niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 czerwca 2017

Co za "występ" Kopacz. Merkel musiała ją ratować na czerwonym dywanie MEMY

Dodano: 10.10.2014 [08:34]
Co za "występ" Kopacz. Merkel musiała ją ratować na czerwonym dywanie MEMY - niezalezna.pl
foto: demotywatory.pl
Ewa Kopacz długo zapamięta wizytę w Berlinie. Zgubiła się na czerwonym dywanie, miała wyraźne problemy z poruszaniem się. Oczywiście, nie uszło to uwadze internautów, którzy jednoznacznie skomentowali "występ” pani premier. „Haha, dopiero zobaczyłem Kopacz. Spoko, ja też na trzeźwo nie wsiadam do samolotu” – napisał jeden z nich.
 
Ewa Kopacz podczas wizyty w Berlinie oddawała honory kamerom. Na czerwonym dywanie musiała ją utrzymywać Angela Merkel. Internauci nie pozostawili suchej nitki na polskiej premier.  
 
No i szkolenie PEK przynosi efekty. Kamery - jedyny punkt odniesienia:)”, „Haha, dopiero zobaczylem Kopacz. Spoko, ja tez na trzezwo nie wsiadam do samolotu”, „Kopacz w Berlinie ale wstyd”, „Kopacz szybko zaczęła kompromitować Polskę na Świecie...ale czego się spodziewać po Pani doktor z Radomia?” - to niektóre z komentarzy na twitterze. „Premier Kopacz dopadła choroba filipińska?" – pytali internauci.

Film z marszu Ewy Kopacz już wczoraj robił furorę. Kliknij i zobacz

 
A komentarze internautów nie pozostawiają wątpliwości jak został odebrany kolejny popis Ewy Kopacz.

Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl