niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

Żałosny koniec Janusza Palikota. Klub poselski Twój Ruch przestał istnieć!

Dodano: 05.03.2015 [09:21]
Żałosny koniec Janusza Palikota. Klub poselski Twój Ruch przestał istnieć! - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
"Z inicjatywy Janusza Palikota został rozwiązany Klub Poselski Twój Ruch" - poinformował na Twitterze poseł Michał Kabaciński z Twojego Ruchu. "Inicjatywa Janusza Palikota" była tylko uprzedzeniem faktów: w Sejmie Palikot ma (wraz ze swoim mandatem) ledwie 16 posłów, a potrzebnych do tworzenia klubu jest 15. Teraz Twój Ruch będzie mógł co najwyżej być kołem.

W rozwiązanym klubie poselskim Twojego Ruchu było 16 osób, ale dwie z nich - Łukasz Krupa i Marek Poznański - zawiesiły pod koniec lutego swoje członkostwo w partii. 

Wczoraj na antyklerykalne ugrupowanie Palikota spadł kolejny cios. Andrzej Rozenek, dotąd jeden z najwierniejszych przybocznych Janusza Palikota, złożył rezygnację. I to potrójną. Nie chce już być rzecznikiem prasowym Twojego Ruchu, członkiem zarządu partii, ani zasiadać w sztabie wyborczym swojego szefa, który jest kandydatem na prezydenta Polski.

Decyzja Rozenka - podobnie jak Krupy i Poznańskiego - jest związana z ostatnimi doniesieniami o tym, że ZUS kontroluje klub parlamentarny Twojego Ruchu, który od wielu lat miał nieprawidłowo rozliczać swoich pracowników. Chodzi m.in. zaniżanie składek płaconych do ZUS za pracowników klubu czy przykłady całkowitego nierozliczania zatrudnionych.

Przypomnijmy, że partia Palikota posiadała początkowo 36 posłów.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

h palikotowi w d
na razie tylko to
w Wolnej Polsce pierdel.

Uwaga!
Deratyzacja rozpoczęta!
Teraz kolej na resztę zatruwaczy Polski.
Przewidywane zakończenie?
Jesień tego roku.
O!.. Roku ów....2015!

Czy Ktos ma informacje o tej marionetce, rodzina, nazwiska, pochodzenie?

Januszek byl kapucha w szkole sredniej, sypal kolegow I nauczycieli. Tata-Palikot szmalcowal Zydow za pieniadze, potem zeby uniknac czapy, zostal kapusiem dla UB...

Oślina miała pełno jadła - i padła.

Nareszcie koniec tego przygłupa :

to bylo wiadome jedno co mnie cieszy to ze po niebedzie miala sie za kogo schowac on mowil to co oni mysleli POLSKO OBUDZ SIE

Najwyraźniej służby położyły na niego lachę. Artur Dębski ujadający z jakichś nieustalonych przyczyn... na Macierewicza zdążył się katapultować do PSL-u, gdzie będzie mógł ryć dalej... I wielu, wielu innych... Np. Biedroń brzydzący się katolicyzmem, ale za to ochoczo pląsający po Sejmie w jarmułce i zapraszający 3 mln Żydów do Polski...

Tak kończą świńskie ryje ze sztucznumi penisami w garści

"Kończą"? Tego faceta nikt w tym kraju nie ruszy, bo ma powiązania dalece większe niż komukolwiek może się wydawać. To dlatego może sobie pozwolić na happeningi z plastikowymi członkami, stawianie jednej partyjki po drugiej i przekręty finansowe. Będziemy go widzieć w telewizji za 10 jak i 15 lat.

Mam nadzieję, że ZUS tak jak nie odpuszcza maluczkim którzy nie opłacali składek - bo nie mieli z czego ich zapłacić, tak nie odpuści Palikotowi i zlicytuje jego samolot.

Tak sie kończy jak sie Boga wykorzystuje do swojej kariery i chciwości. Cały czas pamietam ten cyrk z apostazja.

Jeden śmieciarz mniej, na wysypisko z nim. Kolek na Komunorowskiego, wysypisko śmieci też już czeka na niego. My jesteśmy cierpliwi i poczekamy na kolejnego śmieciarza. Kolejnym będzie ryży putas Tusk.

Karta palikota się zgrała do cna - przestał być potrzebny.

teraz tuskoidy postawią na Korwina-Mikke. Jest szansa że wyhaczy część sierot o palikocie, (głownie tych którzy wierzyli w komisję "przyjazne państwo" i się przejechali). Jst szansa że Korwin zgarnie część elektoratu PiS - osłabi o 2-5%.

Sam jako wieloletni zwolennik UPR-u oddałbym chętniej głos na Korwina gdyby nie kilka problemów:

-Obawiam się że po przekroczeniu progu wyborczego korwinowcy stworzą koalicję z tuskiem (tusk ich oczywiście zrobi totalnie w jajo - ale mleko będzie już rozlane...

-Korwin jest już za stary na polityka - w dodatku przez ostanie 10 lat zajmował się głównie zadymami dla czystej radochy robienia zadym - co nijak nie przełożyło się na efekty polityczne/gospodarcze.

-Moralność Korwina jest dość wątpliwa - współpracował z lubelską khm... "grupą religijną" - "kościół nowego przymierza", ostatnio okazało się ze ma dójkę nieślubnych dzieci i to w wieku swoich prawnuków...

-niektóre tezy Korwina są idiotyczne - np. sprzeciw wobec odbierania emerytur ubekom.

-niektóre przeczą zasadom liberalizmu gospodarczego - np. Korwin popiera podatek vat.

w tej sytuacji mimo realnej szansy zdobycia reprezentacji parlamentarnej przez korwinowców - zmuszony jestem poprzeć postsocjalistów z PiS.

Wyguglujcie- matka kurka o palikocie i jego rodzinie. /// opis tego błazna,który jest przyjacielem /p/ rezydenta prl u bis.Taki przyjaciel to może nawet nie wpisać samolotu do zeznania skarbowego i wyjdzie na to,że zapomniał.Plus polowanka z ruskimi u nich...

To bedzie cios dla rosji ,ale mają jeszcze pełno swoich ludzi u władzy i w mediach ,usłużnych przydupasów.No cóż zaraz dostanie nową role od zwych mocodawców

Nie chcę być złośliwy, ale moim zdaniem Palikotowi dla pozostawienia swojej potomności w sejmie pozostaje jeszcze zapłodnienie in vitro, Pani posłanki Grodzkiej.

doczekał się za opluwanie śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, za bluzganie i oczernianie Jarosława Kaczyńskiego i za obrzydliwe zboczone głoszone idee gender, zwłaszcza postulatu o obnizeniu wieku inicjacji seksualnej - 13 lat!!!

Jeśli zamieszczacie tu jakiekolwiek wiadomosci o tym sowieckim konstrukcie jakim jest ta sprzedajna kanalia, to nie w intencjach ale w skutkach, stawiacie się po stronie tej obrzydliwej propagandy, która ma za zadanie robić totalną srakę we łbach zdegenerowanego przywiślańskiego motłochu. Co tu jest nie jasne? Od lat to wszystko funkcjonuje jak najlepiej naoliwiona maszynka. Ten dureń zawsze zostaje wmontowany w każdą sytuację kiedy jest potrzebny aby: odciągać uwagę, zauroczć oratorskim pustosłowiem, przywalić kijem bejsbolowym Kościołowi, zaszokować, wydrzeć głosy w pierwszej turze aby potem ceremonialnie złożyć te głosy w drugiej, tej przybelwederskiej kupie wdzięku (z przewagą kupy)itd itp
Jedno jest porażająco charakterystyczne. Ta kanalia zawsze "zapala" się w momentach kiedy potrzebny jest sprawny wodzirej, mieszczka olejnik zaprasza natychmiast do studia, jakiś tam kotylionik ze świńskiego ryja, batucik z gumianego peniska i ...płynie la-lala-la la-lala-la...płyną dzwięki tej piosenki przy której nadwiślańska biomasa fiknie kazdego fokstrocika z figurami. Mieszczka olejnik rozparta w fotelu podparta szpilką posapuje z zadowolenia. Pisać o tym, ze klub parlamentarny cynicznych popaprańców upadł! Nikt nie wie że coś takiego było!
Gazoport. Brak zapasów żywnościowych w 40 milionowym kraju, który na rolnictwie stoi. To są sprawy istotne. Wojna tuż tuż a my nie mamy niezaleznego gazu i magazyny z jedzeniem na 2 tygodnie (dobrze funkcjonujące państwa na 3 lata) To przypadek? Przegramy bo prymitywny palikotyzm robi co zechce. Że robi to nie dziwota, ale nie rozpoznawać tego to albo totalna głupota albo dywersja.

Ciekaw jestem Panie Rozenek komu przekaże PAN BERŁO PARTII CZYLI GUMOWY PENIS....hu.....w..a ta partia była prawda ????? Twórca waszego PR jest bardzo mało kreatywny rzekłbym WSZYSTKO CZERWONE I tak w jeden deseń zrobił WIŚNIEWSKIEGO I PALIKOTA ...każdy z nich miał swoje 5 MINUT i to wystarczy.

Jak uczy fizyka ale i także seksuologia zawsze dochodzi do ostatniego ruchu po którym należy wyjąć.
Czy Palikot już wyjął?

Niema klubu to powinni oddać mandaty poselskie i wypierdalać do budowlanki a nie pobierać diety i wszystkie bonusy bycia złodziejem,a my mamy zapierdalać i wypruwać sobie flaki żeby ich utrzymać???? Polacy obudzcie sie w końcu póki jest co ratować w tym kraju!!!

UMRZEĆ Z WŁASNYM SOBOWTÓREM

Wziąć chama za ryło i włożyć weń siłą
Gumowy kształt sobowtóra
Zobaczyć u wieprza jak brak mu powietrza
I czerwienieje nań skóra

On chcąc się ratować próbuje przywołać
Mefista który go spłodził
Z własnego wziął łajna na wzór Frankensteina
I gnojem Polskę zasmrodził

Lecz zamiast wołania z gardzieli chrząkanie
Dobywa się jak u knura
Tak oto go pieści i ledwie się mieści
Rozkoszny kształt sobowtóra

Już twarz mu nabrzmiała i cała zsiniała
A w piersiach rzęzi jak w miechu
Sobowtór go dusi więc umrzeć z nim musi
Powoli - z tym nie ma pospiechu

Więc ślepia wytrzeszcza i pewnie by wrzeszczał
Lecz głosu dobyć nie może
Ze strachu się po**ał choć mandat miał posła
I tak mu nic nie pomoże

Pęcznieją już skronie i kurcz chwyta dłonie
Konwulsja całym nim wstrząsa
Już wszystek się zmoczył zachodzą krwią oczy
Taki jest koniec alfonsa

"Prezydent Komorowski o Januszu Palikocie: Bolesna utrata przyjaciela": [ http://natemat.pl/51413,prezydent-komorowski-o-januszu-palikocie-bolesna-utrata-przyjaciela ],"PRZYJACIELE KOMOROWSKIEGO - PALIKOT (cz.1)": [ https://www.youtube.com/watch?v=Ksv1xzMnnHY ]

Wychodzi na to,że ten (ta) Grodzki(a) trzymał cały Ruch w "kópie".Nie ma kogo popychać więc rozwiązali dziadostwo.

Popatrzcie na fotkę.
Taż to wieprza ryj.

Taki sam los czeka w przyszłości Płaczformę Antyobywatelską. Donald Tłuk i jego przynożna- Kłamacz od POczątku szli złą drogą deprawacji i degeneracji.. POmarańczowa partia stworzona przez Tłuka i POmarańczowe ziele konopne Paligłupa mają ze sobą wiele wspólnego.

I tak o 15 p_osłów za dużo! Trzeba być kiepem, żeby współpracować z Palikmiotem i uczestniczyć w takiej chamówie. Niestety te odejścia nie są przejawem opamiętania się, po prostu kmiotki oceniły, że z Rucha Palikmiota nie mają szans na ciepłą "posadkę"... I tyle.

Takie jest prawo historii, że wszelka POtworność, prędzej czy później, dociera do swego kresu.
.
Prostak z Biłgoraju podlega również tej regule.
.
Pozostaje tylko problem tych "tajemniczych sił", które kreowaly i stały za pleckami prostaczka.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl