niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
31 maja 2016

Leciał z Warszawy do Izraela. Zrobił demolkę w samolocie, bo film go oburzył

Dodano: 24.02.2016 [23:15]
Leciał z Warszawy do Izraela. Zrobił demolkę w samolocie, bo film go oburzył - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
Obywatel Izraela – jak się później okazało mieszkaniec jednej z ultraortodoksyjnych dzielnic miasta Bet Szemesz – wywołał niemałą awanturę w samolocie lecącym z Warszawy do Tel Awiwu. Wszystko dlatego, że nie podobał mu się wyświetlany w czasie lotu film.

Do prawdziwej demolki doszło na pokładzie samolotu izraelskich linii El Al. 36-letni Izraelczyk zniszczył służący do projekcji sprzęt, zanim zdążyła zareagować obsługa. Mężczyzna wściekł się, bo uznał, że film, który wyświetlano, był „nieskromny”.

Niesfornego pasażera w końcu udało się obezwładnić i na szczęście nikt z lecących samolotem nie został poszkodowany. Tylko dlatego pilot podjął decyzję, aby kontynuować lot.

Na lotnisku Ben Gurion w Tel Awiwie na mężczyznę czekali już policjanci. Został zatrzymany zaraz po opuszczeniu pokładu.

Kilka lat temu pisaliśmy o podobnym przypadku z udziałem pasażera o żydowskich korzeniach. Z warszawskiego lotniska im. Chopina wystartował rejsowy samolot PLL LOT. Miał dotrzeć do Chicago. Nie zdążył jednak nawet opuścić polskiej przestrzeni powietrznej. Niemal natychmiast bowiem awanturę wszczął jeden z pasażerów siedzący w klasie biznesowej. Domagał się, aby razem z nim usiadł 25-letni syn, który w przeciwieństwie do ojca podróżował w klasie ekonomicznej.

Tłumaczenia personelu nie pomogły. Pyskówka skończyła się karczemną awanturą. Dlatego kapitan samolotu zdecydował się na powrót do Warszawy, a wrzeszczącym pasażerem zajęła się Straż Graniczna.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Obejrzał film o holokauście. Dostrzegł na filmie zagazowanych swoich dziadków i ździwił się, jak to się stało, że on żyje, a groby dziadków są w Izraelu.

ciekawe co to był za film... może sexmisja?

No cóż jest jednak różnica cywilizacyjna i mentalnościowa miedzy Europejczykami a Azjatami, czasem daje o sobie znać i tyle.

Czy ktoś był kiedyś na lotnisku, gdy opuściła go grupa Izraelczyków ? Zostawiają taki olbrzymi bałagan, brud, papiery jeden olbrzymi śmietnik. Brudasy.

Widzialem kiedys jak cala grupa tych ludzi skandalicznie rozrabiala na lotnisku w Balicach. Nikt nie smial im zwrocic uwagi.

...taaak naród wybrany,czują się mocni w naszym kraju..

Jeśli to była "Ida", "Pokłosie" czy "Nazi ojcowie, nazi matki" to ja bym psów po człowieku nie wieszał...

Co za błazen. Zarzuca brak skromności, a sam jej przeczy swoim zachowaniem.

No ale jakaś rzetelność dziennikarska by się przydała jednak bo takie samo gówno jak to powyżej jest na GW.

Brakuje podstawowej informacji jaki to był film...

Ojej, pewnie 223 odsłona (najnowsza) "Lodów na patyku".

samolot izraelski więc i treść swojska . Tak to jest gdy od małego wbija się do głowy filozofię narodu wybranego

Coś z Hollywood nakręcone i scenariusz przez Żydów z Hollywood?

właśnie wyświetlali nagrania z Magdalenki...

to była kreskówka Bolek i Lolek heheheha ten brudas zdemolował samolot . Oni tacy sa demoluja hotele restouracje itp

A jaki to film tak oburzył pejsatego?

Ja jednak go rozumiem. Mimo, że jest obywatelem Izraela i jako tako nie traktuję go jako człowieka. Ale jestem człowiekiem ortodoksyjnym i nie zawahałbym się ani na chwilę w sytuacji, gdyby ktoś uraził moje przekonania religijne. Spędziłem już z tego powodu kilka lat w zakładzie, ale nigdy się tego nie wstydziłem. Wręcz przeciwnie, wzmocniło to moje przekonania.

Prezazajace komentarze.Az tryskacie miloscia.

Każda akcja rodzi reakcję. A oni kochaja goim? Poczytaj Talmud, "pięknoduchu"(synonim głupca).

Nie tylko komentarze. Moją uwagę przykuło jedno zdanie z artykułu: "Kilka lat temu pisaliśmy o podobnym przypadku z udziałem pasażera o żydowskich korzeniach"... Kto normalny pamięta, że kilka lat temu podawano podobnego newsa o żydowskim pasażerze?

No po prostu "zwierzęcy antysemitnizm wyssany z mlekiem matki"! Tak cię trzyma od '68?

Ty do mnie piszesz? To pisz jak normalny człowiek, a nie jak internetowy furiat. Bez wykrzykników, bez przypisywania mi rzeczy których nie napisałem.

Na jednym zkanałow telewizji Polskiej był emitowany film o Izraelu,wypowiadali się żydzi ,to straszne co tam jest ,odgrodzone od realny swiata murem kraj,koturnowy,zmunifikowany religia,do cna skorumpowany,niewiarygodnie rozsbudowana armia,chłopcy i dziewczeta juz od 14 roku zycia moga być w batalionach,finansowany z niprawdopodobnych żródeł,skonfliktowany z całym swiatem,to niestety nie są moje słowa to wypowiadali żydzi uczeni,mędrcy,historycy zamieszkujący obecnie w Izraelu,głoszący rychły upadek w zbrodniach robią to co robili naziść,.to sa słowa jakiegoś rabina ,nie zdązyłam zapisac nazwiska,warto by telewizja wyemitował ten film na TV jedynce ,bardzo ciekawy film,udawadniający skąd się birze agresja Zydów,oni żyja w izolacji ,to są włąsnie efekty,nie tylko zresztą to !

Jest plan skończenia projektu o nazwie Izrael bowiem USA nie ma ochoty płacić na to w nieskończoność. Oni mieli być strażnikiem interesów USA na bliskim wschodzie obecnie nie ma takie potrzeby gdyż USA ma dość surowców energetycznych u siebie i nie potrzebuje arabów więc nie potrzebuje Izraela. Problem w tym, że cała ta enklawa może być w przyszłości zainstalowana w Polsce. Już są dzielnice w Warszawie gdzie wykupione przez Żydów mieszkania na własność, natomiast nie pozwala się tam osiedlać Polakom w różny sposób. Trzeba posłuchać Brauna a nabierze się pewności. Więc módlmy się by się to nie udało lub nie ziściło.

"Kilka lat temu pisaliśmy o podobnym przypadku z udziałem pasażera o żydowskich korzeniach.". Wsłuchajmy się w to sformułowanie. A więc jest w redakcji ktoś, kto śledzi przypadki z udziałem pasażerów o żydowskich korzeniach. I w przeciągu "kilku lat" wyśledził już dwa. O obu napisał newsa. Niech to wybrzmi, bo czasem lepiej dać żenującą ciszę, niż komentować.

Nie bój nie bój. Polacy inwigilowani są przez Mosad na bieżąco i to ci nie przeszkadza?

Cóż....Niektórym się wydaje, że im wszystko wolno. Ale czy tak właśnie nie jest?
Ciekawość mnie zżera, cóż to za film tak rozwścieczył ów mężczyznę?

Założę się że nie poniesie żadnej kary za to. Żydom wolno wszystko. Widać to po tym jak teraz traktują rodowitych Polaków w Polsce. To że policja zabrała tego świra z lotniska to tylko teatrzyk na pokaz.

Bo leciał bez takiego pola ochronnego: https://gloria.tv/media/i5e8wAw8HuW

Hucpa, to słowo nasuwa mi się kiedy dowiaduje się o postępowaniu wielu Żydów.
Robienie z Polaków - ofiar II wś. katów, obrona funkcjonariuszy SB, w szeregach której było ich sporo więcej niż procentowy udział w naszym społeczeństwie itd..
Kiedyż w Kingston na Jamajce spotkałem Żyda, który był st.marynarzem (A/B) na statku handlowym. Gdy wymieniliśmy pomiędzy sobą informacje kto i skąd, zapytał mnie ostrym tonem: Czego wy chcecie Polacy - więcej pieniędzy? Odpowiedziałem mu tylko, że najbardziej chcemy aby Polski nie okradano tak jak np. zrobił to Bagsik z Gąsiorowskim i z pieniędzmi Polaków uciekli do Izraela.
Doskonale orientował się w składzie ówczesnego rządu polskiego.

Gdyby puścili Pokłosie też bym się zdenerwował, pewnie bym nie niszczył, chociaż na 'Nazi Matki Nazi Ojcowie' całkiem prawdopodobne. Wniosek taki, że nie mogę latać szwabskimi liniami, no i polskimi jeśli PO wróci - na jedno wychodzi.

Jaki film wzbudził takie emocje? Może człowiek miał rację! Z resztą jeśli film kogoś obraża religijnie, może powinno się zrezygnować z wyświetlania w kontekście samolotu, gdzie prawie trzeba oglądać to co na ekranie?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl