niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 stycznia 2017

KOD broni „Bolka”

Dodano: 25.02.2016 [08:14]
KOD broni „Bolka” - niezalezna.pl
foto: Silar; creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en
W najbliższy weekend w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu odbędą się marsze poparcia dla Lecha Wałęsy, który według materiałów zgromadzonych w IPN, za pieniądze, pod pseudonimem TW „Bolek”, niszczył ludzi Solidarności. – Ubekistan mobilizuje swoje rezerwy – komentuje motywacje protestujących w obronie donosiciela dr Jerzy Targalski.

- Większość Polaków przyzwyczaiła się do życia w kłamstwie, do szacunku dla tych, którzy za wszelką cenę potrafią się „urządzić”, jak „Bolek” – tłumaczy dr Targalski. – Jeżeli jego szkodliwa działalność nie spotka się ze strony rządzących z wyrazistym ostracyzmem, na jaki sobie zasłużył, ludzie nadal będą uważali, że realna władza w Polsce należy do donosicieli – podkreśla.

Jak poinformował szef Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski, sobotnia manifestacja w Warszawie przebiegnie pod hasłem „My, Naród” nawiązującym do wystąpienia Wałęsy z 15 listopada 1989 r. w amerykańskim Kongresie. Kijowski pytany przez media o powody organizowania manifestacji w tygodniu, kiedy ujawniono dokumenty, które zaskoczyły nawet dotychczasowych obrońców byłego prezydenta, odparł: „Fakty historyczne są zupełnie nieistotne w tej chwili. Zasługi Lecha Wałęsy dla Polski, Europy i świata są bezsporne”.

Na niedzielnej manifestacji w Gdańsku pt. „Solidarni z Wałęsą” ma się pojawić Wałęsa, który przebywa obecnie w Wenezueli. W pikiecie wezmą udział także m.in. Krzysztof Penderecki, Daniel Olbrychski i Andrzej Wajda, którzy napisali list w jego obronie. – Tego dnia w Gdańsku przejdą dwa marsze, jeden w obronie donosiciela, a drugi w hołdzie tym, którzy do donosicieli i konfidentów strzelali – mówi „Gazecie Polskiej Codziennie” najmłodszy więzień stanu wojennego Anna Kołakowska, współorganizatorka Marszu Żołnierzy Wyklętych.

Środowiska powiązane ze służbami konsularnymi w Chicago, tworzący tamtejszy KOD, będą manifestowały także w niedzielę o godzinie pierwszej po południu tamtego czasu. Klub „Gazety Polskiej” Chicago 2 wraz z innymi środowiskami patriotycznymi organizuje kontrpikietę, która odbędzie się w tym samym czasie przy Old Water Tower w Chicago (Down Town). – Prosimy przynieść polskie flagi, banery i napisy popierające nowy polski rząd oraz pokazujące, kim jest Lech Wałęsa w języku angielskim. Amerykanie spacerujący w tym czasie w okolicy muszą poznać nasze stanowisko w tej sprawie. Większość Polonii amerykańskiej zamieszkałej w Chicago popiera ten rząd. Doskonale wiemy, kim był Wałęsa i kto nim kierował – mówi „Codziennej” Agata Mikołajczyk, przewodnicząca Klubu „GP” Chicago 2.

 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Pani Premier niech zrobi w końcu porządek z TVP i klonami typu TVN. Przecież budynek TVP i jego zawartość stoi od czasów komuny, a wszyscy wtedy musieli podpisać dożywotnie lojalki. Pozakładali sobie gwiazdorskie maski i robią z siebie bohaterów itp. Dlaczego jak to było z innymi biznesami nie zaorano tego syfu do ziemi? Wtedy dopiero prawdziwe wolne media, mówiące prawdziwym językiem ulicy, będą miały szanse na przebicie. Ludzie już są za sprytni i przestają się nabierać na takie akcje jak te demonstracje. A jeśli będą próbować zrobić taki numer jak ten z samolotem, to tym razem będzie to ich koniec. Ten Naród widział już wszystko co można sobie wyobrazić w chorej(!) głowie, w końcu nazwa stolicy mówi wszystko: Warsaw - czyli z ang. miasto które widziało wojnę.

Czas najwyższy aby wreszcie jak najszybciej odeslać spowrotem do Polski tą HOŁOTĘ z konsulatów w USA, Kanadzie, Australii, Ameryce Południowej!

Zdradka Sikorskiego DEPORTOWAĆ z Harvard do Polski prosto przed Trybunał Stanu!

Jeżeli Syty Bolek podpisał kwity to się UBezwłasnowolnił. Nie jest więc niczemu winien. Donosił, ale jest autorytetem MOralnym. W stylu: aby język giętki wypowiedział, to czego nie pomyśli głowa. Z deszczu donosów, pod rynnę donsów. Paragraf 22 i pu KOD-eksu.

Konfidenckie Oddziały Demokracji

A kto to jest kod, to byli donosiciele, prowadzacy sb ui ub-cy, byli beneficjanci, zydokomuchy i najgorszy sort sprzedawczykow i konfidentow! O nich nie mpozna nawet powiedziec, ze sa Polakami, bo oni tylko w Polsce ewentualnie mieszkaja. Poza tym to smieci nie warte kapusia bolka, czyli ich idola walesdy...

Swój swojego.

Patrząc na średnią wieku tych zaKODowanych muszą zmienić nazwę na
Związek
Bojowników
Olewających
Wolność
I
Demokrację
czyli "ZBOWID"

W tych miastach i miejsca gdzie się będą pojawiali obrońcy TW Bolka Wałęsy należy przyjść z aparatami,kamerami i dokładnie udokumentować tych wszystkich , którzy tam się zjawią...WÓWCZAS...na spokojnie przejrzeć ilu w śród działaczy było szpicli i szumowiny,która działała na dwie strony...BO...bez tego za jakiś czas będą się wypierać , że w ogóle tam byli...BO....Gazeta Wrocławska usunęła wszystkie filmiki , setki zdjęć i komentarzy z KOD-u...chyba im wstyd, że zadawali się z takim szemranym towarzystwem...

Do służb komunistycznych wstępuje się raz. Wystąpić można dopiero 5 lat po śmierci. Dlatego KOD broni jak może.

miło być poza tą czeredą sprzedajnych dupków i mikrocefali

A niech wyjdą. Wreszcie Polska i Polacy dowiedzą się ulu w czasie komuny (a może i teraz) mamy ubeckich kapusiów, czyli w tzw. Komitecie Obrony Donosicieli (KOD)

W tych miastach i miejsca gdzie się będą pojawiali obrońcy TW Bolka Wałęsy należy przyjść z aparatami,kamerami i dokładnie udokumentować tych wszystkich , którzy tam się zjawią...WÓWCZAS...na spokojnie przejrzeć ilu w śród działaczy było szpicli i szumowiny,która działała na dwie strony...BO...bez tego za jakiś czas będą się wypierać , że w ogóle tam byli...BO....Gazeta Wrocławska usunęła wszystkie filmiki , setki zdjęć i komentarzy z KOD-u...chyba im wstyd, że zadawali się z takim szemranym towarzystwem...

zgadzam sie z pania, zrobic wiele zdjec tym demonstrantom, ludize obejrza w sieci...............

Na pewno będą wrzeszczeć: "Nie otake Polske walczylim".

PETRU CHCE ZLIKWIDOWAĆ ZWIĄZKI ZAWODOWE.. a ci z KOD bronią TW Bolka. O ironio jacy demokraci.

Mam nieodparte wrażenie że gdyby nie media w tym tzw. prawicowe dawno byśmy zapomnieli że powstało i istnieje takie coś jak KOD, podobnie jak było z wcześniejszymi marginalnymi pomysłami, inicjatywami i szaleństwami które nie zyskały szerokiego poparcia społecznego! Czy warto odgrzewać tego kotleta i wciąż napędzać tę maszynę która ledwo się trzyma od początku i napędzana jest czystą propagandą? Demokracja w Polsce ma się co raz lepiej i to nie za sprawą jakiś KOD-ów a zmiany władzy, skupmy się więc na realnych problemach i wyzwaniach.

Panowie i Panie z KOD-u i inni "zaprzali" sprzedawczyki ....powinniście dopracować swój scenariusz
protestów w obronie Bolka. Przygotować się na powrót jedynego i prawdziwego bohatera narodowego tj. Wałęsy kupując gdzieś białego konia i zamawiając wykonanie złotej buławy hetmańskiej...następnie zorganizować uroczysty przejazd Wałęsy z lotniska na białym koniu z buławą hetmańską w prawej ręce na plac Stalina gdzie uroczyście Wałęsa odczytałby dekret o insurekcji podpisany pseudonimem Bolek. I tak zaczęła by się ostatecznie wojna domowa zakończona przywróceniem pod Niemieckim nadzorem władzy poprzedniej kliki.......bo przecież o to wam chodzi, czyż nie tak?
No to do roboty "rodacy".... gnoić i ośmieszać Ojczyznę ile się tylko da wierząc że naród w imię miłosierdzia wam to wybaczy.

Pomysł dobry tylko zamiast konia niech jedzie na ośle.

Pani i Panowie gówno wypływa nawierzch. Nie mogę sie doczekać tego marszu w sobote bo chce zobaczyć kto pójdzie w tym konfidenckim spektaklu. Zobaczymy tą całą żałosną szopkę III RP i ZAPAMIĘTAJCIE wszystkich najważniejszych idących w tym marszu tj celebrytów, aktorów, polityków, artystów itp.

Passent,celinski, cimoszewicz bronia walesy i pojda na demontracje Bronia klamstwa,,,,

Swój swojego zawsze broni. Wystarczy spojrzeć na twarze tych KOD-owców. Tam takich zdrajców jak Wałęsa są tysiące. Tfu...

Zjazd szpicli w Gdańsku, szkoda że nie przed domem " Bolka"
Ale może będzie wspólne wyznanie grzechów, a potem abolicja z banicją.

Dno BAGNA...i jeszcze jeden metr głębiej.

KOD-Komitet Obrony Dorobkiewiczow czyli po trupach do CELU, nawet za cene niepodleglosci i dobrobytu Polskiego Narodu!!!!!!!!!!!!

Niekorzystne dla Wałęsy- zapomniał dodać obłudnik- "fakty historyczne są nieistotne w tej chwili". Typowe myślenie czerwonych: deszcz to to samo co splunięcie.

KOD Komitet Obrony Donosicieli typu Bolek

Czy alimenciarz Kijowski splacil juz swoje alimenty?

Penderecki,Olbrychski,Wajda....a gdzie pozostali Konrad, Gajos,Grabowski i temu podobni pachołki...
....wszyscy artyści to prostytutki w oparach lepszych fajek w oparach wódki

KOD = Komitet Obrony Donosicieli

Fotografujmy ich -i ocalajmy od za-PO-mnienia - nie dajmy się sprowokować. ONI PO-trzebują teraz zamieszek.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl