niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Żona Radosława Sikorskiego weźmie udział w spotkaniu tajemniczej grupy

Dodano: 08.06.2015 [15:50]
Żona Radosława Sikorskiego weźmie udział w spotkaniu tajemniczej grupy - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Żona marszałka Radosława Sikorskiego – Anne Applebaum – będzie reprezentowała Polskę w rozpoczynającym się w czwartek posiedzeniu Grupy Bilderberg. Jet to tajemnicza i wpływowa grupa, uważana przez niektórych za ponadnarodową organizację próbującą tworzyć rząd światowy.

Jak wielokrotnie pisał portal niezalezna.pl, Grupa Bilderberg to nieformalne międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych ludzi wywodzących się ze świata wielkiego biznesu, globalnych korporacji i polityki. Jej spotkania odbywają się raz do roku, począwszy od 1954 r. Podczas nich omawiane są najważniejsze sprawy dotyczące bezpieczeństwa, polityki i gospodarki. Uczestnicy spotkań są zobowiązani do całkowitej dyskrecji. Współorganizatorem posiedzeń i stałym sekretarzem Grupy w pierwszych latach jej funkcjonowania (1954-1960) był Józef Retinger. 

W 2013 r. oraz 2012 r. w spotkaniu Grupy Bilderberg wziął udział minister finansów w rządzie Donalda Tuska, Jacek Rostowski. Wcześniej Polskę reprezentował podczas imprezy także jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej, Andrzej Olechowski (1994, 2004, 2005). W 2008 r. naradzał się z najbardziej wpływowymi ludźmi świata – Aleksander Kwaśniewski, a w 1998 r. – Hanna Suchocka.

To nie koniec gości z naszego kraju. Polski biznes też był reprezentowany: w 2004 i 2005 roku na spotkaniach był Jacek Szwajcowski (prezes Pelion Helathcare Group, jednej z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce) oraz w 2004 r. Sławomir Sikora – prezes zarządu Banku Handlowego, od 2005 r. członek rady nadzorczej spółki Agora.

W zeszłym roku na spotkanie grupy nie pojechał żaden przedstawiciel Polski.

W tym roku jako uczestnik od Polski na liście jest wymieniona małżonka obecnego marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego, publicystka Anne Applebaum. Spotkanie będzie odbywało się w dniach 11-14 czerwca w Telfs-Buchen w Austrii. Urodzona w Waszyngtonie dziennikarka, w 2013 r. roku uzyskała obywatelstwo polskie. Jednak dotychczas nie było sytuacji, aby Polskę w Grupie Bilderberg reprezentował nie polityk, lub finansista, lecz członek rodziny wysokiej rangi urzędnika, przedstawiciel zawodu dziennikarskiego. Owszem, obradującym zazwyczaj towarzyszą dziennikarze, jednak są oni starannie wyselekcjonowaną grupą, również zobowiązaną do dyskrecji. Tym samym media nie relacjonują ani przebiegu, ani treści rozmów. 

Niejawność spotkań i ogromne wpływy posiadane przez zaproszone osoby spowodowały, że niektórzy komentatorzy przypisują członkom Grupy Bilderberga tworzenie nieformalnego rządu światowego, a w konsekwencji zamiar wprowadzania rozwiązań ekonomiczno-politycznych sprzecznych z wolą społeczeństwa.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

lewa dziurka prawa dziurka lewy kanal prawy kanal tak z nim jest

Gdzie takie listy obecności są publikowane i od jak dawna?

Jedyny kraj na świecie gdzie żony najważniejszych osób w państwie kwalifikują się na posiedzenia grup masońskich i masońsko podobnych.
A robią z nas jednocześnie przed całym światem na antysemitów!
I nie to ciekawe że oni tak robią tylko że naród polski udaje że to deszcz pada.
Taka A. Applebaum powinna być po dojściu Polaków do władzy w Polsce wydalona jako persona non grata.

1. czy AA posiada Polskie obywatelstwo?
2. kto imiennie lub jaki polski organ uprawnił tą panią do reprezentowania Polski gdziekolwiek?
3. jak można reprezentować kraj na spotkaniach których tematyka, przebieg, wnioski i decyzje pozostają absolutnie niejawne i pozbawione wszelkiej społecznej kontroli?

Zlot marionetek w rękach masonów -wierchuszki NWO. Te mendy, megalomańskie ścierwa chcą sobie rządzić światem

Dlaczego nie pisze się wprost, że jest to posiedzenie Światowej antypolskiej zydo-komuszej czerwonej zarazy masonerii oraz o tym, ze tylko zdrajcy Polski biorą w niej udział, bo innych jak nie jest lewackim Żydem tam nie wpuszczają! Przecież ci tzw. Polacy tu powyżej wymienieni - poprzednicy takich narad - to zakamuflowani pod polskimi nazwiskami Żydzi.

Czy któraś z osób reprezentujących Polskę w Grupie Bilderberga jest
Polakiem.??? Jakim prawem Polskę reprezentują Żydzi.!!!

Bravo Anne , w koncu ktos moze Nas reprezentowac :)

No i dobrze. Polska już dawno powinna być tam reprezentowana. Applebaum nie raz nas akurat broniła na arenie międzynarodowej.

Istotne jest, z kim i w jakim celu spotyka się żona marszałka polskiego parlamentu !
Zwłaszcza, że ma rozległe znajomości w żydowkich kręgach w Waszyngtonie, a udaje dziennikarkę.
Kto w Polsce rządzi i na to pozwala... ?!?!

Bilderberg, to poprostu masoneria. Tzw teorie spiskowe ośmiesza się od zawsze. Ale robią to właśnie spiskowcy. Wytrawny złodziej też pierwszy krzyczy - łapać złodzieja. Marek Borowski też krzyczał - precz z komuną. Natomiast spotkania bilderbergowców to tylko spotakania erotyczno towarzyskie , absolutnie apolityczne.

"spotkania bilderbergowców to tylko spotakania erotyczno towarzyskie , absolutnie apolityczne."
@qw

dlaczego tak sądzisz?

Tajemnicza grupa wezwała Anne Applebaum na spotkanie, żeby przekonać ją do oklepania mordy swojemu mężowi za jego głupotę i złodziejstwo

Będzie nas pani Anne Applebaum godnie reprezentowała. Ciekaw jestem czy jest wymogiem uczestnictwa w spędach grupy Bilderberg to aby mieć pochodzenie żydowskie bo jakoś mi to wygląda mocno tajemniczo.

my to mamy ekipe ,ktora sie w zadnym kraju UE się nie sniła ,MATOŁ został Iym pucybutem Angeli, Radosław "km" Sikorski, aktualnie rozpoczął IIgi etap dorzynania watahy.....ale uważajcie chłopaki na dzban bo ucho się odrywa

To jest światowa masoneria , i nie ma żądnej tajemnicy .Tylko pytam co tam robią polscy przedstawiciele.A właśnie dlatego u nas jest taka nędza i demoralizacja na cały front.OBUDŹCIE SIĘ POLACY

Pani Anne ma po prostu słuszne pochodzenie, to jest główny klucz doboru obradujących, a nie to że ktoś jest prezydentem, premierem czy wysokim urzędnikiem.
Tam jeżdżą Ci którzy decydują, a nie marionetki które pokazują w TV :]

Choć nie przepadam za synami i córkami narodu wybranego, to stwierdzam że Rabek przy Applebaum to mały pikuś. Taki mały Radzio prymitywek.

Kto nas okrada: http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Komitet-300.htm
a ponadto:

"Lecz choćby przyszło tysiąc hejterów i każdy wypił butlę zacieru, choćby spuścili lisa ze smyczy, kraske co teraz żałośnie kwiczy - choćby napinał się tu saleta, zjadłszy uprzednio sobie kotleta - i choćby jeszcze, ot, tak dla grandy, rzucili tutaj ze trzy hollandy - i choćby pińscset trzech karolaków krzyczało gromko: „pisior, atakuj!“ - choćby wybiórcze i tefałeny wciąż wyły głosem zranionej hieny - choćby monisia ścięła blond loki, wajdy, olbrychskie wciągnęli koki - choć na wściekliznęszczepią niesioła, on dalej pianą toczy dokoła - i choć balcerek z pertu rżną głupa, że NOWOCZESNA jest ich szalupa - choćby zatańczył na rurze kwachu to platfusiarnia Partią Obciachu - choćby pomagał im nawet Rambo - my dobrze wiemy, że PO to szambo!"

nie kumam .Żydówka ,obywatelka USA jest reprezentantka Polski na tym spotkaniu...o co chodzi ? Czy ona w imieniu Izraela ,czy USA ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl