niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

NASZ NEWS! "Cud" nad urną w Opatowie. Sensacyjny wynik kandydata PSL...

Dodano: 08.09.2014 [00:13]
NASZ NEWS! "Cud" nad urną w Opatowie. Sensacyjny wynik kandydata PSL... - niezalezna.pl
foto: youtube.com
Wybory uzupełniające w województwie świętokrzyskim odbywały się w 5 powiatach. W czterech wygrywa kandydat PiS, średnio uzyskując 80% przewagę. W jednym jednak powiecie, opatowskim wygrywa kandydat PSL. Tam też odnotowano prawie czterokrotnie większą frekwencję niż w pozostałych. To nie pierwszy przypadek "cudu" nad urną w Opatowie, na korzyść PSL.

Na miejscu, w województwie świętokrzyskim jest członek sztabu PiS, Dominik Tarczyński. Jak donosi, zliczane są głosy ze wszystkich pięciu powiatów (ostrowieckiego, sandomierskiego, skarżyskiego, starachowickiego i opatowskiego), gdzie w większości, bo czterech powiatach frekwencja wynosi średnio 6-8 procent, a przewaga kandydata PiS, Jarosław Rusiecki to blisko 80% wszystkich oddanych głosów.

Dane są spisywanie ręcznie, ponieważ - jak informował portal niezalezna.pl - padły serwery PKW. Spływające dane z jednego z powiatów wzbudzają uzasadnione zaniepokojenie. Mimo, że wyborcy w powiecie mają na listach tych samych kandydatów, sąsiadują ze sobą, w jednym Opatowie wyniki są całkowicie odwrotne od pozostałych.Jak doszło do takiego cudu? Jak to się stało, że w 4 powiatach jest ok. 7 proc. frekwencji, a w Opatowie 40% i wygrywa kandydat PSL Kazimierz Kotowski, zdobywając cztery razy więcej głosów od kandydata PiS, który wszędzie indziej z nim wygrywa?

Cały czas ustalamy fakty, jednak to nie pierwszy taki przypadek w tym powiecie.

Jak informowaliśmy na naszym portalu po ostatnich wyborach europejskich z maja 2014 r., mimo, że Polskie Stronnictwo Ludowe w skali kraju, zdobyło 7 procent, w domach pomocy społecznej na terenie powiatu Opatów, w cudowny sposób ta partia zdobyła... dokładnie 100% wszystkich głosów.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Postaram się ten CUD wytłumaczyć. W powiecie pułtuskim są dwa Domy Opieki Społecznej. W jednym mieszkańcy - podopieczni głosują w normalnym, gminnym punkcie wyborczym: wyniki są standardowe jak w regionie. Drugi Dom Pomocy Społecznej (kierowany przez PSL) ma swój wydzielony obwód wyborczy. Ten DPS zamieszkują osoby niepełnosprawne psychicznie (w większości). I od 25 lat w tym Domu Zawsze wygrywa kandydat PSL - czy to J. Kalinowski, czy wiceminister rolnictwa, radny czy kandydat na wójta. Zgodnie z Ordynacją osoby "chore" mogą mieć swojego pełnomocnika. I mają. Ten problem od lat był zgłaszany - nawet do PKW - ale nikt nic z faktem ogromnej frekwencji i wygranej określonych kandydatów nie robił i nie zrobi. Możemy się tylko śmiać, że "Kalinowskiego Europosłem zrobili niepełnosprawni psychicznie"

"w cudowny sposób ta partia zdobyła... dokładnie 100% wszystkich głosów"
No i co, prokuratura jeszcze tego nie wyjaśniła? A zaś by...

No, kumoterki mafijne chciały znowu ukręcić lody...

Dopóki Pawlaka nie rozliczymy z najdroższego gazu w Europie, dopóty PSL będzie grać Polakom na nosie.

Opatów to bastion zielonej mafii i czerwonych alkoholików z ZUS

Przecież to jest kryminał. Chyba każdy, kto ma choćby mililitr oleju w głowie widzi, że działacze PSL sfałszowali wybory w Opatowie . I za to powinni iść siedzieć. Wiadomo,że w terenie PSL nie cofnie się przed niczym aby nie oddać stołków, które przez wiele lat zdobywali. Zresztą po raz pierwszy ktoś otwarcie wystąpił przeciw ludowcom. Od wojny aż do dziś nikt ich tak skutecznie nie zwalczał. Zawsze się z kimś dzielili a teraz PiS chce im wszystko zabrać.

Wybory powinny byc obowiazkowe! Amen.

...nowością jest chyba to ze wyłączyli "czujki ostrożności"...

Dotad jak PKW nie zostanie powywieszana na latarniach, nie bedzie w Polsce wolnych wyborow.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl