niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 maja 2016

Sylwester w Kolonii: imigranci próbowali zgwałcić kilkadziesiąt kobiet

Dodano: 04.01.2016 [23:09]
Sylwester w Kolonii: imigranci próbowali zgwałcić kilkadziesiąt kobiet - niezalezna.pl
foto: YouTube
Przez kilka dni media milczały, ale skala incydentu okazała się zbyt duża, by zamieść ten skandal pod dywan. W trakcie zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu w Kolonii (Niemcy) ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet - Niemek i turystek - okradając je, napastując i próbując zgwałcić. Poszkodowanych zostało ok. 80 kobiet.

Teren przy dworcu w Kolonii przez kilka godzin wyglądał jak strefa wojenna. Ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.

Jak na razie policja aresztowała 5 mężczyzn (imigrantów w wieku 18-24 lat), ale liczba ta będzie się zwiększać. Przez kilka dni po nocy sylwestrowej media nie informowały o zajściu, ale gdy po Nowym Roku na policję zaczęły zgłaszać się dziesiątki poszkodowanych kobiet, mur milczenia pękł.

Jedna z poszkodowanych, Katja K., zeznaje, że w którymś momencie otoczyło ją kilkudziesięciu mężczyzn. Łapali ją oni za pośladki i piersi, wołali "ficki, ficki" ("fick" po niemiecku oznacza "pieprzyć"), i nazywali "dziwką". Z innej dziewczyny napastnicy zdarli bieliznę.

Póki co wiadomo, że skrzywdzono 80 kobiet: Niemek i turystek, m.in. z Japonii - 35 z nich ucierpiało z powodu napaści seksualnej. Resztę okradziono lub pobito. Cytowani przez media niemieccy policjanci mówią, że poszkodowanych jest jednak z pewnością znacznie więcej.

Szef kolońskiej policji Wolfgang Albers przyznał na konferencji prasowej, że za atakami stoją imigranci z północnoafrykańskich i arabskich krajów. "To nowy wymiar przemocy" - twierdzą funkcjonariusze policji.

Jak na ironię, w wielu miastach w Niemczech imprezy sylwestrowe odwołano... w trosce o imigrantów. Tłumaczono, że odgłosy petard i fajerwerków mogą im się źle kojarzyć i przywoływać wspomnienia z czasów wojny w Syrii.

Naprawdę z troską patrzymy na przyszłość niemieckiej demokracji...
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Więcej jak 600 ofiar.
I nie tylko w Kolonii, we wszystkich miastach i także w Szwajcarii i Austrii...

Jedziemy do Niemiec aby sobie trochę POgwałcić!

Wystarczy pokrzykiwać Allah Akbar gwałcąc Niemkę, dać jej wódki na odwagę, a ona i tak nie będzie wiedziała jaka jest różnica!

Dlaczego w szmatławcach niemieckich pisze się o jakiś napadach , gwałtach dokonanych przez zapraszanych do Niemiec przez panią kanclerz Merkel imigrantów . Oni po prostu przedstawili elementy kultury dzikich ludzi ,z którymi miały możność zapoznać się niemieckie kobiety. I to w dodatku te kobiety , które nie dostosowały się do "niezwykle mądrych wytycznych" opracowanych przez panią burmistrz Kolonii. Ta "niezwykle mądra " podobno nawet kobieta nakazała swoim współobywatelkom by chodziły dużymi grupami. W kontekście tych "niezwykle mądrych wytycznych" tej "genialnej" pani burmistrz już widzę jak rozwija się życie towarzyskie młodych ludzi obojga płci , którzy chcieliby się poznawać i zawierać bliższe znajomości. Teraz będą to mieli ułatwione bo duża grupa kobiet idących obok ułatwi to wzajemne poznanie.
Obecnie to mnie już nic nie zdziwi gdy widzi się "wielką mądrość" ludzi wybieranych do tzw. elit. Poziom tych elit jest żenujący. I takie panie są kanclerzami dużych państw , burmistrzami dużych miast. Podejrzewam , że Bismarck w grobie się przewraca , a kolejny Hitler w Niemczech zaciera ręce widząc jakie będzie miał pole do popisu przy oczyszczaniu rasy panów. Podobno już jakieś grupy imigrantów rozmieszczono w obozach koncentracyjnych. Dobry początek.

Dla unormowania sytuacji i uspokojenia nastrojów kanclerz Merkel planuje wprowadzić obowiązek noszenia burek przez kobiety na terenie Niemiec. "Najwyższa pora skończyć z rozpasaniem na ulicach, dosyć obrażania uczuć religijnych uchodźców. Nikab dla starszych kobiet i burka dla młodych będą dobrym rozwiązaniem i są zgodne z religią protestancką" powiedziała na konferencji w kanale RDF1.

Do merkelki sama sobie załóż to ubranko a potem skontaktuj sie z psychiatrą

Te kobiety powinno się wsadzić do więzienia za stawianie oporu. Przecież imigrantom mogło się coś stać.. Lekkomyślne zachowanie

Ja i to jest niezależne dziennikarstwo :-) Powinno być Okraść, zgwałcić popytać o adres gdzie jest więcej lasek i zabić. :-) Bardziej mrocznie. Nie lubię ciapatych i krew mnie zalewą że Merkel ma coś z głową i nie rozumie że problem będzie za 20 - 30 lat. Ale tytuł artykułu mnie powalił ;-)

Najnowsze liczby sa duzo bardziej alarmujace.
Doniesien na policji jest obecnie ponad 500!!!!

Po petardzie w doopę i balistyczną, po ortodromie ~140 nach hause! Będzie im się lepiej kojarzyć.

Niemcy i Austria to piękne kraje czyż można się dziwić temu, że arabowie postanowili je zasiedlić skoro nikt im tego nie zabrania.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie przejmujemy kontrolę nad Polską i Europą. Zjednoczona prawica niezwyciężona.
http://iskrazjednoczenia.rel.pl/Blog

Kiedy politycy, a w szczególności niemieckie władze zdają sobie sprawę, że to nie jest migracja i ucieczka przed wojną, ale inwazja. Dzieci i kobiety służą tylko do przykrywki i wzbudzenia litości wśród ludzi, teraz masowe molestowanie, a niedługo masowe gwałty i morderstwa, nie powinno się wpuszczać do Europy imigrantów. Biedni ludzie, a ile zapłacili żeby dostać się do Europy????

W Niemczech nie ma wolnych mediów i demokracji! Przez 5 dni poróbowali wyciszyc , ale wsród pokrzywdzonych były turystki z Japonii i to one poinformowały Japonię o zajściu i potem to doszło przez internet do Wielk. Bry. potem do Angli, Polski, no to już niemcy musieli poinformować. Europa powinna interweniować! Wysłac KOD do Niemiec niech przekonuja islamistów że kobiet sie nie gwałci,niech walczą o niemiecką demokracje! A oni jeszcze zwalają winę na kobiety i to one muszą sie przystosowac do imigrantów, którzy je wzbogacają kulturowo... multikulti! http://www.fronda.pl/a/burmistrz-kolonii-o-napasciach-i-gwaltach-kobiety-maja-dostosowac-sie-do-imigrantow-i-bardziej-uwazac-oburzajace,63477.html#comments

Umiescic ich wszystkich w domu Ewy Kopacz tak bardzo chciala ich przyjmować

Co Ty mowisz. Kto ich chcial przyjmowac. To ze poprzedni rzad potwiedzil ze ich przyjmiemy to jak aktualny moze sie z Tego wycofac. Gubisz pojecia stary.

Dlaczego media podają informacje wyłącznie na temat Köln, skoro do takich numerów w Sylwestra doszło w kilkunastu niemieckich miastach? Blokada informacyjna?

I drugie pytanie: Co się obecnie dzieje np. we Włoszech, czy w Grecji? Tzw. "Uchodźcy" przeszli przez te kraje i już jest tam cacy? Pytam, bo od jakiegoś czasu też zrobił się szlaban na informacje stamtąd... No co jest? Panowie pismacy, z terenu Włoch macie tylko wiedzę na temat piłki kopanej?

Na gazeta.pl napisali o innych miastach w Niemczech :D

A nich ich mieszają będziemy za sąsiadów mieli metsoafrykanoazjatów . Niemcy do fabryk i kopalń a hołota odpoczywać po przebyciu wielu kilometrów na socjalu. A Niemki same będą się pchały im w łapy . Coś o tym mogą powiedzieć Polacy będący na robotach i Rosjanie po wojnie .

A pomyśleć, że w latach 40-tych, Polak za stosunek z Niemką był wieszany,a Niemka szła do obozu... Ot ironia losu,czy chichot historii, jak kto woli...

To sprawiedliwość dziejowa.

Tusk nie takie sprawy pod dywan zamiatał. Teraz będzie pewnie Niemców pouczał jak zamiatać aby było dobrze.

Ale przecież Merkel mówiła, i Kopacz mówiła, i media, w ogóle wszyscy z PO, Razem i Nowoczesnej mówili, że to są biedni uchodźcy, przyjaźnie nastawieni, chcą nas wzbogacić swoją wspaniałą kulturą i w ogóle powinniśmy otworzyć przed nimi nasze serca i domy. No i jak to? Oni nas okłamali? Przecież media mówią, że nigdy nie kłamią. A TVN mówi "cała prawda całą dobę". Tylko ten wredny PiS, niszczący Polskę i Polaków nie chce ich przygarniać i otaczać opieką. No to jak to jest? Czuję się taki... skołowany... :>

Nowoczesnej do tego nie mieszaj. Petru zrobił by porządek. 0 socjala i na początek kartonik aby po latach się czegoś ciapaty dorobił.

To nie ludzie ,to małpy podobne do ludzi.Nie wpuszczać do Polski!!!

merkelowa suka cieszyła by się jakby ja ktoś tak napastował bo to straszny pasztet...
ale swoją drogą to tą Pamnia powinno sie juz dawno odsunąć od władzy i cofnąć te słowa i wypier wszystkich tych dzikusów z cywilizowanej europy !!!

Podobają mi się obecnie działania rządku PiS, ale jak nam sprowadzicie arabów do Polski, to znikniecie tak jak PO ze sceny politycznej.

Panie i Panowie zapamiętajcie sobie jedno "Niemcy to dziki kraj" strach wyjść na ulice...

Mam 18 lat, jestem dziewczyną i w październiku rozpocznę studia. Chcę w swym życiu podróżować po Europie. To smutne, że przez obecną sytuację nie widzę swojej przyszłości z uniknięciem molestowania, gwałtu, obrazy ze strony "uchodźców". Biorę to już pod uwagę.
Niedługo stanie się to codziennością. Pani Merkel może zrozumie jak wygląda sytuacja i że zaprzedała pół Europy, kiedy to ona i jej rodzina ucierpią. A może wtedy wciąż będzie się sama zaślepiać.

Reakcja będzie wtedy, kiedy Niemcy zaczną tracić na turystach.

Jestem Niemkom. Niemcy w ten sposob proboja kompensatowac winne wojenna i przy tym ruinujom swoj kraj i reszte Europy. Prasa jest tak wolna jak pod Gierkiem w Polsce, Ludzie nawet nie znajom wielu Faktow. Kazda Krytyka Islamu jest karana albo zciszana. Juz po Niemcach. Bronce sie tej Dyktaturze Niemiecko- Unijskij, te troche pieniedzy nie zaplacom za ruin Panstwa.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl