niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2016

Demonstracja KOD w Brukseli. „Protestujących znam osobiście. To unijni urzędnicy”

Dodano: 18.01.2016 [16:07]
Demonstracja KOD w Brukseli. „Protestujących znam osobiście. To unijni urzędnicy” - niezalezna.pl
foto: print screen, polsatnews.pl
Kto brał dziś udział w demonstracji Komitetu Obrony Demokracji w Brukseli? Brak wolności słowa i łamanie praw obywatelskich zaniepokoiło... unijnych urzędników. Mimochodem „wsypała” ich dziennikarka Polsat News.

- Ci ludzie śpiewają „Odę do radości” i hymn Polski - mówiła, gdy kamera pokazywała grupkę manifestantów, którzy protestowali pod hasłem „Wolność, równość, demokracja”. Oficjalnie była to demonstracja brukselskiego oddziału Komitetu Obrony Demokracji.

Z tego co rozpoznaję - bo wielu z nich osobiście znam - to w dużej mierze unijni urzędnicy, z którymi bardzo często rozmawiamy, od których zbieramy różne informacje na temat tego, co dzieje się w Europie. Dzisiaj w związku z wizytą prezydenta Dudy przyszli przed budynek Rady Europejskiej, by zaprezentować swój sprzeciw wobec zmian zaprowadzanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości w Polsce

- dodała dziennikarka.

O uczestnikach protestu pisze też Polsat News na swojej stronie internetowej. Różni się jednak w szczegółach wyjaśniając, że „do protestujących na rondzie Schumanna przedstawicieli KOD dołączyli unijni urzędnicy”.

Nie podano, czy protestujący wzięli wolne, czy wyszli na manifestację w godzinach pracy.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zwróćcie uwagę na cytat: "to w dużej mierze unijni urzędnicy (...), od których zbieramy różne informacje na temat tego, co dzieje się w Europie."

Politycy mówią mediom co mają mówić tak żebyśmy taki ogląd sytuacji, który jest tymże politykom wygodny. Media stają się zwykłą papugą: po prostu przedstawiają nam to co mówią polityce jako prawdę.

To tak jakby pytać przedstawicieli Cechu Złodziei czy są uczciwi i czy kradną. Oczywiście że są uczciwi i nie kradną.
I takie informacje otrzymujemy.

Rezydenci spalonej wyspy. http://zolwiki.blog.pl/2016/01/19/spalona-wyspa/

zapewne ci sami, którzy wyśmiewali się z protestujących przeciwko ACTA. żenujące pajace.

ale się porobiło! jedno wejście a wizerunkowo przebili wszystkie manifestacje "gazety" sakiewicza. jak oni to robią?

....jeszcze troche a okaze sie ze przed ambasada demonstrowali.....pracownicy ambasady...jako...KOD.

To nie jest zart.

Tusk powiedział, że w instytucjach europejskich pracuje blisko 3 tys. Polaków więc nie ma się co dziwić, że tak dużo było ich na demonstracji KOD-u. O takie ciepłe posadki to nie tylko by z KOD-em demonstrowali, ale z samym diabłem. Jeszcze jedno, naszła mnie taka refleksja. W UE jest 28 państw, jeżeli pomnożymy przez 3.000, to daje armię 84 tys. urzędników. Zakładając, że średni zarobek wynosi 60.000 euro na rok = 5.04 mld euro.

EU zatrudnia 40 tys. (33 tys. plus dodatkowi) i wydaje
6% budżetu na zarobki. Budżet €150 bn * 6% = €9 bn, czyli
średnio €18 000 na miesiąc.

idioto budzet jest na 5 lat!

normalny jesteś?

Żądamy przeprowadzenia referendum na posiadanie broni w Polsce.

K-Qrwy
O-od
D-Donalda

Prostytutki, z tym burdelem nie mają z tym nic wspólnego, zostaw je w spokoju!

K-omunistyczne
O-ddziały
D-ywersyjne

To co wyprawiają POmyje,sekta psychola rumuna swetru to zdrada stanu.Tych ludzi trzeba zatrzymać zanim poleje się Polska krew.Niemcy czy z lewa,czy z prawa mówią jednym głosem,to samo francuzi,grecy.Ta hołota lewactwa Polskiego robi wstyd naszemu krajowi.Panie min.Ziobro to jest zamach trzeba interweniować zanim będzie za późno!!!!!!!!!!!!!!

K_anciarze
O_szołomy
D_armozjady ; ot "pełniący"obowiązki polskich urzędników państwowych w Brukseli.Cytat za klasykiem "Won! wszystkich won!",do wymiany i to jaknajszybciej.

Tośmy się doczekali - potwory urzędnicze zapomniały komu mają służyć.
Machina urzędnicza zatruła im mózgi, odebrała narodowość.
.
Niedługo będziemy chyba mogli ogłosić powstanie NRU - Niezależnej Republiki Urzędniczej ze stolicą w Brukseli.

To jest piekne, prosty polski urzednik broni interesu Polski.

Ha w Polsce też jest tego chmara!!

I dziwić się, że w urnie wyborczej w ambasadzie w Brukseli było więcej głosów niż głosujących

Jakim prawem ci zdrajcy reprezentują Polskę?

Jeśli są to unijni pracownicy to za państwowe pieniądze opluwają Polskę, są to więc zwykli zdrajcy wyposażeni w szechterowskie drukowane hasła. Szechter i Targowica PO-PSL dwoją się i troją by dokopać Polsce. Wierzyłem, że kiedyś wygramy wybory, wierzę też, że przyjdzie czas na rozliczenie Targowicy. Hańba zdrajcom!!!

Tu macie wideo z tego protestu z komentarzem dziennikarki
podajcie dalej
https://www.youtube.com/watch?v=aJtt54JcyLE

komunisci i zlodzieje

KODziarze są typowymi zielonymi ludkami na terenie Polski,którzy mają za zadanie rozbić jedność unijną i wprowadzić w Polsce bałagan z czego zamierza skorzystać Rosja.Putin byłby wyjątkowo uszczęśliwiony gdyby UE traktowała Polskę jak państwo zadżumione i trędowatych ludzi oraz,żeby UE starała się separować nas od siebie bo jakby nie patrzeć to zawsze stoimy w poprzek rosyjsko - niemieckim interesom zarówno gospodarczym jak i militarnym skoro robimy wszystko aby zacieśniać współpracę z USA.Nie wierzę w to,że banki finansują KOD bo na doprowadzeniu do rozgardiaszu w Polsce jeszcze więcej straciłyby zarówno one jak i zaangażowany u nas zachodni biznes niż przy podatku,który już jest rzeczywistością.Taki obraz Polski jako państwa niezaradnego,uciążliwego i nieprzewidywalnego a zwłaszcza w kontekście szczytu NATO w Polsce jest na rękę tylko i wyłącznie Rosji i nikomu więcej.

Jeśli ci zdrajcy Polski są z nadania politycznego, to należy im podziękować w trybie natychmiastowym.Sprzedajnej swołoczy mówimy dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wlasnie ogladalem konferencje Pan Prezydent RP Duda mowil super zdecydowanie i nie jakal sie bardzo pewnie siebie i rzeczowo, a ryszawy to kazdy wie szeplenil medzil kluczyl jak jak chytry lis ciezko bylo go zrozumiec co naprawde chce powiedziec.

ciekawostka: nauczyciele akademiccy obiecują studentom pozytywne oceny (tzn. zaliczenie) za udział w manifestacji KOD. Namawiają studentów na zajęciach i agitują. Piękne, ale nie wiem czy to wolno?

W obronie wolnosci i demokracji w Polsce wolno - korzystaj jak jest okazja, albo zapytaj czy strona z ktora sympatyzujesz tez cos oferuje.

Jak ktoś mi da 200zł za darcie ryja przez 10 minut też pojde ; ] daje ktoś ? : D

Slyszalem, ze kiedys na pogrzeb zamawiano tzw. "placzki"
to sa takie "placzki" zamowione na pogrzeb PO.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl