niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

PILNE: są już trzy wersje zabójstwa Niemcowa. Jedna bardziej absurdalna od drugiej!

Dodano: 28.02.2015 [10:23]
PILNE: są już trzy wersje zabójstwa Niemcowa. Jedna bardziej absurdalna od drugiej! - niezalezna.pl
foto: Twitter
Kilkanaście godzin po brutalnym zabójstwie lidera rosyjskiej opozycji Borysa Niemcowa moskiewscy śledczy mają już trzy najważniejsze hipotezy. Pierwsza to morderstwo na tle uczuciowym (z zazdrości), druga - zabójstwo dokonane przez Ukraińców w związku z pieniędzmi przekazywanymi rzekomo mu przez Kijów. Trzecia - prowokacja wymierzona w rosyjski rząd.

Niemcow zginął w Dniu Sił Operacji Specjalnych - w samym centrum Moskwy, tuż przy Kremlu. W chwili zabójstwa towarzyszyła mu 24-letnia ukraińska modelka urodzona w Kijowie, Anna Durickaja. Z samochodu, który zatrzymał się przy Niemcowie, oddano kilka strzałów. W plecach polityka utkwiły cztery kule.

Po zabójstwie doszło do wydarzeń znanych Polakom sprzed pięciu lat. Władimir Putin zapowiedział, że obejmie osobisty nadzór nad śledztwem, a miejsce zbrodni dokładnie... wymyto. Tymczasem działający "pod nadzorem" Putina śledczy mają już - jak donosi portal lifenews.ru - trzy najważniejsze hipotezy. Pierwsza to zabójstwo z zazdrości - chodzić miało o towarzyszącą Niemcowowi Ukrainkę.  

Druga wersja, równie ciekawa, to mord na tle finansowym. Niemcow miał jakoby dostawać środki z Kijowa na destabilizowanie rosyjskiej władzy i właśnie pieniądze te mogły - według rosyjskich prokuratorów - doprowadzić do śmierci opozycjonisty. Innymi słowy: Kijów zabił Niemcowa, bo ten nie rozliczał się z otrzymywanych pieniędzy albo nie realizował ukraińskich wytycznych.

I wreszcie trzecia hipoteza rosyjskich śledczych: morderstwo to prowokacja mająca na celu obalenie obecnych rosyjskich władz. Mogła to być prowokacja zarówno "wewnętrzna", jak i "zewnętrzna" - zakładają prokuratorzy.
 

Do morderstwa Niemcowa doszło tuż przed planowaną na 1 marca wielką manifestacją opozycji. Po zabójstwie organizatorzy zadecydowali o przekształceniu wiecu w marsz żałobny ku czci Borysa Niemcowa
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Może być jeszcze jedna wersja arcyboleśnie prosta....tę mógłby wygłosić nasz "uczony w mowie i piśmie", WSI-owy ekspert.

Jedyną prawdziwą hipotezą, jest czwarta, tu niewymieniona. To ta sama osoba, która kazała zgładzić Politkowską, Litwinienke, Lebiedia i Bierezowskiego!...

1. Ginie Niemcow
2. Są 2 poważnie hipotezy
a) zrobili to ludzie Pana P. ażeby zastraszyć opoozycję
b) zrobili to tzw twardogłowi czyli zwolennicy jeszcze ostrzejszego kursu. A więc dla przesłanie dla Zachodu brzmi:
są jeszcze gorsi od nas.
Jestem ABSOLUTNIE pewien, że Putin uzyska poparcie Zachodu w jeszcze większym stopniu niż dotąd. Kanclerz Merkel JUŻ jest wstrząśnięta! No proszę dalej:
"Merkel wezwała prezydenta Rosji Władimira Putina, aby zadbał o wyjaśnienie sprawy i pociągnięcie sprawców do odpowiedzialności". A Putin osobiścię będzie sprawę nadzorował. Ma zaufanie Pani Merkel.
I tak mamy upieczonie 2 pieczenie na jednym ogniu. Konotacje do Smoleńska są oczywiste.
Naiwnym polecam kilka pierwszych rozdziałów:
https://archive.org/details/c1sejmczteroletni01kaliuoft

Niby to było dawno, ale jakże to brzmi współcześnie...

Sprawa przyczyny śmierci lidera rosyjskiej opozycji Borysa Niemcowa jest już wyjaśniona! Winny jest kierowca przejeżdżającego wtedy samochodu! Chciał on otworzyć okno ale pomylił przyciski i otworzył ogień. Samochód był zagraniczny a słabo wykształcony kierowca znał tylko język rosyjski! Sprawą wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia osobiście zajął się pan prezydent Władymir Putin. Ale rusofoby i tak będą pisać że "Putin zamordował, Putin morderca"! Pamiętacie jak było w Smoleńsku? Też wszyscy wołali "Putin, Putin" a okazało się że brzoza!

Na stronach internetowych w Rosji wojna!!!
85% ludzi w Rosji chce wyjasnienia - kto zamordowal NIEMCOWA?

http://zyalt.livejournal.com/1286714.html

To sa ostatnie tygodnie Putina.

Zobaczcie co sie tam dzieje, ludzie az pekaja ze wscieklosci.

A ja myślę, że był to wyrok "na modelkę".
Panienka świadomie lub nie, wystawiła Niemcowa na odstrzał. Miejsce też nie jest przypadkowe.
W tych czterech kulach zawarta jest determinacja polityczna Putina.
Reszta będzie zakłamywana, jak Smoleńsk.

Ja już w tej chwili wiem, która wersja zwycięży. Prowokacja zewnętrzna, która miała na celu obalenie rządu Fiutina. A zatrzymany sprawca zginie przy próbie ucieczki.

I tak właśnie wygląda "rosyjska prawda", doprowadzić ad absurdum i układać w rozmaite konfiguracje (co komu się tylko podoba)..."słowa, słowa, słówka owe słówka w probówkach, ze słówek słówka w słówka"... jak kubeł w kubeł

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl