niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Panika i wielki pośpiech w Platformie. Chcą zablokować Schetynę

Dodano: 23.09.2014 [08:50]
Panika i wielki pośpiech w Platformie. Chcą zablokować Schetynę - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Duży pośpiech można zauważyć przy tworzeniu wspólnej listy kandydatów PO i Rafała Dutkiewicza w wyborach samorządowych. Nieoficjalnie mówi się o chęci zablokowania  możliwości decydowania przez Grzegorza Schetynę o kształcie list wyborczych.

Jak wynika z ustaleń „Gazety Wrocławskiej”, wszyscy kandydaci ze wspólnej listy Platformy Obywatelskiej i Rafała Dutkiewicza mają wpłacić pieniądze na konto kampanii najpóźniej do środy. Informatorzy gazety sugerują, że chodzi o to, aby jak najszybciej zarejestrować wszystkich kandydatów i postawić tym samym Grzegorza Schetynę przed faktem dokonanym.

Na zebraniu kandydatów zapadły już nawet ustalenia dotyczące wysokości stawek za miejsce na liście. „Jeśli ktoś ma jedynkę, płaci 10 tysięcy. Dwójka to 8 tys., trójka - 6, czwórka - 4, a pozostałe miejsca - po tysiącu, a ostatnie - 3 tysiące” - informuje „Gazeta Wrocławska”. Jednocześnie zdecydowano, że kandydaci nie mogą prowadzić samodzielnej kampanii.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że na zebraniu nie pojawili się członkowie PO z tzw. frakcji Schetyny. Jak sami twierdzą, nikt nie poinformował ich nawet o zebraniu. Teraz część z nich rozważa odwołanie do zarządu krajowego, w związku z pominięciem przy układaniu list wyborczych. Co ciekawe na spotkaniu zabrakło właśnie najbardziej zagorzałych przeciwników łączenia list wyborczych Platformy Obywatelskiej i prezydenta Dutkiewicza.

Jednocześnie szefowa klubu PO w radzie miejskiej Renata Granowska zapewnia, że zaproszenie na „spotkanie techniczne” otrzymali wszyscy kandydaci ze wspólnej listy, niektórzy jednak nie przyszli.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Od dawna mówię, że PO to chyba do 100% a na szczytach w 100% zrzesza polskich i szczególnie wrogo do Polski nastawionych żydów. Jest tam wielkie kolesiostwo i wzajemne wspieranie się. Ale też są walki wewnętrzne bo każdy chce być przy tzw.korycie to najszybszy sposób na wzbogacenie się. Przybywa (cha, cha) najbogatszych polaków jak wielu mówi i pisze, nawet tu, na niezależna: "Najbogatszy Polak"? Tam u szczytu jest podział- tak wygląda- co ile i kto może! Tam jest zażarta walka o wpływy! To co pisze ich chrzciciel z GW, Adam Shechter, oficjalnie dla wszystkich polaków (niby) to tam są ukryte wskazówki uknute na tajnych antypolskich spotkaniach! Pranie i czyszczenie umysłów polaczków trwa! Tysiące z nas (obrzydliwe dla mnie osobiście), kupuje nie tylko tę w/w gazetę ale też parę innych odmian jak też niemieckich. No tak my Polacy jesteśmy mądrym, i oczytanym narodem, dobrotliwym! Wspierajmy innych, obcych a my lub nasze dzieci to najbliżej... do Niemiec, tam sobie podreperują....!

Kogo byscie wybrali;"aferzystę" czy "głupiego pijaka"?-taka Polske nam serwują.A na" przystawke" matacza "sloikowego" spod Warszawy."sloik" obiecal do końca września wyjaśnienie afery taśmowej i"zamataczyl"Jeszcze pozostal "mikolaj" sprawiedliwy ,który tez podobno jest "zatatuowany".

@rysk!!! czerwony nerwy ci puscily!!!

powtarzam--debilne pytanka to do lemingów , nasze zwoje zdrowe i bojowe--jak zawsze...

I tak trzymać baba z wozu koniom lżej, może tą całą złodziejską platformę prędzej SZLAK JASNY TRAFI, jak się sami zaczną wyżynać.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl