niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

"Ksenofobiczna histeria". Michnik poskarżył się niemieckiej gazecie na PiS i Polaków

Dodano: 19.09.2015 [11:45]
"Ksenofobiczna histeria". Michnik poskarżył się niemieckiej gazecie na PiS i Polaków - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Adam Michnik udzielił wywiadu niemieckiej gazecie "Die Welt". I szeroko opowiedział o "wybuchu postaw ksenofobicznych" w Polsce w związku z kryzysem uchodźczym. Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" znalazł jednocześnie słowa uznania dla kanclerz Angeli Merkel. Jej działania określił jako "szlachetne" i "mądre".

Głównym tematem rozmowy Adama Michnika z niemiecką prasą była oczywiście sprawa imigrantów z Bliskiego Wschodu i zachowania się Polski w tej sprawie.

Michnik zdradził Niemcom:

"Opinia publiczna w naszym kraju jest podzielona. Z jednej strony mamy tolerancję i otwartość. Z drugiej - musimy sobie radzić z wybuchem postaw ksenofobicznych. Są one wspierane przez manipulacje części klasy politycznej. To bardzo niebezpieczne".


Naczelny "Gazety Wyborczej" wytłumaczył również niemieckiej gazecie, dlaczego Polacy boją się imigracji:

"Jestem redaktorem naczelnym gazety, która walczy z ksenofobiczną histerią. Ale jest wytłumaczenie tych lęków: Polska za sprawą Hitlera i Stalina stała się krajem jednorodnym etnicznie. Jeśli ktoś jest np. ciemnoskóry, wygląda egzotycznie. Wielu ludzi odczuwa strach, bo tego nie znają, bo jest to dla nich nowe".


Nie mogło zabraknąć oczywiście skarg na Prawo i Sprawiedliwość: "Ich stanowisko jest nacjonalistyczne, ksenofobiczne i zakłamane" - stwierdził Adam Michnik. Jednocześnie pochwalił działania niemieckiej kanclerz Angeli Merkel: "Myślę, że postępuje właściwie. Jej podejście do tej sprawy jest szlachetne i mądre".
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Miedynaroowka zydowska wraz ze Szwabska Pedersstia wykorzystaly chaos wytworzony Arabska Wiosna I orgnizuja desant na Wschodnia Europe, ktora wkrotce ma byc zadeptana lawina ludzka.Dziwnym zbegiem okolicznosci cala tragedie kreuje sie niemal dokladnie na terenach gdzie Niemcy pod koniec II Wojny przeprowadzaly tzw. final solution-ostateczne rowiazanie kwesti zydowskiej.I Szwabska Pederastia I Zydowska miedzynarodowka przekonaly sie,ze ich zaklamana wersja Holocaustu pozostaje niezauwazona, a w Polsce nawet energicznie zwalczana postanowily wiec powtorzyc niemal ten sam scenariusz egzaminu moralnego, kory nie wiadomo dlaczego maja zdawac wschodnioeuropejczycy.I oto takie gnidy jak Gross zy Cadyk Alkoholik uderzaja dokladnie w ten sam ton, wystarczy tylko zamienic Zydow mordowanych przez Niemcow I oskarzanaych Polakow, Slowakow, Wegrow przemienic na dzisiejsze czasy "uchodzcow" arabskich I pokraczna propaganda, ktorej nie powstyzilby sie Goebbels daje piorunujace efekty niczym jakis opagandowy Blitzkrieg.

Michnik ty śmierdzielu, od......l się od polskich spraw.

***************************** PRZERWAC PRZERAZAJACA CISZE ! ************************************************ Należy powiedzieć DOSC ! temu Zydowi złodziejowi !. Jeżeli ten Zyd Adam Michnik poniża Polskę i Polaków to najwyższy czas rozli czyć tego wstrętnego Zyda ze złodziejstwa jakiego dokonał . Otóż, Prezydent USA Ronald Regan i Stany Zjednoczone byli dużym wsparciem dla walczącej SOLIDARNOSCI . W pewnym okresie USA przekazało pokaźne wsparcie finansowe dla SOLIDARNOSCI na gazetę związkową pt. * GAZETA WYBORCZA' której redaktorem naczelnym został Adam Michnik (sic?). Gazeta ukazywała się z logo SOLIDARN OSC . W pewnym, do dzisiaj nie wyjaśnionym momencie, właścicielem 'GAZETY WYBORCZEJ' stał się właśnie Zyd Adam Michnik (?). Odnotować warto, że Przewodniczący NSZZ SOLIDARNOSC Lech Wałęsa podjął bezpardonową walkę w obronie tej gazety mając niepodwa żalny argument amerykański przekaz finansowy dla SOLIDARNOSCI a nie prywatnie dla Zyda Adama Michnika. Właśnie Pan Prezydent Lech Wałęsa powinien publicznie zdać relacje z tej jednak ... przegranej walki . Dlaczego Prezydent Wałęsa przegrał tę walkę o fundusze finansowe dla NSZZ SOLIDARNOSC ?. Ambasada USA w Warszawie powinna wesprzeć Prezydenta Lecha Wałęse w wyjaśnieniu tego poniżającego incydentu . Prezydent Lech Wałęsa jedynie ZAKAZAŁ Adamowi Michnikowi używania logo SOLIDARNPSC czego Zyd do dzisiaj przestrzega!. Szanowny Panie Prezydencie Wałęsa , oczekujemy na wyjaśnienie tego incydentu, bo ostatecznie Amerykanie przekazali te pieniądze dla NSZZ SOLIDARNOSC a nie prywatnie Zydowi Adamowi Michnikowi! . Proponuje do czasu wyjaśnienia te- go incydentu, po prostu zbojkotować nie kupować tej gazety Michnika!.

Ktoś powołuje WIELKĄ TERRORYSTYCZNĄ MIĘDZYNARODÓWKĘ W MIEJSCE KOMUNISTYCZNEJ (komuniści + terroryści z Belfastu + ISIS).

Michnik z Grossem zawsze byli w awangardzie terrorystycznych komunistycznych rewolucji. Wspierali i przyjaźnili się z Brigate Rosse. Teraz liczą na ISIS.

Poczytajcie ten bełkot:
http://wyborcza.pl/magazyn/1,148049,18850896,przygarnij-uchodzce-uratuj-boga.html

nie dość duraczenia przez 50 lat PRL-u ? oni walczą ze społeczeństwem
bronią ekonomiczną, taką samą bronią należy odpowiedzieć, doprowadzić
tę żydo-komunę do bankructwa ..

przecież to jest to samo gówno, ta GW, co Trybuna Ludu, to organ bolszewików, tuba propagandowa ...
GW=PZPR-owska Trybuna Ludu ..

Najwyraźniej wyjazdy zagraniczne nie służą nadredaktorowi. Zwykle dostaje wtedy intelektualnego rozwolnienia i w efekcie robi we własne gniazdo. Jak nie w Rosji, to w Niemczech. Może klimat Bliskiego Wschodu byłby dla niego lepszy.

mam nadzieje ,że już niedługo szechter zająka się na śmierć

Die Welt to, od pewnego czasu, RUSKA TUBA PROPAGANDOWA, która drukuje enuncjacje całej sowieckiej/rosyjskiej AGENTURY.
MICHNIK i GROSS to od lat RUSCY AGENCI. Gazety Wyborczej nikt nie czyta i gdyby nie nekrologi, nikt nie kupowałby, dlatego RUSKA AGENTURA publikuje na łamach Die Welt, La Reppbuplica i paru innych prorosyjskich mediów.

Teennnn toooooo robi w swoje gniazdo. Nie przeszkadza mu smród.

Antypolska kanalia. Ale co się dziwić jak to poubeckie pomiotło.

Dopóki nie zaczną znajdować tych śmieci w workach na śmietnikach dopóty będą pluć i siać nienawiść między Polakami...

Nie ma to jak"rzetelność" dziennikarska Michnika!!!Gdzie jest teraz salon, nikt się nie oburza?!!!

A czego to to psioczy na Polaków???? Czego pyskuje i się skarży po Europie na swój tfu na Polskę?????prezydentowi nie wolno powiedzieć prawdy a ten gno... Wymyśla bzdury...

Lewactwo doprowadziło do tego ,że tolerancja dzisiaj brzmi jak współczesne imię diabła. W imię tolerancji, chcą żeby człowiek godził się na każdą patologię, a jak się nie godzi to nazywają go homofobem , ksenofobem, faszystą, itd.... , a kto jest tolerancyjny to jest "szlachetny". Szkodzenie sobie , wprowadzanie zamętu, degeneracji nazywają "szlachetnością" Nastąpiło odwrócenie pojęć....
Dzisiaj jak słyszę słowo tolerancja, to mi się niedobrze robi,to słowo brzmi coraz bardziej złowieszczo..

Z pyska coraz bardziej podobny do urbana krajana

Tez to zauwazylem

Aaaaaaaddaaaaaś jeeeeeest mięęęęękkkim ddddyddkieeem zzzoobiooonyZ

Wczoraj Miecugow z jakim reżyserem żydem Gunterem pouczali Polaków, że powinni przyjąć uchodźców. Może by tak Izrael pouczali???? Napiszcie coś na ten temat.

Michnik, skończony cymbale, a gdzie przed Hitlerem i Stalinem byli w Polsca czarnoskórzy? Skończony kretyn.

agent SB pochwalił agentkę Stasi... nie ma się czym podniecać, to było łatwe do przewidzenia.

W żadnym kraju na świecie obywatel obcej narodowości nie miałby prawa pobytu, gdyby lżył i poniżał swoich dobrodziejów, a w
Polsce jest to normalne/ choć głupie/I to świadczy o naszej tolerancji, a nawet wielkoduszności.

Żydzi w społeczeństwie multi-kulti czują się fizycznie bezpieczni. Dlatego jest tak wielkie parcie na kraje narodowe wszelkiej maści lewactwa by przygotowywać sobie grunt pod swoje interesy. Michnik się wscieka że w Polsce idzie to tak opornie ale dopóki się wścieka to jeszcze jest dobrze. Gorzej jak zacznie chwalić.

Ty michnik, żydów też nie chcemy w Polsce. Poskarż się na mnie u niemców ty wieprzu !

https://www.youtube.com/watch?v=YoEu0ljjbfw

Czyżby Szechter przeszedł na islam?

To jest po prostu debil... brak więcej słów

Nie kupujcie GKoszernej, Polacy zacznijcie myśleć, obudźcie się.

Śmierdzący naczalnyj cap "Szmatławoj Gaziety" nie jest arbitrem w żadnej dziedzinie, tym bardziej w kwestiach moralnych.

Mam już dość tego odrażającego błazna, który nie przepuści żadnej okazji, aby zamanifestować swą nienawiść do Polski i Polaków.
Zaś jego gadzinówka oraz cały kartel Agory wysługują się Polskiej Ośmiornicy w wyjątkowo obrzydliwy sposób ze względu na reklamy, które płyną do tego kartelu obfitym strumieniem ze strony reżimu.
Mam nadzieję, że po 25.10. strumień ten zostanie radykalnie ucięty...a wtedy zostaną sprowadzeni do właściwego im wymiaru - lewackich dziwadeł pozbawionych toksycznego oddziaływania na opinię publiczną !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl