niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Mocny transparent na meczu Polska-Niemcy. „Chrońcie swoje kobiety nie naszą demokrację”

Dodano: 08.01.2016 [22:45]
Mocny transparent na meczu Polska-Niemcy. „Chrońcie swoje kobiety nie naszą demokrację” - niezalezna.pl
foto: twitter.com/print screen
Kibice polskich siatkarzy, podczas meczu Polska-Niemcy, wywiesili na trybunach transparent z hasłem „Protect your women not our democracy!” („Chrońcie swoje kobiety nie naszą demokrację!”). Odnosi się ono do sylwestrowych napaści imigrantów na kobiety w Niemczech, a zarazem do działań niemieckich polityków, którzy w ostatnim czasie uzurpują sobie prawo do pouczania Polski.

Jak informowaliśmy, już około 160 kobiet złożyło zawiadomienia o popełnieniu wobec nich przestępstw na tle seksualnym i rabunkowym w noc sylwestrową noc w Kolonii. Niemieckie media w tej sprawie długo milczały, zatajając fakty przed opinią publiczną. Długo trzeba było czekać również na oficjalne potwierdzenie zajść przez niemiecką policję. Choć przedstawiciele mediów i policjanci przyznają, że w tej sprawie popełniono błąd, zatajając ważne dla opinii publicznej informacje, okazuje się, że pewne fakty nadal ukrywano. Poza tym okazało się, że do identycznych zdarzeń dochodziło również w innych niemieckich miastach.

CZYTAJ WIĘCEJ: Niemiecka ulica mówi dość! Służby zawiodły, ludzie sami rozprawią się z imigrantami

Tymczasem to niemieccy politycy próbują pouczać Polskę. Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zadecydował, aby na najbliższym spotkaniu KE 13 stycznia br. komisarze zajęli się praworządnością w naszym kraju. Zdaniem unijnych – właśnie głównie niemieckich – polityków, nowelizacja ustawy o mediach publicznych może zagrozić wolności słowa.

Na sytuację postanowili zareagować polscy kibice siatkówki. W czasie piątkowego meczu z Niemcami wywiesili na trybunach transparent z hasłem „Protect your women not our democracy!” („Chrońcie swoje kobiety nie naszą demokrację!”).


fot. twitter.com.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ: , ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jestem tak samo oburzony na to, co miało miejsce w Kolonii i innych miastach Niemiec i Austrii. Równie mocno jestem oburzony brakiem natychmiastowej i zdecydowanej reakcji władz lokalnych i policji. Po demonstracjach w Niemczech widać, że i niemieccy obywatele mają wiele do zarzucenia władzom w tej sprawie. Nie wątpię, że również i sportowcy, w tym i siatkarze niemieccy są zbulwersowani. Ale wykorzystywanie imprezy sportowej w tym celu stawia pod znakiem zapytania określenie "kibice". Gdyby jeszcze było to hasło w stylu "Jesteśmy razem z Wami oburzeni zajściami sylwestrowymi", "Jednoczymy się z Wami w proteście wobec niemocy władz" - zrozumiałbym. Ale rzucanie hasłami w stylu "Odpieprzcie się od nas hipokryci", do którego zaliczam prezentowany transparent zaliczam do typowo politycznych, niekulturalnych (a za kulturalnych uważałem do tej pory WSZYSTKICH kibiców siatkówki), nie mających nic wspólnego z duchem sportu i sportowej rywalizacji. Wykorzystywanie sportowej imprezy do propagowania tego typu treści nie służy dobrze ani słusznej sprawie, ani widowisku sportowemu, ani opinii o naszych kibicach. Cóż, przykre...

nie pamietsz hiszpanii 1982?

Osobiscie kibicem nie jestem (nie mam zainteresowania w tzw sportach masowych), ale z przyjemnoscia ogladalem zdjecie przedstawiajace plakat (banner) demonstrowany przez polskich kibicow. Ci ludzie wyrazaja wole olbrzymiej wiekszosci narodu.
Brawo Panowie kibice. Robicie swietna robote !

http://niepoprawni.pl/blog/499/australia-slowami-swoich-premierow-rozgniewala-muzulmanow

PROPONUJĘ NASTĘPNE HASŁA:

PROTECT YOUR POLITICIANS, NOT OUR DEMOCRACY!

PROTECT YOUR CARS, NOT OUR DEMOCRACY!

Bardzo trawfnie i zwiezle doskonala riposta przeciw temu co ONI czynia naszemu Krajowi BRAWO!!! pozdrawiam kibicow i patriotow!

DONALD MATOLE TWOJ BURDEL OBALILI KIBOLE-przetlumaczcie POniemiecku na nastepny mecz

Krótko i zwięźle, bez zbędnego patosu. Trafione w punkt. Gratki.
Ogólnie nie sympatyzuję ze środowiskami kibicowskimi, ale tu zasługują na szacun. Inteligentne, kulturalne, a zarazem jakże wymowne hasło. Brawo!

W imieniu moim i mojej rodziny dziękuję kibicom za ten transparent. Jestem dumny że jestem Polakiem i z takiej postawy moich rodaków.
SZACUNEK

Dołączam się do tych podziękowań - KIBICE JESTEŚMY Z WAMI - pozdrawiam

A co z tymi 30tyś kobiet,corocznie gwałconymi w Polsce,przez polaków?

Powinieneś dobrze zrozumieć idioto to nie chodzi o TO, tu chodzi o tylko o ten POLITYCZNY wydźwięk!!

To nie mężczyźni w Polsce gwałcą kobiety, to wódka popychana przez te komunistyczne partie, i wiele tych kobiet staje się uległych!!

Serio? Wódka? Ty to tak na serio napisałeś?

Poza tym jakie "nasze kobiety"? Żadne one Wasze czy Nasze. To nie rzeczy, które można sobie posiadać i przesuwać.

Jak zwykle znajdzie się jakiś matoł który niczego nie zrozumie .
Nawiasem mówiąc , Polak pisze się przez duże P .
Chyba że celowo tak napisałeś , a wtedy wiele by to wyjaśniało .

chyba Ty oplacany trollu

Mocne i trafne. Jestem z was dumny kibice i z tego że jestem Polakiem. Wreszcie "polska" staje się Polską. Jeszcze raz gratuluję!

Co to znaczy OURDEMOCPAC ? Jakoś to dziwnie wygląda.

Naucz się czytać zanim coś skomentujesz.

Jak myślicie, kiedy gwałcono te kobiety to w Niebie świeciło słońce czy padał deszcz ?

Brawo kibice za wymowność, szczerość i patrotyzm. Jestem dumny, że jestem polakiem.

To Gratuluję patriotycznego pomysłu bo stał się bardzo ironicznym, bardzo trafnym i bardzo wymownym i jednocześnie już bezdyskusyjnym odniesieniem do rzeczywistości.
Oni, jeśli podejmą dyskusję przez intrygę Tw "OSCARA" to będzie to już karczemna hipokryzja. Jeszcze raz gratuluję kibicom i jak widać pomalutku wszystko się zmienia, członki z PO przeszły do opozycji i kąsają zza pleców zachodnich liberałów, a kibice są jak zawsze patriotycznie. SUPER
Pozdrawiam, To dla Niemców obustronny policzek.

Kibice WIELKI SZACUN za obronę Polski i Polaków.

należy podpisać petycję na tak zwaną panią profesor środę która obraża poslkich kibiców w niesłychanie ordynarny niedopuszczalny sposób Podpisujmy petycję na uniwerek aby zobowiązały painą profesor dopewnej powściągliwości jak ona może pracować nauczelni narodu któreo nienawidzi. Jak ona tak może. pani prof. niepowinna mieć żadnego dostępu do żadnych ośrodków mendialnnych , niech głosi swoje teorie na ulicy.

... mówili przecież - https://www.youtube.com/watch?v=ns3LM9PlVTY

Brawo, brawo, brawo jesteście prawdziwymi patriotami. Brońmy swojej kochanej Ojczyzny.

Polskie kobiety moga być spokojne, "jesli same sie nie pchaja w ich brudne lapy"-pokazali to juz zapomniani dzentelmeni co obili pyski na Polskiej plazy meksykancom co macali tylki naszych dziewczyn, córek, zon i dzieci.Wiecej takich postaw.

Panowie kibice. jak zawsze genialni. Serce rośnie wśród takich Polaków.

To hasło to mistrzostwo świata. Wyrazy szacunku i uznania dla autora. :-))))))))))))))))0

Oto do czego doprowadzają nieodpowiedzialne rządy liberałów, lewaków, pedziów, lesb i środowisk lgbt. BO WYMIENIONE NIE SĄ W STANIE NIC ZBUDOWAĆ - JEDYNIE NISZCZYĆ - PODOBNIE JAK DZICZ (MIGRANCI SOCJALNI) KTÓRĄ TAK NAGMINNIE LEWACTWO ŚCIĄGA. A teraz jak ich zaczynają wyrzynać - pedzie krzyczą... ajaj! Hańba Wam liberałki itp, dążący do samozagłagy, a co gorsza zagłady Waszych matek, dzieci!!!

To nie są "nieodpowiedzialne rządy liberałów" ale przemyślane działania
na rozkaz szwabskich demografów i ekonomistów. Bezjajeczni niemcy co
nie potrafią nawet stanąć w obronie swoich samic przed islamską hołotą

nie potrafią też robić dzieci :) Stąd import tej swołczy, która tak jak ruska
swołocz ma zapładniać niemki :) Bo szwabscy demografowie i ekonomiści obliczyli,
że jeżeli niemieckiej gospodarce nie dostarczy się 4 milionów niewolników to
za 10 lat będzie zapaść gospodarcza i załamie się system emerytalny :)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl