niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Sukces naszej akcji. Europoseł PO lamentuje: Niemiec dostał 500-emaili

Dodano: 05.01.2016 [13:43]
Sukces naszej akcji. Europoseł PO lamentuje: Niemiec dostał 500-emaili - niezalezna.pl
foto: PPCOE; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
"Jeden z posłów niemieckich otrzymał 500 identycznych maili: pochwała demokracji w Polsce i oskarżenia rządu PO-PSL" - skarży się na Twitterze europoseł PO Jan Olbrycht. Cóż... jeśli tylko do jednego niemieckiego eurodeputowanego trafiło w wyniku naszej akcji aż 500 listów, to znaczy, że jest sukces!

Akcja "Gazety Polskiej", "Gazety Polskiej Codziennie" i portalu Niezalezna.pl trwa tylko kilka dni, a już dochodzą do nas sygnały, że do zagranicznych mediów i polityków trafiły dziesiątki tysięcy e-maili i listów informujących o tym, jak za rządów PO-PSL tłumiono wolność słowa.

Teraz o akcji poinformował nawet eurodeputowany PO Jan Olbrycht. Uskarża się on, że akcja nie jest "spontaniczna" i że jego znajomy - niemiecki poseł - otrzymał aż 500 e-maili. To dowód na to, że nasza inicjatywa ma naprawdę ogromny wymiar i warto ją kontynuować.Tym razem zachęcamy Państwa do informowania unijnych polityków o prawdziwej sytuacji w Polsce. Apelujemy o wysyłanie listów do przedstawicieli Komisji Europejskiej. Listy w językach: angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim znajdują się TUTAJ

KONTAKTY:

Przewodniczący Komisji Europejskiej
Jean-Claude Juncker
European Commission
Rue de la Loi / Wetstraat 200
B-1049 Bruxelles
Belgium

Pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej
Frans Timmermans
European Commission
Rue de la Loi / Wetstraat 200
B-1049 Bruxelles
Belgium

Wysoka przedstawiciel UE ds. polityki zagranicznej
Federica Mogherini
European Commission
Rue de la Loi / Wetstraat 200
B-1049 Bruxelles
Belgium

Komisarz ds. gospodarki cyfrowej
Günther Oettinger
European Commission
Rue de la Loi / Wetstraat 200
B-1049 Bruxelles
Belgium

Główny rzecznik Komisji Europejskiej
Margaritis Schinas
European Commission Chief Spokesperson
BERL 04/333
B-1049 Bruxelles
Belgium


Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Do Pana Gahlera, który odpowiada że PIS traci w sondażach i ludzie wychodzą na ulicę proponuję wysłać :

na adres :

michael.gahler@europarl.europa.eu

temat : Demokracja w Polsce jest w bardzo dobrym stanie.

PO i PSL przegrały wybory i nie mogą się pogodzić z porażką, na ulice wychodzą głównie osoby powiązane z poprzednią władzą, pławiące się w dobrobycie. Ma to na celu chęć wywołania zamętu w społeczeństwie i skłócenia Polaków. Bardzo proszę o nie mieszanie się w sprawy mojego kraju. Jestem bardzo zadowolony z wybranej w demokratycznych wyborach partii, zapewne jak większość Polaków ponieważ partii PIS wzrasta poparcie w sondażach - źródło - http://ewybory.eu/sonda-uliczn...

I w tł. niemieckim :

Thema: Demokratie in Polen ist in sehr gutem Zustand.

PO und PSL verlor die Wahlen und kann nicht mit einer Niederlage in Einklang gebracht werden, die Straßen kommen vor allem die Menschen auf die vorherige Leistung verknüpft ist, schwelgen in Reichtum. Dies ist zu wünschen, um Verwirrung in der Gesellschaft und im Widerspruch zu Polen zu induzieren. Bitte nicht Einmischung in die Angelegenheiten meines Landes. Ich bin sehr glücklich mit dem in demokratischen Wahlen gewählt, die Partei, wahrscheinlich wie die meisten Amerikaner, weil die Partei PIS zunehmende Unterstützung in den Umfragen - Source - http://ewybory.eu/sonda-uliczn...

Podpis.

Wysłałem mejle do wszystkich niemieckich parlamentarzystów UE, normalne listy priorytetowe do piątki, do której podane zostały adresy. I z własnej inicjatywy do pana Schulza. I czuję się lepiej. Od sekretariatu pana Schulza dostałem nawet -wprawdzie genericową (ale nie automatyczną) - odpowiedź.

Dostalam odpowiedz od Pana Gahlera po niemiecku..
Jak komus interesuje...

Szanowna XXX
Szanowne YYY,
falls es sich bei Ihnen um reale Personen und nicht um regierungsamtliche Pseudonyme handelt, wünsche ich Ihnen ein frohes neues Jahr.
Falls dies der Beginn einer Imitation der Putin'schen Troll-Propaganda ist: es hilft nichts, stellen Sie es ein.

Ich bin auch zuversichtlich, dass die Demokratie in Polen nicht gefährdet ist. Allerdings weniger wegen der reaktionären Absichten von Präses Kaczynski, die diesen Regierungswechsel mehr und mehr wie eine Machtübernahme erscheinen lassen, sondern wegen des Freiheitswillens der polnischen Gesellschaft. PIS ist wegen der Versprechungen im sozialen Bereich und wegen Überdruss mit der PO nach acht Jahren gewählt worden. PIS ist nicht gewählt worden und ist bei einer Wahlbeteiligung von 50% und davon knapp 39% nicht legitimiert, Verfassungsorgane, den öffentlich-rechtlichen Rundfunk und in der Perspektive den gesamten öffentlichen Dienst gleichzuschalten. Sie sind nicht in der ungarischen Situation, wo Orban zwei Mal eine Zweidrittelmehrheit der Sitze erreicht hat. Soweit werden Sie nie kommen.

Im Gegensatz zu Erdogan, der seine Islamisierungsagenda zunächst geschickt versteckt hatte und bei der ersten Wiederwahl wegen seiner erfolgreichen Wirtschaftspolitik Unterstützung fand, lassen Sie gleich die Maske fallen. Das wird Ihnen relativ schnell politisch das Genick brechen. Die Bürger machen es nicht mit. Weder will die Mehrheit eine Radio Mariya dominierte öffentliche Moral als Staatsideologie, noch akzeptiert eine Mehrheit ein Feindbild EU oder Deutschland. Und eine Möchtegern-Pilsudski-Persiflage als graue Eminenz, der seine Smolensk-Verschwörungstheorien am liebsten zur offiziellen Staatsdoktrin erheben möchte, ist in den Augen der Mehrheit schlicht eine Peinlichkeit.

Machen Sie also ruhig so weiter. Die Proteste sind bereits Realität, wie der Absturz in den Umfragen. Da helfen Ihnen die Gesetzesänderungen nichts. Die Polen werden Sie schneller hinwegfegen, als Sie sich umschauen können.
Jeszcze Polska nie zginęła....
Michael Gahler

Proszę odpisać, że to prawdziwi ludzie, a nie automaty lub opłacone zielone ludziki wysyłają te mejle :-)

Teraz zróbcie akcję protestującą przeciw łamaniu demokracji i praw człowieka w Niemczech. Warto byłoby także zaproponować taką debatę na forum parlamentu europejskiego, przy okazji planowanego pastwienia się nad Polską.

Polacy trzymajmy się razem, nie dajmy się zakrzyczeć pseudo demokratom z PO, Lisom itp. Wysyłajmy maile kto tylko może, żeby pokazać tym za granicą że nie muszą się do nas wtrącać,że sami sobie poradzimy z rządzeniem naszą Ojczyzną

"Stop obcej interwencji w wewnętrzne sprawy Polski"

https://www.protestuj.pl/stop-...

Najlepszą obroną jest atak. Na zbliżającej się debacie na temat sytuacji w Polsce (w PE) proponuję zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach funkcjonują media w Niemczech (i innych krajach UE), gdzie już od dłuższego czasu zatracono WARTOŚCI EUROPEJSKIE, takie jak poszanowanie prawdy i obiektywizmu w przedstawianiu rzeczywistości przez media. Doskonałym przykładem są ostatnie wydarzenia w Kolonii, Hamburgu, Stuttgarcie itd. Dopiero po 5 DNIACH, kiedy lokalna prasa przełamała TABU dotyczące zachowań imigrantów, media główne zaczęły o tym pisać (oczywiście nie przesądzając czy sprawcami byli emigranci - a jakże!). Poprawność polityczna jest jak TOTALITARNY kaganiec nałożony na media Niemiec czy innych krajów, które głoszą tzw. WARTOŚCI EUROPEJSKIE. Warto dodać, że sytuacje nagannych zachowań imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu nie zaczęły się 31.XII a trwają od wielu miesięcy, o czym podszyta "WARTOŚCIAMI EUROPEJSKIMI" prasa niemiecka nie donosiła wcale.

My, Polacy, jako sąsiedzi Niemiec, musimy się liczyć z dziesięciokrotnie silniejszą presją i większym atakiem potomków niesławnej pamięci hitlerowskich nazistów niż np. Węgrzy. Niemiecki przewodniczący europarlamentu, niejaki Schulz, wspominał nawet o rozwiązaniach siłowych. Nie po to przecież Niemcy zainwestowali w infrastrukturę, w tym np. w autostrady, na ziemiach niegdyś należących do Rzeszy, by teraz jakieś tam "pisuary" grały im nie tylko na polskich dudach, ale nawet na nosie.
Najgorsze jest jednak to, że tu, w naszej ojczyźnie Polsce, mamy antypaństwowych sabotażystów i antypolskich dywersantów. Na przykład faceta (ponoć) o wyglądzie collie i ratlerka, szczekającego podczas wojaży w Niemczech "sieg heil"! Kto zacz - pozostawiam domyślności forumowiczów.

Podsłuchany Schetyna grozi, że jak zechce to wyciągnie na ulice milion ludzi. Ostrzeżmy go, że jak będzie trzeba to do Brukseli wyslemy 2 miliony emaili w obronie Polski !

Przypominając ,obejrzyjcie Państwo na YOU TUBE wystąpienia niezależnych dziennikarzy i posłów w Parlamencie Europejskim w 2012roku w sprawie walki TV Trwam o miejsce na multipleksie.Czemu wtedy nie widziano w PE zagrożenia wolności słowa w Polsce????????? Jakoś nikt nie krzyczał.Banda hipokrytów!!

Boze,jak ja jestem z Was dumny ,Polacy ,moi bracia.
PIS nas dosc dobrze prowadzi.
Ale gdyby Was nie bylo,to by nie mial kogo prowadzic.
I by juz bylo po Polsce.

Ten posel Jan Olbrycht,to prawie jak Olbracht-Krzyzak.
To takich "Polakow" mamy w PO ?! Nie ma sie co dziwic,ze
z premedytacja niszczyli i jeszcze probuja,Polske.
Na szczescie coraz wiecej ludzi dostrzega faktyczne intencje opozycji,oraz "demokratow" w Parlamencie Europejskim.

Tak z ciekawości do tych co wysłali: przysyłają Wam potwierdzenia odbioru? Ja wysłałem na wszystkie podane e-maile z opcją żądania potwierdzenia i dostałem tylko jeden. Odezwały się też dwa automaty i przyszła jedna odpowiedź, że mój e-mail został skasowany z jakichś tam powodów :)

wysyłałem dosyć późno, otrzymałem odpowiedzi od automatów
jutro na pewno otrzymam następne

Ja proponuję pisać teraz listy informujące o złej sytuacji w Niemczech.
O napaściach na niemieckie kobiety, o próbowaniu tuszowania przez media tego faktu (5dni!!).
Z żądaniem wyjaśnienia i ustosunkowania się do tego jak zamierzają bronić swoich obywateli oraz obywateli UE przebywających w Niemczech, czy są w stanie zaprowadzić porządek, czy są krajem bezpiecznym, czy jak do Turcji, Egiptu i Tunezji powinno być wystawione ostrzeżenie przed podróżami.
Ja żądam wyjaśnień!

Demokracja w Polsce ma się bardzo dobrze!
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!

ponizej w komentarzach jest podane bardzo duzo adresow
prosze jechac w dol przy kazdym komentarzu jest godz
adresy sa od godz 17. przy naszych komentarzach komu brakuje adresow prosze korzystac

powyzej mamy do UE adresy droga pocztowa wysylamy tez listy
droga pocztowa warto stracic te pare zlotych dla POLSKI
bierzemy ich z kazdej strony PROSZE

Wysłałem listy po angielsku i niemiecku do większości adresów mailowych podawanych przez Was.Przyszły automatyczne informacje potwierdzające ich dotarcie do części adresatów. A co z adresami do Francuzów ?

Dobrze by było dodać do emaili filmik z you tube "Cenzura w TVP: Dziennikarka do Komorowskiej: Dobrze już cenzurujemy" !!!

Na Szkopów działa tylko siła. Wprowadzić ponownie kontrole na granicy z Niemcami. I szczególnie dokładnie sprawdzać wszelkie pojazdy z rejestracjami niemieckimi. Przypomnijcie sobie akcję Czarneckiego. Obronił w ten sposób nasze mleczarnie przed zamknięciem. Za to go Buzek wywalił z rządu, bo był zbyt polski. Zróbmy dziś to samo. Ale dużo dłużej. Jak kolejka ciężarówek zajmie całe Niemcy i śmierdzące mięso wyląduje pod oknami Merkel, to wojna medialna z Polską skończy się w pięć minut. Inaczej będą judzić bez końca. Aż poleje się krew i będzie pretekst do interwencji. Schetyna i Petru opłacani na konta w Luksemburgu już szykują prowokacje. Chcecie Przyjaciele tego doczekać?

Dodatkowe adresy e-mail:

I am traveling on business and will be delayed in responding to your email. If you need immediate assistance, please contact Danielle Rhoades-Ha, danielle.rhoades-ha@nytimes.com, Abbe Serphos, serphos@nytimes.com or Pamela Sukhnandan, pamela.sukhnandan@nytimes.com.
Thank you.
Eileen

--

Eileen M. Murphy
SVP, Communications
The New York Times
t. 212-556-1982 / eileen.murphy@nytimes.com
Twitter: @NYTeileen

danielle.rhoades-ha@nytimes.com

serphos@nytimes.com

pamela.sukhnandan@nytimes.com

Adresów mailowych mi brak w tych KONTAKTACH z powyższego artykułu.

Poprzyjmy tą akcję
http://rdi.org.pl/

Wyslijmy i to: CitizenGO List w sprawie słów o "nadzorze nad Polską"
http://citizengo.org/pl/signit...

do niemieckich deputowanych wysłałem w imieniu swoim i żony 68 e-maile

Wysłałam list do czystkie i dostałam odpowiedz. Warto wysłac i podać dane kontaktowe do werifykacji pismo.

Chętnie już wysłałem prawie 100 e-maili ale prosze "niezalezna.pl" o podanie e-maili do tych przedstawicieli Komisji Europejskiej

Jeżeli to naprawdę 500 maili to nie można mówić o sukcesie. Totalna porażka. Niewielu niezależna ma czytelników albo wyborcy PiS osiedli na laurach?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl