niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

PILNE: są już trzy wersje zabójstwa Niemcowa. Jedna bardziej absurdalna od drugiej!

Dodano: 28.02.2015 [10:23]
PILNE: są już trzy wersje zabójstwa Niemcowa. Jedna bardziej absurdalna od drugiej! - niezalezna.pl
foto: Twitter
Kilkanaście godzin po brutalnym zabójstwie lidera rosyjskiej opozycji Borysa Niemcowa moskiewscy śledczy mają już trzy najważniejsze hipotezy. Pierwsza to morderstwo na tle uczuciowym (z zazdrości), druga - zabójstwo dokonane przez Ukraińców w związku z pieniędzmi przekazywanymi rzekomo mu przez Kijów. Trzecia - prowokacja wymierzona w rosyjski rząd.

Niemcow zginął w Dniu Sił Operacji Specjalnych - w samym centrum Moskwy, tuż przy Kremlu. W chwili zabójstwa towarzyszyła mu 24-letnia ukraińska modelka urodzona w Kijowie, Anna Durickaja. Z samochodu, który zatrzymał się przy Niemcowie, oddano kilka strzałów. W plecach polityka utkwiły cztery kule.

Po zabójstwie doszło do wydarzeń znanych Polakom sprzed pięciu lat. Władimir Putin zapowiedział, że obejmie osobisty nadzór nad śledztwem, a miejsce zbrodni dokładnie... wymyto. Tymczasem działający "pod nadzorem" Putina śledczy mają już - jak donosi portal lifenews.ru - trzy najważniejsze hipotezy. Pierwsza to zabójstwo z zazdrości - chodzić miało o towarzyszącą Niemcowowi Ukrainkę.  

Druga wersja, równie ciekawa, to mord na tle finansowym. Niemcow miał jakoby dostawać środki z Kijowa na destabilizowanie rosyjskiej władzy i właśnie pieniądze te mogły - według rosyjskich prokuratorów - doprowadzić do śmierci opozycjonisty. Innymi słowy: Kijów zabił Niemcowa, bo ten nie rozliczał się z otrzymywanych pieniędzy albo nie realizował ukraińskich wytycznych.

I wreszcie trzecia hipoteza rosyjskich śledczych: morderstwo to prowokacja mająca na celu obalenie obecnych rosyjskich władz. Mogła to być prowokacja zarówno "wewnętrzna", jak i "zewnętrzna" - zakładają prokuratorzy.
 

Do morderstwa Niemcowa doszło tuż przed planowaną na 1 marca wielką manifestacją opozycji. Po zabójstwie organizatorzy zadecydowali o przekształceniu wiecu w marsz żałobny ku czci Borysa Niemcowa
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tymi hipotezami nie warto sie zajmowac. Za kazdym razem scenariusz jest taki sam, az dziwne ze jeszzce stosuja...jak slysze ta propagande to mi sie od razu przypomina Smolensk...tez "chodzacych" wersji bylo duzo a prawda jest taka, ze...nie wiadomo jaka jest...

Może być jeszcze jedna wersja arcyboleśnie prosta....tę mógłby wygłosić nasz "uczony w mowie i piśmie", WSI-owy ekspert.

lewactwo i tak wierzy bezwarunkowo w każde kłamstwo putlerowców. Patrzą i widzą "wszystko osobno, że koń, że Stasiek, że drzewa". Teraz siedzą i jojczą że to Mossad/CIA albo banksterzy. A Putlerek się umył i udaję niewiniątko.

Nie jestem zwolennikiem Rosji i Putina ale prosze mi powiedziec co jest takiego "absurdalnego" w tych hipotezach ? Przypomnijcie sobie "wiosne arabska",jej poczatkiem byla smierc jednego czlowieka ?A coz to smierc jednego czlowieka "dla dobra sprawy".

hahaha Fiutin osobiście zadba o śledztwo,w Smoleńsku było to samo,zadbał razem z generałową Kondoniną !!!!

Śledztwo zapewne wykaże że zahaczył o brzozę, po czym runął na bruk wykonując beczkę.

Jedyną prawdziwą hipotezą, jest czwarta, tu niewymieniona. To ta sama osoba, która kazała zgładzić Politkowską, Litwinienke, Lebiedia i Bierezowskiego!...

Niemcow popełnił samobójstwo, o czym świadczy dokładne wymycie miejsca jego śmierci. Przypominam o dokładnym umyciu Prezydenckiego tupolewa w celu 'uwidocznienia' śladów, wszelkich śladów!!!

1. Ginie Niemcow
2. Są 2 poważnie hipotezy
a) zrobili to ludzie Pana P. ażeby zastraszyć opoozycję
b) zrobili to tzw twardogłowi czyli zwolennicy jeszcze ostrzejszego kursu. A więc dla przesłanie dla Zachodu brzmi:
są jeszcze gorsi od nas.
Jestem ABSOLUTNIE pewien, że Putin uzyska poparcie Zachodu w jeszcze większym stopniu niż dotąd. Kanclerz Merkel JUŻ jest wstrząśnięta! No proszę dalej:
"Merkel wezwała prezydenta Rosji Władimira Putina, aby zadbał o wyjaśnienie sprawy i pociągnięcie sprawców do odpowiedzialności". A Putin osobiścię będzie sprawę nadzorował. Ma zaufanie Pani Merkel.
I tak mamy upieczonie 2 pieczenie na jednym ogniu. Konotacje do Smoleńska są oczywiste.
Naiwnym polecam kilka pierwszych rozdziałów:
https://archive.org/details/c1sejmczteroletni01kaliuoft

Niby to było dawno, ale jakże to brzmi współcześnie...

Obawiam się, że uznają 2 wersję za prawdziwą, by zrzucić winę na Kijów. Sam Putin mówił, że to morderstwo było prowokację, więc najprawdopodobniej sądzi innych wg siebie, bo to była prowokacja, ale z jego strony. Równie dobrze mogą uznać trzecią wersję za prawdziwą i mówić, że to zachód zabił Niemcowa, by spowodować manifestacje w Rosji na miarę Majdanu. Później Putin mówiłby, że podobnie jak Janukowicza, tak i jego chce obalić zachód, w tym USA.

Jeszcze trochę, a rosyjscy debi.e powiedzą, że kolejna ofiara bandyty Putina, popełniła samobójstwo. Strzelając sobie 6 razy w plecy. Dla pewności. Karabin maszynowy miał czy co? Pożyteczni idioci oczywiście kupią każdą wersję.

Sprawa przyczyny śmierci lidera rosyjskiej opozycji Borysa Niemcowa jest już wyjaśniona! Winny jest kierowca przejeżdżającego wtedy samochodu! Chciał on otworzyć okno ale pomylił przyciski i otworzył ogień. Samochód był zagraniczny a słabo wykształcony kierowca znał tylko język rosyjski! Sprawą wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia osobiście zajął się pan prezydent Władymir Putin. Ale rusofoby i tak będą pisać że "Putin zamordował, Putin morderca"! Pamiętacie jak było w Smoleńsku? Też wszyscy wołali "Putin, Putin" a okazało się że brzoza!

Zobaczcie Rosjanie kto wami rządzi --- morderca i psychopata --- Plutin was robi ewidentnych baranów ---- Rosjanie myślcie i chodźcie z nami do rodziny europejskiej , do rodziny wolnej od tyrani, NIE WIERZCIE GNOJOWI !!!!!!

Postmongolia przechodzi sama siebie

Na stronach internetowych w Rosji wojna!!!
85% ludzi w Rosji chce wyjasnienia - kto zamordowal NIEMCOWA?

http://zyalt.livejournal.com/1286714.html

To sa ostatnie tygodnie Putina.

Zobaczcie co sie tam dzieje, ludzie az pekaja ze wscieklosci.

według was najbardziej oczywista jest wersja że strzelał osobiście Putin

A według ciebie osobiście strzelał Kaczyński, czy może Duda?

A ja myślę, że był to wyrok "na modelkę".
Panienka świadomie lub nie, wystawiła Niemcowa na odstrzał. Miejsce też nie jest przypadkowe.
W tych czterech kulach zawarta jest determinacja polityczna Putina.
Reszta będzie zakłamywana, jak Smoleńsk.

Putin zastrasza ludzi i daje ostrzezenie żeby marszów nikt nie robił i manifestacji. To samo zrobił na Ukrainie - bombe odpalił wsród ludzi jak szli ulicami oddawali cześć poległym i wogóle szli w marszu pokojowym to wtedy wybuchła bomba i wiele ludzi zginęło.

Portal KC 18 lutego 2015r przedstawił artykuł z Christan Science Monitor pt. 'Gang Putina:układ w przywódczym kręgu'. Powołując się na opinie prof.N.Pietrowa z moskiewskiej WSE,który stwierdza m.in.: "Putin jest b.zainteresowany własnym politycznym przetrwaniem.Putin jest znany jako dobry menadżer.Będzie dążył do przywrócenia równowagi między różnymi grupami,które są blisko niego.On musi im pomóc w sformułowaniu nowych strategii w celu zminimalizowania strat gospodarczych i NEUTRALIZOWAĆ TRENDY POLITYCZNE,KTÓRE MOGŁYBY ZAGROZIĆ JEGO WŁADZY.(podkreślenie własne). źródło: http://www.kavkazcenter.com/eng/content/2015/02/18/20015.shtml Reżim putlera jest od zawsze zainteresowany,aby "neutralizować trendy polityczne,które mogłyby zagrozić jego władzy".Wystarczy przypomnieć sprawę A.Politkowskiej,Litwinienki,dzieci Biesłanu,Chodorkowskiego...Oczywiście reżim ciągłości spadkobierców Smiersz/NKWD/KGB/FSB/GRU jest znany z "wymywania śladów" różnymi metodami,np. tworzeniem tzw. "antykatynia" i "antysmoleńska",przy czym w tym drugim nawet dosłownie umyto wrak. Komorra też "myje" swoje brudne ręce,zgodnie z kultywowaną wciąż tradycją WSI/SB/MO.

Ja już w tej chwili wiem, która wersja zwycięży. Prowokacja zewnętrzna, która miała na celu obalenie rządu Fiutina. A zatrzymany sprawca zginie przy próbie ucieczki.

Wszyscy zostali ostrzeżeni .Aby im się marszów odechciało. Car to wyjaśni lemingom.A nasz samolot-wrak wciąż w niewoli kacapskiej.

Jedna złodziejska mafia nakradli się już tyle, że zabijają się między sobą. Kiedy trzeba było okradać społeczeństwo rosyjskie byli razem przy Jelcynie. A teraz niby są w opozycji do siebie. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/83/Vladimir_Putin_with_Boris_Nemtsov-1.jpg

Czwarta wersja mówi że zabójstwo ZLECIŁ Putinu. I to jest wersja prawdziwa, która nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół zamordowanego.Zastanawiam się jak można takiemu bandycie Putinowi podawać rękę i przez popieranie go pozwalać mu na dalsze mordowanie niewinnych ludzi.Mam na myśli Merkel i i tego francuzika.Jak oni mogą spać spokojnie uwiarygadniając tego bandytę.Dlaczego nie postawiono nikogo np; za zbrodnie na narodzie Czeczeńskim przed Trybunałem w Hadze,teraz ta banda przeszkolona w mordowaniu i torturowaniu Czeczenów robi to samo na Ukrainie.Dlaczego świat milczy o tym że żołnierze powracający z ruskiej niewoli są poniżani torturowani ,że mają poucinane języki ,są kastrowani -dlaczego nie krzyczy się o tym na cały świat.To dzieje się za naszą granicą.Nie mam najmniejszych złudzeń ,że jak przyszli by do nas będą robić to samo.U nas również są morderstwa polityczne tylko wykonywane nie tak na beszczelnego.Po zamachu Smoleńskim u nas również ,,seryjny samobójca ,,miał sporo roboty.

najbardziej prawdopodobna wersja wydaje się ta wersja w której zabójstwa dokonali ukraińscy nacjonaliści po zjedzeniu polskich jabłek. Sok z polskich jabłek wpłynal na ich umysły i postanowili sie zemścic na wrogu Putina....
Bron użytą w zamachu kupili polscy rolnicy (pewnie od amerykańskich farmerów), a przemycili ja polscy transportowcy którzy chcieli zemścic sie na swoim wrogu - putinie

Moim zdaniem , to jakis złodziej samochodów zabił Niemcowa ?

wszystkie hipotezy sledcze omijaja morderstwo polityczne na zlecenie.
A nasze głąby rzadowe wierza w dobre intencje Putina.

I tak właśnie wygląda "rosyjska prawda", doprowadzić ad absurdum i układać w rozmaite konfiguracje (co komu się tylko podoba)..."słowa, słowa, słówka owe słówka w probówkach, ze słówek słówka w słówka"... jak kubeł w kubeł

Maciej Lasek i płk.Szeląg z pewnością Putin
byłby zadowolony z ich ,,śledztwa"

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl