Pomysł PSL na pomoc hodowcom. Promocja wieprzowiny wśród... muzułmanów

facebook.com/SIALintheMiddleEast

Minister rolnictwa Marek Sawicki przebywa na targach żywności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To muzułmański kraj, ale polskiemu rządowi to nie przeszkadza, aby promować tam naszą wieprzowinę. Jest tylko pewien dosyć istotny szczegół - Islam zabrania swoim wiernym jeść tego rodzaju mięso.

Wizyta Sawickiego i film, który został upubliczniony w internecie stał się już przedmiotem żartów.

Minister Sawicki promuje polską wieprzowinę w Zjedn.Emiratach Arabskich. To prawdopodobnie klucz do sukcesu PSL - pisze na twitterze użytkownik Macko.

Minister broni się. Przypomina, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszkają nie tylko wyznawcy islamu. - ZEA chce wieprzowinę dla przyjezdnych - napisał Sawicki na twitterze.Szkoda, że minister Sawicki nie pamięta o problemach koncernu Cadbury w innym muzułmańskim kraju. Kilka miesięcy temu malezyjskie ministerstwo zdrowia przeprowadzało testy produktów firmy. Ich wyniki wykazały śladowe ilości wieprzowiny w dwóch produktach brytyjskiego koncernu. Po kontroli Cadbury musiało wycofać swoje produkty z tego rynku.

ZOBACZ FILM

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Nauczycielka historii chwaliła Hitlera. Już nie pracuje

/ stevepb

Deputowana Rady Miejskiej Lwowa straciła pracę nauczycielki historii w jednej z miejscowych szkół za umieszczenie na Facebooku wpisu, w którym gloryfikowała Adolfa Hitlera. „Wielki człowiek, co by tu nie mówić” – napisała, dodając zdjęcie przywódcy III Rzeszy.

"Nie dopuścimy, by w lwowskich szkołach pracowali ludzie gloryfikujący tych, którzy zabijali miliony Ukraińców” – oświadczył mer Lwowa Andrij Sadowy.

Zwolniona była wicedyrektorką szkoły nr 100, gdzie uczyła historii. W radzie Lwowa zasiadała z ramienia nacjonalistycznej partii Swoboda. 20 kwietnia umieściła na Facebooku wpis z okazji urodzin Hitlera. „Wielki człowiek, co by tu nie mówić” – napisała, dodając zdjęcie przywódcy III Rzeszy i cytaty z jego wypowiedziami z książki „Mein Kampf”.

Wpis szybko został usunięty, jednak wcześniej zauważyli go dziennikarze, po czym sprawą zajęły się władze oświatowe. Nauczycielka tłumaczyła portalowi Zaxid.net, że wpis o Hitlerze umieścili na jej profilu na Facebooku hakerzy. Okazało się to jednak nieprawdą.

Mer Lwowa powiedział, że w szkołach jego miasta nie ma miejsca dla nauczycieli, którzy pozwalają sobie na takie zachowania.

Hitler i Stalin to zbrodniarze, którzy mają na rękach krew naszych przodków i krew innych narodów. Jeśli nauczycielka historii tego nie wie, to nie ma dla niej miejsca wśród dzieci

– oświadczył Sadowy.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl