niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Roman Giertych i prorosyjscy nacjonaliści na liście adresowej ideologa Kremla?

Dodano: 02.12.2014 [18:06]
Roman Giertych i prorosyjscy nacjonaliści na liście adresowej ideologa Kremla? - niezalezna.pl
foto: Tempus (Wikipedia)
Hakerzy z grupy Humpty Boltay włamali się do poczty elektronicznej należącej do Aleksandra Dugina - faszystowskiego filozofa uważanego za ideologa Kremla. Na liście adresów mailowych Dugina są ludzie z wielu państw świata. Z Polski - według ukraińskich mediów - m.in. Roman Giertych i prorosyjscy nacjonaliści.

Na liście ujawnionej przez hakerów mają być ludzie, których adres e-mailowy był zapisany w skrzynce pocztowej Dugina. Są wśród nich Roman Giertych, portale konserwatyzm.pl i xportal.pl, Leszek Sykulski (redaktor naczelny czasopisma naukowego "Przegląd Geopolityczny"), były poseł Samoobrony Mateusz Piskorski, Przemysław Sieradzan (Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych) oraz Ronald Lasecki i Jarosław Tomasiewicz.

- Uprzejmie informuję, że nie jestem prorosyjski, nie jest działaczem politycznym żadnego ugrupowania, nigdy nie korespondowałem z Duginem. Mój adres w jego bazie adresowej mógł znaleźć się, gdy zbierałem informacje na temat eurazjatyzmu. Zajmuję się bowiem naukowo badaniem skrajnych ruchów i ideologii (w tej roli występowałem na łamach "Nowego Państwa", "Naszego Dziennika" i "Frondy") - podkreśla w nadesłanym do nas oświadczeniu Jarosław Tomasiewicz.

Również Roman Giertych zareagował na informację. - Nigdy z tym panem nie korespondowałem w żaden sposób, a wyciąganie wniosków z tego, że ktoś miał mój publicznie dostępny adres email jest kolejnym podłym atakiem pisowskich mediów na mnie - napisał polityk na facebooku.

Jest też wiele ciekawych osób z innych państw. Na liście znajdujemy m.in. nazwiska postkomunisty Iona Iliescu (były prezydent Rumunii), Adriana Năstase (były postkomunistyczny premier Rumunii), Süleymana Demirela (były premier i prezydent Turcji), węgierskiego premiera Viktora Orbana, Gábora Vonę (lider węgierskiego Jobbiku), Bélę Kovács (europoseł Jobbiku oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji), Aymerica Chauprade (francuski pisarz i eurodeputowany Frontu Narodowego), Alaina de Benoist (francuski wykładowca akademicki, znany z nacjonalistycznych poglądów), Roberta Fico (postkomunistyczny premier Słowacji) i Vojislava Koštunicy (były premier Serbii).

Pełna lista ujawnionych nazwisk TUTAJ.

Profesor moskiewskiego uniwersytetu Aleksandr Dugin to ulubiony ideolog Władimira Putina. Dugin naucza m.in., że droga do imperium Eurazji wiedzie przez wojnę ze Stanami Zjednoczonymi i całym Zachodem. W nowym, rosyjskim porządku świata, nie ma miejsca dla takich państw jak Ukraina czy Polska, a katastrofa smoleńska była – zdaniem Dugina – tylko wyrazem historycznej sprawiedliwości.
 
Dugin był związany z Partią Nacjonal-Bolszewicką Eduarda Limonowa, teraz jest głównym ideologiem Eurazjatyckiego Związku Młodzieży utworzonego w 2005 r. – organizacja ma swoje filie w państwach byłego Związku Radzieckiego i satelickich, w tym w Polsce.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No to już wszystko jasne! Zawsze podejrzewałem Giertycha, że jest RUSKIM AGENTEM!
I ten ruch narodowy, a raczej narodowe ruchawki, gdzie sowiecka agentura próbuje WEROBWAĆ AGENTÓW i wykorzystuje naiwną młodzież!
Do młodych Polaków, którzy się dali wciągnąć w sowiecką agenturalną sieć – nie dajcie się dalej oszukiwać i wykorzystywać! Nie dajcie się wciągnąć ruskim agentom!
Teraz już wiadomo, kto i po co wszczyna burdy w czasie obchodów 11.Listopada!
Młodzi Polacy, jeżeli chcecie pomóc Polsce, to rozpocznijcie wpsółpracę ze stowarzyszeniami, gdzie tacy jak Giertych nigdy nie mieli wstępu!
To dowód na to, że Giertych został wmontowany w rząd PiSu, żeby zniszczyć tę partię i zaszkodził Kaczyńskim! Pamiętam, jak Giertych pluł na PiS z mównicy sejmowej! Giertych powinien być pochwycony, aresztowany na podstawie podejrzeń o współpracę z obcym wywiadem na szkodę interesów i bezpieczeństwa Polski! No i ten Lepper! Teraz to już nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że LEPPER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY PRZEZ SOWIECKIE SŁUŻBY, bo najpierw z nimi współpracował i brał forsę a potem zaczął im grozić, no to go UCISZYLI!
13. GRUDNIA ZACZYNAMY MARSZ WOLNOŚCI I NIE ZATRZYMAMY SIĘ, AŻ BANDYCI III RP NIE WYPEŁZNĄ Z NOR Z BIAŁĄ SZMATĄ W PYSKU!
I jeszcze tacy jak Nergal, przecież to właśnie takich jak on Rosja werbuje na swoich agentów, żeby ogłupiali i demoralizowali młodzież, że o Owsiku nie wspomnę!

Ten giertych to bolszewik jak jego stary to było wiadome od dłuszego czasu

oto jak Dugin promuje faszystów w Rosji i nazywa jej ustrój faszystowskim wzywając do światowej rewolucji "faszyzmu bezgranicznego"

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4892

"Roman Giertych protiwnik rusofobii" i wszystko jasne, haha. "Ruska agentura wpływu" albo zwykłe "gawnojedy" jak nazywało ich KGB.

I CO NA TO KOŃSKI ŁEB

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl