niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 lipca 2016

​Debata Sasina z Gronkiewicz-Waltz w sobotę. Platforma nie zgodziła się na udział warszawiaków

Dodano: 21.11.2014 [20:27]
​Debata Sasina z Gronkiewicz-Waltz w sobotę. Platforma nie zgodziła się na udział warszawiaków - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
– Warszawiacy zasługują na to, żeby móc usłyszeć, jakie są priorytety kandydatów na prezydenta Warszawy. Mamy nadzieję, że to pierwsza debata i że dojdzie do kolejnych – mówi portalowi niezalezna.pl Adam Kwiatkowski, szef sztabu Jacka Sasina. Kandydat PiS na prezydenta stolicy spotka się w sobotę z Hanną Gronkiewicz-Waltz na pierwszej debacie wyborczej.

Debata ubiegającej się o reelekcję Hanny Gronkiewicz-Waltz i Jacka Sasina odbędzie się w sobotę o godz.17:30 w gmachu Telewizji Polskiej przy Placu Powstańców Warszawy. Debata transmitowana będzie w trzech stacjach – TVP Info, TVN24 i Polsat News.

Podtrzymujemy zaproszenie i gotowość do kolejnych debat. Uważamy, że warszawiacy zasługują na to, żeby móc usłyszeć, jakie są priorytety kandydatów na prezydenta Warszawy. To oni przez najbliższe cztery lata będą decydować o przyszłości stolicy. Mamy nadzieję, że to pierwsza debata i że dojdzie do kolejnych – mówi portalowi niezalezna.pl Kwiatkowski.

Szef sztabu Jacka Sasina dodaje, że cieszy go, iż kandydaci będą mogli zadawać pytania także sobie nawzajem. – Mamy nadzieję, że to pierwszy krok w kierunku debaty, na którą wszyscy warszawiacy czekają. Ja często spotykam się z pytaniami – kiedy będzie debata, o czym będzie debata – podkreśla.

W trakcie spotkania zostaną poruszone cztery bloki tematyczne. – Zgodziliśmy się na to, żeby jeden z bloków tematycznych był poświęcony funduszom unijnym, ale również, w tym kontekście, problemom dotyczącym zarządzaniem miastem i reprywatyzacją. To jest dla nas bardzo ważna kwestia, wielu warszawiaków pytało o to Jacka Sasina. Będziemy również rozmawiać o polityce społecznej, o zdrowiu oraz kulturze – to taki drugi blok tematyczny. Trzeci będzie poświęcony infrastrukturze, inwestycjom, transportowi i komunikacji. W czwartym kandydaci będą zadawać sobie nawzajem pytania – wyjaśnia Adam Kwiatkowski.

Zaznacza również, że niestety sztabowi Jacka Sasina nie udało się doprowadzić do tego, aby debata była otwarta dla mieszkańców Warszawy. – Może uda się to zrealizować w kolejnej debacie – dodaje Kwiatkowski.

Druga tura wyborów na prezydenta stolicy odbędzie się w niedzielę, 30 listopada. Według danych przedstawionych przez PKW, w pierwszej turze wyborów na Hannę Gronkiewicz-Waltz głosy oddało 47,19 proc. mieszkańców Warszawy, a na Jacka Sasina 27,31 proc.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zaraz Ruskie wyrzucą ze trzy zdechłe dziki z wirusem i kampanię wyborczą drugiej tury szlag trafił...

https://www.youtube.com/watch?v=azrEgIaSja4 Sfałszowane wybory-Manifestacja w Krakowie.

WALTZOWA NIE CHCE , ABY NA DEBACIE Z SASINEM OBECNI BYLI MIESZKAŃCY WARSZAWY . WIDAĆ NIE LUBI WARSZAWIAKÓW . ZASTANAWIAM SIĘ JAKIEGO FORTELU UŻYJĄ RZĄDOWE MEDIA ZAPRZYJAZNIONE Z BUFETOWĄ , ABY PKAZAC JĄ CAŁĄ W SKOWRONKACH . INTELEKT SASINA NIE POZWOLI NA PUDROWANIE DEBATY . MOŻE DOWIEMY SIĘ , KIEDY WALTZOWA ZWRÓCI SKRADZINĄ KAMIENICĘ .

DysPOzycyjne karykatury niezależnego dziennikarstwa,tzn. resortowe dzieci w służbie współczesnej targowicy będa mogły po ray kolejny POpisać się swoim obiektywizmem.
Nie jestem pewny czy Sasin powinien brać udział w tym spektaklu POgardy i chamstwa...

Szmalcownik szantażem ukradł Żydom kamienicę w czasie okupacji, a rodzina Gronkiewicz-Waltz po pasersku sprzedała ją za demokracji.

Gronkiewicz ma w dupie Polaków, ma w dupie kraj, jedyne na czym jej zależy to władza, zresztą jak większości z PO.Niech ich w końcu piekło pochłonie.

Panie Jacku,wszystkie mysli mojej rodziny w Canadzie,beda przy Panu.Ona w tym czwartym bloku,wzorem durnia Tuska,
moze zapytac Pana o ceny jajek w Biedronce.Zartuje,chociaz...ona reprezentuje ten sam poziom,ten sam chow.Mysle,
ze Polacy do tej pory zmadrzeli i maja inne oczekiwania,niz pere lat temu,a jajka kupia,bez wzgledu na cene,dla
Komorowskiego,za naslanie milicji(to nie blad)na Dziennikarzy.

Głosuję na JACKA SASINA, bo:
Nie chce 62-letniej baby w sytuacji zagrożenia za wschodnią granicą.
NIe chcę babska, które pozwoliło ruskim wmaszerować na Stadion Narodowy.
Nie chcę babska, które ciągle mi podnosi ceny biletów busy/tramy.
Nie chcę baby, która zabudowuje każdy skrawek zieleni krematoriami i domami pogrzebowymi architektury polskiej.
Nie chcę baby, przez którą autentycznie boję się zahorować i leczyć w szpitalach warszawskich!
Nie chcę babska, które za moje podatki wyremontowało pomnik totalitaryzmu sowieckiego (4-ech śpiących morderców) i chce go ustawić w sercu Warszawy.
Nie chcę babska, które zabawia warszawiaków fontanienkami, gdy bezdomni alkoholicy koczują na ulicach.
Nie chcę baby, która wydaje całymi garściami pozwolenia na stoiska monopolowe w spożywaczakach i muszę patrzeć na wałęsające się po mieście zapijaczone mordy wulgarnie rzucające mięchem czy trza czy nie.
Nie chcę baby, za czasów której powstają w mieście getta, czyli wygrodzone lub odszalabaowane osiedla.
Nie chcę baby, za czasów której muszę słuchać jęczenia kosiarek wysokoobrotowych, wyjących że pomyśleć o zakupach nie mogę.
Nie chcę baby, która właśnie rozpieprza naszych handlowców, dając masowe kontrakty na zakładanie Carrefour-Expressów.
Nie chcę baby, za czasów której wszystko, absolutnie wszystko z żywności podrożało wielokrotnie. Teraz już nawet biały ser jest za drogi!
Nie chcę baby, która nakłada horreendalne opłaty najmu na warszawskich przedsiębiorców, tak że zamykają się i wynoszą do innych miast albo gdzieś na przedmieścia! Grandziara!
(i co najmniej 30+ innych przyczyn, żeby przecz-z-tą-babą!!!!!! To powyżej kolejność dowolna, jak mi do głowy szło.)

PODZIELAM W PEŁNI ! kiedyś 'wjechała w POlytyke' dzięki wieŻe w ducha świętnego,albo jakoś tak....

No szkoda, straszna szkoda. Chcę pójść i zadać babie parę pytań. Wymieszać ją z goownem. Np czy wie ile kosztował wiadukt w Millau we Francji, 2,5 KILOMETRA OD PRZYCZÓŁKA DO PRZYCZÓŁKA ponad 200 m nad ziemią z podporami wyższymi od wieży Eiffla (400 mln Euro), i jak to się na do kosztu budowy mostu Północnego, czy wie ile kosztuje kilometr autostrady przez góry Chorwacji (5 mln Euro), a ile autostrada na Sycylii (100 mln zł/km) a ile Trasa Toruńska (200 mln zł), a ile kilometr autostrady nad oceanem w Chinach (100 mln zł), a ile kilometr tunelu w Alpach, ile kosztowało za kilometr metro w Dijon ( połowę tego co warszawskie) ? Ile kosztuje nowy KANAŁ PANAMSKI i jak to się ma do ceny tunelu pod Ursynowem ( 5 i 2 MLD USD)??? Ile kosztowała oczyszczalnia ścieków w Stambule (połowę tego co Czajka)? Dlaczego przy przetargu na remont Trasy AK od Modlińskjiej do Marek roboty wyceniono na 1,8 mld zł a złośliwi Turcy zbudowali to za 800 mln zł??? Dlaczego ścianki przeciwhałasowe na Okęciu kosztowały 1 mld zł, więcej niż wspomniana 10-16 pasmowa autostrada do Marek RAZEM Z 16 WIADUKTAMI i Z TYMI ŚCIANKAMI?? Dlaczego zbudowano Muzeum Żydów, a nie ma Muzeum Historii Polski, i dlaczego tak nienawidzi Warszawiaków, a szczególnie kierowców. Dlaczego na Świętokrzyskiej jest 1 pas ruchu i nie ma miejsc parkingowych, dlaczego zlikwidowano parking na Placu Powstańców i dlaczego pedalska tęcza stoi 3 lata na Placu Zbawiciela, skoro była postawiona jako budowla TYMCZASOWA na 3 miesiące?? Dlaczego nic nie robi w sprawie anulowania Dekretu Bieruta i zwrotu mieszkań, sklepów i domów ludziom którzy JUŻ PO WOJNIE ODBUDOWALI JE mając promesy GWARANTUJĄCE, że będą one wyłączone spod działania Dekretu i kwaterunku? To to akurat wiadomo, ale zapytać można. Czy pomnik 4 smutnych na pewno nie wróci na Plac Wileński? Dlaczego wybudowano szkaradną kamienicę przy placu Zamkowym. Dlaczego przedwojenne przęsło Mostu Poniatowskiego leżące w Wiśle jest CIĘTE NA ZŁOM, a nie wydobyte i ustawione jako PAMIĄTKA NARODOWA??

o właśnie to jest demokracja, zakazać, przykazać, zabronić = zamordyzm. Nie wolno aby Warszawiacy zabrali głos na temat rządów Waltzowni. To żenada z tym naszym demokratycznym,unijnym krajem i z tą chamską władzą co trzyma nas za twarze.

Po co komu taka debata,którą poprowadzą propagandziści z tvp,tvn i polsatu ?!!!!!!!? A gdzie dziennikarze z TvRepublika i tv trwam?

Jestem poznaniakiem ale na tą waszą panią HGW to już się ani patrzeć nie da ani słuchać, tak jak naszego Ryśka G.
Idźcie ludziska odpiłować ją od ryczki , mam nadzieję że i nam się uda. Powodzenia.

Przecież ona nie nasza tylko lemingowa ;(

Teoretycznie jest taka szansa ponieważ suma głosów tych, co w I turze nie głosowali na HGW jest o nieco ponad 2 % wyższa od jej wyniku. Ale jest problem podstawowy = PKW oraz tzw. margines błędu znakomicie wręcz skalkulowany w obecnym wyniku obecnej prezydent Warszawy.

Prof. Krasnodębski: Ta władza raczej nie odejdzie w sposób normalny.

http://wpolityce.pl/polityka/223021-prof-krasnodebski-ta-wladza-raczej-nie-odejdzie-w-sposob-normalny-nasz-wywiad

spietrała się spojrzenia warszawiakom w twarz
kłamliwa pseudo-katoliczka
precz z warszawy, ohydo

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl