracja w Polsce ma się co raz lepiej i to nie za sprawą jakiś KOD-ów a zmiany władzy, skupmy się więc na realnych problemach i wyzwaniach.

Panowie i Panie z KOD-u i inni "zaprzali" sprzedawczyki ....powinniście dopracować swój scenariusz
protestów w obronie Bolka. Przygotować się na powrót jedynego i prawdziwego bohatera narodowego tj. Wałęsy kupując gdzieś białego konia i zamawiając wykonanie złotej buławy hetmańskiej...następnie zorganizować uroczysty przejazd Wałęsy z lotniska na białym koniu z buławą hetmańską w prawej ręce na plac Stalina gdzie uroczyście Wałęsa odczytałby dekret o insurekcji podpisany pseudonimem Bolek. I tak zaczęła by się ostatecznie wojna domowa zakończona przywróceniem pod Niemieckim nadzorem władzy poprzedniej kliki.......bo przecież o to wam chodzi, czyż nie tak?
No to do roboty "rodacy".... gnoić i ośmieszać Ojczyznę ile się tylko da wierząc że naród w imię miłosierdzia wam to wybaczy.

Pomysł dobry tylko zamiast konia niech jedzie na ośle.

Pani i Panowie gówno wypływa nawierzch. Nie mogę sie doczekać tego marszu w sobote bo chce zobaczyć kto pójdzie w tym konfidenckim spektaklu. Zobaczymy tą całą żałosną szopkę III RP i ZAPAMIĘTAJCIE wszystkich najważniejszych idących w tym marszu tj celebrytów, aktorów, polityków, artystów itp.

Passent,celinski, cimoszewicz bronia walesy i pojda na demontracje Bronia klamstwa,,,,

Swój swojego zawsze broni. Wystarczy spojrzeć na twarze tych KOD-owców. Tam takich zdrajców jak Wałęsa są tysiące. Tfu...

Zjazd szpicli w Gdańsku, szkoda że nie przed domem " Bolka"
Ale może będzie wspólne wyznanie grzechów, a potem abolicja z banicją.

Dno BAGNA...i jeszcze jeden metr głębiej.

KOD-Komitet Obrony Dorobkiewiczow czyli po trupach do CELU, nawet za cene niepodleglosci i dobrobytu Polskiego Narodu!!!!!!!!!!!!

Niekorzystne dla Wałęsy- zapomniał dodać obłudnik- "fakty historyczne są nieistotne w tej chwili". Typowe myślenie czerwonych: deszcz to to samo co splunięcie.

KOD Komitet Obrony Donosicieli typu Bolek

Czy alimenciarz Kijowski splacil juz swoje alimenty?

Penderecki,Olbrychski,Wajda....a gdzie pozostali Konrad, Gajos,Grabowski i temu podobni pachołki...
....wszyscy artyści to prostytutki w oparach lepszych fajek w oparach wódki

KOD = Komitet Obrony Donosicieli

Fotografujmy ich -i ocalajmy od za-PO-mnienia - nie dajmy się sprowokować. ONI PO-trzebują teraz zamieszek.

Wszechzwiazkowy Czekistowski Zwiazek Zawodowy Pracownikow,Wspolpracownikow,Kolaborantow,Zdrajcow i Zwyklych Kapusiow.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl