niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Zobacz „wygaszone” zakłady. Tak wygląda „restrukturyzacja” – AKCJA INTERNAUTÓW

Dodano: 16.01.2015 [17:35]
Zobacz „wygaszone” zakłady. Tak wygląda „restrukturyzacja” – AKCJA INTERNAUTÓW - niezalezna.pl
foto: twitter.com/Czekacz
Pod osłoną nocy rząd PO-PSL zlikwidował cztery kopanie na Śląsku. Cały proceder niszczenia kluczowych polskich zakładów pracy nazywa przy tym ich „wygaszaniem” albo „restrukturyzacją”. Jak w rzeczywistości wyglądają „wygaszone” fabryki można zobaczyć w internecie.

W nocy z 15 na 16 stycznia PO i PSL przegłosowały likwidację kopalń. Z posłów koalicji nikt się nie wstrzymał od głosu (w tym krytykujący projekt w mediach Eugeniusz Kłopotek). Pięciu posłów niezrzeszonych (Ryszard Galla, John Abraham Godson, Tomasz Górski, Jarosław Tomasz Jagiełło i Jan Tomaszewski) poparło rząd.W sieci trwa akcja, w której internauci przypominają, co spotkało zakłady już „wygaszone” czy też „zrestrukturyzowane”. Na zdjęciach widać zrujnowane i niszczejące fabryki, m.in. Zakłady Chemiczne Chemitex Sochaczew, Zakłady Chemiczne Wiskord Szczecin, czy Fabrykę Wagon w Ostrowie Wielkopolskim. Zdjęcia z całej Polski umieszczane są pod hashtagiem #Wygaszone [LINK]

Czy „wygaszone” i „zrestrukturyzowane” kopalnie podzielą ich los?


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

http://okres-prl.blog.onet.pl/2013/06/04/swieto-likwidacji-polskiej-gospodarki-nie-wolnosci/
http://okres-prl.blog.onet.pl/2013/01/05/dewastacja-polski-ciag-dalszty-woj-wilekopolskie/
http://okres-prl.blog.onet.pl/2014/03/26/polacy-budowali-solidarnosc-zniszczyla-w-imie-likwidacji-komuny/

Patrząc na ten obraz zniszczeń dokonanych przez Tuska i jego postkomunistyczną szajkę dochodzę do wniosku, że jego "rządy" były dla Polski i Polaków nie mniej destrukcyjne, jak rządy Hitlera w czasie okupacji. Skala zniszczeń gospodarki za Tuska była większa, a straty demograficzne podobne - oczywiście za Tuska była to emigracja wywołana biedą i bezrobociem, a za Hitlera eksterminacja.

Mnie tylko dziwi jedno, że pracownicy tych zakładów, których zdjęcia są opublikowane w tym artykule, nie protestowali przeciwko likwidacji tych zakładów. Nie słyszałem o tym, żeby protestowali pracownicy Fabryki Wagon w Ostrowie Wlkp., Zakładów Celulozy w Niedomicach, Zakładów Chemicznych Wiskord w Szczecinie, Zakładów Chemicznych w Sochaczewie, Zakładów Bawełnianych w Bielawie? Czy nie było tam nigdzie związków zawodowych?
W przypadku tego przedsiębiorstwa w Bielawie jest napisane, że zostało sprywatyzowane. Czyli ktoś kupił, następnie zwolnił ludzi, sprzedał to co było wartościowe, a następnie buldożerami zniszczył budynki, hale produkcyjne itp. Zresztą na zdjęciu widac koparkę i ciężarówkę, więc dalsze niszczenie trwa... Widocznie temu człowiekowi takie działanie się opłaca, ale jest to zastanawiające, chyba że chce to miejsce całkowicie zruinowac i sprzedac teren np. Biedronce pod kolejny supermarket? Co myślicie na ten temat? Czy Wy jak byście mieli dużo pieniędzy i jak byście kupili taki zakład w Bielawie to byście go niszczyli tak jak widac na zdjęciu, czy jednak nadal prowadzili w nim działalnosc?

Pierwsza rzecz to odbić TVP z rąk komuchów!!! Ci ludzie protestowali, ale NIKT tego nie pokazała, zobacz co teraz pokazuje dzienniki TVP, SRAVN czy POL(?)sat. Półroczny serial o zamordowanym niemowlaku, o zaginionych kotkach i reformie w szaletach miejskich. Przejażdżka bufetowej NIECZYNNYM METREM itp.

Kara śmierci dla morderców Narodu Polskiego.

W sejmie, na nocnej zmianie zaaplikowało tabletkę PO.

Autorze tego artykułu, w/w zdjęć proponuję pojechać do Kaczyc, czyli miejscowości oddalonej ok. 12 km na północny zachód od Cieszyna! Stała tam za miliardy złotych i dewiz wybudowana najnowocześniejsza kopalnia z najlepszym w Świecie węglem koksującym KWK MORCINEK, którą wybudowano w latach 1970 do 1985 a którą za rządów Buzka zrównano z ziemią i pozbawiono pracy z okolic Cieszyna i Jastrzębia ok. 4000 osób! Jestem gotowy osobiście pomóc Panu Redaktorowi i udać się na miejsce tego największego po 1945 roku przekrętu, o którym się w mediach nie pisze!

Nasz kraj ginie,to już agonia . 7 lat nierządu to gorzej niż wojna , tylko z tą różnicą ,że nie giną ludzie ale za to emigrują.Nie ma już prawie żadnego przemysłu, chcą pozbawić kraj energii/węgla/, lasy też chcą zabrać .Ludzie ratujmy kraj , wygonić rządzących do kraju dla którego pracują.Smutek , coraz częściej myślę o emigracji.

W Gliwicach wygrała PO!!!!!!
Więc nie bardzo wierzyć się chce w nagłą "odmianę"
Przyjdą wybory lemingi zagłosują stadnie jak należy.

CZY COŚ TRZEBA WIĘCEJ ŻEBY POGONIĆ TYCH ZDRAJCÓW LUDZIE TERAZ ALBO NIGDY BO NIEDŁUGO NAS BĘDĄ WSADZAĆ ZAMYKAĆ ZA TAKIE OPINIE.

Z jaka chlubą..wywieszają tabliczki
ZBUDOWANO Z FUNDUSZY UE..

No to...mili państwo , już dawno, ale- lepiej późno niż wcale
powstaje zbór :

ZNISZCZONO PO PRZYSTĄPIENIU DO UE..

Takie tabliczki TEŻ..powinny się pojawić..
Bo ,czemu -nie..?
Jest je gdzie wieszać..

Może ta ZSL-owska wywłoka ze swoimi psami gończymi z mendi GÓWNEGO-ŚCIEKU POwie ile kosztuje dodatkowych 80tyś urzędasów kolesie i krewnych z SB,służb i innych pociotek.
Może POwie ile kosztuje jeden kryminalista we więzieniu,który siedzi i ogląda telewizję od rana do wieczora i ma lepszy dostęp do służby zdrowia jak uczciwy Polak.Że ten kryminalista nie musi czekać na specjalistę,do onkologa w długich kolejkach.Niech te ścierwa antypolskie z POmyj,PSL,TR,Powiedzą ile zdefraudowali na budowach dróg,stadionów,orlików,piendolino w ZUS-ie???Dlaczego tymi przekrętami nie zajmą się służby???
POwiem bo to ta sama sitwa żydo-sowiecka !!!!

Stocznie rozwalono, zabierają się za górników w kolejce są polskie porty zwłaszcza że w Gdańsku obiekty portowe wyglądają, jak te to na zdjęciach.

Umierajace miasta TRZEBINIA I CHRZANOW ORAZ OKOLICE

Jak p.Kaczynski powiedzial, ze Polska to kondominium niemiecko-ruskie, to nie bylo zdecdowanej reakcji Polakow.Zmowa niemiec i rosji przy wspoludziale po ,sld , psl, fikcjnego ( na szybko stworzonego) twojego ruchu przystapila do likwidacji panstwa Polskiego. NA drodze do tej likwidacji stal Lech Kaczynski .Super dobre stosunki komorowskiego z sowietami bardzo sie przydaly i wyszla zaglada smolenska. Ten sam sejm nawet nie zyczyl sobie sledztwa, zaglosowal tak jak w sprawie likwidacji kopaln.Nie bylo ogolnego buntu w Polsce na ten bestialski mord. Pan Bog jednak pamieta i upcmina sie o sprawiedliwosc.Przywoluje Nas do czlowieczenstwa.

Proponuję aby ludzie z całej Polski nadsyłali zdjęcia ze swoich okolic tych "zrestrukturyzowanych" czytaj zniszczonych zakładów pracy. A jest ich oj wiele!!

Gdzie potem będziemy pracować i żyć jak się odmieni dla tych panów Cameronów czy innych władz. Czy potem zrobią tu Oświęcim z głodu będziemy umierać bo niczego nie będzie i nic nie będzie wolno?!
Stara prawda jest taka , że nie ma to jak u siebie, swój własny kąt.

Dali ludziom na zachód wyjechać aby tu nie strajkowali - to taki wentyl bezpieczeństwa dla nich.
Dlatego mają mniejszy opór społeczeństwa.

STOCZNIA !!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl