niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Żałosny koniec Janusza Palikota. Klub poselski Twój Ruch przestał istnieć!

Dodano: 05.03.2015 [09:21]
Żałosny koniec Janusza Palikota. Klub poselski Twój Ruch przestał istnieć! - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
"Z inicjatywy Janusza Palikota został rozwiązany Klub Poselski Twój Ruch" - poinformował na Twitterze poseł Michał Kabaciński z Twojego Ruchu. "Inicjatywa Janusza Palikota" była tylko uprzedzeniem faktów: w Sejmie Palikot ma (wraz ze swoim mandatem) ledwie 16 posłów, a potrzebnych do tworzenia klubu jest 15. Teraz Twój Ruch będzie mógł co najwyżej być kołem.

W rozwiązanym klubie poselskim Twojego Ruchu było 16 osób, ale dwie z nich - Łukasz Krupa i Marek Poznański - zawiesiły pod koniec lutego swoje członkostwo w partii. 

Wczoraj na antyklerykalne ugrupowanie Palikota spadł kolejny cios. Andrzej Rozenek, dotąd jeden z najwierniejszych przybocznych Janusza Palikota, złożył rezygnację. I to potrójną. Nie chce już być rzecznikiem prasowym Twojego Ruchu, członkiem zarządu partii, ani zasiadać w sztabie wyborczym swojego szefa, który jest kandydatem na prezydenta Polski.

Decyzja Rozenka - podobnie jak Krupy i Poznańskiego - jest związana z ostatnimi doniesieniami o tym, że ZUS kontroluje klub parlamentarny Twojego Ruchu, który od wielu lat miał nieprawidłowo rozliczać swoich pracowników. Chodzi m.in. zaniżanie składek płaconych do ZUS za pracowników klubu czy przykłady całkowitego nierozliczania zatrudnionych.

Przypomnijmy, że partia Palikota posiadała początkowo 36 posłów.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

h palikotowi w d
na razie tylko to
w Wolnej Polsce pierdel.

Czy Ktos ma informacje o tej marionetce, rodzina, nazwiska, pochodzenie?

Januszek byl kapucha w szkole sredniej, sypal kolegow I nauczycieli. Tata-Palikot szmalcowal Zydow za pieniadze, potem zeby uniknac czapy, zostal kapusiem dla UB...

Nareszcie koniec tego przygłupa :

to bylo wiadome jedno co mnie cieszy to ze po niebedzie miala sie za kogo schowac on mowil to co oni mysleli POLSKO OBUDZ SIE

Najwyraźniej służby położyły na niego lachę. Artur Dębski ujadający z jakichś nieustalonych przyczyn... na Macierewicza zdążył się katapultować do PSL-u, gdzie będzie mógł ryć dalej... I wielu, wielu innych... Np. Biedroń brzydzący się katolicyzmem, ale za to ochoczo pląsający po Sejmie w jarmułce i zapraszający 3 mln Żydów do Polski...

Mam nadzieję, że ZUS tak jak nie odpuszcza maluczkim którzy nie opłacali składek - bo nie mieli z czego ich zapłacić, tak nie odpuści Palikotowi i zlicytuje jego samolot.

Wyguglujcie- matka kurka o palikocie i jego rodzinie. /// opis tego błazna,który jest przyjacielem /p/ rezydenta prl u bis.Taki przyjaciel to może nawet nie wpisać samolotu do zeznania skarbowego i wyjdzie na to,że zapomniał.Plus polowanka z ruskimi u nich...

Nie chcę być złośliwy, ale moim zdaniem Palikotowi dla pozostawienia swojej potomności w sejmie pozostaje jeszcze zapłodnienie in vitro, Pani posłanki Grodzkiej.

Ciekaw jestem Panie Rozenek komu przekaże PAN BERŁO PARTII CZYLI GUMOWY PENIS....hu.....w..a ta partia była prawda ????? Twórca waszego PR jest bardzo mało kreatywny rzekłbym WSZYSTKO CZERWONE I tak w jeden deseń zrobił WIŚNIEWSKIEGO I PALIKOTA ...każdy z nich miał swoje 5 MINUT i to wystarczy.

Popatrzcie na fotkę.
Taż to wieprza ryj.

I tak o 15 p_osłów za dużo! Trzeba być kiepem, żeby współpracować z Palikmiotem i uczestniczyć w takiej chamówie. Niestety te odejścia nie są przejawem opamiętania się, po prostu kmiotki oceniły, że z Rucha Palikmiota nie mają szans na ciepłą "posadkę"... I tyle.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl