niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Korupcja w Sądzie Najwyższym: Skuteczna kasacja i dziewczynki - NAGRANIE

Dodano: 11.12.2014 [11:04]
Korupcja w Sądzie Najwyższym: Skuteczna kasacja i dziewczynki - NAGRANIE - niezalezna.pl
foto: TV Republika/print screen
Do nagrań rozmów prowadzonych pomiędzy sędzią SN Henrykiem Pietrzykowskim a sędzią Naczelnego Sądu Administracyjnego Bogusławem Moraczewskim i ich korespondencji smsowej dotarła Anita Gargas i Cezary Gmyz z Telewizji Republika. Nagrania ukazują prowadzone między sędziami pertraktacje. – Skoro tam są robione takie uzgodnienia, to wymiar sprawiedliwości to jedna wielka farsa – mówił w Telewizji Republika Stanisław Piotrowicz były prokurator, wiceszef sejmowej komisji sprawiedliwości.

– Jestem zbulwersowany, oni są gotowi zrobić wszystko, żeby załatwić sprawę, a nijak ma się to do sprawiedliwości – komentował sprawę Stanisław Piotrowicz, dodając, że "skoro tam są robione takie uzgodnienia, to wymiar sprawiedliwości to jedna wielka farsa".

Sprawę od pięciu lat bada prokuratura.

Tak zaczyna się stenogram rozmów między sędzią Henrykiem Pietrzykowskim, a Bogusławem Moraczewskim:W dalszej części pierwszej i drugiej rozmowy sędzia Pietrzykowski, uznaje, że skarga kasacyjna jest źle napisana i jest "kompletną kichą", po czym dyktuje jak ją należy poprawnie sformułować, co w efekcie wygląda następująco:Skutek całej wymiany zdań okazał się na tyle owocny, że sędzia Jan Górowski "poproszony o życzliwość" skargę kasacyjną przyjął do rozpatrzenia.Ciekawym elementem rozmowy jest jeszcze wątek "damsko- męski", gdzie Moraczewski zapraszając do siebie Pietrzykowskiego, chwali swoją słabość do "dziewczynek".
Tu można wysłuchać nagrania:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

List Bogusława albo bezradność . Wzrastająca lawinowo w miarę zmniejszania czasu dzielącego nas od 25 października prorządowa medialna wrzawa nie jest już w stanie zagłuszyć fali narastającej frustracji, jaka ogarnia coraz szersze kręgi społeczeństwa, bezskutecznie próbującego od lat osiągnąć to, co zapisane jest w Konstytucji:
Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32).
http://barwybezprawia.pl/2015/10/14/5348/
Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be
Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8

Brak lustracji, wschodni system kontroli i uklad zamkniety.
Ciezko dziwic sie takim sytuacjom wiedzac kto jest u wladzy. Pomimo tego
sytuacja nadal nie przestaje szokowac. Tylko co z takich elektro-szoków wynika...
Zacytuje tutaj czlowieka, którego poglady nie sa do konca moimi, ale napewno
w wielu kwestiach zdanie mamy to samo
"Won wszyscy won". Nie mozna trzymac ludzi, na których padl chocby cien uwiklania.
Dobrze wiemy, by nie przytaczac zbyt wielu przykladów, jak trudno jest wygrac nawet
najbardziej oczywistą sprawe, o potwierdzenie ze za "Bolkiem" stoi Lolek a za nim
jeszcze Tola. Opowiesc rezyserowana jest tak, by mozna bylo powiedziec
"Przeciez w tym odcinku razem nie wystepowali"

Paweł Jasienica
Polska Jagiellonów
Praktyka dowiodła nieskończoną ilość razy, że długotrwałe pozostawanie w opozycji wykoleja ludzi, wdraża ich do nawykowego wykrzykiwania: „nie!”

moim zdaniem troche jest w tym prawdy ,nalezy zawsze dzialac na kilku frontach...
marsz i maszerowanie jest wazne i zdrowe ...
ale c dalej???

Gdzie idziemy???

Niema szans by ,,PO-srane,,swinie zamiast blota poubily czysta wode.
Dlaczego juz teraz wiec nie zaczac zbierac glosow do regerendum w sprawie falszerstwa i powtorzenia wyborow???????????

Moim zdaniem jest to bardzo wazne!!!!!!!!!!!!!!!!!
,,radykalny narodowiec,,

Rozumie ktos: sedzia sadu najwyzszego nie jest wstanie sam ocenic poprawnosci pisma procesowego?

Bałam się,że jeszcze troche i Polska upadnie, ale nasza RZECZYPOSPOLITA JUŻ UPADŁA !
Trzeba natychmiast PODNIEŚĆ POLSKĘ!
POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN !

Zanim odrodzi się inteligencja wymordowana w Katyniu,Smoleńsku i obozach Niemieckich to trzeba lat.Dzisiaj przy władzy są potomkowie przyjezdnych z wsi do miasta na studia którzy najczęściej je kończyli nie bo zdolni ale dzięki przynależności do ZMS i PZPR.

Poziom obłędu szaleństwa - jak można kwestionować prawidłowość wyborów i decyzji?
Współpraca sędziów jest niezbędna i nieunikniona, tylko czy kryteria społeczne, które im są stawiane, pozwalają na niekrępowane zależności od ludzkich słabości, uzależnień i wzajemnych porozumień, akceptujące niemoralny sposób prowadzenia się i ustawiające decyzje "niezależnego" sądu?
Twarde dowody powinny być tylko pretekstem do anulowania wszystkich decyzji tych ludzi i formalnego odsunięcia ich od pełnionych funkcji i zabrania przywilejów. Sami powinni poddać się publicznej ocenie i zrezygnować ze stanowisk do czasu zakończenia procedur wyjaśniających.
Tylko żyjemy w kraju, gdzie rządzi obłęd szaleństwa.. Jakie to nierealne.

I jak teraz brzmią gromkie słowa przedstawicieli obecnej koalicji = to niezawisłe sądy będą rozpatrywać, czy wybory były sfałszowane !!!. Panie i Panowie toż to hipokryzja i robienie sobie z ludzi tzw. jaj.

Dokładnie tak jest. "Oni" gardzą nami, stąd określenie "frajerzy" wobec rolników, czy "naiwniacy" wobec klientów Amber Gold. Pewnie pozostałych mają za "fujary".

No i to prawda, tylko takie fujary jak my pozwalają się doić przez dwadzieścia kilka lat. Tylko takie bezwolne fujary jak my gotują swoim wnukom los niewolników.

czy jest jeszcze ktoś kto powie sądy są niezawisłe - i to dzieje się na takim szczeblu ? szok.
mam nadzieję, że ci zboczeńcy złożą rezygnację-a Seremet do dzieła !

pamiętajmy,że ryba śmierdzi od łba

jedno okreslenie-INSTYTUCJA ZWANA BUHAJE ROZPLODOWE- sprawiedliwosc sadow to tak jak przejzyste jak zeznania gajowego w sprawie WSI. jaki pan taki kram.sedzia na telefon czy prokurator na SMSa .lot kkkkkwa takom polske agent bolek walesow walczel.u SOWY i towarzyszy...uje kupy dupy 2014 roku rzadu PO PSL-PELNA KULTURA ELITY-

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl