niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

Kopacz ośmieszyła się w Berlinie

Dodano: 09.10.2014 [21:34]
Kopacz ośmieszyła się w Berlinie - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Podczas wizyty Ewy Kopacz w Berlinie doszło do niecodziennego incydentu. Nowa premier Polski... zgubiła się na czerwonym dywanie. Dopiero interwencja kanclerz Angeli Merkel pozwoliła przejść całą trasę przemarszu.

Film z wizyty Ewy Kopacz w Berlinie szybko stał się hitem internetu. Premier miała poważne problemy z poruszaniem się po wyznaczonej przez czerwony dywan trasie przemarszu. Kopacz w trakcie oficjalnego powitania idąc tuż obok Angeli Merkel nagle zboczyła z drogi i najwyraźniej postanowiła oddać honory... rozstawionej na statywie kamerze i znajdującym się w pobliżu fotoreporterom.

Co za "występ" Kopacz. Merkel musiała ją ratować na czerwonym dywanie MEMY

Sytuację próbowała ratować kanclerz Merkel, która stanowczo chwyciła Ewę Kopacz pod ramię i skierowała we właściwą stronę.

Wszystko zarejestrowały jednak kamery TVN24 ZOBACZ FILM:


Na wpadkę Ewy Kopacz błyskawicznie zareagowali internauci:


"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ta mina na najwyższej fotografii mówi, krzyczy: " no, kto jest głupszy niż ja ?"

ale wy PO-loczki naiwne - budzet jej pisza, a cyrk odegrala sama. Jej nie mozna bylo tam pomoc. kopare trzeba leczyc. Tusk tez ma porzadne odchylki (co on opowiadal o Smolensku - co tam czul.). To bylo szokujace ze faceta nie lecza psychicznie. Q. wstyd na caly swiat. I to dla tych psycholi (bo to nalogowcy czerwoni), ale wy ktorzy na nich glosowaliscie?

To zdjecie to record nad recordy. Ona normalnie jest przed terminem wypuszczona albo dala dyla z psychiatryka.
Tak dalej czlonkowie czerwonej PO, tak dalej. Dojda inni z was, to macie jak w banku PO-loczki.

Przestańcie, czy nie widzicie, że tej kobiecie coś jest? Tak jak i Ewie Bieńkowskiej. One potrzebują pomocy! Poza tym to nie one są śmieszne tylko Polska. Aleśmy sobie reprezentantów wybrali... i przeszło 30 mln ludzi zmienić tego nie potrafi.Wstyd.

powinna się poddać badaniom lekarskim na miażdżycę bo zachowywała się jak towarzysz breżniew i jelcyn u schyłku życia.

Już Tusk Vision Network zablokowała publikacje filmiku pokazujące kompromitacją Kopaczki. WSI czuwa aby wizerunek POlszewii był niepokalany
Tak to działa! Gdyby tak to było udziałem PIS to jechaliby na tym długie tygodnie...

Proszę się nie martwić, na YT dbają aby ten film z kopaczką na 1 metr był cały czas w obiegu. Nie usuną tego. Też mam tam konto i ten film na dysku. Musieliby zablokować internet.
Mamy dużo mądrych Polaków patriotów. Nie wszyscy są lemingami i zdrajcami.
Jest nas naprawdę dużo, musimy tylko uwierzyć w siebie.

Cóż za wspaniałe obycie ;)?!Jakoś nic merdia nie piszą o tym pośmiewisku.A jaki to niby wstyd według tej POwskiej hołoty miał nam przynosić za granicą ,człowiek wielkiej kultury osobistej prof.Lech Kaczyński!!!!!!!!

czyzby kolejna choroba goleni u przedstawiciela rzadu ?
Leb mocny ale golenie słabe - skad my to znamy

swoj
Tez jest mozliwa choroba filipinska, ciekawe co teraz bedzie? Juz PO prestizu, bedzie kirus.

Linki już nie działają. Niech ktoś cóś podrzuci

Ktoś jej strzepnął popiół do kieliszka i dlatego zaczęło ją świgać !!! Merkelowa podobno zakąsza dopiero po szóstym sznapsie - mocna kobieta, ale nie da rady na tym stołku jak nie umie pić. Aha i do Rosji lepiej niech się nie wybiera bez ostrego treningu bo tam by ją na noszach musieli nieść przed orkiestrą ;)

Pisałem wcześniej, że ta Pani Kopacz, jest niezrównoważona (trzaskanie drzwiami u Tuska), najprawdopodobniej kobieta ma powikłania psychiczne. Czy to jest zemsta Tuska, aby Polska stała się pośmiewiskiem?, przecież on dokładnie wiedział o problemach Pani Kopacz, gdyby nie jej kłamstwo smoleńskie, byłaby osobą godną ubolewania, ach!, gdzie jest dawny minister Pan Krzysztof Skubiszewski?, to była jednak klasa, przy nim ministrowie z tzw. państw zachodnich - "wysiadali".

A kopaczka tam statkiem przypłynęła chyba , bo jeszcze jej krok został po sztormie

tuskoidalna bezczelność osmiesza Polske poza jej granicami, czy naprawdę mamy taki głupowaty i tepowaty rząd ze nawet gebe od kielicha utrzymać nie może i to w czasie zagranicznych wizyt !!!

babsko nie dość ze klamie to WSTYD Polsce i Polakom przynosi,

zanada najwyższego stopnia, nie dziwie się ze i Polakach zle się mowi i maja zla opinie w Europie

skoro nawet pseudo reprezentanci tego kraju suche geby utrzymać nie mogą - nedza i miernoty

W TVP, pod presją widzów , pokazano zmiękczoną i niekompletną wersję tego wydarzenia. Reżimową TVP pod presją , stać najwyżej na ćwierć -prawdy. Dworactwo...

No tak, ewidentnie nasza matka narodu nagrzana była a uśmieszek Merkel wszystko mówił,że holuje gościa z problemami,który na wyboistym dywanie równowagi nie potrafił zachować.WSTYD.

Pani premier jest pijana ze szczęścia i mamy tu do czynienia z zachowaniem nienormatywnym.

Nie wiedza i kwalifikacje, lecz chęć szczera zrobić z ciebie premiera.

W mordkę jeża... Ale premiera dorobiła się III RP. Można by rzecz, że jakie państwo, taki premier, ale nie jest to żadną pociechą. Kolejna kompromitacja okrągłostołowego bękarta.

Czy ja śnię koszmar, czy to jawa? Może jednak Niezależna zmyśla? Jeżeli nie zmyśla, to kiedy Polacy się obudzą?

Otrzeżwiej. Jak można zmyślić udokumentowane na nagraniu realia? I to wykonane w Niemczech? Nawet Goebbels by się nie poważył

ale obciach,Polacy zdaje się mają taki stereotyp u Niemców że jesteśmy prymitywnymi pijakami...,i łaskawa pani premier zechciała ten stereotyp utrwalać.
No niestety,stare nawyki z Szydłowca...wszyscy tam chleją bo nie ma nic do roboty...

DIPLOMACY FOR DUMMIES - Jak pokłonic sie przed płotem - odp. patrz - Polski Premier w Berlinie.

Przyszła baba do doktora, a doktor , tez baba, niedouczona i też chora. Na CHOROBĘ FILIPŃSKĄ

"She was not invited to party but she was drunk
Then she lookin' in my eyes sayin' you ain't right
Shit, you ain't right bitch I ain't wrong"

W istocie winna przypominać sobie, że jest kobietą, tu była babo-chłopem.
A do tego gadka: ja tu postanowiłam (postawiłam) sobie, a jak powiem , że już załatwione to wszycy mają się cieszyć. Po co i z czego mają się cieszyć była łąskawa nie dodukać. Od taki postpegerowski wynalazek ani chodzić ani mówić za to być sterowaną toto potrafi.

Przecież ta Kopara jest nawalona jak drwal z Alaski w Piatek po całym tygodniu pracy... Co za koparniany kabaret. Hhahahahah, i to dopiero poczatek. Kopara przydołuje i to nieźle.

I'm sorry i cant speak Polish. But I'm sure that someone will read my comments that drunk retarded looking handicap cross eyed ugly retard woman can't even speak English and she gets into office being drunk she already looks retarded .Drunk or not, and she is obese. Does the polish Government hiring special aid people handicap ? What has Poland come to ?

Od 1939 roku Polska jest zarzadzana przez samych bandytow lub skorumpowanych moralnie zdegenerowanych oficjeli. Stad tez takie ich gafy na arenie miedzynarodowej. Natomiast w samej Polsce zdegenerowana usocjalistyczniona ,,elita" nie ma zadnych problemow z savoir-vivre; oni polskich obywateli maja tam gdzie slonce nie dochodzi i wiekszosc obywateli takie traktowani calkiem sobie toleruje. niemcy i nkwd zabilo w Polakach godnosc czlowieka i patriotyzm. Na kopaczke smolenskom czekaja jeszcze wieksze wpadki.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl