niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

​Debata Sasina z Gronkiewicz-Waltz w sobotę. Platforma nie zgodziła się na udział warszawiaków

Dodano: 21.11.2014 [20:27]
​Debata Sasina z Gronkiewicz-Waltz w sobotę. Platforma nie zgodziła się na udział warszawiaków - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
– Warszawiacy zasługują na to, żeby móc usłyszeć, jakie są priorytety kandydatów na prezydenta Warszawy. Mamy nadzieję, że to pierwsza debata i że dojdzie do kolejnych – mówi portalowi niezalezna.pl Adam Kwiatkowski, szef sztabu Jacka Sasina. Kandydat PiS na prezydenta stolicy spotka się w sobotę z Hanną Gronkiewicz-Waltz na pierwszej debacie wyborczej.

Debata ubiegającej się o reelekcję Hanny Gronkiewicz-Waltz i Jacka Sasina odbędzie się w sobotę o godz.17:30 w gmachu Telewizji Polskiej przy Placu Powstańców Warszawy. Debata transmitowana będzie w trzech stacjach – TVP Info, TVN24 i Polsat News.

Podtrzymujemy zaproszenie i gotowość do kolejnych debat. Uważamy, że warszawiacy zasługują na to, żeby móc usłyszeć, jakie są priorytety kandydatów na prezydenta Warszawy. To oni przez najbliższe cztery lata będą decydować o przyszłości stolicy. Mamy nadzieję, że to pierwsza debata i że dojdzie do kolejnych – mówi portalowi niezalezna.pl Kwiatkowski.

Szef sztabu Jacka Sasina dodaje, że cieszy go, iż kandydaci będą mogli zadawać pytania także sobie nawzajem. – Mamy nadzieję, że to pierwszy krok w kierunku debaty, na którą wszyscy warszawiacy czekają. Ja często spotykam się z pytaniami – kiedy będzie debata, o czym będzie debata – podkreśla.

W trakcie spotkania zostaną poruszone cztery bloki tematyczne. – Zgodziliśmy się na to, żeby jeden z bloków tematycznych był poświęcony funduszom unijnym, ale również, w tym kontekście, problemom dotyczącym zarządzaniem miastem i reprywatyzacją. To jest dla nas bardzo ważna kwestia, wielu warszawiaków pytało o to Jacka Sasina. Będziemy również rozmawiać o polityce społecznej, o zdrowiu oraz kulturze – to taki drugi blok tematyczny. Trzeci będzie poświęcony infrastrukturze, inwestycjom, transportowi i komunikacji. W czwartym kandydaci będą zadawać sobie nawzajem pytania – wyjaśnia Adam Kwiatkowski.

Zaznacza również, że niestety sztabowi Jacka Sasina nie udało się doprowadzić do tego, aby debata była otwarta dla mieszkańców Warszawy. – Może uda się to zrealizować w kolejnej debacie – dodaje Kwiatkowski.

Druga tura wyborów na prezydenta stolicy odbędzie się w niedzielę, 30 listopada. Według danych przedstawionych przez PKW, w pierwszej turze wyborów na Hannę Gronkiewicz-Waltz głosy oddało 47,19 proc. mieszkańców Warszawy, a na Jacka Sasina 27,31 proc.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zaraz Ruskie wyrzucą ze trzy zdechłe dziki z wirusem i kampanię wyborczą drugiej tury szlag trafił...

https://www.youtube.com/watch?v=azrEgIaSja4 Sfałszowane wybory-Manifestacja w Krakowie.

WALTZOWA NIE CHCE , ABY NA DEBACIE Z SASINEM OBECNI BYLI MIESZKAŃCY WARSZAWY . WIDAĆ NIE LUBI WARSZAWIAKÓW . ZASTANAWIAM SIĘ JAKIEGO FORTELU UŻYJĄ RZĄDOWE MEDIA ZAPRZYJAZNIONE Z BUFETOWĄ , ABY PKAZAC JĄ CAŁĄ W SKOWRONKACH . INTELEKT SASINA NIE POZWOLI NA PUDROWANIE DEBATY . MOŻE DOWIEMY SIĘ , KIEDY WALTZOWA ZWRÓCI SKRADZINĄ KAMIENICĘ .

Szmalcownik szantażem ukradł Żydom kamienicę w czasie okupacji, a rodzina Gronkiewicz-Waltz po pasersku sprzedała ją za demokracji.

Gronkiewicz ma w dupie Polaków, ma w dupie kraj, jedyne na czym jej zależy to władza, zresztą jak większości z PO.Niech ich w końcu piekło pochłonie.

Panie Jacku,wszystkie mysli mojej rodziny w Canadzie,beda przy Panu.Ona w tym czwartym bloku,wzorem durnia Tuska,
moze zapytac Pana o ceny jajek w Biedronce.Zartuje,chociaz...ona reprezentuje ten sam poziom,ten sam chow.Mysle,
ze Polacy do tej pory zmadrzeli i maja inne oczekiwania,niz pere lat temu,a jajka kupia,bez wzgledu na cene,dla
Komorowskiego,za naslanie milicji(to nie blad)na Dziennikarzy.

Głosuję na JACKA SASINA, bo:
Nie chce 62-letniej baby w sytuacji zagrożenia za wschodnią granicą.
NIe chcę babska, które pozwoliło ruskim wmaszerować na Stadion Narodowy.
Nie chcę babska, które ciągle mi podnosi ceny biletów busy/tramy.
Nie chcę baby, która zabudowuje każdy skrawek zieleni krematoriami i domami pogrzebowymi architektury polskiej.
Nie chcę baby, przez którą autentycznie boję się zahorować i leczyć w szpitalach warszawskich!
Nie chcę babska, które za moje podatki wyremontowało pomnik totalitaryzmu sowieckiego (4-ech śpiących morderców) i chce go ustawić w sercu Warszawy.
Nie chcę babska, które zabawia warszawiaków fontanienkami, gdy bezdomni alkoholicy koczują na ulicach.
Nie chcę baby, która wydaje całymi garściami pozwolenia na stoiska monopolowe w spożywaczakach i muszę patrzeć na wałęsające się po mieście zapijaczone mordy wulgarnie rzucające mięchem czy trza czy nie.
Nie chcę baby, za czasów której powstają w mieście getta, czyli wygrodzone lub odszalabaowane osiedla.
Nie chcę baby, za czasów której muszę słuchać jęczenia kosiarek wysokoobrotowych, wyjących że pomyśleć o zakupach nie mogę.
Nie chcę baby, która właśnie rozpieprza naszych handlowców, dając masowe kontrakty na zakładanie Carrefour-Expressów.
Nie chcę baby, za czasów której wszystko, absolutnie wszystko z żywności podrożało wielokrotnie. Teraz już nawet biały ser jest za drogi!
Nie chcę baby, która nakłada horreendalne opłaty najmu na warszawskich przedsiębiorców, tak że zamykają się i wynoszą do innych miast albo gdzieś na przedmieścia! Grandziara!
(i co najmniej 30+ innych przyczyn, żeby przecz-z-tą-babą!!!!!! To powyżej kolejność dowolna, jak mi do głowy szło.)

No szkoda, straszna szkoda. Chcę pójść i zadać babie parę pytań. Wymieszać ją z goownem. Np czy wie ile kosztował wiadukt w Millau we Francji, 2,5 KILOMETRA OD PRZYCZÓŁKA DO PRZYCZÓŁKA ponad 200 m nad ziemią z podporami wyższymi od wieży Eiffla (400 mln Euro), i jak to się na do kosztu budowy mostu Północnego, czy wie ile kosztuje kilometr autostrady przez góry Chorwacji (5 mln Euro), a ile autostrada na Sycylii (100 mln zł/km) a ile Trasa Toruńska (200 mln zł), a ile kilometr autostrady nad oceanem w Chinach (100 mln zł), a ile kilometr tunelu w Alpach, ile kosztowało za kilometr metro w Dijon ( połowę tego co warszawskie) ? Ile kosztuje nowy KANAŁ PANAMSKI i jak to się ma do ceny tunelu pod Ursynowem ( 5 i 2 MLD USD)??? Ile kosztowała oczyszczalnia ścieków w Stambule (połowę tego co Czajka)? Dlaczego przy przetargu na remont Trasy AK od Modlińskjiej do Marek roboty wyceniono na 1,8 mld zł a złośliwi Turcy zbudowali to za 800 mln zł??? Dlaczego ścianki przeciwhałasowe na Okęciu kosztowały 1 mld zł, więcej niż wspomniana 10-16 pasmowa autostrada do Marek RAZEM Z 16 WIADUKTAMI i Z TYMI ŚCIANKAMI?? Dlaczego zbudowano Muzeum Żydów, a nie ma Muzeum Historii Polski, i dlaczego tak nienawidzi Warszawiaków, a szczególnie kierowców. Dlaczego na Świętokrzyskiej jest 1 pas ruchu i nie ma miejsc parkingowych, dlaczego zlikwidowano parking na Placu Powstańców i dlaczego pedalska tęcza stoi 3 lata na Placu Zbawiciela, skoro była postawiona jako budowla TYMCZASOWA na 3 miesiące?? Dlaczego nic nie robi w sprawie anulowania Dekretu Bieruta i zwrotu mieszkań, sklepów i domów ludziom którzy JUŻ PO WOJNIE ODBUDOWALI JE mając promesy GWARANTUJĄCE, że będą one wyłączone spod działania Dekretu i kwaterunku? To to akurat wiadomo, ale zapytać można. Czy pomnik 4 smutnych na pewno nie wróci na Plac Wileński? Dlaczego wybudowano szkaradną kamienicę przy placu Zamkowym. Dlaczego przedwojenne przęsło Mostu Poniatowskiego leżące w Wiśle jest CIĘTE NA ZŁOM, a nie wydobyte i ustawione jako PAMIĄTKA NARODOWA??

o właśnie to jest demokracja, zakazać, przykazać, zabronić = zamordyzm. Nie wolno aby Warszawiacy zabrali głos na temat rządów Waltzowni. To żenada z tym naszym demokratycznym,unijnym krajem i z tą chamską władzą co trzyma nas za twarze.

Jestem poznaniakiem ale na tą waszą panią HGW to już się ani patrzeć nie da ani słuchać, tak jak naszego Ryśka G.
Idźcie ludziska odpiłować ją od ryczki , mam nadzieję że i nam się uda. Powodzenia.

Przecież ona nie nasza tylko lemingowa ;(

Teoretycznie jest taka szansa ponieważ suma głosów tych, co w I turze nie głosowali na HGW jest o nieco ponad 2 % wyższa od jej wyniku. Ale jest problem podstawowy = PKW oraz tzw. margines błędu znakomicie wręcz skalkulowany w obecnym wyniku obecnej prezydent Warszawy.

Prof. Krasnodębski: Ta władza raczej nie odejdzie w sposób normalny.

http://wpolityce.pl/polityka/223021-prof-krasnodebski-ta-wladza-raczej-nie-odejdzie-w-sposob-normalny-nasz-wywiad

spietrała się spojrzenia warszawiakom w twarz
kłamliwa pseudo-katoliczka
precz z warszawy, ohydo

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl