Damscy bokserzy Platformy

Kiedy Jarosław Gowin był w Świdnicy z kandydatem do Sejmu Wojciechem Murdzkiem, znanym samorządowcem, przez 12 lat prezydentem miasta, miejscowi bandyci pod wodzą Jacka B. siedzieli cicho. Może dlatego, że przyszły minister obrony i Murdzek mają ponad 180 cm wrostu…

Żule wyszły z ukrycia dopiero wtedy, gdy miały do czynienia z kobietą. Ale przyszła premier Beata Szydło stawiła im czoła i nikt może nie dowiedziałby się o tym, gdyby nie ludzie groźniejsi dla Polski niż świdniccy sutenerzy i złodzieje. Atak na Szydło postanowił bowiem nagłośnić TVN. Przy okazji redaktorzy uczynili z bandy „Sznurka” … reprezentatywnych wyborców PO. Odtąd głosowanie na PO będzie oznaczało przyznanie się do wspólnoty poglądów już nie tyle z lemingami, ile karkami w dresach. I choć PO zbierała zawsze 90 proc. głosów wyborców w więzieniach, teraz ciepłe relacje przestępców z platformersami zobaczyli widzowie Faktów – 4 mln potencjalnych wyborców PO. To chyba równie silny cios w wizerunek PO, jak zabranie obrazów i mebli z pałacu przez Komorowskiego.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Udostępnij

Wczytuję komentarze...

Krytyka czy działania agentury

Celami ataku rosyjskiej agentury jest m.in. NATO, jego bazy w Polsce, sojusz Polski z USA. Gdyby głosić te tezy wprost, nie znalazłyby one dużego oddźwięku. Na szczęście dla Rosji istnieją Żydzi, a część z nich autentycznie atakuje Polaków.

Zwolennicy religii Holocaustu najchętniej obciążyliby nas odpowiedzialnością za ludobójstwo, dostarczając usprawiedliwienia przedsiębiorstwu Holocaust dla wydojenia Polski. To jest autentyczny konflikt, dla którego paliwa dostarcza część elit żydowskich w USA i Izraelu. Rosyjska agentura wykorzystuje go, przekierowując propagandę na USA jako narzędzie Izraela, które dąży do zniszczenia Polski. Raz słyszymy, że USA już zawarło nową Jałtę, a więc oddało nas Putinowi, to znów że chce nas użyć do wojny z Rosją, by wygubić, robiąc miejsce dla Żydów. „Braungryguć” nie może się zdecydować. Wtóruje Michalkiewicz, wieszcząc obrócenie Polaków w żydowskich niewolników za sprawą nacisków amerykańskich. Sugeruje też rozbiór Polski i Ukrainy i stworzenie tu państwa żydowskiego. Braun już widzi wyspowe państwo żydowskie, ale wyłącznie na terenie państw, które sprzeciwiają się Rosji, a więc bez Białorusi i Węgier. Agentura rosyjska adresuje swój przekaz do osób przerażonych, sfrustrowanych, antysemitów i ludzi, którzy szukają prostych wytłumaczeń. Za agenturą podążają gawnojedy – ofiary sukcesu polskiego szkolnictwa w dziedzinie wymóżdżania młodzieży – zasypując internet tezami dla kretynów o niebezpieczeństwie żydowskim, żydowskiej agenturze i pokojowej Rosji, okupacji amerykańskiej, o żołnierzach USA, którzy mają mordować Polaków, i tylko neutralność może nas uratować. Ta rosyjska walka z USA, często dokonywana polskimi rękami, jedynie szkodzi w walce z rzeczywistym zagrożeniem.

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl