niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Pomysł PSL na pomoc hodowcom. Promocja wieprzowiny wśród... muzułmanów

Dodano: 25.11.2014 [14:54]
Pomysł PSL na pomoc hodowcom. Promocja wieprzowiny wśród... muzułmanów - niezalezna.pl
foto: facebook.com/SIALintheMiddleEast
Minister rolnictwa Marek Sawicki przebywa na targach żywności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To muzułmański kraj, ale polskiemu rządowi to nie przeszkadza, aby promować tam naszą wieprzowinę. Jest tylko pewien dosyć istotny szczegół - Islam zabrania swoim wiernym jeść tego rodzaju mięso.

Wizyta Sawickiego i film, który został upubliczniony w internecie stał się już przedmiotem żartów.

Minister Sawicki promuje polską wieprzowinę w Zjedn.Emiratach Arabskich. To prawdopodobnie klucz do sukcesu PSL - pisze na twitterze użytkownik Macko.

Minister broni się. Przypomina, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszkają nie tylko wyznawcy islamu. - ZEA chce wieprzowinę dla przyjezdnych - napisał Sawicki na twitterze.Szkoda, że minister Sawicki nie pamięta o problemach koncernu Cadbury w innym muzułmańskim kraju. Kilka miesięcy temu malezyjskie ministerstwo zdrowia przeprowadzało testy produktów firmy. Ich wyniki wykazały śladowe ilości wieprzowiny w dwóch produktach brytyjskiego koncernu. Po kontroli Cadbury musiało wycofać swoje produkty z tego rynku.

ZOBACZ FILM

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Genialny strateg..Czy te świnie będą halal..czyli zabijane w sposób rytualny??

https://www.youtube.com/watch?v=Aa3hsv8BmXI Koncert dla Niepodległej.

Szkoda, ze w kosmos nie planuja wysylac wieprzowiny. Barany.

Panie ministrze po co szukać nowych rynków zbytu dla polskiej wieprzowiny jeśli polska nie jest w ten towar samo wystarczalna ? Każdy przeciętny pan Kowalski by wiedział co w takiej sytuacji zrobić wystarczy przyhamować import i sprawa załatwiona.

ratunku,ciekawe czy w drodze powrotnej odwiedzi Izrael w tym samym celu Stopien skretynienia tych elit siega zenitu nic innego nie potrafia jak tylko nas kompromitowac na calym swiecie

nie mozemy sie teraz dziwic,ze pelno w swiecie jest wstretnych kawalow o Polakach skoro tacy durnie nas reprezentuja

wyobrazacie sobie jak przy mietowej herbacie Arabowie komentuja takie madre propozycje,do kompletu powinien u nich reklamowac nasza "Wyborowa"

Noszenie głowy nie oznacza, że potrafi się używać jej zawartości czyli mózgu. Władza w III RP słynie z tego, że oszczędza tego organu.

Sawicki zapomniał dopisać- ile podatnicy zapłacą za ,,wieprzową wycieczkę,, do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Czy jesteśmy narodem ,,głupich baranów,,i nie wiemy ilu jest przyjezdnych w krajach arabskich. Czy Sawicki nie czytał co się dzieje w Niemczech, Anglii czy Francji- jak zachowują się muzułmanie widząc europejczyka jedzącego
w tramwaju kanapkę z wędliną. Ale co tam dla Niego- najważniejsze, że zwiedzi świat za pieniądze podatników.

lepiej wychodzi im promowanie buraków

Może zrobią tam z sawickiej świni bigosowanie.

To tak, jakby minister rolnictwa Indii, proponował P Sawickiemu szczurzynę. I tylko dla gości. Gratulacje p. ministrze, wielkie gratulacje! Ropy pan za to nie dostanie, bo pryncypały ze wschodu nie pozwolą.

Ten fujara uwierzył sobie. Metoda na chama działa tylko podczas wyborów. I tylko w POlsce. Gdzie indziej takim cyfaniakom robią ubój rytualny przed Ministerstwem Rolnictwa albo zwalają na niego tira gnoju.

Pan Sawicki jest glupi jak but!!! Nie ma pojecia,ze wieprzowina nie ma prawa dotknac swietej muzulmanskiej ziemii,podobnie jak w Izraelu,gdzie tylko jeden (!) kibuc ma specjalne zezwolenie na sprzedaz tego miesa!!!
Tepy PSL-owiec!Ale jest nadzieja,ze jakis sfanatyzowany muzulmanin postara sie o wlasciwe przyjecie tego pana!

Turystyka + wykupioone już domy, posesje, tereny przez wszelkiego rodzaju celebrytów oraz tuzy sportu, estrady, biznesu itp. To duży i wymagający rynek. Ci ludzie pozbędą się możliwości konsumpcji wieprzowiny, bo są w kraju muzułmańskim? To właśnie ten kraj ma im to zapewnić. ZEA będą dbać o takich ludzi. ZEA starają się dywersyfikować źródła wzrostu gospodarczego inwestując w turystykę, nieruchomości i sektor finansowy. Myślą przyszłościowo, gdy ropy braknie.

Sumienie wstrząsnęło kierownictwem PSLu po wyborczych wybrykach.W ramach pokuty postanowili skrócić się o głowę ;)

Byłem w Dubaju, robiłem zakupy w marketach. Mięso, kiełbasy, szynki wieprzowe są w sprzedaży w bogatej ofercie! Właśnie z powodu ogromnej liczby obcokrajowców.

w Omanie są sklepy za "różowimy firankami" dla mieszkańców ze stałym pobytem w tym kraju gdzie mogą kopic alkohol i także mięso wieprzowe. Może podobnie jest to zorganizowane w Emiratach. Pracują tam setki tysięcy gastarbeiterów z Indii lub Filipin..Możliwe, ze ci robotnicy zjadają więcej mięsa niż rozleniwiani Arabowie...

Sprzeda nie Sprzeda, ale emiraty zobaczy, a i plaże tam eleganckie.A co, nie za swoje, dlaczego sie nie przejechac.

Błyszczy w świecie jego kariera
Tera u muzułman szuka frajera
W atmosferze powagi dobrego humoru
PKW eksportem dokona jedynego wyboru
Oj ! oj ! wystartuje z szejka na emira
Koran wypunktuje giaura zbira
Nawet ZEA go nie onieśmiela
Aaa ... juści jego oferta w państwie Izraela?

Oby Sawicki wrócił z tamtąd z głową na karku, a nie pod pachą.

Ja rozumiem patrzenie władzy na ręce i szukanie lub nawet doszukiwanie się problemów, ale wypadałoby ruszyć szarymi komórkami zanim coś się napisze... Sprawdźcie dane nt spożycia koniny w Polsce - śladowe, ale eksport tegoż mięsa lub raczej - żywych koni - kwitnie

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl