Kabaret w Inowrocławiu. Kpiny po wizycie Komorowskiego na budowie obwodnicy miasta. WIDEO

youtube.com/print screen

  

Jak już informowaliśmy, w miniony wtorek Bronisław Komorowski zjechał do Inowrocławia. Podczas swojej „gospodarskiej wizyty” gościł m.in. na budowie obwodnicy miasta. Czy jednak rzeczywiście odbywały się tam prace budowlane? Jak spostrzegli internauci, w rzeczywistości na potrzeby spotkania z Komorowskim zainscenizowano dość zabawną szopkę.

Bronisław Komorowski pojawił się na budowie obwodnicy we wtorek po południu. Towarzyszyła mu rzesza miejscowych urzędników i notabli. Oprócz tego byli też dziennikarze. I na tym koniec – jak donoszą internauci, mieszkańców Inowrocławia trzymano na odległość, mogli przyglądać się całemu przedstawieniu z daleka.

CZYTAJ WIĘCEJ: HIT kampanii Komorowskiego. Prezydent odwiedził budowę, która... nie istnieje

W sieci popularność zdobywa już nagranie „KABARET – Bronisław Komorowski na otwarciu inowrocławskiej obwodnicy :)”. Jego twórca podkreśla, że warto przyjrzeć się temu, co dzieje się za plecami Komorowskiego w czasie przemówienia. „Sprzęt na budowie jeździł kompletnie bez celu i sensu” – zwraca uwagę autor nagrania.

Na nagraniu można też zobaczyć, jak wyglądała budowa obwodnicy Inowrocławia dzień po wizycie Komorowskiego. Sprzętu jeszcze mniej niż we wtorek i brak oznak jakiejkolwiek pracy.

Po obejrzeniu tego przedstawienia nasuwa nam się tylko jeden komentarz – Stanisław Anioł, gospodarz domu z serialu Stanisława Barei „Alternatywy 4”, mógłby jedynie pozazdrościć tak sprawnie przygotowanej wizyty.

Zobacz wideo:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

​Nie potrafiła tego ukryć. Spojrzenie HGW na Andrzeja Dudę mówi wszystko – WIDEO

twitter.com

Paweł Krajewski

Dziennikarz portalu Niezalezna.pl, specjalizuje się w tematyce politycznej. Wcześniej pracował m.in. w portalu telewizjarepublika.pl.

Kontakt z autorem

  

Podczas wczorajszych uroczystości związanych z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego prezydent stolicy dała niezły „popis”. W swoim wystąpieniu nie mogła powstrzymać się od skandalicznych odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Jednak mocniejsze wrażenie niż jej żenujące słowa robi spojrzenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, którym „obdarzyła” Andrzeja Dudę. 

Prezydent stolicy podczas uroczystości w przeddzień 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego powiedziała, że w Polsce każde pokolenie, także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Jak mówiła, jest nią obrona wartości jakimi są: wolność, demokracja i prawa człowieka, bo żadna z tych wartości nie jest gwarantowana raz na zawsze.

To jest wypowiedź skandaliczna, która nie powinna mieć miejsca przy okazji tej uroczystości, bo rzeczywistość mamy zupełnie inną niż za czasów Powstania Warszawskiego 

skomentowała słowa HGW rzecznik Prawa i Sprawiedliwości

Raczej wolałabym, żeby aktywność pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz była skoncentrowana przede wszystkim na stawieniu się przed komisją reprywatyzacyjną i wyjaśnieniu złodziejskiej reprywatyzacji, która miała miejsce w Warszawie, bo to jest sprawa uczciwości, rzetelności i też demokracji 

– dodała Beata Mazurek. 

Tego samego dnia kamery TVP zarejestrowały dość wymowny moment. Chodzi o krótkie ujęcie zarejestrowane w czasie uroczystości, w czasie którego Gronkiewicz-Waltz podaję rękę prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Spojrzenie HGW mówi wszystko o stosunku prezydent Warszawy do głowy państwa…
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl