niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Minister w rządzie Kopacz popiera kazirodztwo! "Natychmiastowa dymisja" PUBLIKUJEMY NAGRANIE

Dodano: 05.10.2014 [10:30]
Minister w rządzie Kopacz popiera kazirodztwo! "Natychmiastowa dymisja" PUBLIKUJEMY NAGRANIE - niezalezna.pl
foto: Marcin Pegaz/Gazeta Polska
- Żądamy natychmiastowego odwołania minister, która popiera kazirodztwo - zapowiedział ​rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Adam Hofman. Chodzi o wypowiedź minister "ds. równości" w rządzie PO-PSL, Małgorzaty Fuszary, która poparła legalizację małżeństw kazirodczych, twierdząc, że "takich norm nie można z góry jakby ustalać i odbierać innym osobom tutaj możliwości istnienia".

Poseł PiS w Radio Zet odnosząc się do usunięcia z partii Janusza Palikota, prof. Jana Hartmana za poparcie dla kazirodztwa, zacytował słowa obecnie zajmującej stanowisko ministra w rządzie Ewy Kopacz, Małgorzaty Fuszary.

- Pytanie, które na Zachodzie się w tej chwili stawia dotyczy innej takiej normy która jest rzadko dyskutowana, i uważana jest zwykle za niepodważalną, to znaczy zakaz kazirodztwa. I on jest w tej chwili dyskutowany w Wielkiej Brytanii i w Niemczech. (...) przede wszystkim podważa się sens utrzymywania zakazu kazirodztwa w kontekście rodzeństwa. I pytanie o to, czy w dzisiejszych czasach rzeczywiście taki jest sens utrzymywania zakazu małżeństwa między rodzeństwem - mówiła podczas konferencji, zorganizowanej nas Uniwersytecie Warszawskim przez koło studentów gender/queer pod hasłem "Nienormatywne Praktyki Rodzinne". Wypowiedź tą jako pierwszy zacytował portal fronda.pl.

Obecna minister ubolewa, że "w tej chwili podważa się jakby w ogóle sensowność takiego argumentu, ponieważ tu znowu musielibyśmy się odwoływać do tego, że tylko pewna norma potomstwa ma decydować o tym, w jakie związki ludzie między sobą mogą wchodzić, a przecież takich norm nie można z góry jakby ustalać i odbierać innym osobom tutaj możliwości istnienia".

Poseł Platformy Obywatelskiej, Julia Pitera po zacytowaniu tych słów przez Hofmana próbowała skandaliczną sytuację obrócić w żart mówiąc, że każdy wie czym jest kazirodztwo, ale do słów minister nie odniosła się. Jak stwierdziła, rząd Ewy Kopacz nie popiera związków kazirodczych, więc ona nie widzi problemu.
 
Natomiast współpracownik prezydenta prof. Tomasz Nałęcz początkowo chciał uciec od tematu. - Proponuję, aby zostawić kazirodztwo na boku, bo pan Hofman wrzucił piłkę na boisko w taki sposób, aby uniknąć debaty o expose. Ja nie znam tego cytatu. W głowie mi się nie mieści, żeby minister polskiego rządu chciał legalizować kazirodztwo, które uznawane jest we wszystkich kulturach za działalność przestępczą. Myślę, że lepiej wrócić do tego expose - stwierdził.

- Za długo żyję, żeby na podstawie takiej wrzutki wyrwanej z kontekstu oceniać poważną osobę, że ona jest zwolennikiem zalegalizowania kazirodztwa – powątpiewał prof. Nałęcz, ale dociskany jednak w końcu przyznał. - Jeśli byłaby to prawda, to niezależnie kto to powiedział, eliminowałby się ze sceny politycznej.

Dlatego, by nie było wątpliwości, czy wypowiedź została "wyrwana z kontekstu", cytujemy cały fragment wypowiedzi pani minister na ten temat.

ZOBACZ NAGRANIE:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ja jako osoba w porownywalnym wieku jak fuszera uwazam ze ta kobieta robi wstyd ludziom w tym wieku. Stary czlowiek musi z godnoscia sie starzec,myslec o wiecznosci a nie sprzedawac sie za kilka srebrnikow. TAM sie idzie na Sad Ostateczny bez kasy , tam nie mozna nikogo przekupic , o co wiec chodzi tej babie ktorej takie chore myslenie przyprawia kazdego o obrzydzenie, nie zdaje sobie sprawy ze szykuje sobie wieczne potepienie?.

Czy Małgorzata Fuszara to córka swojego brata ? Rządy PO to są naprawde rządy Neronów. Nic dziwnego ,że ci upośledzeni POtrafią tylko kraść.

Ciekawe, czy aby "przypadkiem" ta pani nie jest krajanka niejakiego hartmana?

To pewnie jest jego siostra i cicha żona :)

Lada chwila, na horyzoncie gwiazd politycznych PO, pojawi
się jakiś twór szejnfeldopodobny który zacznie "promować"
baraszkowanie wszystkich ze wszystkimi w rodzinie...
Trzeba im dać możliwość "zaistnienia".
Niech ta baba przestanie pitolić: na Zachodzie to, sio,
tamto, owanto. Tym razem niech spojrzy na Wschód. Putin
i jego Duma pędzą te wszystkie zboczone pomysły gdzie
pieprz rośnie....

Jak w ogóle można w wieku Fuszary popierać i promować kazirodztwo. Przecież wiadomo, że namawia do złego tylko innych, nie włączając w to siebie. Kobiety w tym wieku są po menopauzie. Niech spróbuje poprzeć kanibalizm. Mięso ze starszych osobników jest wszakże dalej jadalne. Czekamy p. Fuszaro na pochylenie się nad normami i standardami wykluczonych kanibali.

W tym kontekście facet z Biłgoraja jest mniej zboczony.

Won cholero POpapra, won. Jeszcze Polsce brakuje idiotów, wyborców PO? Stop upośledzonym wyborcom PO.

Niestety ostatnie pseudo sondaze CBOS,TNS POkazuja ze w Polsce jest ponad 30% idiotow ,po praniu mozgu przez TVN i TVP Info !

I o co ten szum ?
Przecież wszyscy jesteśmy potomkami związków kazirodczych. No bo jak inaczej miała powstać ludzkość skoro Adam i Ewa są pierwszymi i jedynymi w tym czasie rodzicami.

Wywalic na zbity pysk za popieranie kazirodztwa
Dzieci, które rodzą się ze związków kazirodczych, są w znacznie większym stopniu niż inne narażone na choroby genetyczne.
Czy stać nas na dodatkowe sumy leczenia tych dzieci ?, pomijając już aspekt religii

Opinia, że w Platformie są sami idioci, nie jest pozbawiona podstaw.

Na pysk wywalić do Niemiec, tam znajdzie zrozumienie. Tak naprawdę powinna być razem z Hartmanem skrócona o głowę, niestety mamy prawo, które pozwala podobnym kreaturom chodzić po świecie. Żądam od PIS jeżeli wygra, aby wprowadzić ustawę, która będzie ścigać osoby odpowiedzialne także w przeszłości na promocję dewiacji, ponieważ jest to zbrodnia przeciwko ludzkości i zakrawa na zdradę stanu w kontekście państwa polskiego i jego narodu. Wszyscy genderyści i promotorzy tęcz powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej oraz materialnej. To co się wyprawia jest absolutnym skandalem, wbrew woli narodu, wbrew naszej tradycji i kulturze, wbrew naszej wierze. To zresztą właśnie wprost mówi niedoszła jeszcze Konwencja, która zakłada walkę z tradycją. Dość tego! Mogliśmy dać się okraść, mogliśmy dać się podejść na wiele sposobów, ale na to zgody nie będzie. Polacy to naród niezwykle naiwny i cierpliwy, ale niech ręka Boska broni (a w tym wypadku chyba nie obroni) tych, którzy przekroczą granice naszej kończącej się już cierpliwości.

"Pani" minister chciałaby zalegalizować związek z bratem czy myślała o swoich wnukach?

Ech " fuszera " , " fuszera " w
swych poglądach zbliżasz się do ZERA !
Nie ma tu przyszłości , nie było początku ,
chyba , że u ciebie , jeśliś z takiego związku ?!

durne truchło!

W 2011 prezydent Bronisław Komorowski, za wybitne zasługi w pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej, odznaczył Małgorzatę Fuszarę Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Wyrażam moje serdeczne, osobiste podziękowania za takie odrodzenie Ojczyzny. Zastanawiam się także czy p. Małgorzata nie pochodzi z takich właśnie związków skoro tak za nimi optuje a pierwotnym nazwiskiem nie była Fuszera, bardzo odpowiednie.

GENDER- czytaj zbrodnia przeciw ludzkości ((((
Jak najbardziej.. to taka koncepcja ideologia , która zaleca UE -też(!)
za która nie wiadomo KTO STOI...
Nie wiadomo KTO ją na siłę wprowadza... a- jednak wprowadza..
Kto to ma taką moc perswazji , kto to może być , że możni tego świata
z zapartym stolcem / aby zostać w konwencji..to przekleństwo/ wdrażają ową dyrektywę?
Oto współczesny świat...! Świat zdumiewający .. odsłaniający JAKĄS SIŁĘ... która działa
ale, jest NIWIDOCZNA ... jak - jakaś czarna dziura!!!!
Od polityków wprowadzających gender NALEŻY wymagać ; aby SAMI się onanizowali ..zbaczali..i degenerowali..
Niech dadzą przykład!!!
Co do ekipy Kopacz... która ZNOWU na "metr przekopała" programy innych partii
i tak otrzymaną mieszaninę przedstawiła jako .. własny program ..
To babsko nie ma koncepcji to babsko ma KPINĘ na gębie i cynizm!!!
w myśl zasady TUSKA...obiecam -to co chcą.. czego oczekują..
FAŁSZOWANE sondaże i propaganda!!!
poprą te oszustwo intelektualne.. i będę boską babą...
Bo - jestem baba z jajami!!
ponad trzy miliardy - przekręcone ..!!!!
Jeszcze jedna afera której NIE BĘDZIE (!) ... a po niej powinna być NATYCHMIASTOWA dymisja rządu
Natychmiastowa..
Oto dowód na fałszerstwa sondażowni - wyborcze ...
jest nieprawdą jakoby Polacy popierali rząd który z nich drwi!!!
okrada .. poniża.. nie szanuje prawnie i nie leczy..
to po prostu nie jest logiczne!!!
Cóż dopiero wypowiedź .. minister w stylu niewiadomego pochodzenia - gendr..
to "betka"..
Która , oczywiście w NORMALNYM układzie uczyniłaby skandal i dymisję..
ale - nie uczyni ..
Sondaże wzrosną i kolejne wybory sfałszują..
Znowu ktoś napisze: Polacy są durni bo wybrali taki rząd..
Nie !!!!! Nie mili ludzie - rodacy..
Znowu, was OSZUKAJĄ!!!!
Was... mnie - wspaniały naród!!!

POpaprańcom puszczają wszelkie hamulce. POpieprzyło im się dobro ze złem, tak że na wyprzódki POkrzykują kim są, że są zbokami że chcą się przypodobać różnej maści zwyrodnialcom, bo przyzwoici ludzie nimi gardzą i "oni" o tym wiedzą

Elektorat Porąbanych Oszołomów POchodzi prawdopodobnie ze związków kazirodczych,no bo jak wytłumaczyć stan umysłu tych kretynów(nie mam na myśli siwy,bo ci mają w tym interes)tylko o tych szarakach ,lemingach.

Chyba ona jest z takiego związku, bo nie dość, że wstrętna jak baba jaga, to jeszcze durna jak debil, imbecyl i mongoł. Po wyglądzie i pieprzeniu idiocyzmów od razu widać jak POwstał ten debil.
WON z tym straszydłem z Sejmu Polskiego, to przestępczyni, do pierdla z nią! Tego nie możemy odpuścić!
Takie coś może się narodzić tylko w mafijnych strukturach PO!

Z fuszarami czas przestać dyskutować "wymieniać oglądy", TOTO nie zmieni się, usunąć ze stołka to mało, stanowczo mało, bo niech sprobuje ktoś, to reszta idiotów podniesie wrzask, i być może staniemy przed jakimś trybunałem - oni tak stalmudyzowali prawo, ze to może być możliwe.
Przestać rozmawiać, zastosować proste wyjście: dom, szkoła, strzelnica.

Czy to prawda, że tą ropuchę d.yma syn ?

Głupszym od nieuka jest głupiec uczony. Moliere

TO wszystko o osobie, która dopuszcza do polemizowania lub do sytuacji w której porusza się temat kazirodztwa jako ewentualny rozważeniu do akceptacji

Zapraszam do obejrzenia filmu, z pewnością będziesz ubawiona/y:-)
http://www.youtube.com/watch?v=I4lx1O7CWUk

dno!!!!!!!!

prof Pawłowicz nazwała ich wszystkich jak należy!!! zero poprawności politycznej :)))

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4381

To jest już dno dna. Takich jak pani Pawłowicz powinno byc w naszym Sejmie dużo i coraz wiecej.

Właśnie na gender-ciotkę , tę fuszerkę powoływał się w TVP - Hartman. Przywołał też inną genderzycę - Płatek. KAZI-RODZTWO ma być w III obowiązującą normą. Pójdą na to duże pieniądze , kosztem np chorych na raka. Kopacz zapewniła , że ma dla wyborców WSPANIAŁĄ OFERTĘ, a oto jedna z nich.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl