niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Demonstracja KOD w Brukseli. „Protestujących znam osobiście. To unijni urzędnicy”

Dodano: 18.01.2016 [16:07]
Demonstracja KOD w Brukseli. „Protestujących znam osobiście. To unijni urzędnicy” - niezalezna.pl
foto: print screen, polsatnews.pl
Kto brał dziś udział w demonstracji Komitetu Obrony Demokracji w Brukseli? Brak wolności słowa i łamanie praw obywatelskich zaniepokoiło... unijnych urzędników. Mimochodem „wsypała” ich dziennikarka Polsat News.

- Ci ludzie śpiewają „Odę do radości” i hymn Polski - mówiła, gdy kamera pokazywała grupkę manifestantów, którzy protestowali pod hasłem „Wolność, równość, demokracja”. Oficjalnie była to demonstracja brukselskiego oddziału Komitetu Obrony Demokracji.

Z tego co rozpoznaję - bo wielu z nich osobiście znam - to w dużej mierze unijni urzędnicy, z którymi bardzo często rozmawiamy, od których zbieramy różne informacje na temat tego, co dzieje się w Europie. Dzisiaj w związku z wizytą prezydenta Dudy przyszli przed budynek Rady Europejskiej, by zaprezentować swój sprzeciw wobec zmian zaprowadzanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości w Polsce

- dodała dziennikarka.

O uczestnikach protestu pisze też Polsat News na swojej stronie internetowej. Różni się jednak w szczegółach wyjaśniając, że „do protestujących na rondzie Schumanna przedstawicieli KOD dołączyli unijni urzędnicy”.

Nie podano, czy protestujący wzięli wolne, czy wyszli na manifestację w godzinach pracy.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zwróćcie uwagę na cytat: "to w dużej mierze unijni urzędnicy (...), od których zbieramy różne informacje na temat tego, co dzieje się w Europie."

Politycy mówią mediom co mają mówić tak żebyśmy taki ogląd sytuacji, który jest tymże politykom wygodny. Media stają się zwykłą papugą: po prostu przedstawiają nam to co mówią polityce jako prawdę.

To tak jakby pytać przedstawicieli Cechu Złodziei czy są uczciwi i czy kradną. Oczywiście że są uczciwi i nie kradną.
I takie informacje otrzymujemy.

Rezydenci spalonej wyspy. http://zolwiki.blog.pl/2016/01...

zapewne ci sami, którzy wyśmiewali się z protestujących przeciwko ACTA. żenujące pajace.

....jeszcze troche a okaze sie ze przed ambasada demonstrowali.....pracownicy ambasady...jako...KOD.

To nie jest zart.

Tusk powiedział, że w instytucjach europejskich pracuje blisko 3 tys. Polaków więc nie ma się co dziwić, że tak dużo było ich na demonstracji KOD-u. O takie ciepłe posadki to nie tylko by z KOD-em demonstrowali, ale z samym diabłem. Jeszcze jedno, naszła mnie taka refleksja. W UE jest 28 państw, jeżeli pomnożymy przez 3.000, to daje armię 84 tys. urzędników. Zakładając, że średni zarobek wynosi 60.000 euro na rok = 5.04 mld euro.

EU zatrudnia 40 tys. (33 tys. plus dodatkowi) i wydaje
6% budżetu na zarobki. Budżet €150 bn * 6% = €9 bn, czyli
średnio €18 000 na miesiąc.

idioto budzet jest na 5 lat!

normalny jesteś?

Żądamy przeprowadzenia referendum na posiadanie broni w Polsce.

K-Qrwy
O-od
D-Donalda

To co wyprawiają POmyje,sekta psychola rumuna swetru to zdrada stanu.Tych ludzi trzeba zatrzymać zanim poleje się Polska krew.Niemcy czy z lewa,czy z prawa mówią jednym głosem,to samo francuzi,grecy.Ta hołota lewactwa Polskiego robi wstyd naszemu krajowi.Panie min.Ziobro to jest zamach trzeba interweniować zanim będzie za późno!!!!!!!!!!!!!!

K_anciarze
O_szołomy
D_armozjady ; ot "pełniący"obowiązki polskich urzędników państwowych w Brukseli.Cytat za klasykiem "Won! wszystkich won!",do wymiany i to jaknajszybciej.

I dziwić się, że w urnie wyborczej w ambasadzie w Brukseli było więcej głosów niż głosujących

Jeśli są to unijni pracownicy to za państwowe pieniądze opluwają Polskę, są to więc zwykli zdrajcy wyposażeni w szechterowskie drukowane hasła. Szechter i Targowica PO-PSL dwoją się i troją by dokopać Polsce. Wierzyłem, że kiedyś wygramy wybory, wierzę też, że przyjdzie czas na rozliczenie Targowicy. Hańba zdrajcom!!!

Tu macie wideo z tego protestu z komentarzem dziennikarki
podajcie dalej
https://www.youtube.com/watch?...

KODziarze są typowymi zielonymi ludkami na terenie Polski,którzy mają za zadanie rozbić jedność unijną i wprowadzić w Polsce bałagan z czego zamierza skorzystać Rosja.Putin byłby wyjątkowo uszczęśliwiony gdyby UE traktowała Polskę jak państwo zadżumione i trędowatych ludzi oraz,żeby UE starała się separować nas od siebie bo jakby nie patrzeć to zawsze stoimy w poprzek rosyjsko - niemieckim interesom zarówno gospodarczym jak i militarnym skoro robimy wszystko aby zacieśniać współpracę z USA.Nie wierzę w to,że banki finansują KOD bo na doprowadzeniu do rozgardiaszu w Polsce jeszcze więcej straciłyby zarówno one jak i zaangażowany u nas zachodni biznes niż przy podatku,który już jest rzeczywistością.Taki obraz Polski jako państwa niezaradnego,uciążliwego i nieprzewidywalnego a zwłaszcza w kontekście szczytu NATO w Polsce jest na rękę tylko i wyłącznie Rosji i nikomu więcej.

Jeśli ci zdrajcy Polski są z nadania politycznego, to należy im podziękować w trybie natychmiastowym.Sprzedajnej swołoczy mówimy dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wlasnie ogladalem konferencje Pan Prezydent RP Duda mowil super zdecydowanie i nie jakal sie bardzo pewnie siebie i rzeczowo, a ryszawy to kazdy wie szeplenil medzil kluczyl jak jak chytry lis ciezko bylo go zrozumiec co naprawde chce powiedziec.

Slyszalem, ze kiedys na pogrzeb zamawiano tzw. "placzki"
to sa takie "placzki" zamowione na pogrzeb PO.

Te transparenty z napisem KOD- wszystkie jednakowe, tą samą ręką pisane, PEWNIE W NOCY PISAŁ JE TUSKIN>
Co za ustawka !!!!
Jak pochód pierwszomajowy !!!!
Wszystkie osoby do zapamiętania, bo są zatrudnione od czasow PZPR, SB, przez PO, SLD, PSL, tą kastę uprzywilejowaną po 1945 roku !!!

TO SĄ ZWYCZAJNI AFERZYSCI.. CI KTORZY ICH POPIERAJA MAJĄ NIEPOKOLEI W GŁOWACH, KOMITET ANTYPISOWSKI, I KOMITET NIENAWISCI I ANTYDEMOKRACJI, MOZE TEZ BYLI TAM BEZROBOTNI NIEUDACZNICY?

za dobre wynagrodzenie poszli demonstrować w Komitecie Obrony Draństwa. Do roboty się bierzcie.

To już nie jest kwik świń odsuwanych od koryta , to ryk świń które wiedzą że do tego koryta nigdy się już nie dopchają :)

Trzeba rozgłosić to w radiu i telewizji jak fałszywa jest ta zbieranina motłochu pod nazwą kod . Chodzi tylko o zachowanie wpływów i ryja przy korycie , nic więcej. Zapytajcie ich o jakie dokładnie działania chodzi z tymi zmianami bo hasełka to można krzyczeć jakiekolwiek.

Urzędnicy wzięli ale delegacje - być może to byli ci co ich PO dzięki niemickiej rekomendacji wsadziła żeby interesów niemiec pilnowali. W sumie ciekawa sprawa - Przewodniczący Tusk, Komisarz Bieńkowska, Eurodeputowania PO są niby ponad przynależnościa narodową a urzędnicy są za PO&NOWOCZESNA.PO.

K-omitet
O-brony
D-ebili

To POlitycy PO przysparzaja wstydu tak jak np. Marcin Kierwiński, który wykazał się buractwem nieustannie wytykajac swoja rozmowczynie paluchem. POdobna klasa i ogładę prezentuje Andrzej Halicki. Nalezy nadmienic, ze ten ostatni jest naczelnym hiPOkryta zdegenerowanej platformy obywatelskiej

Marcin Kierwiński wygląda jakby był z PSL, a jednak PO.

Tusk wygonił ich z biur,pod rygorem zwolnienia. A poza tym ci urzędnicy to 70% z zaciągu SLD,25 % z PO.

Tysiące wybitnie wykształconych młodych Polaków(ek)
ze znajomością kilku języków obcych pracuje w kraju
za marny grosz, albo nie godząc się na poniżanie
emigruje za granicę, a tu bałwochwalstwo rozpasione
do których jeszcze nie dotarło, że nastąpiła zmiana
wychodzi sobie na brukselskie ulice na towarzyski
heapening w godzinach pracy. Pogonić skur...li, to
może się nauczą, że rękę pana się nie gryzie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl