niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

​Nie do wiary! Wałęsa napisał do żony Kiszczaka: Jak na spowiedzi, wybaczam

Dodano: 19.02.2016 [20:37]
​Nie do wiary! Wałęsa napisał do żony Kiszczaka: Jak na spowiedzi, wybaczam - niezalezna.pl
foto: Lech Wałęsa napisał do Marii Kiszczak Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
To ci dopiero ciekawostka. Lech Wałęsa zwrócił się do wdowy po Czesławie Kiszczaku, żeby uwierzyła mu „jak na spowiedzi”, że nigdy nie zgodził się „na współpracę agenturalną z SB”. Były prezydent snuje też dalej historię o jakimś tajemniczym „sprawcy”, który miał stać za wszystkim, a także wybacza Kiszczakowi.

Wcześniej Wałęsa zapewniał, że nigdy nie został złamany, a w rozmowach z SB chciał tylko „przekonywać” funkcjonariuszy PRL. Obecnie twierdzi, że jako donosy mogły być wykorzystywane jego odręczne notatki, które rekwirowano podczas rewizji. Pojawił się też wątek tajemniczego „sprawcy”, który ma za wszystkim stać.

Jednak teraz Lech Wałęsa przebił chyba swoje ostatnie liczne wystąpienia oraz tłumaczenia. Postanowił mianowicie… wyspowiadać się na blogu wdowie po Czesławie Kiszczaku.

Pani Kiszczakowa tak szczerze ,Czy naprawdę Generał nie znał prawdy o mnie i o Bolku ,Nie wierzę , ale proszę mi uwierzyć jak na spowiedzi Ja naprawdę nie zgodziłem się nigdy na współpracę agenturalną z SB , Ja naprawdę nie dałem się złamać ,Ja naprawdę nie brałem żadnych pieniędzy , Ja naprawdę nie doniosłem na nikogo ani ustnie ani na piśmie . Jest i żyje sprawca tej sprawy .Liczę że wyzna prawdę tej prowokacji jest sprawą czy generał o tym wiedział a że zlecił podrabianie rozmowy z Bratem rozmowy w Magdalence i innych papierów to oczywiste, ja mu wybaczam to była walka kto kogo ja ostatecznie wygrałem .Swoją niezależną taktyką

– napisał Lech Wałęsa na swoim blogu (pisownia oryginalna).

Były prezydent przebywa obecnie z wizytą w Wenezueli. W związku z najnowszymi ustaleniami IPN, Wałęsa przekonuje, że nie współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa. Tymczasem w aktach znalezionych w domu Czesława Kiszczaka znalazły się dwie pełne teczki tajnego współpracownika o pseudonimie „Bolek”: teczka personalna i teczka pracy. Prezes IPN poinformował, że są w nich odręcznie podpisane przez Lecha Wałęsę zobowiązanie do współpracy z SB oraz pokwitowania odbioru pieniędzy.

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Bolka Polacy powinni wysłać tam gdzie był Hermaszewski kupując bilet w jedną stronę

Cóż-"bolek" zdaje się mentalnie i psychicznie dorównywac generałowej ...SdA

pogratulować czytelników. sądząc po wpisach, to jakieś stetryczałe stado debili. :-D

Bolek ty smutny, smieszny i maly czlowieczku. Nawet twoja megalomania rozrosnieta do granic mozliwosci nie jest w stanie cie uspokoic.Celowo nie mowie o sumieniu,bo te trzeba miec.Przypomnij sobie ilu ludzi cierpialo po twoich donosach, ilu, bedac u wladzy zniszczyles celowo bo wiedzieli duzo o tobie.Z faktami sie nie dyskutuje.Przez historie zostaniesz oceniony tak jak na to zaslugujesz.Troche szkoda bo zmarnowales szanse bycia Wielkim Polakiem.Kazdemu w zyciu zdarzaja sie upadki ale twoje pozniejsze wybory swiadcza wyraznie o twojej malostkowosci i jedynie checi zapokojenia siebie samego.

737.0 Bolek vs Smoleńsk.

Wśród wielu spraw bardzo znaczących,
Wpływowych i los kształtujących,
Dwie można uznać za symbole,
Bo niewymierną miały rolę,

One jakby na antypodach,
Jedna to obrzydliwa zdrada,
Zapora, hamulec wolności,
Autostrada wprost do podłości,

Od lat znana, ochrzczona Bolek,
Spełniła swą haniebną rolę,
Niszczyła nasze aspiracje,
Żeby dogonić lepsze nacje,

Bohaterem zrobiono Bolka,
Bo potrzebna była demolka,
Nazwano to prywatyzacją,
By zamaskować podłe racje,

A skutek, ćwierćwiecze człapania,
W wielu dziedzinach cofania,
Na oczach ginął przemysł ciężki,
Narodowe gałęzie pękły,

Lecz za to, nożyce nam rosły,
Miliardy za granice poszły,
Dla przyjaciół zgrai kokosy,
Majątki bez przerwy im rosły,

Połapały się mafie w mig,
Dawnych metod nie stosował nikt,
Bo, po co trudzić się i męczyć,
Lepiej się do rządzenia wkręcić,

Tam wielkie pole się otwiera,
Przekręty, korupcja, afera,
To wszystko dywanem zakryte,
Lub przez ślepą temidę zmyte,

W tym mateczniku przestępców,
Nie trzeba cwaniakom nic więcej,
Lecz niestety kraj nie wytrzymał,
Szedł na dno, chociaż się rozwijał,

Średnio, to było, jako tako,
Nie dla wszystkich jednak Polaków,
Bo niesprawiedliwy podział dóbr,
Tylko wybranym frukty dać mógł,

A kraj zsuwał się coraz niżej,
Do najgorszych już coraz bliżej,
Ale szansa jest teraz na to,
By na śmietnik wyrzucić błoto,

Z pozoru, to nielogiczne,
Żeby katastrofa lotnicza,
Tragedia całego narodu,
Była zagrożeniem dla smrodu,

Miało być zupełnie inaczej,
Lecz los pomógł zgrai spartaczyć,
Początkowo szło jak po maśle,
Zły brał wszystko, wszczynał też waśnie,

Szerzył nienawiść i podziały,
Lecz na szczęście się nie udało,
Zraniony naród zwarł swe więzi,
Choć długo trwało złych przepędził,

Bowiem trauma była za duża,
By wytrzymać jeszcze ciut dłużej,
Zgraja przyszłości swej nie zgadła,
Sekta pancernej brzozy pada.
20.02.2016 jerry

Nikt nie zwrócił uwagi na to, że Wałęsa oświadczył, iż nie pił wódki jak był internowany tylko szampana i wino.
A w sklepach tego nie było. Kto Wałęsie te trunki dostarczał. Ja na wolności nie widziałam szampana,a on internowany go popijał. A to ciekawe.

no tak się ułożyło że Bolek wybrał przez przypadek "to co najlepsze" !!! ( kawioru tylko BRAK) ale i TO ZOSTANIE zanegowane przez tego CH jako bledną interpretacja jego wypowiedzi )) taka menda musi się wić i kluczyć dopóki nie zdechnie takie są wytyczne Mychnika i jego gazety )) muszą bronic tego co SAMI wykreowali

No, teraz komuchy będą sobie wybaczali !!!

Czy w tej dużej rodzinie nie ma jednego kumatego ,żeby ojca zaprowadził do psychologa,przecież to juz nawet nie jest smieszne to dramat człowieka ,który całe zycie zył w kłamstwie...a PREZES IPN,DO DYMISJI JAK NAJSZYBCIEJ NIE WIERZE TEMU CZŁOWIEKOWI MATACZY!

a piszą o komunistycznym rodowodzie szefa IPNuuu

Czyżby stara przyjaciółka, teraz wdowa po Kiszczaku z dobrą kasą była teraz bardziej atrakcyjna od bylej żony Wałęsy?

tzw. "układ" rozpoczął czyszczenie prywatnych szaf z dokumentacja państwową przy pomocy IPN, gdzie jeszcze ma swoich agentów.

To jest geniusz po....szkole specjalnej,do normalnej się nie nadawał - piszą dawni sąsiedzi Bolka.

Ja osobiście życzę wałęsie wszystkiego najgorszego i oczekuję, że spotka go kara boska. To podły mały ludzik, nie człowiek. Mam nadzieję, że had poniesie karę za niszczenie, gnębienie i poniżanie moich Rodaków. Zapłacisz za to i twoje dzieci to też odczują.

Na logikę; co on wybacza ? przecież nie jest konfidentem ! Czyżby oskarżał jawnie podrabianie dokumentów przez SB i Kiszczaka jak to głoszą jego obrońcy tacy sami jak on? Jemu i wszystkim innym podrabiali ? Jak tak to czego się boi by sprawdził podpis grafolog .Dlaczego strefił na debatę ! Wyczarował 1 świadka tylko jednego i czemu nie żąda by się ujawnił .Niech ten człowiek zamilknie i okaże odrobinę litości dla rodziny . W krajach 2 kontynentów media są w SZOKU !!

Nie do wiary? Czy naprawdę NIE do wiary ? To ciąg dalszy wielkiej arogancji, ignorancji i wieloletniej bezkarności oraz super bezczelności. No i POziom intelektualny wyraźnie robi swoje /niepełna zawodówa też ma tu znaczenie/. Kto tym wszystkim kieruje? Kto to wszystko inspiruje ? Czy tylko te przysłowiowe służby ? Główny prowadzący NIE żyją, kto przejął ich rolę ??
To jest jedna wielka kpina i ośmieszanie narodu i Polski ! NIE POzwalajmy na to !! A co z poczciwością i rozumem ??
Precz z POlszewią !
Jeszcze Polska będzie POLSKA !!

Pani Wdowa Kiszczakowa Jako Ksiądz popieram pani decyzje o ujawnieniu akt ze zbioru pani męża .To była słuszna decyzja i przyniosła pani pieniądze na życie 80 tysięcy to nie dużo w stosunku do tego Bolka Walezy jak się przy pani mężu nachapał on jest milionerem kanalią i oszustem jeździ po świecie zbiera honoraria za przemówienia ustawił swoje dzieci dobrze a te oszukują państwo Polskie na podatkach itp Naturalnie pani mąż był kanalią dziadek mi opowiadał jak w konsulacie Polskim w Londynie namawiał żołnierzy z Zachodnich farmacji Polskich do powrotu to był rok 46 /48 a w Polsce zaraz ich aresztowano po przybyciu .Pani mąż to ideowiec był chyba nie czerpał korzyści materialnych Idea był wyższością ponad wszystko. Z drugiej strony popatrzyć na Kanalie Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Donalda Tuska Bronisława Komorowskiego jak się obłowili Kwach ma wille w Kazimierzu wartą obecnie 10 milionów złotych to jest w Polsce dziś Kapitał Tusk dostaje miesięczne 80 tysięcy złotych tyle co pani dostała od IPN a później dostanie ciężką emeryturę w euro Proponuje pani zastanowię się i poszukać coś na Tuska ,Kwaśniewskiego i Komorowskiego w archiwum pani męża My jesteśmy wszyscy dziećmi boga kościół od 1000lat stał zawsze w służbie dla Polski Jaki Czesiek był to Bóg osądzi Postaw mu pani mu jak sprawy ucichną krzyż na grobie skromny z brzozy jest mu zimno i ciemno odprawie za niego Wieczne Odpoczywanie W sumie jako doktor Psychologi wychodzi to że pani i mąż wyszliście jak Zabłocki na mydle w stosunku do Milionerów dziś urządzonych do śmierci :TUska Walezy i Komora .Proponuje pani poszukać na Nich Haków i dostarczyć do IPN tam musi być coś ukryte na tych trzech jako interesuje się służbami specjalnymi od dziecka i jest nie możliwe ażeby szczawny lis Kiszczak nie miał coś na tych trzech .typ do szukania na gruncie działki metalowy pręt o długości 2 m.zaostrzony wbija się w ziemie i czeka na odgłos lub echo dotyczy ziemi i gruntu piwnicy .Po murze puka się młotkiem i słucha echa pustej skrytki ,Szczęść Boże pani Kiszczakowo w poszukiwaniach dokumentów na tych co na plecach doszli do żłobu . Bóg jest sprawiedliwy oceni to później Historia

Proszę Cie, przecież to widać jak na dłoni, że wdową po Kiszczaku ktoś sterował. Ona sama na pewno nie wpadła na pomył, żeby oddać teczki do IPN. To cwanie zaplanowana akcja żeby zrobić zamieszanie i odwrócić oczy społeczeństwa od ważnych spraw. Coś w stylu pociągu ze złotem.

Słuchaj Lukasz Wdowa Kiszczakowa żona ideowca widzi że ci ludzie weszli na plecach jej męża do żłoba i dobrze się obłowili życiem doczesnym.Może On potrzebuje pieniędzy na kupno może samochodów dla swoich dzieci .Człowiek ma tylko jedno życie i niech korzysta z życia .Życia poza grobowego nie mam nie zabieraj się do tematy jak nie znasz się na sprawie , jesteś młody strzyl nie znasz jeszcze życia .Cała prawda jest to że dziś Bogiem jest pieniądz .Kiszczak pracował dla Idei ,idealiści to niebezpieczni ludzie ,bo w ich i Ideach i głowach znajdujemy tylko Dyktaturę co potwierdza historia Raczej żyją skromnie np w stosunku do dzieci Wałęsy Tuska czy piątka Komorowskiego Kasia Tuskówna posiada Mercedesa Benz Lux klasy za pół miliona złotych Piotr Komorowski strzela razem z ojcem na polowaniu do psa tropiącego zwierzynę myśląc że to lis a Syn najbogatszego Polaka pana N .potrąca na zebrach właśnie Piotra Komorowskiego.Wałęsowe dzieci którzy rozbijają się drogimi samochodami robią z siebie i przechodniów inwalidów bo są synami i córkami znaczących osób w państwie Szczęść Boże to tyle nie poruszaj więcej tego Śmierdzącego tematu

Nieh się Ksiądz nie kompromituje. Taki język nie przystoi słudze Bożemu!

Czy wiecie o tym, że obecne kierownictwo NSZZ Solidarność z piotrem dudą na czele to ludzie wytypowani przez komunistyczne służby ? Solidarność 80, OPZZ to związki utorzone bezpośrednio przez służbę bezpieczeństwa. Do dzisiaj cała ta agentura przez nikogo nie nipokojona sobie bezkarnie funkcjonuje.

Wałęsa jest chorym na serce grubasem , długo juz nie pociągnie ,wiecejPolsce nie zaszkodzi krzyżyk mu na drogę .

Rozliczyć Henryke Krzywonos była prostytutkę łamistrajka ,donosicielke która szkodzi Polsce każdego dnia !!!

Nie ma krzyża na drogę wałęsy. O nie! Kij i miotła umoczona w odchodach.

chory to on jest, ale na głowę. Z jego zdrowiem to bym nie przesadzał. Każdy powinien być odpowiednio osądzony, również on.

Boi się pisać odręcznie,żeby grafolog nie mógł sprawdzić autentyczności pisma.Poza tym jaki to list jak wszyscy mogą go przeczytać. On jest żałosny.Nie wie czego się ma chwytać żeby się nie przyznać. Ale dowody są bezlitosne.Szczególnie te pokwitowania z wygranej w totka.

"Obyś zdechł w rozpaczy.... oby ród twój wygasł zdrajco, zdrajco, po trzykroć zdrajco", tak Zagłoba rzucił w twarz hetmanowi Radziwiłlowi po jego toaście. Obyś zdechł zdrajco, oby twój ród też zdechł.

Mam nadzieję ,że ty i tobie podobni uprawiający taki hejt na Niezależna pl. jesteście trollami a znaczy to dramatycznie podłymi ludżmi uprawiacie go z polecenia partyjnego by kompromitować ludzi prawicy . Normalnie myślący człowiek z odrobiną nawet sumienia nie życzyłby nikomu aż żle i aż z taką nienawiścią. Chcę cię ostrzec ZAWSZE to działa odwrotnie. Nie wyskakuj mi z przynależnością partyjną jakąś tam, bo jestem oddany prawicy i daleko mi od takich zachowań by robić im krecią robotę .Pamiętaj o ostrzeżeniu . los płata figle .

Czy jest w Polsce ktoś kto temu jełopowi wytłumaczy,że to spowiednik udziela rozgrzeszenia spowiadanemu a nie odwrotnie czyli spowiadający się udziela rozgrzeszenia spowiednikowi.Czy Wachowski nie dostał stosownych instrukcji od "grupy pasożytującej na Polsce"?Czyżby Dukaczewski,Czempiński,Olechowski i reszta pasożytów szykowała kolejny przewał?

WAŁĘSĘ można tylko ZAMORDOWAĆ ! Ale właśnie w ten sposób FUNKCJONUJE cała III RP ! ZAKŁAMIE w zaparte !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl