niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

Żona Radosława Sikorskiego weźmie udział w spotkaniu tajemniczej grupy

Dodano: 08.06.2015 [15:50]
Żona Radosława Sikorskiego weźmie udział w spotkaniu tajemniczej grupy - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Żona marszałka Radosława Sikorskiego – Anne Applebaum – będzie reprezentowała Polskę w rozpoczynającym się w czwartek posiedzeniu Grupy Bilderberg. Jet to tajemnicza i wpływowa grupa, uważana przez niektórych za ponadnarodową organizację próbującą tworzyć rząd światowy.

Jak wielokrotnie pisał portal niezalezna.pl, Grupa Bilderberg to nieformalne międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych ludzi wywodzących się ze świata wielkiego biznesu, globalnych korporacji i polityki. Jej spotkania odbywają się raz do roku, począwszy od 1954 r. Podczas nich omawiane są najważniejsze sprawy dotyczące bezpieczeństwa, polityki i gospodarki. Uczestnicy spotkań są zobowiązani do całkowitej dyskrecji. Współorganizatorem posiedzeń i stałym sekretarzem Grupy w pierwszych latach jej funkcjonowania (1954-1960) był Józef Retinger. 

W 2013 r. oraz 2012 r. w spotkaniu Grupy Bilderberg wziął udział minister finansów w rządzie Donalda Tuska, Jacek Rostowski. Wcześniej Polskę reprezentował podczas imprezy także jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej, Andrzej Olechowski (1994, 2004, 2005). W 2008 r. naradzał się z najbardziej wpływowymi ludźmi świata – Aleksander Kwaśniewski, a w 1998 r. – Hanna Suchocka.

To nie koniec gości z naszego kraju. Polski biznes też był reprezentowany: w 2004 i 2005 roku na spotkaniach był Jacek Szwajcowski (prezes Pelion Helathcare Group, jednej z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce) oraz w 2004 r. Sławomir Sikora – prezes zarządu Banku Handlowego, od 2005 r. członek rady nadzorczej spółki Agora.

W zeszłym roku na spotkanie grupy nie pojechał żaden przedstawiciel Polski.

W tym roku jako uczestnik od Polski na liście jest wymieniona małżonka obecnego marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego, publicystka Anne Applebaum. Spotkanie będzie odbywało się w dniach 11-14 czerwca w Telfs-Buchen w Austrii. Urodzona w Waszyngtonie dziennikarka, w 2013 r. roku uzyskała obywatelstwo polskie. Jednak dotychczas nie było sytuacji, aby Polskę w Grupie Bilderberg reprezentował nie polityk, lub finansista, lecz członek rodziny wysokiej rangi urzędnika, przedstawiciel zawodu dziennikarskiego. Owszem, obradującym zazwyczaj towarzyszą dziennikarze, jednak są oni starannie wyselekcjonowaną grupą, również zobowiązaną do dyskrecji. Tym samym media nie relacjonują ani przebiegu, ani treści rozmów. 

Niejawność spotkań i ogromne wpływy posiadane przez zaproszone osoby spowodowały, że niektórzy komentatorzy przypisują członkom Grupy Bilderberga tworzenie nieformalnego rządu światowego, a w konsekwencji zamiar wprowadzania rozwiązań ekonomiczno-politycznych sprzecznych z wolą społeczeństwa.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Grupa Bilderberg to Masoni najwyższego stopnia 31

Masoneria i ich Loże Masońskie bardzo prężnie działają. Jeśli mówimy o największym zagrożeniu tego świata to wszyscy mówią, piszą o Państwie Islamskim (sic!), Talibach itp. a wiadomym jest, że to jest tylko temat zastępczy.
Niestety, światem rządzą masoni i to oni są największym niebezpieczeństwem tego świata. Pomysł z Madagaskarem był całkiem dobry...

30x TAK czemu ludzie tego nie przyjmuja do wiadomości? niestety ta gangrena toczy świat od wieków paru. Zawsze kiedy pada takie stwierdzenie, że masoneria jest NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM jacyś usłużni tzw.politycy lub ludzie mendiów mętnego nurtu z zapałem flekują oponenta. Oczywiście zaraz jest mowa o szaleńcach którzy wietrzą wszędzie teorie spiskowe, a to nie żaden spisek tylko TWARDE REALIA!

The Band Concert :

Wilhelm Tell Overture

https://www.youtube.com/watch?v=qLbmWE-0Rmk

lewa dziurka prawa dziurka lewy kanal prawy kanal tak z nim jest

Kondominium ... pod ... zarządem powierniczym, przynajmniej żona Radka jest dużo mądrzejsza od niego

I co ? I sprawdzają się treści z "Mędrców Syjonu"...

Kim wy jesteście państwo Sikorscy, czyje interesy i kogo reprezentujecie, jak długo jeszcze będziemy udawać że sikorski to zdolny dyplomata, minister.... , jak długo w polskim rządzie sprawować będą funkcje osoby które nawet nie potrafią mówić po polsku i nikomu nie wydaje się to dziwne itd, itp, jak długo jeszcze????

(do sea) Tak długo jak sobie na to pozwolimy. PiS musi się zajmować samoobroną bo KOD-owe i inne gnojarstwo coraz bezczelniej plują na nowy rząd. Może zadziałajmy coś oddolnie ??? Pielęgniarki recydywistki jak zwykle szkodzą smrodzą nowopowstałej Polsce.

No proszę, a niedawno pisałem , że Pan Radosław to żaden ruski śpioch , jak go tu ktoś określił a zwykły globalista z tej samej paczki co Soros, Rockefeller czy Brzeziński. Ale skoro to połowica jedzie na to spotkanie, i to połowica o nazwisku Applebaum, to pozwolę sobie zadać pytanie , które często padało podczas ostatnich wyborów odnośnie innych osób: Kto stoi za Radosławem Sikorskim...?

Gdzie takie listy obecności są publikowane i od jak dawna?

1994, 1998, 2005, 2006, 2012 i 2013 - w tych latach u Bilderbergów byli agenci/donosiciele z Polski. Warto się zastanowić jakie ważne rzeczy sie wydarzyły w nastepnych latach/epokach, zaobserwować jakiś trend.

Jedyny kraj na świecie gdzie żony najważniejszych osób w państwie kwalifikują się na posiedzenia grup masońskich i masońsko podobnych.
A robią z nas jednocześnie przed całym światem na antysemitów!
I nie to ciekawe że oni tak robią tylko że naród polski udaje że to deszcz pada.
Taka A. Applebaum powinna być po dojściu Polaków do władzy w Polsce wydalona jako persona non grata.

1. czy AA posiada Polskie obywatelstwo?
2. kto imiennie lub jaki polski organ uprawnił tą panią do reprezentowania Polski gdziekolwiek?
3. jak można reprezentować kraj na spotkaniach których tematyka, przebieg, wnioski i decyzje pozostają absolutnie niejawne i pozbawione wszelkiej społecznej kontroli?

Aż się prosi o przedwojenną II-kę.

Czemu nie ,jest z mafii po jego baba.

Czy ktoś przyjrzał się przodkom tego "Sikorskiego". Wielu przyjmuje polsko brzmiące nazwiska, niektórzy wręcz historyczno-polskie wielkich Polaków, a sami mają wiele do ukrycia lub wstydzą się swojego pochodzenia, przeważnie żydowskiego? Dla mnie żona "Sikorskiego" to prywatna kobitka powiązana bynajmniej z ludźmi Polsce nie życzliwymi. Żadnej ona Polski nie reprezentuje, ale jej mocodawcy zapewne z wyboru nie ich Radosława, ale Andrzeja są wielce niezadowoleni. Miał on wszakże nastąpić po Komoruskim, też mającemu w historii rodziny zmianę nazwiska.

Zlot marionetek w rękach masonów -wierchuszki NWO. Te mendy, megalomańskie ścierwa chcą sobie rządzić światem

...dokladnie ,te scierwa szatanskie maja wypisane na czole dla kogo pracuja ,

Dlaczego nie pisze się wprost, że jest to posiedzenie Światowej antypolskiej zydo-komuszej czerwonej zarazy masonerii oraz o tym, ze tylko zdrajcy Polski biorą w niej udział, bo innych jak nie jest lewackim Żydem tam nie wpuszczają! Przecież ci tzw. Polacy tu powyżej wymienieni - poprzednicy takich narad - to zakamuflowani pod polskimi nazwiskami Żydzi.

Czy któraś z osób reprezentujących Polskę w Grupie Bilderberga jest
Polakiem.??? Jakim prawem Polskę reprezentują Żydzi.!!!

skoro ona ma nas (Polskę) reprezentować, to czy to znaczy że już żyjemy w Judeopolonii?

Jeśli chodzi o tę tajemniczą Grupę Bilderberg to na YouTube oglądałem około rok temu film wyreżyserowany przez Alexa Jonesa (znanego amerykańskiego dziennikarza i tropiciela tzw. teorii spiskowych), w którym Jones starał się wyjaśnic tę zagadkę (tę tajemniczosc). Spotkania Grupy Bilderberg co roku odbywają się w innym gronie i w innym mieście - wówczas takie spotkanie odbywało się w Ottawie. No i Alex Jones spędził tam kilka dni, można powiedziec, że tam warował:) Stał w sporej odległości od budynku, w którym odbywało się to spotkanie, ponieważ kanadyjska policja nie pozwalała na podejście bliżej. Krzyczał do megafonu, że odbywa się takie tajne spotkanie, że tam są politycy, bankierzy, ekonomiści, że jest to niezgodne z prawem USA, że prawdopodobnie coś knują itp. Filmowane były również limuzyny, w których na spotkanie przybywali (i ze spotkania wyjeżdżali) jego uczestnicy. Większosc z nich albo odwracała głowę od kamery, albo szyby w limuzynach były przyciemniane, więc niewiele było widac, ale Jones niektórych rozpoznał. W sumie z tego filmu niewiele można się było dowiedziec - zagadka pozostaje zagadką. Jonesowi chodziło głównie o to w jakim celu oni się tam spotykają, o czym rozmawiają, jakie snują plany.
Tutaj w komentarzach widziałem takie stwierdzenia: "co to za tajemnica, wiadomo, że to loża masońska, że chcą wprowadzic rząd światowy" itp. Tymczasem jest to tajemnica, bo nikt z nas nie wie o czym tak naprawdę ci ludzie tam dyskutują, a chęc wprowadzenia tzw. rządu światowego to też tylko przypuszczenia, bo żadnych dowodów nie ma. Grupa Bilderberg też raczej nie jest lożą masońską, gdyż tak jak już wspomniałem spotkania te co roku odbywają się w innym gronie. Co to za loża jeśli w tym roku jest tam Kowalski, a rok temu Kowalskiego nie zaproszono - był Malinowski? nazwiska oczywiście anglojęzyczne :)

Hieronim Retinger zapalal nad zalozeniem Federacji Krajow zachodniej Europy

----UNIA EUROPEJSKA - kiedy nie wyszlo Zydom stworzenie kordonu krajow SRODKOWOEUROPEJSKICH.

Retinger szpiegowal w tym celu gen. Wladyslawa Sikorskiego.

Nie wsiadl do samolotu w ostatniej podrozy Sikorskiego z Giblartaru....(????),,,,,

Zalozycielem Grupy BILDENBERG byl miedzy innymi Zyd Jozef Hieronim Retinger,,,

,,czlowiek o kilku obliczach, potrojny agent i posiadacz kilku paszportow,czul sie Polakiem tez.

Zalozycielem byl tez brytyjski prinz Bernard ....i z poradnictwem ..i..CO JEST ZATAJANE..

Zyd /z Iluminatow z Zakonu Maltanskiego / Viktor Rotschild - czlowiek bliski brytyjskiej krolowej...(...).

Bravo Anne , w koncu ktos moze Nas reprezentowac :)

Ona nie jedzie tam nas reprezentować, tylko zdać sprawozdanie z wykonania zadań i PO wytyczne.

Cóż ... póki co, „bracia po cyrklu i węgielnicy” z Grupy Bilderberg obawiają się tylko Władimira Władimirowicza – a dokładniej, jego arsenału jądrowego. Zwłaszcza od czasu, gdy postanowili „odebrać” mu Ukrainę.

I w tym tkwi dla nich problem, bo nie mają pewności czy Putin odpali głowicę czy nie... a jak odpali to ile będą się męczyć w swoich luksusowych schronach??? Inny problem to "wolność" Ukrainy - im się należy ( tak samo jak nam i innym krajom) prawdziwa wolność, ą nie okupacja gospodarcza wprowadzona siłą militarną na Ukrainie, a u nas podstępem właśnie takich Radków- zdradków

Dokładnie tak, tyle, że ich celem są Chiny, Rosja po drodze, wystarczy sprawdzić kto podsuną i sponsorował Lenina, przeczytać książkę "Hitler i Wall street"

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl