niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

PILNE: Dresiarze Owsiaka wyrzucają dziennikarza TV Republika z konferencji prasowej!

Dodano: 08.01.2015 [14:32]
PILNE: Dresiarze Owsiaka wyrzucają dziennikarza TV Republika z konferencji prasowej! - niezalezna.pl
"Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?" - po tym pytaniu dziennikarz Telewizji Republika, Michał Rachoń został wyrzucony z konferencji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ochroniarze bez podania powodu szarpali dziennikarza po zadaniu niewygodnego pytania. Następnie... nie wpuścili na salę wezwanej przez Rachonia policji.

"Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku sądu i nie udostępniła dokumentacji?" - zapytał Michał Rachoń Owsiaka. "Proszę tego pana stąd wziąć" - zadysponował Owsiak i wkrótce kilku rosłych mężczyzn wyrzuciło dziennikarza TV Republika z sali.OBEJRZYJ WIDEO:Michał Rachoń pytał również o powody założenia spółki "Jasna Sprawa". Została ona powołana kilka dni po niekorzystnym dla Owsiaka wyroku Sądu w Złotoryi. Michał Rachoń wezwał policję. Po przybyciu funkcjonariusze pytali dziennikarza zajście oraz czy ochrona podała powody wyrzucenia na konferencji.

Następnie doszło do niezwykłego zdarzenia. Ochrona Jerzego Owsiaka nie wpuściła na salę... policji.
Wreszcie po kilkunastu minutach policjanci mogli wejść do środka. Niektóre osoby będące w środku tłumaczyły, że była to... "impreza zamknięta". Organizator konferencji odmówił zaś wskazania policjantom ludzi, którzy wyrzucili z konferencji Michała Rachonia. Rzecznik WOŚP, Krzysztof Dobies zachował się równie tchórzliwie: wymknął się z sali, a następnie odjechał samochodem.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , , Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ojciec J. Owsiaka pogromcą żołnierzy wyklętych!!!!!!!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6307

https://www.youtube.com/watch?v=zxGwy3EUsMM Jan Budziaszek na Nowy Rok.

Polacy tych śmieci jąkały owsiaka musimy kopać w dupę albo gnać ich , podczas żebraniny.

Dlatego nie chce zyc w Polsce i na szczescie nie zyje.Polske niestety trawi choroba nieuleczalna i to w dodatku w wielu obszarach.Smutno mi z tego powodu bardzo:-(

Nie chodzę na WOPŚ bo nie lubię tłumów. Na Papieża też nie chodziłem nawet nie wiedziałem, że jest jakaś publiczna żałoba na mieście (za wyjątkiem tej w telewizji). Uczestniczyłem w WOPŚ tylko przez pierwsze dwa lata kiedy było kameralnie, klubowo, można było "zrzucić zbroję". Mam gdzieś i Owsiaka i krytykę Owsiaka. Ale w tym roku pójdę i wrzucę do skarbonki. Będzie ciemno, tłumnie i zimno, ale wytrzymam. Wynagrodzę sobie to piwem. Nie można Polski zostawiać ludziom takim jak ten wyrzucono (słusznie !) z sali przez Owsiaka. Stop dla faszystów, islamistów. nawiedzonych Polaków i bolszewików. Polska Partio Patriotów wiem o co Wam chodzi i rozumiem Was, ale zostawcie tego Owsiaka w spokoju, nie macie racji przynajmniej w tej sprawie.

Owsiak z pomocą bandziorów od dawna grozi tym którzy zaczeli sie interesować rozliczeniami na co i gdzie poszły konkretne pieniądze....Wydzwaniają, grożą, straszą, poniżają. A gdzie jest wymiar sprawiedliwości? Owsiak ma być nietykalny bo tego chce obecna władza. Owsiak z naszych datków finansował kampanię wyborczą dla sitwy rządzącej i sitwa zaczyna bronić Owsiaka. Ale my doczekalismy się władzy w Polsce, szok.

Dzisiaj się wyrzuca dziennikarzy , jutro do nich się strzela.

Wolę nazbierać spiekanego węglika, miedzi, puszek, płyt komputerowych czy wszelkiego maści złomu i kupić bezpośrednio ze sprzedaży towaru, POtrzebny sprzet dla chorych dzieci i dorosłych, niż PO prostu bezmyślnie wrzucić do kawałka tektury. POdająć do publicznej wiadomości ile pieniądzy zostało wydanych na nowy sprzęt, co do grosza!

Czyja konferencja i czyje pomieszczenie ten decyduje. Jeżeli stronnicza TV Republika jest przekonana że prawo daje jej dostęp do jakichś informacji to niech złożą zapytanie w takim trybie jak to przewiduje prawo. A jak nie dostaną odpowiedzi to niech idą do sądu. A policja też nie może wleźć wszędzie gdzie się jej podoba, tak było w komunizmie, a niektórych postach tutaj widzę że ktoś za tym tęskni. Policja niezapraszana i nie posiadająca nakazu, może wejść do czyjegoś pomieszczenia tylko w bardzo poważnych przypadkach nie cierpiących zwłoki.

A co na to mlode Polskie debilki ? Dalej beda jak psy tresowane zbierac kasiore dla oszusta w czerwonych POrtkach !!!

Na ulicy Kleczowskiej we Wrocławiu trwa nieustanna "impreza zamknięta". Mam nadzieję że p. Owsiak niedługo dołączy...

Tak mamy prawo uslyszec odpowiedz na pytanie dziennikarza, chodzi o sprawy publicznne... Zaczyna sie od odmowy odpowiedzi, poprzez naloty na redakcje , aresztowania dziennikarzy...itd (przypadki opisywane i pokazywane w minionych dniach i miesiacach)

Nie potrzeba nam bojowkarzy wyznawcow Islamu w Polsce , ochroniarze Owsiaka sami niedlugo zalatwiac beda tak sprawy jak ci w Paryzu z niewygodnymi dla swego szefa. Bardzo arogancka postawa Owsiaka wzgledem dziennikarza szczegolnie w swietle ostatnich wydarzen we Francji.

Caly swiat solidaryzuje sie z dziennikarzami i manifestuje poparcie do wolnosci slowa, ...... a w Polsce ???????? taki Owsiak pokazuje co dla niego znacza ludzie dbajacy o wolnosc slowa i przeplyw wolnej i niezaleznej informacji.

Tu potrzebny jest psychiatra, czy prokurator? Jedno i drugie.

Oglądam na bieżąco TV Republike, teraz również. To, co zdarzyło się przed chwilą, to MEGA SKANDAL!!! To wprost NIEWIARYGODNE!!!

Owsiak powiedział dawno ,że z TV Republiką nie będzie rozmawiał więc chyba można było się tego spodziewać.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl