niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 maja 2016

​Internauci punktują: „Mama Jasia” ze spotu Platformy, to… radna Platformy

Dodano: 14.02.2016 [15:55]
​Internauci punktują: „Mama Jasia” ze spotu Platformy, to… radna Platformy - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
O tym, że pomysł Platformy Obywatelskiej dotyczący przyznawania 500 zł na każde dziecko został ostro skrytykowany, już pisaliśmy. Internauci odkryli dodatkowo ciekawostkę w spocie PO, atakującym ustawę przygotowaną przez Prawo i Sprawiedliwość. Okazało się, że główna bohaterka nagrania – występująca w nim jako „mama Jasia” – to radna Platformy.

Platform Obywatelska przygotowała niedawno spot, w którym zaatakowała ustawę PiS dotyczącą programu „Rodzina 500 plus”. Jego główna bohaterką jest kobieta, która trzyma na rękach małe dziecko i opowiada, jak to rzekomo Prawo i Sprawiedliwość ją oszukało. Ktoś nieświadomy, kto nie wie, kim jest główna bohaterka nagrania, może przypuszczać, że w imieniu matek wypowiada się „zwykła Polka”. Nic bardziej mylnego. Internauci szybko zidentyfikowali, kim jest kobieta.

To Patrycja Sondij, radna warszawskiej Pragi Północ z ramienia Platformy Obywatelskiej.


fot. ​twitter.com/Jan_Kunert

fot. twitter.com/gd7171
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Polska zniewolona przez miżdunarodnoją mafią żydowska, od czasu kiedy znaleźli się na polskich ziemiach są dla polski jak dżuma, szkodnik najgorszy na organizmie naszej ojczyzny.

NIC IM-POdłym już nie POmoże! Są skompromitowani , znienawidzeni i uPOdleni własnym sPOsobem rządzenia i traktowania POlaków! POgońmy ich już w PiS.du! Dorżnijmy WATAHY!TFU!

Z ost.chwili: W willi Kiszczaków rewizja! Odnaleziono akta TW BOLKA, Adasia Jąkkkały i wielu innych! Na Okęciu już jest sPOry ruch! Sp..ją w PiS.du z RP z biletami w jedną stronę!!! TW BALBINA w PE juz szuka liny i miejsca GDZIE się wyhuśta!!! OBY! ;)

Naiwna GENERAŁOWA chciała kaskę od IPN-u, albo to jakaś ustawka SB-ków/WSIoków etc.-co POdejrzewam PO ostatnich kombinacjach BOLKA z wystąpieniem w TV...

I POmyśleć,że takie POdłe kanalie i sprzedajna SWOŁOCZ, SZUJE -ZDRJCY rządzili NAI przez ćwierć wieku-do tego bogacąc się NASZYM kosztem!!! POzamykać swołocz,POodbierać,POwywieszać-POzamiatać = POwystrzelać!!! TFU!!!!

hm i pewnie to zbrodnia na Polskę

Oczywiście ta mama może dostać też te 500+ na małego Jasia jeżeli zje legitymację przynależności w dowód odstąpienia od Przestępczej Organizacji.

Przeciez sama glosowala przeciwko tej ustawie, to o co jej chodzi. Honoru za grosz, zwykle scierwo, wiadomo z PO.

To blond ścierwo z Platformy Obłudy jak okazało się to zdeprawowana osobniczka z Platformy Obłudy. Jak każde kłamstwo i to okazało się , że ma "krótkie" nogi. I takie zero moralne "występuje" w spocie obrażającym kobiety Polskie. Ta kreatura jest zdolna do każdej podłości. I to ścierwo pełni funkcje , które powinny być zarezerwowane wyłącznie dla Polskich patriotów. Kolejny przykład zakłamania , degrengolady i obłudy reprezentowanej przez Platformę / dla kawału zapewne/ nazwanej obywatelską. Nic tylko pogratulować "wyborcom" , którzy oddali swoje głosy na takie zdeprawowane i zakłamane osobniczki.

POwinni tą POdłą SWOŁOCZ aresztować za FAŁSZ i OBŁUDĘ!Za OSZUSTWO, kłamstwo i manipulację sPOłeczeństwem prowadzące do OBALENIA LEGALNEGO - DEMOKRATYCZNIE wybranego RZĄDU RP!
TFU! SZUJE! Kiedy ich wszystkich POgonimy w PiS.du- aby POlska była POLSKĄ!!!?MjFfFj

sondij typowo polskie nazwisko ,naprawdę matka PO.lka.

Dlaczego ta kobieta tak POtrząsa swoim dzieckiem! Dla POlitycznego efektu gotowi się POsunąć do wszystkiego!

Ten babsztyl to jakiś tępy egzemplarz. Nie tak się trzyma dziecko.Należy trzymać przepisowo. Za jedną nóżkę na wyciągniętej ręce, wysoko, główką do dołu. A dla lepszego efektu należy dziecko upuścić, scenkę nagrać i umieścić na youtubie.

ile taka radna zarabia? biedna oszukana ....

Spot odsłonił nam też jak rzeczywistość pięknie wygląda na bilboardach. Nie do poznania, gratuluję tym co znaleźli podobiznę

Jeszcze jej mało kasy daje państwo na utrzymanie rodziny ? Jeszcze by chciała 500 zł. Strasznie pazerna jak wszyscy z PO. Przez 8 lat doili Polskę i teraz po przegranych wyborach nadal chcą doić. Ta rozpadająca się partia nie ma żadnych zasad.

Z tej mamy to nie zły gagatek, oby tylko tego dziecka nie wychowała na swoją modłę, nic nie stoi na przeszkodzie żeby dostać 500zł. po prostu dorobić jeszcze dwoje i będzie 1000zł. W PO są specjaliści od tych spraw np. Neumann.

Prosta i Logiczna sprawa szukając Do spotu Antypolskiego żadna Mama Matka Polka oraz żaden Polak się nie zgłosił ponieważ to szczyt Hipokryzji. Takich Ludzi Jak to mawiał Piłsudzki "bić Kurwy i złodziei". Ja za tą Hipokryzje zabrał bym jej dziecko. Jak nie ma 500 zł na dziecko jako Radna to Kurdę niezła bieda u niej(przeciętna rodzina po rzadach PO-PSL nawet nie ma dochodu na rok powyżej 30 tyś )(pewnie piła zbychem i rychem bo nie ma ośmiorniczek ) ( zastosować to samo co PO z PSL-em stosowało Politykę Dla Rodzin Polskich zabierania dzieci ale nie biednym i Patriotów, ale zdrajcą narodu Polskiego prosta zasada Patrioci ich wychowają lepiej i z pożytkiem dla społeczeństwa na porządnych obywateli ) a to dziecko w przyszło będzie się wstydziło bo jest na Spocie Anty-polskim. Nagłaśniajmy to Bo przez tą Hipokryzję Ludzi którzy szkodzili Państwu aż zbiera się na wymioty przez KOD, PEtru, Tyfusów Obywatelskich. Demokracja ma się dobrze a obrońców Obornika POD SĄD i To II RP KARA ŚMIERCI Bo ZDRAJCY tak zwany KRÓL EUROPY Piłkarz- Platfurczyk-targowicy TFUSK TW August Ciota Poniatowski i Jego Katarzyna (makrela Muslim z NRD )

Oszustwo PO w spocie. Ta pani jest radną PO, specjalista ds. marketingu i sprzedaży zarabia ponad 75 tyś rocznie
https://twitter.com/Kom_Obr_Pol/status/698981529029107712?lang=pl

10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy . Ale pamiętamy 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet. 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r

Wybudowali autostrady, drogi expresowe, czego wcześniej nie było. Podnieśli płace w budżetowce (akurat ten postulat był zły). Euro 2012 stadiony i infrastruktura była stworzona na taim poziomie że zagraniczne nie narzekały . Internet darmowy istnieje - AERO2. Czekam jak PiS będzie spełniać swoje obietnice (na razie tylko media publiczne, spólki państwowe, TK) Na razie wlecze się 500+ (którego jestem przeciwnikiem , bo każde dziecko nieświadome same zadłuża się. Po drugie obsługa bedzie bardzo kosztowna ), pomimo iż w przeciwieństwie do polityków PiS nawołujących aby Polacy mieli wiecej dzieci ,np. Kaczyńskigo , Pawłowicz... JA je mam trójkę a oni NIE ! Nic politycy zawsze tylko gadają a nic nie robią

Durny lemingu, przez 8 lat rzadow Tuska miedzynarodowy dlug Polski sie podwoil. Nie jest sztuka pozyczac i udawac zielona wyspe. Niestety prawda jest ze lemingiem to jestes i nie tylko ze durnym, ale na dodatek PO-wskim trollem.

wybudowali autostrady, drogi expresowe ...
za ile ? i kto na tym zarobił ?
ile polskich firm podwykonawczych splajtowało
na rozliczeniach o tym milczysz
dlaczego ?
czyją własnością są cementownie na terenie Polski ?
Stadion tzw. Narodowy i cała otoczka hucpiarska
przede wszystkim finansowa
bo idzie o pieniądz
z nim powiązana - o tym też milczysz ?
budżetówka ?
szkoły gdzie wprowadzano obowiązek sprzątania przez dzieci
likwidując etaty sprzątaczek
a niedożywienie polskich dzieci z komentarzami POsłów
o szczawiu i mirabelkach ?
500 + - gdzie PO olewała sprawę a ostatnio to przebiło nawet PiS kolejnymi obiecankami - cacankami, i durniem jest kto twierdzi że
PO zależało na dobrobycie skoro dokręcała śrubę
wg " programu " Cyrankiewicza
a dobrobyt tylko dla kolesi
bo " państwo istnieje tylko na papierze ",
a także jak wynika to z ponad 1 000 /słownie tysiąca afer/
i ile jeszcze nie ujrzało światła dziennego
w tym zbrojeniówka - śmigłowce
i ogołocony Pałać Prezydencki
i pusta kasa bo idole wzieny piniedze se
jak mówi się -a
trzeba powiedzieć - b

zaprawdę
trzeba być nie dumnym
lecz durnym lemingiem aby naiwnie
doceniać ten " dorobek "
i jego tfurcuf !
ale jak majom tak zaKODowany niewolniczo myślący lektorat
że się nie da ...

I na dodatek mama Jasia - radna z PO nie ma tylko jednego Jasia. Ma inne dzieci,na które dostanie 500 zł. Platforma tym spotem się zbłaźniła - no i sama radna z PO.

No bo Platforma "daje" już na pierwsze dziecko a wiadomo że pieniądze nie śmierdzą

Czyli wedłu was ktoś z PO nie może być matką i mieć problemów jak każda matka????

czyli ta pani jest stroną w sporze innymi słowy ta radna oszukała odbiorców swojego spotu czyli kierowała się interesem partyjnym a nie macierzyńskim a jeżeli tak to współczuję jej dziecku.

@rz-suv. Kochany, kto na takie fuchy leci, to my starzy wiemy.
Zapracowana matka nie ma czasu na długie pomalowane pazury. Bo dziecko to praca i jeszcze raz praca.A przy pracy malowanych pazórków NI ma. Ta nienawiść tej pani i żądania sa nie na miejscu. Zapytajcie Rodziców, a może i pamietacie jak chowało się dzieci za komuny. Nikt łap nie wyciągał. A jeszcze przy jedynaku?

Znaczy nie można być mamą Jasia i radną?

Oj, tatuńciu, może, może. Lista zawodów i funkcji jest bardzo obszerna. Ale istnieje też lista z jednym słowem, jedynym: HONOR.

Ta radna z PO pewnie z samych diet ma z 3 000 zł? N dwoje? 1500zł! O innych fruktach z PO nie wspomnę...

To POdłość sq...synów z POyebanej partyji oszustów CHyżego Ruja!

Aktorstwo POmyj wszyscy lubimy i sie bardzo z tego cieszymy!
Moze mama Jasia tez zasluzy na Bruksele?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl