niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

HIT kampanii Komorowskiego. Prezydent odwiedził budowę, która... nie istnieje

Dodano: 22.04.2015 [08:36]
HIT kampanii Komorowskiego. Prezydent odwiedził budowę, która... nie istnieje - niezalezna.pl
foto: YouTube
We wtorek w Inowrocławiu pojawił się Bronisław Komorowski. Głównym punktem wizyty były odwiedziny placu budowy obwodnicy tego miasta. "Wszystko pięknie ładnie, gdyby nie fakt, że cała budowa była jedną wielką mistyfikacją, a prace na terenie budowy porównać można do filmu Barei" - pisze na portalu wykop.pl mieszkaniec Inowrocławia.

Komorowski pojawił się na budowie obwodnicy po południu. Towarzyszyła mu rzesza miejscowych urzędników i notabli. Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza popadł wręcz w zachwyt: "Dziś przeżywamy wielki dzień. Nawet słońce wyszło! Czekaliśmy na niego kilkanaście lat. Kilkanaście lat trwały oczekiwania na budowę obwodnicy w ciągu dróg krajowych nr 15 i 25". Brejza zaznaczył też, że nie byłoby tej inwestycji, gdyby nie prezydent Bronisław Komorowski, który obiecał ją... pięć lat temu, także podczas kampanii prezydenckiej. W tle tych przemówień postępowały takie oto prace:Lecz w rzeczywistości sprawy miały się nieco inaczej. Mieszkaniec Inowrocławia relacjonuje:

"Jeszcze w dniu wczorajszym [20 kwietnia - przy. Niezalezna.pl] teren widoczny na filmie był nietknięty! Dokładnie o godzinie 15:00, 20.04.2015 wjechał tam ciężki sprzęt, który trochę poudawał. Dziś gdy byłem na wystąpieniu Bronka działo się to co na filmiku! Pojazdy jeździły od lewej do prawej i z jednej kupki na drugą kupkę przerzucały żwir i piasek. Do tego walec jeździł do przodu i do tyłu po jednej linii. No cóż, taka Polska. Trzeba było pokazać TVN 24, Polsat News i TVP, że coś się dzieje :). Pół godziny po wizycie Bronisława Komorowskiego na terenie robót z kilkunastu pojazdów zostały raptem trzy".

Wizytę Komorowskiego na rzekomym placu budowy skomentował też w liście otwartym Marcin Wroński – radny „Nowego Inowrocławia”: 

Po raz kolejny mamy do czynienia z sytuacją, w której obecny prezydent miasta angażuje się w partyjną kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej. [...] Dziś w sposób instrumentalny Ryszard Brejza wykorzystuje rozpoczynające się prace przy budowie „amputowanej obwodnicy” do partyjnej kampanii kandydata na prezydenta Platformy Obywatelskiej – Bronisława Komorowskiego. Sugeruje się, jakby to tylko i wyłącznie dzięki tej partii doszło do rozpoczęcia prac przy inowrocławskiej obwodnicy. Jaka była prawdziwa rola Platformy Obywatelskiej? – Blokowanie budowy obwodnicy!

Radny Wroński dodaje:

Mieszkańcy wymuszali budowę obwodnicy protestami wobec polityki PO i niestety przez opór polityków z PO otrzymaliśmy tylko część planowanej obwodnicy. Nie można manipulować faktami, lecz musimy wykazać się uczciwością. Należy pamiętać o bardzo dużych zasługach dla budowy inowrocławskiej obwodnicy naszych posłów, pani Anny Bańkowskiej z SLD, pana Tomasza Latosa z PiS, i innych, ale przede wszystkim pamiętajmy o ogromnym zaangażowaniu samych mieszkańców! Oczywiście prezydent Brejza również działał na rzecz budowy tej drogi, ale zasługi Bronisława Komorowskiego i Platformy Obywatelskiej ciężko jest mi znaleźć.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Hehehe jak w tym dowcipie:

"Gierek znienacka wizytuje budowę nowego osiedla w Katowicach. Kto żyw rzucił się do jakiejkolwiek pracy, byle tylko nie pokazać przy władzy, że nic nie robi... Jeden robotnik - biedaczysko nie miał naprawdę co robić, więc złapał puste taczki i biega z nimi w tę i z powrotem... Zaciekawiona delegacja rządowa na czele z I Sekretarzem zatrzymuje się właśnie przy nim - Gierek pyta "A czemy Wy Towarzyszu tak biegacie z tymi pustymi taczkami? "A bo taki mamy zap..ol do roboty, że nawet nie nadążamy ładować…" - odpowiada robotnik"Z

ze tez komorowski nie pozwalnia dziennikarzy i tych wszystkich ktorzy prowadza jago kampanie. Przeciez oni robia z komoruskiego bezwolna kukle jak za czasoew stalinowskich z pajacow pzpr skich (jaja sobie z niego robia jak cholera.) . Nie rozumiem tylko komu zalezy na tym zeby ludziom obrzydzic tego pajaca - pierdole.

Wszystko to jusz było
I To przetrwało.
Był towrzysz Bierut,
Był towarzsz Gomułka,
I Gierek wspaniały,
Co malował trawy,
Był towarzysz Rakowski,
Co zaorał stocznie,
Był Bolek wspaniały,
Co uszy nadstawiał
I kapował dla sprawy,
Był jeszcze taki,
Co przemawiał do saby,
A teraz mamy bula ostatniego,
Niezbyt mądrego.
Wybierajcie tego niezbyt mądrego,
Nic nie zrobi złego,ani dobrego.

....długo szukałam i nie znalazłam żadnego Polaka który chce oddać głos na Komorowskiego, więc uczciwie poparcia to on nie ma żadnego.

To zjawisko niesłychane, takie że widzę w nim pierwiastek boski:
przyjechał pusty bronkobus i wysiadł z niego Komorowski

ppiekna to robota. az mi sie w oku zakrecila lezka... kierowca transbudu bylem. tooz to gdyby tow. sorry , prezydent obecny wygral , bylby tu raj. jak za gierka.

Komornisław Bronkowski otcziestwo Szczynukowicz też tam był?

Nie głosuje na sZOGUNA!
Nie potrzebna mi komuna!
Nie chcę żyć w PRL bis kraju!
Pamiętajcie o tym w maju!

Polecam ksiązkę "Niebezpieczne związki Bogusława Komorowskiego"

Świetnie skomponowane: spot Komorowskiego i jego hasło "zróbmy to razem", jacy idioci są w sztabie "prezydęta" dali spot na czołówce niezależnej, a pod tym spotem tagi z "dokonaniami" PO,PSL, palikociąt i "prezydęta" - sztab Pana dr Andrzeja Dudy ma za darmo reklamę naszego kandydata na Prezydenta R.P.

Panu Brejzie należy przypomnieć, że gdyby pan prezydent nie przespał swojej 5-letniej prezydentury, choć mieszkańcy Inowrocławia protestami wymuszali potrzebę budowy obwodnicy, to dzisiaj tworzenie fikcji budowy nie byłoby potrzebne, jak i wchodzenie bez mydła panu prezydentowi.

Nadto, warto zwrócić uwagę na fakt, że pan prezydent nie ma żadnych pozytywnych osiągnięć, w odniesieniu do potrzeb państwa i narodu, bo bezsprzecznie takowych brak, to swoją kampanię wyborczą zmuszony jest opierać na fikcji, jak ma to miejsce w tym konkretnym przypadku.

Mam nadzieję, że Polacy tym razem, trafniej wybiorą prezydenta, by nie musieli protestami wymuszać tego, co jest potrzebne Polsce i Narodowi.

Ponieważ ostatnio niezwykle często pojawiają się na „łamach” i na ekranach, np.podczas patritycznych uroczystości, politycy z wielkimi kotylionami, może warto – posługując się „źródłem przez niektórych wyjątkowo uznawanym” – przytoczyć, co owe przypięcia znaczą i na jakie okazje powinny być przypinane.

Wikipedia, wolna encyklopedia

Kotylion (fr. cotillon) to zbiorowa zabawa taneczna, w czasie której pary tancerzy noszą ozdobne oznaki, przypięte do piersi, zwane też kotylionami. Zazwyczaj są to wzorowane na orderach małe wstążeczki, rozetki, bukieciki lub kokardy (wtręt Kuzyna: nasze są zaś wielkie, żeby było z daleka widać, a jak...)
Pary jednakowych kotylionów są na początku zabawy rozdzielane między tancerzy i tancerki - zabawa polega na tym, aby posiadacze jednakowych kotylionów odnaleźli się na sali i tańczyli parami.
Zabawą kieruje wodzirej.
Losowanie jest często „ustawiane”,(kolejny wtręt Kuzyna: o tej „ustawce”, to NIE mój dopisek, tak „stojało” w Wikipedii), aby połączyć określone pary. Klasyczny kotylion to taniec wirowy, podobny do walca wiedeńskiego.


Wesołej zabawy

Kuzyn śwagra

Kuzynie śwagra, gratuluję trafnie wyszperanego kawałka internetu! Piszący w Wikipedii hasło o kotylionach ani przez chwilę nie przypuszczali, że tak negatywnie przyczynią się do kampanii miłościwie nam panującego pana PBK. Jest kwestią otwartą, czy to tylko Kuzyn śwagra tak negatywnie wpisał się w kampanię pana PBK, czy też pan PBK stracił poparcie swoich mocodawców, którzy wystawiają go na pośmiewisko. Tak czy inaczej pozytywna rola Kuzyna śwagra jest niepodważalna ;-)

Bez przesadyzmu prosze. Ten cwok malo pisaty od zawsze byl 'wizjonerem'. Budowa to naprawde pikus przy tym ze przewidzial ze L.K. gdzies poleci i nie wiaadac czy powroci!
Pisac nie umie, ale jest WSI-owym samoukiem i to jest najwazniejsze drogie zajaczki, a nie jakas za kilka mil. budowa!

Już tego Bronka tak się robi w ciula, że...klękajcie narody! Chłop i tak jest skompromitowany do cna, a tu jeszcze te skomplikowane wizyty. Proponowałbym raczej wizytę do lasu w gronie urzędasów pałacowych, wypuszczeniem z klatek paru zwierząt, podaniu do rąk Komorowskiemu strzelby i niechby se strzelał....i nie trafił w biedne zwierzęta, ale huku by było sporo. Ech - mamy ci takiego ćwoka!

W zenicie peerelu, w Sosnowcu uruchomiono na przyjazd Gierka linię tramwajową, bez trakcji. Tramwaj toczył się dzięki korzystnej konfiguracji terenu; miał "z górki".
Prezydencki występ w Inowrocławiu- to powtórka z rozrywki w klimatach rzeczywistości sprzed czterdziestu lat!
Opary absurdu, czy odmęty szaleństwa - to najłagodniejsza ocena tego eventu...

A nam zlikwidowali komisje wyborcza w Waterford, tylko kilka w Dublinie, 2 w Cork i jedna w Galway na taka ilosc polonii....

Fakt autentyczny. Lata 70-te. Firma PKRE Warszawa elektryfikuje odcinek linii kolejowej Koniecpol Częstochowa. Tylko jeden tor ma słupy i sieć trakcyjną bez prądu. Drugi tor jest zastawiony węglarkami. Są: wstęga, oficjele, wóz transmisyjny TVP. Stoi skład elektryczny. Wstęga przecięta, gratulacje, kwiaty, kamera, wszyscy wsiadają do wagonu. Pantograf podniesiony pociąg odjeżdża... popychany przez spalinową maszynkę. Wieczorem migawka w dzienniku, na 22 lipca oddano do użytku kolejny odcinek zelektryfikowanej linii kolejowej... został uruchomiony rok później. Czy coś się k...a zmieniło? Lepiej nie jest ale wesoło tak samo.

I po to były potrzebne sfałszowane wybory samorządowe w Polsce, aby prezydencji miast wspierali w kampanii Prezydenta Polski

Opowieść zasłyszana w dzieciństwie od ojca z latach siedemdziesiątych: Na bydowę miał przyjechać jakiś ważny aparatczyk więc szybko wykańczano ubikacje w budynku, ale zamiast podłączyć muszle do kanalizacji to zwyczajnie je postawiono i lekko przypucowano zaprawą. Gdyby partyjniak chciał się załatwić to... ciekawe co by zrobili?

Co jedna wpadka to większa tych oszustów, jak Polacy to wytrzymują? Nasz Naród jest albo naprawdę bardzo cierpliwy i wyrozumiały dla złodziei, albo tak durny, że już nigdy nie zmądrzeje.
Co kolejny dzień w tej tzw. "kampanii wyborczej" to wchodzę z większym strachem na ten portal co jeszcze gorszego przeczytam, zdawałoby się, że już nic gorszego nie może nas spotkać, a jednak .... wychodzą coraz to nowe kwiatki, jak ONI upchali to wszystko pod dywanem przez te 8 lat?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl