niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Ryszard Petru finansuje uliczne demonstracje? Jest zawiadomienie do prokuratury. Dowodem NAGRANIE

Dodano: 08.12.2015 [14:33]
Ryszard Petru finansuje uliczne demonstracje? Jest zawiadomienie do prokuratury. Dowodem NAGRANIE - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
- Jeżeli jest to prawdą, że Poseł Ryszard Petru namawia ludzi za pieniądze do wyjścia na ulice, to może oznaczać, że namawia on tym samym ludzi do wszczęcia nielegalnych i niczym nieuzasadnionych rozruchów i niepokojów społecznych - czytamy w zawiadomieniu do Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Portal niezalezna.pl otrzymał kopię zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Do wniosku dołączony jest również film.

Cała sprawa ma związek z konferencją prasową Ryszarda Petru przed Pałacem Prezydenckim. W jej trakcie, do lidera Nowoczesnej podszedł mężczyzna pytając o pieniądze oferowane rzekomo za wychodzenie na ulicę.

„Przyjechałem, bo pan ma pieniądze rozdawać niby. Za wyjście na ulicę” - mówi mężczyzna.

Ryszard Petru wszystkiemu zaprzecza, a całą scenę rejestrują kamery telewizji informacyjnych. Film z nagraniem błyskawicznie trafia do internetu:To właśnie ten fragment nagrania dołączony został do zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Jeżeli jest to prawdą, że Pan Poseł Ryszard Petru namawia ludzi za pieniądze do wyjścia na ulice, to może oznaczać, że namawia on tym samym ludzi do wszczęcia nielegalnych i niczym nieuzasadnionych rozruchów i niepokojów społecznych w sposób co najmniej moralnie wątpliwy, a nawet według mnie niezgodny z prawem – czytamy w treści zawiadomienia, którego kopię, jego autor przesłał do redakcji portalu niezalezna.pl

W dalszej części zawiadomienia, jego autor wyraża zaniepokojenie z powodu prowokowania nieuzasadnionych niepokojów społecznych.

Jestem wysoce zaniepokojony wyżej wymienioną sytuacją, ponieważ mogłaby ona wskazywać na to, że Pan Ryszard Petru zobowiązany jako Poseł na Sejm RP w sposób szczególny do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa, dopuszcza się do jego łamania i namawia innych, do tego za pieniądze, czyli poprzez nielegalne działania, i do tego jeszcze opłacane w sposób nielegalny, mogące skutkować w przyszłości nieuzasadnionymi niczym niepokojami społecznymi i niszczycielskimi rozruchami ulicznymi w całej Polsce – czytamy w treści zawiadomienia, które wpłynęło do szczecińskiej Prokuratury Okręgowej.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Może Petru wyjdzie kiedyś na ulicę i nie wróci....

Nie ma dowodów czy Petru płaci za manifestacje czy nie, ale szczerze mówiąc prokuratura będzie go ścigała na podstawie plotek i pogłosek. Wyobraźcie sobie, że podchodzi do Was jakiś człowiek i prosi o narkotyki, bo słyszał że sprzedajecie. Czy to byłby dla prokuratury dowód że jesteście dilerami? Na tej podstawie ma być prowadzone jest dochodzenie? Jak dla mnie sprawa jest ustawiona, tym bardziej że nagle podchodzi przy kamerach i mówi że "Pan ma niby pieniądze rozdawać". Jeśli są dowody, to niech ścigają go na podstawie dowodów: komu zapłacił, gdzie, kiedy, ile, za co konkretnie. Dla mnie to jest jakiś żart i prokuratura powinna to umożyć na starcie, w innym wypadku byłaby to paranoja.

Zawiadomienie poszło by prokuratura sprawdziła i ew. wszczęła śledztwo jeśli takie przesłanki będą. Jesteś rozgorączkowany chyba.

NA WROCLAWSKIM RYNKU PRZEDSTAWICIELE KOD ZACZEPIAJA MLODZIEZ I NAMAWIAJA DO DEMONSTRACJI MOWIA IM ZE ZAD SPRAWDZA CO PISZA NA FACE BOOK I DO STUDENTOW NA WYDZIALE W JEZYKU ANGIELSKIM JAK MOJA CORKA KLAMIA ZE ONI SA EMIGRANTAMI I ZE ZAD POLSKI NIE CHCE EMIGRANTOW CHCE ICH WYZUCIC Z POLSKI WIELU Z NICH POWIEDZIALO IM ZE ZEBY SIE ODCZEPILI BO ONI W POLSCE SA LEGALNIE ABY STUDIOWAC I ZA STUDIA PLACA MOJA WIZE WYDANA PRZEZ POLSKI RZAD POLSKI KONSULAT I TO NIE PRAWDA ALE SA I TACY KTORZY NIE ROZUMIEJA O CO CHODZI I MYSLA ZE TO PRAWDA TO JEST OSZUSTWO TAK SAMO JAK ZATRZYMYWANIE I NIEPRZEPUSZCZANIE TURYSTOW BLOKOWANIE PRZEJSCIA TO POWINNO BYC KARALNE

A co jest "ZAD"? :). Nie żebym popierał pana Petru, ale musiałem zapytać :)

Myślałem,że Rumuni są w Rumuni,a tu się okazuje że i u nas.
Jeden Afrykanin,czarny jak smoła z nosem szerokim od ucha do ucha powiedział:"...my Polacy musimy się szanować..".Czyli wystarczy znać język polski i już jest się Polakiem.

PETRU chce wyprowadzić Polaków NA ULICE żeby obca interwencja (patrz ustawa 1066) mogła strzelać do demonstrantów popierających rząd i Prezydenta. Strzelaniną zakończyły się przecież demonstracje w 1970 r. i zginęlo wielu POLAKÓW od strzałów wojska i ZOMO (Strycharski, mąż tramwajarki krzywonos brał w tym udział? PAMIĘTAMY! W 1980 r, robotnicy NIE WYSZLI na ulice i zmusili komunistów DO PERTRAKTACJI... WTEDY NIKT NIE ZGINĄŁ.

GDYBY TYCH KOSZERNYCH ZADYMIARZY, NIE NAGŁAŚNIAŁA, FORSOWAŁA, PROMOWAŁA TELEWIZJA PUBLICZNA, TO ICH DZIAŁALNOŚĆ, MIMO SPORYCH FUNDUSZY, BYŁABY ZNACZNIE OGRANICZONA! TO TVP.INFO, Z MOICH OPŁAT, PROMUJE TYCH ZAMACHOWCÓW!!!

Kiedy Petru będzie na znaczkach?

https://www.youtube.com/watch?v=2QfYCpF24MY

Jestem sobie na wpół dziki ludożerca sam;
Więc pojadę do Afryki. Tam kolonię mam.
Kupię sobie słonia lub dzikiego konia.
Albo jest kolonia, albo nie ma jej.
A-a-a.

Ref.
Ajaj, Madagaskar.
Kraina czarna, skwarna.
Afryka na pół dzika jest.
Tam drzewa bambusowe, orzechy kokosowe.
Tam są dzikie sklepy. Tam mi jest najlepiej.
A ja lubię taki kraj.
A-a-a.

MAJDAN W POLSCE – CZY TO MOŻLIWE? http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2015-12-19-majdan.html oraz http://bit.ly/1B7IMoM

http://niezalezna.pl/74119-platforma-gra-w-golfa-w-tle-miliony-i-biznesmen-z-moskiewskiej-uczelni#comment-3155739

PO=NIEBEZPIECZNA.PZPR.WSI

...Mówisz Petru, że chcesz wyprowadzić ludzi na ulice?
Lepiej przemyśl to jeszcze raz...

Dziennikarz POLSKIEJ TELEWIZJI Tomasz lis - CHIENA OD URODZENIA, opluwa nasz kraj w zagranicznych mediach, opluwa Polaków (przy okazji sam się opluł się wrzeszcząc bez opamiętania) i jeszcze nie został dyscyplinarnie zwolniony z pracy! To SKANDAL. Kto opłaca tę KANALIĘ, tego sprzedawczyka i zdrajcę?
Dzisiaj w TVN ! Raj na ziemi po rządach PO - 75 % Polaków otrzymuje wynagrodzenie poniżej średniej krajowej, najczęściej występujące wynagrodzenie 2400 brutto (mniej niż 1700zł netto) A wrzeszczący ze strachu o swoją d... lis broni swojej 300 (?) tysięcznej pensji!!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze znalazł naiwniaków, którzy go wspierają!!
Wyznawcy KODu idźcie po rozum do głowy. Wyłączcie TVP INFO włączcie myślenie!!!!!

http://mojsiewicz.salon24.pl/644294,balcerowicz-chce-stworzyc-wyslugujaca-sie-sorosowi-partie

Czy ktoś mógłby sprawdzić nie potwierdzoną dotąd informację, że swetru został wypierd…lony dyscyplinarnie z PKO BP?

Czy ktoś mógłby sprawdzić nie potwierdzoną jeszcze informację że jesteś ruskim szpiclem?

Do tych pro-Petru. Pompujcie tak dalej ten balon z Petru. Niedługo będziecie tak samo wyrolowani jak Ci biedni "frankowicze".
Bije od Petru cwaniactwo, buta i pycha.

poza prokuraturą powinna być zainteresowana kontrola finansowa, kto go sponsoruje, czy ośrodki polskie czy wywiadowcze zagraniczne. Takich chłystków trzeba eliminować z życia publicznego bo on je psuje. Millerowi sie upiekło przyjęcie pieniędzy od ruskich na reaktywcje SLD, ale oni wtedy rządzili po staremu.

Petru- Porno jak Palikot skonczy nie dlugo

Ale paskudne zawiadomienie :S Po pierwsze widać, że pisał je prosty człowiek, choć to oczywiście tylko luźna wzmianka, gdyż nawet ze statystycznego punktu widzenia, po prostu nie wszyscy mogą być biegli w operowaniu słowem. Po drugie i co gorsze treść jest taka... konfidencka, w stylu "uprzejmie donoszę" :/ Biedny, "zaniepokojony" człowiek.

A dopiero co podpaska stwierdziła że nie było afer za peło.

Spe-truj - nie truj!!

Im większe Petru ma poparcie tym silniejsze będą ataki. Jak PO było sile to wszystko co złe było zawinione przez PO. Teraz czas na Petru, to dowodzi tylko że dla PISu jest zagrożeniem.

PANIE PREZYDENCIE I PANI PREMIER, JEŻELI TO prawda,że banki finansują te przedstawienia Nowoczesnej i dają na to pieniądze, to chyba należałoby zastanowić się , dlaczego pomoc frankowiczom jest dla nich ciężarem nie do udżwignięcia.Mamy nieważne umowy w których znajdują się abuzywne klauzule , sądy orzekają o nieważności tych umów , i co z tym zrobić,Czy aby nie za ostrożnie w temacie bankow kosztem frankowiczów,

Tylko ciekawe, banki krzyczą ze nie są w stanie pomóc frankowiczom bo są biedne, a na demonstracje i burdy uliczne pieniądze są.Czyje interesy te banki popierają , bo chyba nie nasze. Zbyt długo trwa ta pomoc dla frankowiczów i niem wiem czy kosztem podatku od banków będzie ona adekwatna do oczekiwań. nie tak miało to wyglądać.

Petru ty jesteś tylko podstawioną marionetką, jak czas Twój konca dobiegnie skończysz jak Palikot

Mikrofon Solorza, więc wiadomo kto stoi za prowokacją z tym gostkiem. Niemniej (!) wierzę, że Pet.ru rzeczywiście namawiał do wychodzenia za 'giftunek', bo tego Klauna stać na wszystko. Został wymyślony przez zachodnioeuropejskich masonów bankowych.

A może warto uważnie przesłuchać materiał filmowy, włącznie z odpowiedziami Pan Petru do człowieka na rowerze. (Były dwie, słabo szłyszalne, ale daje się je zrozumieć) Wówczas może powstałby inny obraz sytuacji i jej wydźwięk.

Ten pan co ma niby łeb jak sklep to taki mały makler namawiający ludzi do tracenia swoich ciężko zarobionych pieniędzy w banksterskich funduszach i biurach maklerskich. Polacy to od tyłu wpuszczana szczuja przez POPSLowskie gremium. Do gruzu ich. Chrońcie swoje pieniądze przed banksterami i Petrudolarami.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl