niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Imigranci napadali na kobiety w Niemczech. Co w tej sprawie ukrywa jeszcze policja? NOWE FAKTY

Dodano: 08.01.2016 [10:32]
Imigranci napadali na kobiety w Niemczech. Co w tej sprawie ukrywa jeszcze policja? NOWE FAKTY - niezalezna.pl
foto: Waldemar Maszewski
Już około 160 kobiet złożyło zawiadomienia o popełnieniu wobec nich przestępstw na tle seksualnym i rabunkowym w noc sylwestrową noc w Kolonii. Niemieckie media w tej sprawie długo milczały, zatajając fakty przed opinią publiczną. Długo trzeba było czekać również na oficjalne potwierdzenie zajść przez niemiecką policję. Choć przedstawiciele mediów i policjanci przyznają, że w tej sprawie popełniono błąd zatajając ważne dla opinii publicznej informacje, okazuje się, że pewne fakty nadal ukrywano. Chodzi o zatrzymania i kontrole tożsamości agresorów.

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl niemiecka telewizja ZDF przyznała, że popełniła błąd przez pięć dni wiedząc o incydentach i przestępstwach, jednak nie informując o nich opinii publicznej.  Niemiecka policja również oficjalnie przyznała wreszcie, że w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1 tys. mężczyzn, „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” napadała na kobiety w samym centrum Kolonii.

Teren przy dworcu w Kolonii przez kilka godzin wyglądał jak strefa wojenna. Ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.

Tymczasem okazuje się, że pewne fakty mimo wszystko zatajono. Dopiero teraz na jaw wyszło, że oficjalne komunikaty podawane przez dowódców policji w Kolonii zawierają zastanawiające rozbieżności w odniesieniu do informacji przekazywanych do mediów przez pełniących wówczas służbę funkcjonariuszy.

Jak informuje „Die Welt” policjanci przyznają, że wbrew oficjalnym tłumaczeniom szefa berlińskiego MSW Thomasa de Maiziere, doskonale wiedzą, kim byli sprawcy.

- Większość z tego tłumu to byli Syryjczycy, którym chodziło o seksualną rozrywkę – przyznają policjanci z Kolonii, którzy w noc sylwestrową byli na służbie.


W rozmowie z „Welt am Sonntag” funkcjonariusze ujawniają, że policja doskonale wie, kim byli sprawcy, ponieważ prowadzone były kontrole tożsamości, a część osób zatrzymano. To zupełnie nowa informacja w tej sprawie. Do tej pory, nigdzie nie informowano o jakichkolwiek zatrzymaniach.

Niemieckie media informują teraz, że policja przeprowadziła kontrole ok 100 osób. Część z nich trafiła do aresztu. Okazuje się, że zdecydowaną większość zatrzymanych stanowili syryjscy imigranci.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

niemiecki rzad i policja probowali ukryc te incydenty,
nie wiem na co liczyli.postepujac w ten sposob
kryzys bedzie tylko sie poglebial.ci ludzie rozzuchwaleni,
bezkarni,beda jeszcz bardziej tkwic w tym szalenstwie.
nie moze byc tak, abysmy my obywatele kraju, byli
niewolnikami w swojej ojczyznie.to on,jezeli chca zyc
miedzy nami powinni zaakceptowac nasze warunki,
przystosowac sie do nich.jasno powinno im dac sie do
zrozumienia.

Syryjczyków było czterech, to nie za bardzo większość, bo Tobias Plate, rzecznik ministerstwa podał, że zidentyfikowano 31 osób z czego 9ciu Algierczyków, 8miu Marokańczyków, 4 Syryjczyków, 5ciu Irańczyków, 2 Niemców i po jednym z Iraku, Serbii i USA.
18 z nich czeka na przyznanie azylu. Trudno powiedzieć czy dotyczy to też tego Amerykanina i Serba...

Niemcy lubią beztroski spędzać czas przy kuflu piwa. Niech
więc Araby wyręczą ich przy płodzeniu dzieci bo grozi im
niż demograficzny a gospodarka potrzebować będzie nowych rąk do pracy. Oprócz rasowo czystych nordyków /blondyn z
niebieskimi oczami/ powstanie krzyżówka śniadolicych i czarnowłosych Niemców.

Muslimy i deutsche Schweine. Sieg heil deutsche polizei-idioten !

To tylko kobiety bawiły się w noc sylwestrową, a gdzie byli ich "chłopi"? Czyżby zapadli się pod ziemię ze strachu ? A tacy byli mocni kilkadziesiąt lat temu.

Ci, którzy próbowali bronić kobiet zostali (dosłownie) zmasakrowani: kopano ich, powalano na ziemię i skakano po głowach... ale ten fakt całkowicie przemilczano w mediach... do dzisiaj cisza - ciekawe dlaczego?

ciekawe co ty bys zrobił jak by ich był 1000 arabów a ty sam.
pewnie w gacie byś zrobił. W necie kazdy odważny

Jak to sam! A gdzie reszta chłopów?

Jechać z tym ciemnym śmierdzącym bydłem. Szybko stworzyć nowe przepisy i za takie coś - kula w łeb na miejscu!!! Będą jeszcze błagać o transport powrotny do miejsc, z których przybyli... :)

uchodźcy w Europie. Dlaczego polskie służby mogą „kury szczać prowadzać” a nie sprawdzać uchodźców. Krótka historia imigranta-oszusta Simona Mola.

a. Dyrektor Urzędu ds. Cudoziemców nie miał wątpliwości że akta Kameruńczyka Simona Mola są znakomicie zweryfikowane i udokumentowane. Zaklinał się nawet że w porównaniu z dokumentacją innych uchodźców którzy dostali azyl są wręcz idealne.
b. Gazeta Wyborcza piała z zachwytu nad uchodźcą pisząc że pan Simon Mol jest przykładem tego co uchodźcy mogą dać Polsce. Mol pouczał Polaków że muszą zapomnieć o ksenofobi i rasizmie. Działaczki lewicowe patrzyły w niego jak w tęczę a ten zachwyt przełożył się u niektórych na stosunki bardziej imtymne co tragicznie dla nich zaowocowało.
c. Po tym jak się okazało że świadomie zarażał kobiety HIV wyszło na jaw że jest zwykłym oszustem. Zdołał wykiwać polskie władze, zmyślał od samego początku, skłamał w każdym szczególe swojej biografii a skala tego fałszerstwa była wprost ogromna.
d. Gazeta Wyborcza szybko zapomniała o swoim guru a Urząd ds. Uchodźców do dzisiaj nie ma sobie nic do zarzucenia.
e. Jak więc polskie służby chcą sprawdzać 7 tys. uchodźców skoro jeden Kameruńczyk zdołał ich wydupczyć?

1. http://www.pomorska.pl
2. http://www.owczarek.com.pl
3. http://wpolityce.pl
4. "wSieci" nr 38.

Przypominam, że w Finlandii ze 100 przyjętych uchodźców z Somalii , zrobiło się po łączeniu rodzin, imamów, i dzięki ich jurności w 2011......13 000!!! . Bezrobocie wśród Somalijczyków w UE sięga nawet 98 % wśród kobiet i 90% wśród meżczyzn. Do Polski ponoć trafią tylko te "dobre muslimy" które tylko gwałcą, biją i okradają. Te "złe muslimy" które biegają z kałasznikowami po ulicach i się wysadzają w powietrze zostaną w Europie Zachodniej. No mam taką nadzieję. Kibole będą miały co robić a kobietom radzę już teraz zaopatrzyć się w "pasy cnoty" i burki.

Po zamachach, ofiarnych całopaleń samochodów, złodziejstwie i gwałtach, wiemy jakie powstały nowe kraje w Europie, to bez wątpienia: Kalifat Francuski, Kalifat Niemiecki i Kalifat Benelexu. Pierwszy powstaje z podziału Francji, drugi wg zajmowanych Landów, a trzeci po połączeniu Belgii, Holandii i Luksemburga. TYMCZASOWY NOWY PODZIAŁ EUROPY.

zeznania świadków, szczególnie polecam 4:33, strażnik hotelowy mówi jak policja aresztuje a potem wypuszcza i jak aresztowani niszczą dokumenty z pogardą. Policja legitymowała i doskonale wie, że to tzw. Syryjczycy
https://www.youtube.com/watch?...

Rozroba zaczela sie duzo wczesniej. Dokladnie w czasie sylwestrowej Mszy Sw. Dziekczyjnej za ubiegly rok miedzy 18 a 19.
W czasie Mszy strzelano na placu przed katedra rakietami z fajerwerkami celujac w witraze.
Dzisiaj konserwatorka katedry Barbara Schock-Werner zazadala od miasta usanowienia wokol budynku strefy ochronnej, na ktorej nie bedzie wolno odpalac fajerwerkow.

te gwalcace ludzi dzikusy powinny zostac spacyfikowane w trybie natychmiastowym; dla gwalcicieli dzieci - kara smierci

Nie pozwólmy na rozszerzanie się tej zarazy w Europie,należy szybko i stanowczo zacząć na to reagować bo inaczej będzie za późno, jak już ogarnie nas ta zaraza . Proszę mi wierzyć to nie są zadni uchodźcy to najazd islamski na Europe ale lewacy tego nie widza abo nie chcą widzieć !

http://wirtualnapolonia.com/20...
"Rozmowa z Joanną Teglund, Polką od 1981 mieszkającą w Szwecji, która pracuje w szwedzkim urzędzie imigracyjnym od 12 lat. Wywiad przeprowadził Grzegorz Lindenberg.

Grzegorz Lindenberg: Pracujesz w Urzędzie Imigracyjnym od prawie dwunastu lat. Kiedy zaczęłaś patrzeć krytycznie na sytuację w Szwecji?"
Warto przeczytać. Polecam.

Nie tylko jak widać napadają nocą...
To jest straszne! Liberalni i lewacy powinni za to zostać wysłani do tych krajów które tak ubogacają kulturowo...!
https://www.facebook.com/84431...

Kogoś to dziwi? Wychowani w kulturze islamskiej młodzi mężczyźni DADZĄ PRZEDSMAK MULTIKULTUROWEGO FAJNEGO PAŃSTWA NIEMCOM ... Niemki poznają swoją przyszłą pozycję sołeczną trochę wyższą od kozy ... I ból będzie, ale też może być już za późno na odkręcenie tego ...

zdecydowanie ubogacili kulturę "Multikulti". Brawo chłopcy tak trzymać. Za dwa lata bedziecie rządzić w Reichu. Jak powyrzucacie pedałów z dachów, to zostanie tylko jedna trzecia Niemców. Tym, co przetrwają dacie trochę piwa i po samochodzie i sami wyjadą ciupciać do Tajlandii lub Afryki. Reich wyludni się i jak sprowadzicie swoje rodziny, to będzieice mieli większość.

Czy , przez przypadek , Merkel nie przynależy do ISIS ?
Członkostwo Angeli wyjaśniałoby irracjonalność jej uczynków...
Oto wypowiedź młodej Niemki.
-ja się bałam że w CENTRUM miasta będą mnie gwałcić ( a niektóre -gwałcili) i NIKT(!) mi z pomocą nie przyjdzie..
I jeszcze jedno ..
Te zajścia MUSIAŁY mieć inny przebieg , bo:
- skąd w noc Sylwestrową tyle SAMOTNYCH młodych KOBIET
w jednym miejscu
Co nie miały towarzystwa?

To będzie eksplozywnym hitem Niemiec w 2016 r!!!.: Allahu Trapbar | Arabic | Trap | Beat | Instrumental | Compilation video https://www.youtube.com/watch?...

https://wirtualnapolonia.files... W związku z zagrożeniem dla demokracji u naszych sąsiadów Niemców, postanowiliśmy zawiązać inicjatywę mającą na celu pomóc Niemcom w ich walce o wolność! Na koniec: Pamiątka z Kolonii..! https://wirtualnapolonia.files...

Cieszmy się , że tak potoczyły sie wybory w Polsce. W przeciwnym wypadku mielibyśmy podobna sytuację.Rządy tych drani przypominały rządy Merkel.Za grosz szacunku do swoich obywateli.

Tak kochają emigranci.
https://www.facebook.com/84431...
A tu rządach Tuska i PO.
http://wirtualnapolonia.com/20...

Tak kochają emigranci.
https://www.facebook.com/84431...
A tu rządach Tuska i PO.
http://wirtualnapolonia.com/20...

To samo jest we Francji, do Paryża to już nie ma po co jechać, Berlina też, tam jest rozpiździaj, nic nie zwiedzisz bo jakiś Arab cię kopnie albo opluje! Znajomy przyjechał z Paryża. Syf okropny w parkach, Arabowie, murzyni nie wyrzucają śmieci do kubłów. Ulice zaśmiecone, zasrane, Arabów pełno- strach. Niemcy już znalazły złoty środek, jak nie dać się imigrantom! Nowa kreacja mody za Odrą: Köln HBF, Anti Vergewaltigung, Sylvester, Karneval, Schweine Kleidung für alle https://www.youtube.com/watch?... Gegen Grapscher, sexuelle Uebergriffe, Fummler, Vergaltigungen, bei Karneval, an Bahnhoefen, z. B. Köln, Hamburg, Stuttgart, Bielefeld. Mit diesen Kostuemen können Sie Sich frei und ohne Angst bewegen. Kein Gruppenzwang, kein Arm ausstrecken, kein Abstand halten.

GDZIE byli wtedy Niemcy, Francuzi, Austriacy, Finowie? A może poprawność polityczna nakazuje patrzeć na poniewieranie swoich kobiet? Testowali jak gościnne są europejki w kroku. Shahid Mehdi: "Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów. Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu"...Feministki. Wzywam do apelu!!!...Polskie etatowe córo-feministki, czekam na wasz wyjazd do Niemiec, w celu zorganizowania tam: "Marszu Szmat". Wasze poglądy znajdą tam pełne zrozumienie wśród młodych muzułmanów z Iraku i Syrii...Gdzie są Senyszyn i inne jej podobne? Nie bronią kobiet?

(Chazarski pomiot) Renata Kim staje w obronie... cenzurowania informacji o napadach muzułmanów na kobiety! Solidarność transgraniczna? Polskojęzyczna prasa niemiecka w Polsce staje w obronie swych niemieckich kolegów, którzy ocenzurowali informacje o sylwestrowych atakach muzułmanów na kobiety.
Według Renaty Kim z tygodnika „Newsweek”, która zabrała głos w radiowej Trójce, podanie z kilkudniowym opóźnieniem informacji o bandyckich napadach muzułmanów na kobiety w kilku niemieckich miastach, trzeba usprawiedliwić dobrem polityki imigracyjnej i ochroną przed prawicą. Ps....Ona postulowała aby Polski wychodziły za mąż za islamistów!..Niech lepiej jedzie do Niemiec walczyć o imigrantów niżby miała dalej mówić takie bzdury. Te chazarskie usta mogłyby uszcześliwić niejednego biednego uchodżcę!...Nasuwa się pytanie: tylko kto by chcial ją brzydszą od kozy, owieczki czy rury wydechowej auta zgwałcic?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl