niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Hotele dla uchodźców. All inclusive, program integracji. Koszt: 18 000 euro za osobę

Dodano: 02.02.2016 [19:01]
Hotele dla uchodźców. All inclusive, program integracji. Koszt: 18 000 euro za osobę - niezalezna.pl
foto: twitter.com/BlastingNewsPL
18 tysięcy euro za łóżko dla uchodźcy? - pyta dziennik „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Władze Berlina rozważają pomysł, by wynająć hotele, w których schronienie znajdą imigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki. Przedsięwzięcie w ciągu kilku lat ma kosztować co najmniej 600 mln euro.

Senat niemieckiej stolicy negocjuje długoterminową umowę z sieciami hotelowymi. Chodzi o wynajęcie 10 000 miejsc w 22 hotelach spod szyldu Holiday Inn oraz Wyndham, należących do Grand City Hotels (GCH). Opłata za dobę od osoby miałaby wynieść 50 euro, czyli około 1 500 euro miesięcznie i 18 000 rocznie. W cenie byłaby usługa „all inclusive”, a także program opieki i integracji.

„FAZ” przypomina, że w ubiegłym roku do Berlina przybyło około 80 000 uchodźców. W tym roku można spodziewać się podobnej liczby imigrantów. Według władz miejskich, ludziom tym trzeba będzie zapewnić około 30 000 nowych miejsc noclegowych. Już w tej chwili brakuje pomieszczeń. Zajęto m.in. 50 sal gimnastycznych należących do szkół i organizacji sportowych oraz schroniska młodzieżowe. Na poważnie rozważa się pomysł budowy miasteczka komunalnego na byłym lotnisku Tempelhof - dla 7 000 imigrantów.

Czytaj też: Wyciekł tajny raport policji - przeraża co robią imigranci. A Bruksela kombinuje jak zmusić Polskę do ich przyjęcia

Pomysł z wynajęciem hoteli dla uchodźców nie jest nowy. Niedawno władze Berlina wydzierżawiły pomieszczenia dla imigrantów w Best Western Hotel „President” za 150 tys. euro miesięcznie. Zdaniem wielu ekspertów była to wygórowana cena.

Instytut Niemieckiej Gospodarki (IW) szacuje, że do końca 2017 roku koszty zakwaterowania, wyżywienia i integracji imigrantów będą kosztowały budżet państwa 50 mld euro. W zeszłym roku do Niemiec przyjechało 1,1 mln imigrantów, głównie z krajów Bliskiego Wschodu - Iraku, Syrii, Afganistanu.

Czytaj tekst: Imigranci napadali na kobiety nie tylko w Niemczech! Setki ofiar zgłaszają się na policję
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zaraz, coś tu jest bez sensu.

18 000 euro, 10 000 miejsc i na koniec 600 000 000 euro. Liczmy:

600 000 000 : (18 000 * 10 000) ~= 3.33 euro

Coś źle liczę?

Europejczycy nie powinni byli się wycofywać z kolonii. Te bambusy nie są w stanie same się rządzić. Ich społeczeństwa nie są w stanie zaspokoić najprostszych potrzeb jak żywność, leki czy bezpieczeństwo. Ciężko jest o nich myśleć bez pogardy. Nawet ci czarni, którzy żyją od pokoleń z białymi jak np. w USA rzadko są w stanie normalnie funkcjonować. Należy przywrócić coś w rodzaju kolonializmu inaczej 1,2 mld mieszkańców Afryki będzie do skutku szturmować Europę. Wtedy sami będziemy musieli uciekać tylko nie będzie już dokąd.

„Uchodzcy“

„Inwazorami“, „imigrantami“
Zwa ich - nieslusznie! …Sa uchodzcami!
Bo, kiedy zwlaszcza kobietom szkodza,
To wnet przed nimi biali uchodza…

Biali uchodza, ale nie wszyscy.
Lewacy sa wszak uchodzcom bliscy!
Gdy sie z uchodzca zdarzy „wypadek“,
To nadstawiaja drugi posladek.

Chyba uchodźcy będą musieli jakoś sfinansować to „all inclusive” w najlepszych berlińskich hotelach. No chyba ze znów okradną podatników. Polacy niech się nie cieszą, bo i tak pójdzie to z greckiej, polskiej, hiszpańskiej czy portugalkskiej kieszeni!

Ciekawe czy Petru pojedzie do Berlina, aby namawiać uchodźców na zaciąganie kredytów w CHF. Jeśli nie to znak, że uważa ich za o wiele mądrzejszych niż rodaków!

PS: Tak się oficjalnie okrada społeczeństwa!

Na dodatek Angela przeznacza 500 mln euro na pomoc dla ludzi w Syrii . Zastanawiam się skąd oni mają tyle kasy , produkują ją nielegalnie czy jak ? W Kiel 30 letni żonaty palant z Turkmenistanu zgwałcił 7 letnią dziewczynkę . Na początku stycznia ten sam pedofil islamski zgwałcił 5 letnią dziewczynkę też w mieście Kiel . Dziennie granicę niemiecką przekracza 3.000 uchodżców biednych , robią to świadomie i dlatego niech zamkną mordy i niech nie gadają że będą podzieleni Ci pedalcy na inne kraje Unii .

Hotele sa przeznaczone dla oficerow islamskich i ich rodzin. Za naszymi plecami jest rozgrywana wojna, w ktorej normalny obywatel jeszcze nie uczestniczy, ale placi za to cene swobod no i podatki oczywiscie. Informacja jest tak mala, ze ludziom sie w glowach nie mieszcza pewne zachowania politykow. Ostatnio jezdza do siebie jak wariaci jeden do drugiego i cos negocjuja. Mam prawo przypuszczac , ze Rosja chce wejsc za wszelka cene do Europy , bo jak juz araby sie rozmnoza to bedzie po ptokach. A Makrela glupia , mysli , ze z arabami dobije targu i ze oni beda bronic Europy przed inwazja sowiecka. Skoro tak dobrze beda miec to i beda tego potem bronic. Coz to tylko smieszna hipoteza, byle by sie nie sprawdzila. Bo araby zamiast bronic , juz gwalca i szaleja jak dzicz na lace.
Jestem za absolutnym niewpuszczaniem arabow , bo znamy ich intencje, a takze za swobodnym dostepem broni wylacznie Polakom to i ruski sie zastanowi dwa razy ,czy warto startowac.

https://www.youtube.com/watch?... -Niemiecki polityk się wygadał

Akcja przesiedlenia kontynentu zaplanowana od dawna. Płacimy za to my, cała Europa. Polska powinna natychmiast ustawic kontrole graniczne, przywrócić zasieki na granicach, pograniczników pod bronia, jak zawsze do pory EU było.Jest ciepło, ruszy fala od wschodu, przez nasze terytorium.

A nie prosciej wzorem Amerykanow ,nie ma stałej kartyy pobytu w samolot i do miejsca ostatniego zamieszkanie,Merkel zniszczyłą europę i Niemcy muszą ją za to rozliczyć!

Niemcy w ciągu ostatnich 104lat już dwa razy omal nie rozwalili Europy.

Islamisci dostana wiecej niz rdzenni mieszkancy Europo dokad zmierzas Sobieski ratuj nas!!!!!

Dwa lata i miałbym mieszkanie spłacone, a tak zostaje jeszcze 28 harówki... i to bez "all inclusive". WHY?

A nie mówiłem ,ze imigranci to dobry biznes ! ( niestety głównie dla pasożytów przypiętych do państwa)

ZOBACZCIE CO TAM SIĘ DZIEJE !!!

https://www.youtube.com/watch?...

Niech jeszcze Bundestag przerobią na meczet !!! Słusznie się to należy "biednym " uchodzcom !!!

Czy nadal uważacie, że film „Planeta małp” to była tylko Science-Fiction?

Jestem jak najbardziej ZA! Niemcy stać , więc powinni nawet , zabezpieczyć uchodźcom najlepsze hotele i najdroższe posiłki oraz szaty od projektantów mody najnowszej! Gdy już naród niemiecki zatracił INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY PRZETRWANIA , nie ma innego wyjścia ?

No tak tylko jak historia uczy, Niemcy podnosili się z największych katachlizmów, a najbardziej ich skutki zawsze odczuwaliśmy my, POLACY. Szczególnie te po ostatniej wojnie.

Ba nawet zaczynamy odczuwać je już moralnie, skoro „NASZ” prezydent KOMORUSKI (no może za wiele powiedziane NASZ), mówi że musimy żyć z poczuciem winy. No, chyba że on sam powinien mieć takie poczucie. I jeśli nie za tamten okres wojenny i powojenny, to na pewno za czasy współczesne! I to by się zgadzało, KRULO BOLESLAWIE KOMORUSKI zwany Gesiopasem!

Ja nie czuję się winna , ani za wojnę , której nie widziałam, ani za czasy obecne, bo nic złego nie zrobiłam ! A jeśli chodzi o odpowiedzialność zbiorową , której nie powinno być , to też za swoich przodków nie czuję się winna ,a pokrzywdzona ; mojego dziadka zastrzelił Niemiec , a babcia weszła na minę wracając pod koniec wojny do domu i zmarła. Nie wiedziała babcia ,że domu już nie było , bo Niemcy spalili całą wieś , zostały tylko zgliszcza!

Przejedz się po współczesnych wioskach. Też spotkasz zgliszcza i nie tylko moralne. Ale to już nie jest niemiecka robota, tylko robota współczesnych Volksdeutschy!

Ja i moja rodzina też nie. Ale może presjo Komoruski coś zataił przed narodem, skoro poczuwa się do winy!

Oj coś mi się zdaje że Niemcom przydał by się funkiel nowy nie śmigany Adolf H. oby te moje słowa nie były prorocze.
Andżela szykuje III W Ś, tylko o tym jeszcze nie wie.
Nie chcę za bardzo rozpisywać się bo według KODU to internet jest pod kontrolą ministra Zbigniewa Ziobry, a ze Zbysiem żartów nima i dlatego piszę pod osłoną nocy.

...ale Niemcy mają kasy - chyba to wszystko dobrze policzyli i stać ich na to wszystko.
Ja pierdziu ...drukarnia Euro we Frankfurt am Main zapierdzielać będzie 24 h na dobę :)

Co to za wirus, który w taki sposób atakuje mózgi niemieckich polityków! Sądzę, że Kopacz-Kłamacz jest nosicielką - uwaga pozostali posłowie!

Po co ta hipokryzja,zabawa 'w kotka i myszke'?
Chyba przecietny ,myslacy czlowiek,ktory sobie poszpera w internecie dowie sie co dzieje sie naprawde,i o co chodzi?
STASIa Merkela jest pod butem Sorosa.
A upiorny staruch wraz z nawiedzonymi,bogatymi kompanami maja ciekaw,plany wobec Europy.
Niestety plan NWO pokrzyzowaly Wegry a teraz Polska.
Dlatego tak sie nas czepiaja,i stwarzaja problemy w UE,aby nas 'ukarac' a bardziej zlamac,i wepchnac nam tych najezdzcow.
"Uchodzcy" mieli byc rozparcelowani po CALEJ Europie.
Przewidywano rozruchy,starcia,i rozlew krwi.
Wtedy to planowano wprowadzenie ogolnego stanu wojennego w Europie...stworzenia jednego panstwa policyjnego, kontrolowanego przez takich jak Soros,i calej grupy B.
To smierdzaca POLITYKA ,i diabelski plan,ktorego Kanclerz M. jest tylko pionkiem wykonawczym.

...weź przestań takie pierdoły wypisywać - pitolisz o jakimś spisku jak tu chodzi po prostu o tanią siłę roboczą dla niemieckiego przemysłu.

Do Charlie- To o tanią siłę roboczą dla Europy I Niemiec chodzi Sorosowi ??? To on taki dobry Niemiec , najlepszy z najlepszych ? W Europie jest duże bezrobocie , ludzie nie mają pracy , a Soros sprowadza Europie tanich robotników do utrzymania ? Wojny zawsze toczyły się w Europie i już tradycyjnie znów WPLĄCZĄ EUROPĘ i osiągną kilka celów naraz ; depopulację ludności, ochronią Izrael od walk z państwami sąsiadującymi, a odwieczni HANDLARZE zarobią na produkcji broni i nie tylko ?

TY wypisujesz pierdoly Karolku!
Chyba nie znasz islamistow,arabow i afrykanczykow jacy oni wyrywni do pracy!?
Ja znam bo widze ich nacodzien jak stoja( a raczej podwoza swoje zony),po zasilki,i do bankow zywnosci.
Wszystko chca za darmo,i bez wysilku.
Nie mysle zas,aby doradcy Makreli byli takimi idiotami,i tego nie wiedzieli...ale..
POZYJEMY,ZOBACZYMY.

Potrzebne referendum w/s ani jednego emigranta uchodzcy w Polsce i w/s TK ten ubecki twór utrwalanie bezprawia Jaluzelskiego do likwidacji. Nich Naród zadecyduje - to jest demokracja!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl