niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Bloger uniewinniony z większości zarzutów. "WOŚP nie przekazała dokumentów finansowych"

Dodano: 29.09.2014 [12:09]
Bloger uniewinniony z większości zarzutów. "WOŚP nie przekazała dokumentów finansowych" - niezalezna.pl
foto: Patryk Lubon / Gazeta Polska
Złotoryjski Sąd Rejonowy oczyścił blogera znanego jako "MatkaKurka" z większości zarzutów stawianych mu przez Jerzego Owsiaka. Sąd uznał jedynie, że bloger pisząc o Owsiaku „hiena cmentarna” obraził go - informuje "Gazeta Wrocławska".

Sąd uznał, że bloger nie zniesławił swoimi artykułami Fundacji WOŚP, a materiały oparte były o możliwie jak najrzetelniej zebrane materiały. Odniósł się również do faktu, że Fundacja nie przekazała zarówno blogerowi, jak i sądowi, na jego wyraźne polecenie żądanych zestawień finansowych w formie elektronicznej.

- Ten wyrok to przyzwolenie na obrażanie ludzi i Fundacji WOŚP. To źle wróży na przyszłość – narzekał po wyroku Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy Fundacji WOŚP.

Wyrok jest nieprawomocny.


 
Piotr W. winny znieważenia Jurka Owsiaka (pisał o nim „hiena cmentarna”). Kary nie będzie, bo prezes WOŚP w niewybrednych słowach oceniał zachowanie Piotra W.  MatkaKurka ma częściowo pokryć koszty procesu – 300 zł. 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ten oszust pierze forsę wszystko za przyzwoleniem mafii rudego..

I ja Polaka nie może trafić SZLAG....nawet sąd nie może zmusić "wielkiego owsika"do pokazania dokumentów.
Nie mówcie mi,że wszyscy s,ą równi wobec prawa..
WSTYD PAŃSTWO SĘDZIOWIE...jak za czasów komuny jesteście "dyspozycyjni"

Na gazeta_pl, na glownej stronie, dali tytul "Owsiak wygrał w sądzie słynną sprawę z blogerem Matka Kurka." i po kliknieciu na wydaniu wroclawskim tytul "Bloger winny znieważenia Owsiaka, ale kary nie będzie"

Dziennikarzom GW klamstwo i manipulacje sprawiaja wielka przyjemnosc. Maja to chyba w genach.

Wielkie gratulacje matce-kurce - owsik jest już poza nawiasem układu, skoro dopuścili do rzetelnego procesu w tych czasach :)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl