niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

Wyciekły akta z afery podsłuchowej! Wszystkie dokumenty dostępne w internecie

Dodano: 08.06.2015 [21:38]
Wyciekły akta z afery podsłuchowej! Wszystkie dokumenty dostępne w internecie - niezalezna.pl
foto: facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga
Pełna dokumentacja śledztwa w sprawie afery podsłuchowej trafiła do sieci. W aktach jest wszystko, m.in. można sobie przeczytać całe zeznanie Pawła Grasia. Są też zdjęcia restauracji, a dokładnie miejsc, w których były podsłuchy. Wszystko opublikował na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

Uważam, że sprawa posłuchów w kilku restauracjach na terenie Polski zostanie zamieciona pod dywan, a my zwykli zjadacze chleba będziemy dalej darli ryja na rządzących bez żadnego efektu. Jest jednak coś w naszym narodzie, że jak zobaczy to uwierzy – uwierzy w to jak to wszystko wygląda i funkcjonuje od środka, co o nas Obywatelach mówią politycy platformy i rządu” – napisał w poniedziałek na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

Obiecał też, że sprawa posłuchów u „Sowy i Przyjaciół” oraz w innych miejscach w Polsce ujrzy światło dzienne. „Przygotujcie się, bo akcja będzie błyskawiczna!!! Chińskie portale pełne są akt tej sprawy” – oznajmił tajemniczo.

Po kilku godzinach było już wiadomo, co Zbigniew Stonoga miał na myśli. Na jego profilu zaczęły pojawiać się setki zdjęć akt śledztwa dotyczącego afery podsłuchowej. Na razie umieścił cztery tomy akt – jest tam m.in. całe zeznanie Pawła Grasia oraz zdjęcia z wnętrz restauracji.

Jednak na tym nie koniec. Stonoga zapowiedział w opublikowanym wieczorem nagraniu, że będą kolejne tomy. – Dobry wieczór, komuniści. Witam was złodzieje z Wiejskiej. Jak tam humorki? Dobre? Bo mój jest wyśmienity. (…) Piąty i szósty tom wiecie, że dobijający – mówi z uśmiechem na nagraniu.

Akta można obejrzeć na profilu: facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

(Wszystkie tomy I-XIII) magnet:?xt=urn:btih:J7AMNPJ5EGIC7YQ4PKGOM6J7FWXAUVU4&dn=Afera_Podsluchowa_Tom_all

Czy mógłby ktoś wrzucić to na inny serwer? Mieszkam za granicą, i nie posiadam polskiego numeru telefonu:(

nawet nie mysl o sciaganiu czegokolwiek w zamian za podanie swojego numeru telefonu... mnostwo osob podalo i teraz placze... wejdz sobie na jego fb i tam masz wszystko za free

przejrzałem pierwsze zestawy tych akt. I w skrócie pozostało mi w głowie tyle :
sex,kasa, zegarki,sex, wóda, interesy pod stołem,sex, Kulczyk,rząd, sex, - mafia.
W normalny kraju ze 20 osób już by siedziało.

a może jakiś konkret podasz dla tych co nie chcą czytać tysięcy stron... Coś nowego oprócz rozbijania się za publiczną kasę po drogich restauracjach? Bo uczciwie mówiąc jest różnica pomiędzy przestępstwem a niegodnym zachowaniem

O likwidowaniu "przeszkód" nic nie było?
A kto wróg,kto przyjaciel nie zdradzili?

Zamiast wrzucać po kolei zdjęcia na fejsa Stonoga powinien wrzucić na stronę w rodzaju "Mega" i na fejsa dać linka do archiwum.

Kto to da radę wszystko ściągnąć przez "zapisz jako" ?

Poza tym przy wrzucaniu większej ilości zdjęć za jednym razem FB lubi się mylić, wrzucając kilka razy ten sam plik.

Ściągam, ale nie wiem czy dam radę więcej niż jeden "album".

Radzio mówi w TVN24,że"to jest demolowanie instytucji państwa". Pan Radzio zaPOmniał,że To Państwo jest demolowane od 8 lat również przez Niego.Won,powiedziałby Radziowi Wojtek Cejrowski.I miałby rację.

https://www.sendspace.com/file/d137f7

https://www.sendspace.com/file/k11gdo

https://www.sendspace.com/file/2rgjhv

https://www.sendspace.com/file/x83722

https://www.sendspace.com/file/zs0uko

https://www.sendspace.com/file/51kakc

https://www.sendspace.com/file/twpvhf

https://www.sendspace.com/file/y4de33

https://www.sendspace.com/file/3cqwlh

https://www.sendspace.com/file/7hgplh

https://www.sendspace.com/file/dy33zf

https://www.sendspace.com/file/hispki

https://www.sendspace.com/file/jkrnfv

Ciekawe kiedy Pan Stonoga popełni samobójstwo...

Gdzie można to przeczytać.Nie mam konta na fejsbuku.Dzięki za podpowiedz.

Ten, kto nagrał te rozmowy, powinien dostać wysokie odznaczenie państwowe za zasługi na rzecz demokracji i sanacji Polski.

"na świecie niebo pokryło się chmurami, i zbierało się na burzę" - Sienkiewicz, oczywiście Henryk

Teraz rozumiecie dlaczego Platforma na siłę przepycha swoich ludzi do Trybunału Konstytucyjnego , wybiera swoich generałów ...? Lawina ruszyła i zaczyna się ostra jazda gołą doopą po pochylni ... Kto się uratuje ...? Myślę , że nawet Tusk nie dotrwa do końca kadencji w Radzie Europy , nie mówiąc już o pomniejszych leszczach z Platformy ...

Podobno na rogatkach Warszawy widziano seryjnego samobójcę...

No to teraz jeszcze za czasów Bronka Komoruskiego zmienią prokuratora generalnego i szefa CBA.

...bedzie potrzebny tylko większy dywan...

Paweł Wojtunik - szef CBA nie podejmie na pewno żadnych działań. Wie jaki los spotkał jego poprzednika
na tym stanowisku - Mariusza Kamińskiego. Nie chce iść siedzieć za przekroczenie uprawnień.
Prokuratura też jest "niezależna" więc również nie kiwnie palcem.

Paweł Wojtunik - szef CBA nie podejmie na pewno żadnych działań. Wie jaki los spotkał jego poprzednika
na tym stanowisku - Mariusza Kamińskiego. Nie chce iść siedzieć za przekroczenie uprawnień.
Prokuratura też jest "niezależna" więc również nie kiwnie palcem.

Nic raczej mocnego nie będzie, FSB24 tylko myśli co tu teraz z prezydentem Dudą zrobić, czy Putin pomoże, czy co. No i martwią się by Kukiz z Kaczyńskim nie mieli szans zmienić konstytucji. Polecam zobaczyć wywiad dzisiejszy Pieńkowskiej z Wałęsą.

Jako obywatel - gratuluję odwagi i dziękuję. A teraz wszyscy zabieramy się do kopiowania i kolportowania dalej, bo lada chwila będą pewnie próby blokowania/usuwania z serwerów.

Tylko powiedzcie skąd to wszystko wyciekło ?
Zaczyna się robić młyn i robienie papki z mózgów Polaków.

POlskie szambo jest juz przepełnione i gówno wybija każdą dziurą.

DOPOKI BEDA RZADZIC ZAMIOTA WSZYSTKO. PO PRZEGRANYCH WYBORACH ROZLICZA NIEWIELU . NA POZARCIE POJDA PLOTKI . ZAWSZE TAK JEST. POLSKI MAJATEK SPRZEDANY ,PODZIELONY JUZ DAWNO PO miedzy SWOICH. LUD TRZEBA SKANALIZOWAC , BY NIE OPUSCILY GO CHECI ODBUDOWY NOWEGO PANSTWA.

no to bronek wprowadzi stan wojenny

Najbardziej się obawiam, że mimo wszystko i tak zamiotą to pod dywan... Obywatele powinni mieć możliwość wymuszenia dymisji w przypadku tak ewidentnych zdrajców Ojczyzny.

Chwała Ci Stonoga!

przecie całe te rządy powinny już dawno odsiadywać dożywocie..... konfiskata majątków, dożywocie i wymierzenie sprawiedliwości to jest podstawowe zadanie dla Dudy. Bez tego nie ruszymy z miejsca i komunistyczni sędziowie dalej będą zamiatać wszystko pod dywan

Jasny gwint,a to się zagotuje...

Chyba chłopinie łeb ukręcą...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl