niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Sylwester w Kolonii: imigranci próbowali zgwałcić kilkadziesiąt kobiet

Dodano: 04.01.2016 [23:09]
Sylwester w Kolonii: imigranci próbowali zgwałcić kilkadziesiąt kobiet - niezalezna.pl
foto: YouTube
Przez kilka dni media milczały, ale skala incydentu okazała się zbyt duża, by zamieść ten skandal pod dywan. W trakcie zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu w Kolonii (Niemcy) ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet - Niemek i turystek - okradając je, napastując i próbując zgwałcić. Poszkodowanych zostało ok. 80 kobiet.

Teren przy dworcu w Kolonii przez kilka godzin wyglądał jak strefa wojenna. Ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.

Jak na razie policja aresztowała 5 mężczyzn (imigrantów w wieku 18-24 lat), ale liczba ta będzie się zwiększać. Przez kilka dni po nocy sylwestrowej media nie informowały o zajściu, ale gdy po Nowym Roku na policję zaczęły zgłaszać się dziesiątki poszkodowanych kobiet, mur milczenia pękł.

Jedna z poszkodowanych, Katja K., zeznaje, że w którymś momencie otoczyło ją kilkudziesięciu mężczyzn. Łapali ją oni za pośladki i piersi, wołali "ficki, ficki" ("fick" po niemiecku oznacza "pieprzyć"), i nazywali "dziwką". Z innej dziewczyny napastnicy zdarli bieliznę.

Póki co wiadomo, że skrzywdzono 80 kobiet: Niemek i turystek, m.in. z Japonii - 35 z nich ucierpiało z powodu napaści seksualnej. Resztę okradziono lub pobito. Cytowani przez media niemieccy policjanci mówią, że poszkodowanych jest jednak z pewnością znacznie więcej.

Szef kolońskiej policji Wolfgang Albers przyznał na konferencji prasowej, że za atakami stoją imigranci z północnoafrykańskich i arabskich krajów. "To nowy wymiar przemocy" - twierdzą funkcjonariusze policji.

Jak na ironię, w wielu miastach w Niemczech imprezy sylwestrowe odwołano... w trosce o imigrantów. Tłumaczono, że odgłosy petard i fajerwerków mogą im się źle kojarzyć i przywoływać wspomnienia z czasów wojny w Syrii.

Naprawdę z troską patrzymy na przyszłość niemieckiej demokracji...
Autor: Źródło: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak z tego widać trzeba pojechać do Niemiec ďo Kolonii aby nas Niemka zgwałciła!

Jedziemy do Niemiec aby sobie trochę POgwałcić!

Wystarczy pokrzykiwać Allah Akbar gwałcąc Niemkę, dać jej wódki na odwagę, a ona i tak nie będzie wiedziała jaka jest różnica!

Dlaczego w szmatławcach niemieckich pisze się o jakiś napadach , gwałtach dokonanych przez zapraszanych do Niemiec przez panią kanclerz Merkel imigrantów . Oni po prostu przedstawili elementy kultury dzikich ludzi ,z którymi miały możność zapoznać się niemieckie kobiety. I to w dodatku te kobiety , które nie dostosowały się do "niezwykle mądrych wytycznych" opracowanych przez panią burmistrz Kolonii. Ta "niezwykle mądra " podobno nawet kobieta nakazała swoim współobywatelkom by chodziły dużymi grupami. W kontekście tych "niezwykle mądrych wytycznych" tej "genialnej" pani burmistrz już widzę jak rozwija się życie towarzyskie młodych ludzi obojga płci , którzy chcieliby się poznawać i zawierać bliższe znajomości. Teraz będą to mieli ułatwione bo duża grupa kobiet idących obok ułatwi to wzajemne poznanie.
Obecnie to mnie już nic nie zdziwi gdy widzi się "wielką mądrość" ludzi wybieranych do tzw. elit. Poziom tych elit jest żenujący. I takie panie są kanclerzami dużych państw , burmistrzami dużych miast. Podejrzewam , że Bismarck w grobie się przewraca , a kolejny Hitler w Niemczech zaciera ręce widząc jakie będzie miał pole do popisu przy oczyszczaniu rasy panów. Podobno już jakieś grupy imigrantów rozmieszczono w obozach koncentracyjnych. Dobry początek.

Dla unormowania sytuacji i uspokojenia nastrojów kanclerz Merkel planuje wprowadzić obowiązek noszenia burek przez kobiety na terenie Niemiec. "Najwyższa pora skończyć z rozpasaniem na ulicach, dosyć obrażania uczuć religijnych uchodźców. Nikab dla starszych kobiet i burka dla młodych będą dobrym rozwiązaniem i są zgodne z religią protestancką" powiedziała na konferencji w kanale RDF1.

Do merkelki sama sobie załóż to ubranko a potem skontaktuj sie z psychiatrą

Te kobiety powinno się wsadzić do więzienia za stawianie oporu. Przecież imigrantom mogło się coś stać.. Lekkomyślne zachowanie

Ja i to jest niezależne dziennikarstwo :-) Powinno być Okraść, zgwałcić popytać o adres gdzie jest więcej lasek i zabić. :-) Bardziej mrocznie. Nie lubię ciapatych i krew mnie zalewą że Merkel ma coś z głową i nie rozumie że problem będzie za 20 - 30 lat. Ale tytuł artykułu mnie powalił ;-)

Najnowsze liczby sa duzo bardziej alarmujace.
Doniesien na policji jest obecnie ponad 500!!!!

Po petardzie w doopę i balistyczną, po ortodromie ~140 nach hause! Będzie im się lepiej kojarzyć.

Niemcy i Austria to piękne kraje czyż można się dziwić temu, że arabowie postanowili je zasiedlić skoro nikt im tego nie zabrania.

Kiedy politycy, a w szczególności niemieckie władze zdają sobie sprawę, że to nie jest migracja i ucieczka przed wojną, ale inwazja. Dzieci i kobiety służą tylko do przykrywki i wzbudzenia litości wśród ludzi, teraz masowe molestowanie, a niedługo masowe gwałty i morderstwa, nie powinno się wpuszczać do Europy imigrantów. Biedni ludzie, a ile zapłacili żeby dostać się do Europy????

Dlaczego media podają informacje wyłącznie na temat Köln, skoro do takich numerów w Sylwestra doszło w kilkunastu niemieckich miastach? Blokada informacyjna?

I drugie pytanie: Co się obecnie dzieje np. we Włoszech, czy w Grecji? Tzw. "Uchodźcy" przeszli przez te kraje i już jest tam cacy? Pytam, bo od jakiegoś czasu też zrobił się szlaban na informacje stamtąd... No co jest? Panowie pismacy, z terenu Włoch macie tylko wiedzę na temat piłki kopanej?

A nich ich mieszają będziemy za sąsiadów mieli metsoafrykanoazjatów . Niemcy do fabryk i kopalń a hołota odpoczywać po przebyciu wielu kilometrów na socjalu. A Niemki same będą się pchały im w łapy . Coś o tym mogą powiedzieć Polacy będący na robotach i Rosjanie po wojnie .

A pomyśleć, że w latach 40-tych, Polak za stosunek z Niemką był wieszany,a Niemka szła do obozu... Ot ironia losu,czy chichot historii, jak kto woli...

To sprawiedliwość dziejowa.

Tusk nie takie sprawy pod dywan zamiatał. Teraz będzie pewnie Niemców pouczał jak zamiatać aby było dobrze.

Ale przecież Merkel mówiła, i Kopacz mówiła, i media, w ogóle wszyscy z PO, Razem i Nowoczesnej mówili, że to są biedni uchodźcy, przyjaźnie nastawieni, chcą nas wzbogacić swoją wspaniałą kulturą i w ogóle powinniśmy otworzyć przed nimi nasze serca i domy. No i jak to? Oni nas okłamali? Przecież media mówią, że nigdy nie kłamią. A TVN mówi "cała prawda całą dobę". Tylko ten wredny PiS, niszczący Polskę i Polaków nie chce ich przygarniać i otaczać opieką. No to jak to jest? Czuję się taki... skołowany... :>

To nie ludzie ,to małpy podobne do ludzi.Nie wpuszczać do Polski!!!

Podobają mi się obecnie działania rządku PiS, ale jak nam sprowadzicie arabów do Polski, to znikniecie tak jak PO ze sceny politycznej.

Panie i Panowie zapamiętajcie sobie jedno "Niemcy to dziki kraj" strach wyjść na ulice...

Mam 18 lat, jestem dziewczyną i w październiku rozpocznę studia. Chcę w swym życiu podróżować po Europie. To smutne, że przez obecną sytuację nie widzę swojej przyszłości z uniknięciem molestowania, gwałtu, obrazy ze strony "uchodźców". Biorę to już pod uwagę.
Niedługo stanie się to codziennością. Pani Merkel może zrozumie jak wygląda sytuacja i że zaprzedała pół Europy, kiedy to ona i jej rodzina ucierpią. A może wtedy wciąż będzie się sama zaślepiać.

Reakcja będzie wtedy, kiedy Niemcy zaczną tracić na turystach.

Jestem Niemkom. Niemcy w ten sposob proboja kompensatowac winne wojenna i przy tym ruinujom swoj kraj i reszte Europy. Prasa jest tak wolna jak pod Gierkiem w Polsce, Ludzie nawet nie znajom wielu Faktow. Kazda Krytyka Islamu jest karana albo zciszana. Juz po Niemcach. Bronce sie tej Dyktaturze Niemiecko- Unijskij, te troche pieniedzy nie zaplacom za ruin Panstwa.

Bredzisz złotko. Chodziło o tanią siłę roboczą do najgorszych prac. Po to kanclerz ich chciała. Tani niewolnicy na pokolenia za minimalną pensję...

Ale nie wyszło, to nie Turcy. I jest zonk

Trudno jest mi zrozumieć postawę Niemców wobec tego najazdu dzikusów,przecież oni Was zniszczą,to jest samobójstwo narodu.Zapewniam Cię,gdyby coś takiego wydarzyło się w polsce,w najlepszym przypadku przybyłoby setki arabskich kastratów,pod warunkiem gdyby przeżyli.

Dobrze ze wladze podejrzewaly ze dojdzie do masowych ekscesow z powodu emigrantow nasprowaddzanych przez nich wiec odwolali sylwka w niektorych miastach.

W sumie urzednicy sprowadzili zbiorowe niebezpieczenstwo sprowadzajac dzikusow gwalcoacych i demolujacych z Afryki . Wiedzieli ze moga to zrobic bo wiedza ze sa nie do ruszenia i nie odpowiedza za to.

Podobne precedensy wydarzyly sie w Hamburgu i Stuttgarcie w noc sylwestrowa.Moze i w innych miastach?Ale tego dowiedziec sie mozna tylko z internetu.Prasa niemiecka milczala 4 dni.Dlaczego ? Przeciez prasa niemiecka wie wszystko , zanim sie cos wydarzy a tu nagle "nikt nic nie wie "?

No i co z tego że policja aresztowała już 5-ciu imigrantów? Albo że jeszcze zaaresztuje nawet 50-ciu? Potrzyma ich jakiś czas,coś tam na nich wymusi lub nie, i wypuści z powrotem.A ci dalej będą napadać, gwałcić i mordować. Dużo będzie wrzawy, szumu propagandowego, wielkich krzyków: że tak być nie powinno,że trzeba temu przeciwdziałać, itp. Minie jakiś czas, na pozór wszystko niby w porządku i cały proceder powtórzy się na nowo.Panienki niby przestraszone, niby protestujące nie usiedzą w izolacji "od życia" za długo. Co to, to nie. Nadal będą randki, karnawały, dyskoteki, imprezy, potańcówki. Nawet świadome zagrożeń przyjdą na nie na pewno.Żądne mocnych wrażeń - doświadczą ich ze strony przymilnie uśmiechających się zawadiackich tępych umysłowo przybyszów. Najpierw biorących je uśmiechem a potem przystępujących do akcji.Policja znowu być może kogoś zatrzyma, kogoś wsadzi do paki.Znowu będą biadolenia i ostrzeżenia, i .... wypuszczanie na wolność. To nawet nie kabaret, to zwykłe śmierdzące szambo.Do którego zaczynają przywykać już obie strony. Przyzwyczajać się będą jeszcze bardziej.Po to by to spowszedniało, i nie robiło wrażenia zwłaszcza wśród mieniących się obrońcami zaistniałej sytuacji.Infantylizm umysłowy islamistów doskonale przeniknie umysły miejscowej ludności, i znajdzie w nich swoje miejsce. Staczanie się w dół po równi pochyłej.I to czekać może także nasz kraj jeśli biernie przyglądać się temu będą wszyscy. I nie pomoże żadne uszczelnianie granic, ani straż ani policja."Naprawdę z troską patrzymy...". A ja patrzę z troską na waszą bezradność, niemiecka policjo! Zresztą nie wierzę byście szli na ...całość. Nie mogę uwierzyć w niemiecką mentalność odwołującą imprezy sylwestrowe z powodu imigrantów.Ludzie którzy od wieków uważali się za rasę wyższą od innych narodów (czy rzeczywiście byli nimi czy nie, to inna sprawa), padają na kolana przed osobnikami moralnie zdegenerowanymi i prymitywnymi.

Ahahahaa, ciekawe co na to moja ciotka mieszkająca 30 km od Kolonii która przez telefon wciska nam że to rząd faszystowski. Boże jak dobrze że jest internet bo byśmy mieli PO NA WIEKI.

HUUUUUUURAaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

Mam kolegę w Niemczech ,opowiadał,że w ośrodku dla uchodźców w Trier taki jeden brązowy pokłócił się z żoną i zabił ją nogą od krzesła.Przyjechała policja aresztowała gościa,a on był bardzo zdziwiony, przecież jak stwierdził on"zabił tylko kobietę",nie czuł się jakoś specjalnie zmieszany tym faktem,tylko nie rozumiał po co tu policja.Niebywałe jak można przyjąć pod swój dach kogoś tak dalekiego kulturowo,mentalnie i obyczajowo

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl