niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Stonoga narzędziem służb? Ma osłabić PiS i Kukiza przed wyborami parlamentarnymi

Dodano: 09.06.2015 [18:03]
Stonoga narzędziem służb? Ma osłabić PiS i Kukiza przed wyborami parlamentarnymi - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
Kim jest Zbigniew Stonoga i jaką rolą ma spełnić przed wyborami parlamentarnymi? Ujawnienie przez niego 15 tomów akt śledztwa z afery taśmowej sprawiło, że jest we wszystkich mediach. Kreuje się na „antysystemowca”, a jeszcze niedawno współpracował z Andrzejem Lepperem. – Działania Stonogi są obliczone na nieuzyskanie przez PiS większości parlamentarnej – uważa Dorota Kania, dziennikarka „Gazety Polskiej”.

Zbigniew Stonoga prowadzi komis samochodowy w Warszawie. Był też związany z Andrzejem Lepperem. Następnie znalazł się w areszcie w związku prowadzonym śledztwem przeciwko grupom przestępczym. Był również podejrzany o pedofilię. Z tych zarzutów został oczyszczony.

Zbigniew Stonoga był również wykorzystywany przez służby specjalne, m.in. w celu wręczenia kontrolowanej łapówki prokuratorowi. Kilka lat temu zaczął się pojawiać z Piotrem Tymochowiczem, twórcą sukcesu Andrzeja Leppera i Janusza Palikota.

Ujawnienie akt z afery podsłuchowej sprawia, że Stonoga jest teraz na pierwszym planie – mówi nam Dorota Kania. – Nie jest wykluczone, że cała akcja służy wykreowaniu Zbigniewa Stonogi na lidera ruchu „oburzonych” – dodaje. Według dziennikarki chodzi o osłabienie Prawa i Sprawiedliwości oraz Ruchu Pawła Kukiza przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.

Z kolei dr Jerzy Targalski uważa, że Zbigniew Stonoga jest „narzędziem służb”. – Według mnie, stoi za nim wywiad cywilny – mówi portalowi niezalezna.pl. – Nazwiska osób, które są opublikowane w tych materiałach, a także te, których tam nie ma, jednoznacznie wskazują na to, że ekipa Tuska zostanie kozłem ofiarnym. Problem polega na tym, czy Schetynie uda się odegrać rolę Gomułki i czy PiS oraz społeczeństwo się na to nabiorą. Ekipa Tuska i Komorowskiego odegra rolę Bieruta – tłumaczy Targalski.

Jego zdaniem, efektem ujawnienia przez Stonogę akt śledztwa ws. afery podsłuchowej będzie „zaostrzenie walki między wywiadem cywilnym, a wojskówką”.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , , Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak dotąd Z. Stonoga osłabia PO a nie PIS. Owszem, chciałby zaistnieć w polityce, jednak czy antysystemowcy obdarzą go zaufaniem wydaje się wątpliwe.

A w jaki sposób ujawnienie tych akt uderza w PiS i Kukiza???

Nie wiem kto stoi za p. Stonogą i p. Kukizem.
Ale te wszystkie działania polityczne pod hasłami antysystemowymi nie ułatwiają na pewno zwycięstwa nad rządzącą mafią.
Wygląda na to, że teraz cała para rzadzącej mafii KLD/UD/UW/PO+ZSL/PSL+pozostałej agentury została skierowana na możliwie duże rozbicie elektoratu antymafijnego i odciągniecie jak najwięcej głosów od PiS, w obecnym stanie rzeczy jedynej siły politycznej zdolnej doprowadzić do przywrócenia twarzy Polsce i godności Polakom.
Wykażmy rozsądek polityczny i nie dajmy się nabrać na hasła, których prawdziwej treści nie ujawniono.
Pamiętajmy, że mamy do czynienia z zawodowymi gangsterami, bo przecież nie oddali realnego władztwa od 1989 roku, a którzy mają wiele do stracenia.

Ja wiem na kogo bedę głosował żaden dupo wliz mnie nie przekona bo jak dalej będzie tak jak przez te 10lat to na pewno Polska przepadnie. Każdy ma swój rozum a najgorsze są osoby którymi można sterować. Co do Pana Z.Stonogi to dobrze dla ludzi że opublikował te akta bo odkąd Platforma rządzi nic nie można się dowiedzieć i wszystkie afery są zamiatane pod dywan

Stonoga narzedziem sluzb ? Narzedziem sluzb to sa tasmy ! To sluzby je nagraly i caly czas nim graja ! Widocznie sluzby doszly do wniosku ze rzadza nami zwyczajni bandyci skoro sie posluguja ich jezykim I zachowuje sioe jak zwyczajne lumpy i postanowily to upublicznic ! Tylko jako to sie dzieje ze takie smiecie i odpadki ludzie o mentalnosci pospoltych bandytow rzadza Polska ?

Cóż za karkołomna teza, że waląc w układ rządzący PO- ZSL facet ma za zadanie osłabić PIS. Funta kłaków warta...

Co tak naprawdę opublikował Stonoga? Bo zrozumiałem, że żadne papiery przez Stonogę pokazane NIE BYŁY NIEZNANE dziennikarzom?
Skoro tak, to rola Stonogi i jego inspiracje są już tu wyłuszczone.

Czyżby WSI rozpoczęło swoje wściekłe ataki?, Panie Kukiz, uważam Pana za celebrytę i dlatego też gorąco Panu doradzam aby Pan nie kombinował, ale oficjalnie poparł program PIS i wszedł pod parasol ochronny Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego. Niech Pan weźmie przykład z doświadczonych polityków od Pana Gowina, Pana Ziobry i Pana Jacka Kurskiego, Pana Czarneckiego, a wtedy będzie Pan mógł spać spokojnie. Inaczej WSI doprowadzi Pana do depresji a pańską rodzinę po prostu zniszczą.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl