niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Zawał służby zdrowia!!! 40 proc. lekarzy rodzinnych bez umowy z NFZ

Dodano: 29.12.2014 [19:14]
Zawał służby zdrowia!!! 40 proc. lekarzy rodzinnych bez umowy z NFZ - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
40 proc. lekarzy rodzinnych nadal nie podpisało umowy z NFZ - ustalił dziennik.pl. Do porozumienia z ministerstwem zdrowia nie doszło, więc niemal połowa poradni od przyszłego roku nie będzie przyjmować pacjentów!

To może być ogromny problem dla wielu Polaków chcących uzyskać podstawową pomoc lekarską lub zdiagnozować ewentualną groźbą chorobą. Według ustaleń portalu dziennik.pl, na dwa dni przed Nowym Rokiem aż 40 proc. lekarzy rodzinnych nie ma podpisanej umowy z NFZ.

Dziś od godz. 14 trwały negocjacje, które miały zmienić ten stan rzeczy. Zakończyły się one fiaskiem.

Dlaczego lekarze rodzinni nie chcą podpisać umowy z NFZ? Jak pisze dziennik.pl - robią oni to "na znak protestu przeciw zbyt dużej liczbie obowiązków, które chce im powierzyć ministerstwo zdrowia".
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Marny lekarz, marny agent,marny poseł to i dziadoski minister mówią na takich dyzma .

W sumie to na czym polegał TVNowski Agent? Poza tym, że w takich TV jak TVN zawsze wygrywa ktoś kto po prostu w scenariuszu ma wygrać, ale załóżmy, że Agent A. wygrał po prostu sprytem. Sprytem, przebiegłością, umiejętnością lawirowania, oszukiwania, kłamania itp. Niestety takie rzeczy przechodzą tylko w TVNie i wśród tych co łykają wiadomości mediów reżimu.

I za co to beztalencie Arłukowicz bierze pieniądze? Pogonić tego dziada i jego następce Neumana jak najszybciej i to miotłą umoczona w fekalia.

Zbyt wygórowane żądania lekarzy sa tego powodem. Podwyżka dla nich o ponad 40% i im nadal mało. Zarabiaja po 20-30 tys zł miesiecznie i mało? Bardzo dobrze ze minister zdrowia nie chce sie ugiąć. Brawo Panie Ministrze. Polacy trzymają kciuki

taka se ministrowa kolarska od ewy prowadzi salon (nielegalnie) odchudzania OREK ODYNCY Z BELWEDERA ,czym to sie ministrowie zajmujecie>>>????? nie oplacajac podatkow geszefty geszeftyPOrudym tussku.

W roku 2007 Porozumienie Zielonogórskie odeszło od zasady apolityczności. W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi w Polsce, PZ podpisało pakt z Platformą Obywatelską, na mocy którego w gabinetach lekarzy rodzinnych zrzeszonych w Porozumieniu zawisnąć miały plakaty wyborcze kandydatów PO.

Po wygranych przez PO wyborach, w powstałym rządzie premiera Donalda Tuska, stanowisko wiceministra zdrowia objął jeden z głównych negocjatorów Porozumienia Zielonogórskiego, Marek Twardowski.

źródło:Wikipedia

Ja decyzję już podjąłem. Upijam się. Może dożyję 40tki maksymalnie. Nie będę musiał się męczyć. Służba zdrowia to pic na wodę i fotomontaż. Nie stać mnie na zabiegi na kręgosłup i na leczenie zębów i inne gastrologie. Jestem anty PO, ale nie zależy mi już na wywaleniu tych panów z PO. Lepiej już nie będzie. Radzę poczytać Pata Buchanana Śmierć Zachodu.

Dr Barosz Mengele , aż prosi się o trybunał w typie norymberskiego i szubienicę. Za hasło- Eutanasion , macht frei ! Dotyczy to milionów tzw ubezpieczonych w NFZ.

Ja zyczę wszystkim którzy głosowali na ten rząd antypolski, na tego antypolskiego prezydenta, żeby to was dopadały najgorsze choroby, bo jesteście największymi szkodnikami dla Polski i Polaków.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl