niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

W Niemczech nowe ataki imigrantów na dzieci i kobiety. Czy Merkel przetrwa?

Dodano: 13.01.2016 [10:33]
W Niemczech nowe ataki imigrantów na dzieci i kobiety. Czy Merkel przetrwa? - niezalezna.pl
foto: Elke Wetzig; creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en
Na napaściach seksualnych w Sylwestra się nie skończyło. W ciągu ostatnich dni doszło do kolejnych ataków i gwałtów. Teraz do wyjaśnienia pozostaje najważniejsze pytanie: czy Angela Merkel utrzyma stanowisko kanclerza? Każdy dzień, a nawet każda godzina przynosi nowe spekulacje i chociaż na razie nikt oficjalnie nawet nie wspomina o możliwości jej rezygnacji, to powietrze wokół pani kanclerz robi się coraz gęstsze.

Sylwestrowe zajścia w Kolonii, Hamburgu i innych miastach to tylko wierzchołek góry lodowej. Napady islamskich uchodźców na kobiety trwały w Niemczech już od miesięcy, lecz były skutecznie skrywane przed opinią publiczną.

Ujawnione (co prawda dopiero po kilku dniach) zdarzenia sylwestrowe wcale nie odstraszyły uchodźców od popełniania kolejnych czynów kryminalnych.

Otóż już po nowym roku w Hamburgu ok. 40 imigrantów z Afryki zaatakowało w autobusie 24-letnią Niemkę, doszło do pobicia i gwałtu. 9 stycznia w Oldenburgu kilkunastu mężczyzn atakowało i molestowało seksualnie aż pięć kobiet. Na wyspie Fehman w miejscowości Puttgarten, gdzie także umieszczono uciekinierów, kilku Syryjczyków zaatakowało Żyda, który przyjechał do Niemiec z Francji. Jak tłumaczyli - zaatakowali, bo nosił on jarmułkę. Obrabowano go i pobito.

Do najbardziej bulwersującego zdarzenia doszło w dzielnicy hamburskiej Ohlstedt, gdzie 23-letni islamski uchodźca napadł na 10-letnią uczennicę. Mężczyzna zaczepił dziewczynkę na podwórku szkolnym, a potem czekał, aż skończy ona lekcje. Wtedy ją obezwładnił, związał i wykorzystał seksualnie.

Policja zamiatała sprawy pod dywan

Na jaw wychodzą fakty, które są dla wszystkich Niemców jednocześnie zdumiewające i zatrważające. Anonimowy policjant (dane jego posiada „Bild Zeitung”), który pełnił służbę w Sylwestra w okolicach dworca kolejowego w Kolonii, ale wcześniej pracował na punktach przyjmowania i kontroli uchodźców, ujawnił, że policjanci dostawali wiele oficjalnych rozkazów, aby przestępstwa uchodźców tuszować. Np. policja od początku doskonale wiedziała, że ponad połowa islamskich imigrantów miała nieważne lub sfabrykowane paszporty.

To wszystko sprawia, że wizerunek Angeli Merkel zaczyna słabnąć; prawie wszyscy politolodzy są zgodni – takich politycznych kłopotów jeszcze ona nie miała. Coraz większa część społeczeństwa przestaje ją wspierać i nie ma nic przeciwko szybkiej zmianie na stanowsku kanclerza kanclerza.

Niemiecka ulica zaczyna wrzeć. W miastach dochodzi do starć różnych grup, które miedzy sobą, ale także z policją, zaczynają prowadzić wojny. W Lipsku legalna demonstracja ludzi, którzy są przeciwni wpuszczaniu bez opamiętania do Niemiec uchodźców, przerodziła się w prawdziwą walkę uliczną. Nie ulega wątpliwości, że takie sytuacje są i będą wykorzystywane przez różne skrajne grupy, nawet zbliżone do neonazistów, ale także przez lewaków i ich bojówki. Tak było w Lipsku, gdzie zatrzymano kilkaset osób. Także w innych miastach ludzie wychodzą na ulice, bo mają dość okłamywania ich przez władze i przez media.

Szef MSW kłamie?

Kilka dni temu szef federalnego MSW Thoams de Maiziere zapewniał obywateli, że skala przestępczości wśród uchodźców i tzw. zwykłych obywateli jest porównywalna, co oznaczałoby, że statystyki nie odnotowały wzrostu przestępczości wśród przybyłych imigrantów. Po ujawnieniu prawdziwych danych już wiadomo, że to łgarstwo. Jak twierdzą policjanci - na terenach, gdzie przebywają uchodźcy notuje się w ostatnich miesiącach kilkudziesięcioprocentowy wzrost przestępczości. Jeden z funkcjonariuszy przypomniał, że przez pół roku tylko raz rejestrował sprawę karną przeciwko obywatelowi niemieckiemu; w reszcie przypadków sprawcami byli uchodźcy.

Po ostatnich wypowiedziach ministra de Maiziere i ujawnieniu prawdy na ten sam temat coraz odważniej padają głosy żądające jego dymisji. Co ciekawe, żąda tego m.in. szef SPD w Monachium Marcus Rinderspracher, a warto przypomnieć, że partia ta ciągle jest współkoalicjantem Merkel w obecnym rządzie.

Poprawność polityczna ważniejsza od prawdy

Nieprawidłowości i oszustwa dotyczące informowania o uchodźcach potwierdzają przedstawiciele związków zawodowych policji, którzy twierdzą, że poprawność polityczna w Niemczech była na tyle duża, że funkcjonariusze naciągali przepisy np. poprzez fałszowanie raportów, ale także umarzanie postępowań wobec kryminalistów z kręgów imigrantów. Wielu policjantów przyznaje, że dla świętego spokoju wolało puścić wolno uchodźcę złapanego na gorącym uczynku, bo późniejsze tłumaczenia się przed zwierzchnikami były wyjątkowo przykre. Jak twierdzą przedstawiciele związków zawodowych, właśnie takie było oczekiwanie i zapotrzebowanie szefostwa.

Inny policjant ujawnia, że zmieniano raporty dotyczące przestępstw dokonywanych przez uchodźców. Zamiast prób gwałtu wpisywano uszkodzenie ciała, zamiast prób zabójstwa – ciężkie pobicie, a wszystko to po to – twierdzi coraz większa część odważnych policjantów oraz związkowców - aby zaniżyć statystyki przestępczości wśród uchodźców.

Nikt nie chce wziąć winy na siebie

Politycy oczywiście odrzucają od siebie jakąkolwiek odpowiedzialność za zaistniałą sytuację, zrzucając winę za zbyt dużo przestępstw z udziałem uchodźców na policję. W jednym z programów telewizyjnych Hannelore Kraft, premier rządu Nadrenii Północnej-Westfalii, zapytała dość złośliwie pełnomocnika związkowców, dlaczego - skoro jest tak źle - do tej pory związki i policja milczały. Na to związkowiec odpowiedział bardzo rezolutnie, że gdyby wcześniej ktokolwiek się odezwał tylko słowem, już za godzinę nie miałby stanowiska.

Potwierdza to część niemieckich dziennikarzy, zapewniając, że mają dowody, iż rozkazy, aby tuszować sprawy związane z uchodźcami, szły z samej góry. Znany berliński i niezależny korespondent Dieter Wonka twierdzi, że polecenia o umarzaniu niektórych przestępstw, których dopuszczali się uchodźcy, szły z najwyższych kręgów politycznych.

„Zbyt wysoki poziom przestępczości wśród uchodźców nie pasował do wizerunku prowadzonej przez Berlin polityki imigracyjnej” – stwierdził Wonka, dodając, że zaleceniem polityków - mniej lub bardziej oficjalnym - było utrzymywanie powszechnej dobrej opinii o uchodźcach i pilnowanie, aby nie przypisywano im skłonności kryminalnych. Media poszły w tej materii na współpracę z rządem.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wydarzenia ostatnich kilku miesięcy są potwierdzeniem pogarszającego się stanu Niemiec. Merkel doprowadziła swój kraj do stanu gangreny! Niemcy już nie chorują, Niemcy gniją! Co najmniej od 10 lat, imigranci w Niemczech traktowani są pobłażliwie. Gwałty, rozboje, kradzieże, pobicia, burdy, dewastacja mienia, to nie jest nic nowego. Tam się to dzieje od lat, ale dopiero teraz się o tym mówi. Szkoda że media na ten temat milczą. To milczenie ze strony dziennikarzy oddaje stan niemieckiej demokracji która jest tak samo zgniła jak rząd, jak Merkel, CDU, niemiecka finansjera, niemieckie służby i słynny niemiecki ordnung. Niemcy udają mocarstwo a w rzeczywistości są pobielonym grobem pełnym plugastwa i zgnilizny.

CZAS POSTAWIĆ PARĘ SZAFOTÓW W EUROPIE. Dla Tuska, Merkel, Junckera, Schmita i wielu, wielu innych. A potem zakończyć nieudany experyment zwany UE, którego demokrację najlepiej wyraża brutalna reakcja szwabskiej policji na pokojowe wyrażenie poglądów banaerem "Protect your woman, not our democracy" w zestawieniu z zaplanowaną ślepotą na rabunki, gwałty i molestowania dokonywane przez muslimów. TO JEST NAJLEPSZE PODSUMOWANIE UNIJNEJ DEMOKRACJI i jednocześnie najlepsza wizja przyszłości Europy. Skądś my to znamy ?!?!

WSZYSCY- WSZYSCY , lacznie z MERKEL, Gabrielem i reszta EU-BANDY , organizacji przestepczej:
wszyscy, ktorzy ukrywaja prawde o atakach I przestepstwach ktorych dokonuja islamisci sa poprostu zamieszani w handel I przemyt migrantow do Europy,nalezy obiac Niemcy nadzorem I debata w PE,niech zajma sie goscmi Angeli, gdzie ich demokracja, skoro zakazano mowienia prawdy?

wszyscy, ktorzy ukrywaja prawde o atakach I przestepstwach ktorych dokonuja islamisci sa poprostu zamieszani w handel I przemyt migrantow do Europy,nalezy obiac Niemcy nadzorem I debata w PE,niech zajma sie goscmi Angeli, gdzie ich demokracja, skoro zakazano mowienia prawdy?

Należy tutaj PRZYPOMNIEĆ że gwałt to przestępstwo!

Wszyscy emigranci którzy popełnili przestępstwo albo mają przeszłość kryminalną są przedmiotem natychmiastowej deportacji!

DEPORTOWAĆ a nie debatować!

Gdy kilka miesięcy temu pisałem o scenariuszu dla Europy po ewentualnym niekontrolowanym wpuszczeniu rzesz nigdzie niezweryfikowanych imigrantów - podających się za uchodźców - byłem atakowany. Naiwne dzieci kwiaty pisywały o mnie, że jestem ksenofobem i to były najmniej obraźliwe komentarze. Pytam się gdzie teraz jesteście miłośnicy islamu? Gdy pisałem niedających się pogodzić z naszą kulturą różnicach wyszydzano mnie, czy masowe gwałty to za mało by was przekonać? Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest masowa deportacja nowych przybyszów - tylko odpowiedzialność zbiorowa będzie skutkowała tym, że przybysze w obawie przed wydaleniem będą się wzajemnie pilnowali. Jeżeli politycy europejscy szybko nie pojmą swego błędu i nie poczynią kroków zapobiegawczych (choć nie mogą się one spotkać z potępieniem), to za kilka lat ulice miast Niemieckich spłyną krwią Chrześcijan i Muzułmanów. Znając skazę Niemców nie zdziwiłbym się, gdyby powtórzyli scenariusz rodem z II Wojny Światowej - wtedy rzeczywiście będzie paskudnie. Niemcy zapomnieli o prewencji dziś zaczynają płacić za to rachunek.

jest znacznie gorzej. Niemcy boją się pokazywać swoją tożsamość. Byłam w Berlinie w święto 3 Króli. Dzieci z lokalnej szkoły śpiewały kolędy w centrum handlowym i zbierały na na jakiś cel charytatywny. Niemcy bojaźliwie uciekali w drugi koniec hali i udawali, że nie wiedzą o co chodzi. Nikt nie śpiewał z dziećmi, nikt się nie zatrzymywał. Jedynie obcokrajowcy. Drugi obrazek - bezdomni Niemcy (nie jakieś menele) śpią w śpiworze na ulicy , wali śnieg już drugi dzień. Ktoś z pobliskiego domu ukradkiem daje herbatę. Żadnej pomocy ze strony służb, ci ludzie koczowali tam przez kilka dni. Potem nie wiem bo wyjechałam. Imigranci byliby już zaopiekowani. Niemcy, co się dzieje? Powariowaliście?

Merkel to wróg nr.1 Niemiec i Europy.Za sprowadzenie do Europy terrorystów powinna ją czekać szubienica.Niemcy to państwo bezprawia łamiące demokrację,a od Polski niech się Helmuty odwalą delikatnie mówiąc.Polski rząd powinien nalać im na łby.

Pytanie teraz : Kto steruje Merkel?

Odp: Makrelą steruje nurt lewicowy. To różowa matrona z DDR-u.

W tym artykule jest mnóstwo eufemicznych przeinaczeń i założeń, które mają na celu omijanie bagnistej i kompromitującej "tematyki spiskowej". Łatwiej jest nie wpaść w "spiskowowść" posługując się terminem "Niemcy" i tworząc rozbudowane argumentacje na "niemiecki interes". Natomiast znacznie łatwiej i szybciej można opisać prawdziwą rzeczywistość nie przejmując się tym i po prostu mówiąc jak jest.
To dotyczy także odpowiedzi udzielonej Ci przez @bartlomiej.

Najważniejszy cytat z artykułu: "polecenia o umarzaniu niektórych przestępstw, których dopuszczali się uchodźcy, szły z najwyższych kręgów politycznych".

"Najwyższe kręgi polityczne" to raczej nie Makrela, z której propaganda niemiecko-europejska zrobiła niemalże żelazną kanclerz, podczas gdy jej styl rządzenia opiera się głównie na udzielaniu erystycznych wypowiedzi wymijających.

W celu zbliżenia się do "big picture" polecam tematy:
- "spisek lewackich elit" - wypowiedź Orbana o polityce wzgl. uchodźców,
- kto i jak rządzi EU,
- chronologiczny przegląd wydarzeń prowadzących do tzw. "wiosny muzułmańskiej" i powstania ISIL (Saddam Hussein, Muammar Gadaffi, Bashar al-Assad, Irak, Libia, Syria, Afganistan, Pakistan),
- Klub Rzymski i polityka zerowego wzrostu i zerowego przyrostu (zero growth economy & steady-state economy)
- i perełka: Antony C. Sutton (na Wiki + książki można wygooglać)

NIKT nie steruje. Skoro Niemcom w najblizszych dziesiecioleciach zabraknie 30,- milionow Ludnosci w tym 20,- milionow Pracownikow to musza jakos myslec o uzupelnieniu deficytow a Slowian za bardzo nie chca gdyz maja do nich jakis uraz i pewnie podejrzewaja ich o Komunizm. Niemcy maja bardzo pozytywne doswiadczenia z Imigrantami jacy zyja w Niemczech od dziesiecioleci i np. tylko w jednym miescie Frankfurt nad Menem liczycym ok. 720 000,- Luda 47% stanowia Obcokrajowcy jacy zjechali do Niemiec z 87 ,- panstw swiata w tym z Polski ok. 7 000,- a kilka razy wiecej ma niemieckie obywatelstwo. Lezalem w szpitalu gdzie chirurgami na oddziale chirurgi bylo 2 Afghanczykow z niemieckim obywatelstwem jakcy wychowali sie od dziecka w Niemczech i tam skonczyli studia i pozniej spotkalem jednego z nich pod jego Villa nowo wybudowana w villowej dzielnicy dla elity miasta jak podjechal pod dom SUV-em od Volvo 90 i zyje jak panisko bedac szanowany a 90% Niemcow nie osiagnie jego poziomu i prestizu nigdy. Nie kazdy jest Gangsterem, handlarzem narkoytkow, prowadzi Boorddell czy zajmuje sie kradziezami i wlamaniami.Problem w tym, ze ilsoc Imigrantow moze przejsc w nowa jakosc w Niemczech i stana sie oni KATAMI wobec Pogan za jakich uwazaja Niemcow czego NIKT przeciez nie da rady oszacowac co do skali i czasu wystapienia procesu..

Jesteś naiwny i żałosny-Europejczycy t o nie ideologia i nie muszą się integrować między sobą.Imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu to też nie ideologia i nikt ich tu nie zapraszał.Mamy własnych przestępców i nie musimy ich importować,to samo dotyczy uczciwych ludzi .Mamy własne ręce i rozum.Są bogate kraje arabskie -mają bogactwo z ropy a nie z pracy-tam niech robią karierę.Oni dla nikogo nie będą żadnymi katami bo żadnej silnej cywilizacji nigdy nie stworzyli-niby czemu stamtąd uciekają? - bo uciekają sami przed sobą.Będzie to trwało do czasu aż będą naiwni gotowi płacić im zasiłki.I tyle.

Radzę więcej ruchu na świeżym powietrzu i uprawianie sportów, które poprawiają krążenie krwi, niezbędne do realistycznego myślenia.
Wiara w przekazy medialne i urzędowe nie wystarczy, aby dojść do prawdy.
Za kilkadziesiąt lat nie będzie narodu niemieckiego, tylko sami imigranci z paszportami niemieckimi. Kto wtedy będzie podtrzymywał niemieckie "Wohlfahrtsstaat"?
Narody i państwa leniwe znikają.
Tak dzieje się z każdym narodem, gdy ludzie wolą mieć niż być.

Boże chroń Polskę przed bezbożnictwem i swawolą, i lenistwem, i głupotą.

Podejrzewam, że większość osób czytających ten artykuł jest mężczyznami. Panowie jednak nie zdają sobie sprawy z faktu, że dla kobiet gwałt jest gorszy od śmieci. Polacy! Nie pozwólcie robić tego swoim kobietom, żonom, córkom i matkom!

Kobieto OPAMIĘTAJ się!

Gwałt gwałtowi nie równy, tutaj mowa o politycznie motywowanym na tle religijnym zbiorowym gwałcie RYTUALNYM!

Jeżeli gwałt jest gorszym od śmierci to niestety coś nie tak z główką!

Tak jak ty się wypowiadasz to wypowiadają się psychicznie NIEDOJRZAŁE dewotki religijne które ze wszystkiego robią tragedię! To z reguły kobiety którym kler i religia całkowicie pomieszały w głowie!

Każdy gwałt jest niepożądanym zbliżeniem seksualnym, ale to nie jest żaden powód do tragedii!

W tym przypadku mowa jest o gwałcie ZBIOROWYM który jest czynem kryminalnym dzikusów wyłącznie na tle religijnym, to rytuał aby powodować tylko społeczny strach!

"Będziemy gwałcić i zabijać wasze kobiety i wprowadzimy SHARIAT!"

Gdyby te kobiety miały broń palną tak jak każdy wolny obywatel powinien mieć do tego prawo to by mogły się bronić przed tym arabskim bydłem!

Większość arabusów to prymitywne dzikusy, a kobieta w krajach arabskich to szmata!

Tam pies jest lepiej traktowany od kobiety!

Rola kobiety w krajach arabskich ogranicza się tylko do prania, gotowania, sprzątania i zaspokajania wszystkich potrzeb mężczyzny, i w wielu krajach arabskich mężczyzna ma prawo gwałcić kobiety ......

Wiele kobiet w młodym wieku są poddane rytualnym zabiegom mutylacji organów płciowych, ponieważ kobieta nie ma prawa aby odczuwać przyjemność seksualną!

To jest liksus zarezerwowany tylko dla mężczyzny!

90% arabów to są perwerci seksualni!

Dla nich nie ma to znaczenia czy to jest kobieta, chłopiec, owca, baran, koza, osioł czy wielbłąd!

Można śmiało potwierdzić że dla arabusa POTWÓR nie POTWÓR, liczy się tylko OTWÓR!

Geronimo-jesteś żałosnym debilem:jeżeli kobieta mówi że dla niej gwałt jest gorszy od śmierci-mówi prawdę !Gwałt to nie jest przestępstwo kryminalne dla kobiety,dewocja religijna nie ma tu nic do rzeczy.Gwałt to jest morderstwo psychiczne,depresja i myśli samobójcze do końca życia.A Arabowie nie są żadnymi perwertami seksualnymi tylko po prostu są prymitywni.A Ty miałeś okazję bronić kobietę ?Bo jeżeli ktoś ma takie podejście do gwałtu jak Ty to wątpie czy byłbyś w stanie kobietę skutecznie obronić .

ŁOT???
Czyli jak np. rodzony Polak, co prawda zbok, kryminalista i psychopata, zgwałci taką zwykłą, rodzoną Polkę, to wtedy nie ma tragedii. Powinna wstać, otrzepać się, pomyśleć sobie, że zrobił jej to przecież rodak, a nie jakiś jihadysta i zwyczajnie zapomnieć o sprawie?

Czytaj baranie ze zrozumieniem!

Ten artykuł odnosi się i o tym tylko piszemy do rytualnego odwetowego gwałtu zbiorowego popełnionego przez fanatyczną ciemnotę arabską która jest kontrolowana przez kult islamu!

Przeczytałem bardzo dokładnie każde zdanie.

"Tak jak ty się wypowiadasz to wypowiadają się psychicznie NIEDOJRZAŁE dewotki religijne które ze wszystkiego robią tragedię!"
"To z reguły kobiety którym kler i religia całkowicie pomieszały w głowie!"
"Każdy gwałt jest niepożądanym zbliżeniem seksualnym, ale to nie jest żaden powód do tragedii!"

Przytoczyłem 3 zdania ale w zasadzie każdym się kompromitujesz. Masz fatalny styl i chyba jakiś problem emocjonalny, co widać po innych Twoich odpowiedziach na posty. Ubliżasz ludziom i wydzierasz się na nich ale i tak nic nie udowodnisz, bo to, co napisałeś jest niełykalne.

No i jeszcze to: "rytualny odwetowy gwałt zbiorowy".

"geronimo" hmmm... - jesteś specjalistą od rodzajów gwałtów?

Prawda!

geronimo...ty chyba nie wiesz o czym mówisz,a raczej NA PEWNO nie wiesz o czym mówisz.GWALT to najgorsze doświadczenie dla kobiety jakie może zaistnieć!Do "niepożądanego zbliżenia" jak twierdzisz,dolącz jeszcze ból,poczucie wstydu,odarcie z godności,bycie bezbronną i nagą wśród oślinionych,rozwrzeszczanych dzikusów,którzy dotykają cię wszędzie...powtarzam WSZĘDZIE!...obleśnymi lapskami śliniąc się i wykrzykując wulgaryzmu i obrzydliwości pod twoim adresem traktują cię jak przedmiot bez uczuć i duszy.Strach,zaszczucie,ból,potworny wstyd, i świadomość że nie ma ratunku jest gorsze od śmierci.Uwierz na slowo i módl się,żeby kiedyś na twojej drodze nie znalazlo się stado bezwzględnych,podnieconych pedalów,którym się spodobasz.Gdyby jednak tak się stalo,wtedy odszukaj ten post i dopisz jak się czuleś w trakcie tego "niepożądanego zbliżenia".

Możesz wierzyć albo nie ale prawdziwi mężczyżni wiedzą i czują czym jest gwałt dla kobiety-Geronimo to debil .Nie przejmuj się!

Kobieto!

O wiele gorszym od GWAŁTU jest tradycja wycięcie 10 letniej bezbronnej dziewczynce żyletką albo kawałkiem brudnego szkła kobietom Łechtaczka (CLITORIS) i zaszycie im pochwy ... obrządek który jest praktykowany wśród CIEMNOTY muzułmańskiej!

Niestety ten akt berberski jest wykonywany od pokoleń w plemionach muzułmańskich przez "radę starszych kobiet" ...

Afryka północna, Somalia etc.

Te dziewczynki z tych zacofanych krajów są jednak w stanie ułożyć sobie życie bez jakiegokolwiek WSTYDU!

Dlaczego kobieta ma się wstydzić gwałtu?
Chyba tylko dlatego ze ma poczucie winy, że to ONA sprowokowała gwałt, ale to się odnosi do "innych" gwałtów a nie gwałtów rytualnych o których tu mowa!

Idż do psychologa i wylecz się ze swoich kompleksów!

Wiele kobiet przeważnie na tle religijnym zaczyna mieć poważne kompleksy! Stare wiejskie mamony wychowują swoje dzieci w religijnym otumanieniu!

Nagość to demonstracja kobiecej niezależności a nie żaden powód do wstydu!

Kobieta która wstydzi się swojego ciała to po prostu KASZALOT który bezwstydnie się obżera tak jak ta czerwona bezwstydna LOCHA która wypełniała codziennie kuwetę w Belveder!

Czego się wstydzić? To nie chodzi o wstyd, raczej o godność. Co to za wąskie kategorie myślenia? O HIV, HPV i innych chorobach pomyślałeś? Lepiej popracuj nad stylem swojej wypowiedzi.

ONA

Wiem DOSKONALE i to lepiej niż ty!

Jeżeli gwałt jest najgorszym doświadczeniem dla kobiety to tylko znaczy że ta kobieta ma problemy z głową!

Dewocja religijna sprawia że jest poczucie wstydu, a ofiary gwałtu nie mają czego się wstydzić!

Nagość nie jest wstydem to tylko kwestia WYCHOWANIA, purytańskiego wychowania!

Każdy ARAB traktuje zawsze kobiety przedmiotowo!

Modlitwy zawsze pozostawiam idiotkom dewotkom!

Ja się nie boję pedałów, na mój widok każdy pedał będzie ucieka, nawet ten największy bohater ...

Wie że próba fizycznej konfrontacji ze mną to dla niego kalectwo i wózek inwalidzki!
Jak będzie podniecony to mu natychmiast złamię tą jedyną .... kość !! Czego więc mam się bać?

Tylko kobiety którym kler przewrócił sieczkę w głowie będą miały poczucie wstydu!
Tylko niska inteligencja i presja społeczna powoduje wstyd, a nie ma żadnych powodów do wstydu!

Czego ma zgwałcona kobieta się wstydzić?

Obudź się, on ma się wstydzić że na niej został popełniony akt kryminalny?

To jest właśnie ta skrajna głupota promowana tylko przez CIEMNOGRÓD, bez zawodowej pomocy psychologa!

"każdy gwałt jest niepożadanym zbliżeniem seuksualnym,ale to nie jest żaden powód do tragedii!" to jedź i nadstaw swój tyłek arabom i po gwałcie powtórz to zdanie

Brawo!

Kobieto zacznij myśleć ze zrozumieniem!

Odstaw te dopalacze i narkotyki i przestań pieprzyć głupoty!

Po co ja mam nadstawiać swój tyłek jak ty to zrobisz o wiele lepiej!

Polecam ci dobrego psychiatrę!

zjechali cię jak burą s... (Róża) i dobrze. skąd ty tępy kołku możesz wiedzieć czym jest gwałt dla kobiety? co jest od niego lepsze czy gorsze? takich debili jak ty należy usuwać ze społeczeństwa, bo stanowią zagrożenie. leć trolluj na interię, tam moderatorzy kochają takie bezmózgie bydlęta jak ty.

Brawo!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl