niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Wybory dawno za nami, a liczba głosów nieważnych... rośnie! Już ponad 5 milionów

Dodano: 19.01.2015 [12:25]
Wybory dawno za nami, a liczba głosów nieważnych... rośnie! Już ponad 5 milionów - niezalezna.pl
foto: Gary Mcinnes/sxc.hu
Krajowe Biuro Wyborcze przesłało jednemu z internautów dane dotyczące głosów nieważnych podczas niedawnych wyborów samorządowych. I są tam niezłe "kwiatki". Skandalem jest, że nadal nie zliczono wszystkich protokołów. Zdumiewa też liczna głosów nieważnych. Ona stale rośnie!

Dzisiaj rano portal niezalezna.pl otrzymał ciekawą wiadomość. "Na koniec tygodnia otrzymałem z Krajowego Biura Wyborczego tabelkę z danymi o liczbie głosów nieważnych na poszczególnych szczeblach wyborów" - napisał autor wiarygodnewybory2014.blog.pl

Co ujawniło KBW? Według oficjalnych danych liczba głosów nieważnych w wyborach samorządowych 2014 wyniosła:
 
do rad gmin i miast na prawach powiatu - 697 335
do rad powiatów - 1 713 586
do sejmików wojewódzkich - 2 470 178
w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - 295 143
w całych wyborach samorządowych - 5 176 242


Co istotne, są to dane bez 944 protokołów z Warszawy i powiatu ciechanowskiego. Jakim cudem, dwa miesiące po wyborach, nie zostały jeszcze policzone? Rzekomo są liczone ręcznie, i będą znane dopiero w lutym!Autor wspomnianego bloga zwraca uwagę na kolejny wątek. "PKW miała policzoną liczbę 4 806 544 głosów nieważnych już na konferencji prasowej w dniu 22 listopada, na której ogłosiła wyniki wyborów samorządowych 2014. Chociaż przewodniczący PKW Stefan Jaworski mówił o "ogromnym zainteresowaniu problematyką głosów nieważnych" nie podał tej liczby dziennikarzom, usłyszeli tylko wyniki procentowe. Po napłynięciu wszystkich danych z wyborów do sejmików wojewódzkich liczba głosów nieważnych na tym szczeblu wzrosła do 2 470 178, co powiększyło liczbę w skali całego kraju do 5 176 242, jednak PKW na swojej stronie internetowej w dniu 11 grudnia zamieściła tylko statystykę głosów nieważnych do sejmików."
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

polacy ale nic sie niestalo ZASLONCIE OCZY REKAMI I ZASPIEWAJCIE DALEJ SIEDZCIE W DOMU I LICZCIE CZY DO 1GO WYSTARCZY A MOZĘ 500 ODLOZYCIE JESTESCIE LEPSI NIEBLAZNUJMY TYLKO CIEZKA PRACA DLA ANDRZEJA DUDY BO JEST ZLE

Ludzie jak czytam wasze wpisy to mam wrazenie ze ja snie albo tu polowa ludzi jest niepelnosprawna umyslowo.Pytam sie z kim chcecie nowe wybory robic z falszerzami przeciez ich trzeba aresztowac i to natychmiast.

Oszust za oszustem,
Złodziej za złodziejem,
Szuler za szulerem,
A za tym szulerem,
Donek za Kopaczem,
Wszyscy razem skaczą,
A Polacy płaczą!
Głosują,głosują,
A Oni fałszują!
Władzy nie oddają,
Na sądy czekają,
Sędziów dobierają!

polacy nic sie nie stalo nic sie nie stalo -bulowi dano LAUROWE LISCIE -i to na slasku tam gdzie po murzynsku laski zrobiono.nic sie nie stalo wszystko gra bulo ma 99% od WSI KGB. i schetyny.

To pewnie nie koniec z głosami tzw. nieważnymi. Należy tę statystykę przekazać do Parlamentu Europejskiego i do OBWE, która winna znać stan "demokracji" w Polsce i przybyć na wybory prezydenckie i parlamentarne w roli obserwatora. Te wybory winny zostać powtórzone, bo ich organizacja i wynalazek "nieważnych głosów"stosowany już w 2010 roku spodobał się zapewne tzw. elicie, która uznała się za jedyną słuszną Partię Oświeconych następców komunistycznej dyktatury.

Cały skład PKW postawić należy przed Sądem polskim. To sa przestępcy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl