niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

​Czego boi się Komorowski? Kancelaria Prezydenta odmówiła dostępu do aneksu o WSI

Dodano: 24.11.2014 [16:23]
​Czego boi się Komorowski? Kancelaria Prezydenta odmówiła dostępu do aneksu o WSI - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Kancelaria Prezydenta nie przekaże prokuratorom aneksu do raportu z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych. W związku z tym, śledztwo dotyczące rzekomego wycieku tajnych dokumentów do tygodnika „Wprost”, zostanie prawdopodobnie umorzone.
 
Jak dowiedział się portal tvp.info, mimo starań prokuratury, nie udało się przekonać kancelarii Bronisława Komorowskiego do przekazania śledczym aneksu, a bez tego nie można sprawdzić, czy informacje podane przez „Wprost” są prawdziwe. – Jeżeli kancelaria prezydenta nie zmieni zdania, postępowanie raczej zostanie umorzone – mówi tvp.info jeden ze pracowników Prokuratury Generalnej. 

Portal przypomina, że kancelaria prezydenta odmawia przekazania aneksu do raportu z weryfikacji WSI nie po raz pierwszy. Odmówiono również śledczym, którzy prowadzili sprawę dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i płk Aleksandra L., oskarżonych o rzekome powoływania się na wpływy w Komisji Weryfikacyjnej WSI i podjęcie się załatwienia pozytywnej weryfikacji żołnierzy WSI.

W połowie sierpnia tego roku „Wprost” opublikowało materiał dotyczące komisji weryfikacyjnej ds. WSI.

Tygodnik twierdził, że dotarł do ściśle tajnych dokumentów komisji Antoniego Macierewicza, która pisała raport z weryfikacji WSI. Według „Wprost”, to miał być pierwszy twardy dowód, że z komisji wyciekły dokumenty, które w 2007 r. były podstawą stworzenia tzw. aneksu do raportu z weryfikacji WSI.

„Wprost” podał, że według weryfikatorów WSI obecny prezydent patronował podejrzanej fundacji, która wyłudzała pieniądze Wojskowej Akademii Technicznej, używał materiałów WSI do niszczenia podwładnych. Wreszcie miał kontakty z międzynarodowymi handlarzami bronią o fatalnej reputacji.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A tępy narodek popiera Korwina, bo ten im nagadał, nakrzycał na PO i narodek uwierzył. Teraz Korwinek dołaczył do PO, bo Korwinek ma podobne zapędy i geny jak Komorowski. Nie, ten narodek już się nie wyleczy ze swojej głupoty.

Że co? Że Brunek takie rzeczy? No nieeee - nie możliwe.

chrabia bul tylko udaje niedorozwoja, a jego lapsusy językowe są zaplanowane. Wystarczy uważnie spojrzeć mu w ślepia. I prześledzić dokonania.

To jest wlasnie to co jest w Polsce.
Absolutnie zadnej mozliwosci egzekwowania prawa. Taki nawiedzony jak on, ktory z cala swiadomoscia wskoczyl na fotel po zamordowanym Prezydencie i teraz udaje dzieki pomocy WSI i tych innych godnych gilotyny pod tecza PO-spolitych kryminalistow niewinoiatko.

Przykro mi, ale Polska to nieporozumienie!
Wole kraje arabskie. Nie jestem znawca, ale mysle ze tam przynajmniej wiadomo za co i komu sie lby ucina.

Średnio do jednego artykułu napisaliście 300 komentarzy.artykułów jest kilka wiec kilka tysięcy komentatorów...
Piszecie o zmianach o walce o Polskę , że to ostatni moment . i co? i tyko piszecie i tracicie czas.
Wszyscy wiemy jak jest więc tych kilka tysięcy komentujących zapraszam do ,któregoś z miast najlepiej do Warszawy...była ku temu okazja 11Listopada nie wykorzystana....U NAS W POLSCE JEST POTRZEBNY TAKI UKRAINSKI MAJDAN W NASZYM WYDANIU A NIE PISANIE KOMENTARZY...
nie macie wrażenia ,ze Nam podsunięto zabawkę (INTERNET) abyśmy nasze niezadowolenie wykrzykiwali w NIEZALEŻNEJ WP ONECIE

UKRAIŃCY NIE SIEDZIELI W DOMACH I NIE PISALI BO NA INTERNET W DOMU STAĆ MAŁO KOGO..WYSZLI W MAŁEJ GRUPIE DOŁĄCZYLI DO NICH NASTĘPNI ZEBRALI SIĘ NAPRAWDĘ W WIELKIEJ GRUPIE,KTOŚ PEWNIE TYM STEROWAŁ ZA KULISAMI ALE CEL OSIĄGNIETY ...

NO CHYBA JAK MAMY WALCZYĆ TO STRAŻNIK FORUM NIEZALEŻNEJ NIE BĘDZIE NAM TEGO UTRUDNIAŁ W JAKIŚ SPOSÓB MUSIMY SIĘ KOMUNIKOWAĆ

On i tylko on wie najlepiej czego się boi.

Mam juz nie tylko wrazenie, ale wrecz pewnosc, ze w Polsce juz bardzo malo Polski. Scieraja sie frakcje prosowieckie (politycy), proniemieckie (politycy) i prozydowskie (media i banki). I wszystkie laczy wspolny cel - Polska ma sie wyludnic, stac sie krajem kolonialnym (z ich wplywami oczywiscie), tak by wiecej SWIAT nie mial z Polska klopotu.

Myślę podobnie. Pan Jarosław Kaczyński miał rację mówiąc, że to kondominium niemiecko-rosyjskie. A te sfałszowane ordynarnie wybory - to faktycznie zmiana ustroju, zamach na państwo i demokrację. To ostatni dzwonek, aby wydrzeć Polskę oszustom i zdrajcom sitwy PO/PSL, bo ta banda rozkradnie do reszty kasę unijną, napełni kabzę kolesiom, jeszcze tylko wyprzeda Lasy Państwowe, a od 2016 r, polską ziemię, i będziemy parobkami, niewolnikami u bogatych złodziejskich "biznesmenów", którzy zagarnęli nasz narodowy majątek i z długami niemożliwymi do spłacenia na wiele pokoleń i bez polskiej ziemi. Każdy Polak i patriota musi poprzeć protest w Warszawie osobiście lub w inny sposób.

A czy swiadome ukrywanie dowodow wagi panstwowej w sprawie zagrozenia bezpieczenstwa panstwa nie jest karalne?

Aczy można umażać śledztwo z powodu braku dostępu do ukrywanego dowodu winy?

„Wprost” podał, że według weryfikatorów WSI obecny prezydent patronował podejrzanej fundacji, która wyłudzała pieniądze Wojskowej Akademii Technicznej, używał materiałów WSI do niszczenia podwładnych. Wreszcie miał kontakty z międzynarodowymi handlarzami bronią o fatalnej reputacji". Inaczej go nie można nazwać jak mafiozo!

...i jeszcze przystał na ofertę nielegalnego pozyskania aneksu do raportu, przez dwóch typów, co do których miał podejrzenie, że mogą być rosyjskimi szpiegami. Sam to zeznał, przed sądem (zanim dostał stołek prezydencki)- jest to zapisane w aktach...

Całą prawdę o Bronisławie Komorowskim przedstawił na spotkaniu z Wojciechem Sumlińskim w Wielkiej Brytanii

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5840

warto się skupić i wysłuchać

to b. niebezpieczny prostak - kanalia, największy obok Michnika szkodnik Polski

Kariera tego śmiecia wskazuje jednoznacznie, że jest ruskim kapusiem.

PANIE KOMOROWSKI ! POLACY WIEDZĄ CZEGO SIĘ BOISZ . GDZIE JEST HONOR I UCZCIWOŚĆ PREZYDENTA NIE WSZYSTKICH POLAKÓW ? STRACH PRZED UJAWNIENIEM ANEKSU DO LIKWIDACJI WSI JEST UZASADNIONY . ZAWIERA ON KOMPROMITUJĄCE FAKTY , KTÓRE MIAŁYBY WPŁYW NA DALSZĄ KARIERĘ POLITYCZNĄ KOMOROWSKIEGO . WYELIMINOWAŁ ON NA SIEDEM LAT Z POLITYKI BYŁEGO MIN. SZEREMIETIEWA , OSKARŻAJĄC GO BEZPODSTAWNIE O KORUPCJĘ . SĄD JEDNAK UNIEWINNIŁ BYŁEGO MINISTRA Z ABSURDALNYCH ZARZUTÓW . DZISIAJ KOMOROWSKI NIE POWINIEN PIASTOWAĆ NAWYŻSZEGO URZĘDU W PAŃSTWIE . OBIECYWAŁ BOWIEM SZEREMIETIEWOWI , ŻE JEŚLI TEN ZOSTANIE OCVZYSZCZONY Z ZARZUTÓW , ON ODEJDZIE NA ZAWSZE Z POLITYKI . STALO SIĘ INACZEJ . DZISIAJ JUŻ ZAPOMNIAŁ O SWOJEJ DEKLARACJI . DLA MNIE JEST CZŁOWIEKIEM BEZ HONORU .

ludzie co wy chcecie od syna trepa ? on ma taka mentalność jak trep

Znacie,to posłuchajcie https://www.youtube.com/watch?v=BztMSCFPexQ.

Już św.pamieci Anna Walentynowicz mówiła że komorowski ma na sumieniu grzechy które pokazane nie dały by mu żadnych szans na bycie żyrandolem.Dzis widać że miała rację.Może dlatego odeszła.Bolek i komor razem wzięci.

Jest w sieci film-komorowski śmiejący się do rozpuku-na lotnisku-witający smoleńskie trumny. Ten film mówi więcej niz tomy raportu wsi. Choć i tam musi być ciekawie...PAMIĘTAJMY,ŻE TEN RAPORT NAPISAŁA KOMISJA LIKWIDACYJNA WSI! Czyli kilku panow wie co tam jest.Antoni Macierewicz wie na 100%. Nie mam pewności,ale czy Trybunał Konst,czasem nie zabronił odtajnienia tego raportu?I dlatego śp, Lech Kaczyński go nie odtajnił?Może ktoś wie?

konferencja prasowa tego ... panie komorowski[ chociaż mam wątpliwości odnośnie tego nazwiska] pierd....li pan wybory ok - tylko system komputerowy -to k.....a dlaczego PKW podaje się do dymisji ? ponoć sa tak wspaniali .. po drugie powinni karnie -powtarzam KARNIE odpowiadać za zafałszowany[niby instrukcję]spot przedwyborczy -jeżeli wszystko było ok -to po ch...spotkania ? ponoć komorowski -zapoznałeś się z życiorysami sędziów z PKW? warto ! Dzisiaj lewatywo z Belwederu wyborami w Polsce-[fałszerstwami] zajmie się PE -nie wstyd ci ? Znając układ prosowiecki i rudzielca PE powie nic się nie stało -ale k.a smród pozostanie ...

Komorowski to zły człowiek. Według niego ordynarne kanty wyborcze to istota demokracji natomiast sprzeciw wobec ordynarnych kantów wyborczych to podważanie demokracji!

Komoruski boi sie swojej kryminalnej przeszlosci!! To jest bardzo grozny tyb ze wsi budy ruskiej!!!

13 grudnia

WSIowy prezydęt broni WSI.
Broni też sfałszowanych wyborów korzystnych dla WSIowej partii czyli PSL.

Moja nadzieja na prawdę o rezydencie to książka Pana Wojtka,
tylko czy dożyjemy tej chwili ?.....

Gdyby Panu Pułkownikowi Tobiaszowi nie zaszkodził taniec, on "zatańczył się na śmierć" to zeznał by tak jak zapowiedział prawdę o AFERZE MARSZAŁKOWEJ i MIELIBYŚMY już abdykację uwikłanego z WSI lewatywowca i chyba nie było by problemów z wyborami bo ewentualni FAŁSZERZE bali by się, że POLITYKA NORMALNIEJE. Tak jak za czasów PiS prawie zniknęła korupcja a na szemrany biznes "PADŁ BLADY STRACH" więc przy pomocy INTRYG i FAŁSZU przy pomocy też trwającej parę lat Komisji d/s Nacisków "goniono króliczka" choć CI DRANIE co "gonili" wiedzieli doskonale, że "króliczka niema" a zarzuty na PiS są preparowane. ZSL i PO to wrogie dla demokracji twory i muszą zostać okrzyczane wrogimi partiami a PRZYWÓDCY, WATAŻKOWIE muszą ponieść karę.

....i dlatego sprzatnęli go, zresztą nie tylko jego..... Ofiar jest 200-u Polaków.

Dajcie dobre info o Komorowskim w postaci dodatku do GP. Chętnie zapłacę...Albo jeszcze lepiej niech TV Republika nada dobrze przygotowany program. Ten o Kowalu i wyborach przez 24 godziny osiągnął ponad 135 tys wejść, zanim TVN go zablokowała. Rzecz jasna potrzebna jest znająca się na rzeczy grupa inicjatywna, która wie jak realnie podbijać oglądalnośc takiego materiału.Bez tego przez pierwsze godziny obejrzało go zaledwie kilkanascie osób potem mimo nocnej pory oglądalnośc szła jak szalona po kilkanascie tyś wejśc na godzinę!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl