niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Wyciekły akta z afery podsłuchowej! Wszystkie dokumenty dostępne w internecie

Dodano: 08.06.2015 [21:38]
Wyciekły akta z afery podsłuchowej! Wszystkie dokumenty dostępne w internecie - niezalezna.pl
foto: facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga
Pełna dokumentacja śledztwa w sprawie afery podsłuchowej trafiła do sieci. W aktach jest wszystko, m.in. można sobie przeczytać całe zeznanie Pawła Grasia. Są też zdjęcia restauracji, a dokładnie miejsc, w których były podsłuchy. Wszystko opublikował na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

Uważam, że sprawa posłuchów w kilku restauracjach na terenie Polski zostanie zamieciona pod dywan, a my zwykli zjadacze chleba będziemy dalej darli ryja na rządzących bez żadnego efektu. Jest jednak coś w naszym narodzie, że jak zobaczy to uwierzy – uwierzy w to jak to wszystko wygląda i funkcjonuje od środka, co o nas Obywatelach mówią politycy platformy i rządu” – napisał w poniedziałek na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

Obiecał też, że sprawa posłuchów u „Sowy i Przyjaciół” oraz w innych miejscach w Polsce ujrzy światło dzienne. „Przygotujcie się, bo akcja będzie błyskawiczna!!! Chińskie portale pełne są akt tej sprawy” – oznajmił tajemniczo.

Po kilku godzinach było już wiadomo, co Zbigniew Stonoga miał na myśli. Na jego profilu zaczęły pojawiać się setki zdjęć akt śledztwa dotyczącego afery podsłuchowej. Na razie umieścił cztery tomy akt – jest tam m.in. całe zeznanie Pawła Grasia oraz zdjęcia z wnętrz restauracji.

Jednak na tym nie koniec. Stonoga zapowiedział w opublikowanym wieczorem nagraniu, że będą kolejne tomy. – Dobry wieczór, komuniści. Witam was złodzieje z Wiejskiej. Jak tam humorki? Dobre? Bo mój jest wyśmienity. (…) Piąty i szósty tom wiecie, że dobijający – mówi z uśmiechem na nagraniu.

Akta można obejrzeć na profilu: facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

(Wszystkie tomy I-XIII) magnet:?xt=urn:btih:J7AMNPJ5EGIC7YQ4PKGOM6J7FWXAUVU4&dn=Afera_Podsluchowa_Tom_all

Nic raczej mocnego nie będzie, FSB24 tylko myśli co tu teraz z prezydentem Dudą zrobić, czy Putin pomoże, czy co. No i martwią się by Kukiz z Kaczyńskim nie mieli szans zmienić konstytucji. Polecam zobaczyć wywiad dzisiejszy Pieńkowskiej z Wałęsą.

Jako obywatel - gratuluję odwagi i dziękuję. A teraz wszyscy zabieramy się do kopiowania i kolportowania dalej, bo lada chwila będą pewnie próby blokowania/usuwania z serwerów.

no to bronek wprowadzi stan wojenny

Najbardziej się obawiam, że mimo wszystko i tak zamiotą to pod dywan... Obywatele powinni mieć możliwość wymuszenia dymisji w przypadku tak ewidentnych zdrajców Ojczyzny.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl