niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

​Premier wspiera młodych… zwłaszcza z PSL’u. 23-latek bez doświadczenia w gabinecie Tuska

Dodano: 14.08.2014 [11:12]
​Premier wspiera młodych… zwłaszcza z PSL’u. 23-latek bez doświadczenia w gabinecie Tuska - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Miało być Mieszkanie dla Młodych, a jest praca dla młodych, w dodatku dla młodych bez doświadczenia. W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów kilka tygodni temu zatrudniono 23-latka. Powiemy – dobrze, jest praca dla młodszego pokolenia. Kłopot w tym, że jedyną rekomendacją tego młodego człowieka są związki z PSL – podaje „Super Express”. 
 
Takie rzeczy tylko w rządzie. Byli 20-latkowie u Sienkiewicza, młodych wspierał również – były – minister Nowak, byli 23-latka i młody syn ambasadora u ministra finansów. Dlaczego w gabinecie Tuska ma być gorzej?

23-letni - Mateusz Dąbrowski, związany z Forum Młodych Ludowców, młodzieżówką koalicyjnego PSL – rozpoczął pracę w Kancelarii Premiera kilka tygodni temu – podaje se.pl. Został asystentem politycznym Tomasza Jędrzejczaka, który był wcześniej asystentem Janusza Piechocińskiego, prezesa PSL.
 
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w rozmowie z „SE” tłumaczy, że Dąbrowski ukończył studia z zakresu nauk politycznych i społecznych i posiada wyższe wykształcenie. Jak ustalili dziennikarze, to „wyższe” wykształcenie to licencjat, a młody ludowiec jest jeszcze w trakcie nauki.
 
Schody zaczynają się, gdy idzie o doświadczenie w pracy w administracji. Okazuje się, że 23-latek nie ma żadnego, a do jego obowiązków należy obsługa spotkań, wyjazdów i kalendarza ministra.
 
- Do jego obowiązków należy również pomoc w przygotowaniu i obsłudze posiedzeń Komitetu Rady Ministrów ds. Cyfryzacji oraz Zespołu do spraw Strategii "Europa 2020", w których bierze udział pan minister Jędrzejczak – mówi KPRM zaznaczając od razu, że „stanowiska w ramach gabinetów politycznych nie są obejmowane w drodze konkursu” – czytamy na se.pl.

A co na to minister Jędrzejczak?

- To dobry start do jego przyszłej politycznej kariery. Fakt, że jest w młodzieżówce PSL, to tylko jego zaleta – mówi.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Sam mam tylko licencjat i formalnie jest to wyzsze. Nie przeszkadza mi tez to spokojnie zarabiac 10 tysi na reke i to nie na emigracji, ani w budzetowce. Nie rozumiem tez czepiania sie ze zatrudniono jakiegos goscia od podawania kawy, malo to takich ludzie w roznych biurach pracuje ? To ze nie ma doswiadczenia w wieku 23 lat to tez chyba oczywiste, zreszta po co ktos z doswiadczeniem na takie stanowisko? Podsumowujac, ten artykul to takie klepanie w klawiature, byleby tylko dowalic Tuskowi.

"To dobry start do jego przyszłej politycznej kariery..." (cyt. min. Jędrzejczak). Picu, picu! Jeszcze nie wystartował, a już na mecie. Po co kończyć renomowane uczelnie, nabywać z wiekiem doświadczenie i szacunek otoczenia za predyspozycje w zawodzie, jeżeli organ władzy, ministrowie stawiają na szczawików. Prywatny folwark sitwy, która od siedmiu lat rozkłada Polskę na łopatki moralnie i ekonomicznie. Dziadostwo do kwadratu! Taka zdechła ryba "pacykowana" przez piar i usłużne media. Media "głównego ścieku" przyjmą każdy gnój na klatę, a leming to w uwielbieniu łyknie i sfinansuje, jako target docelowy, czyli ten co bierze "w ciemno" nie myśląc o skutkach tego "nabytku".

Pewnie za aferę podsłuchową , syn jakiegoś PSL-owca są to koszty PO-parcia bandy Tuska-http://naszeblogi.pl/48825-mafia-powstala-w-trojmiescie-tak-jak-obecny-rzad
•-Wiadomo, że dla PO, korupcja, fałszowanie i ustawianie za posadę wyborów, prywata, kumoterstwo, to standard! Mają głęboko w d… sprawy państwa, dobra publicznego i jego Obywateli. Zawsze mają gębę pełną frazesów, sloganów i komunałów, a tak naprawdę liczą się tylko; kasa, układy, kolesiostwo i nepotyzmZnaczną część swojej energii tracą na ustawienie siebie, rodziny i kolesi, tak aby w przypadku nie dostania się do koryta, przy następnych wyborach Parlamentu być odpowiednio ustawiony w tzw. ”układzie zamkniętym” w radach nadzorczych w Agencjach. Wszelkie apanaże typu rady nadzorcze, fundusze europejskie, przetargi, ławnicy, członkowie różnych komisji, zlecenia dla zarządców nieruchomości, przypadają głównie im. Na dodatek - wydający krocie publicznych pieniędzy na takie cele jak: alkohol, cygara, drogie ubrania dla rodzin, wynajęcie stadionu do gry w piłkę a dla młodzieżówki nawet "darmowy" striptiz!
W Polsce jest :
•-ponad 2,3 miliony bezrobotnych,
•-ok. 2,5 miliona wyjechało i pracuje na chleb za granicą,
•-ok.280 tys. absolwentów wyższych uczelni, to są bezrobotni, często posiadając wyższe kwalifikacje jak rządowi fachowcy (model od męskiej bielizny S. Nowak, cieć u Niemca –Graś, czy nauczycielka języka polskiego, specjalistka od partykuły i przydawki – Julia Pitera, przez blisko 7 lat wytropiła 1 aferę , zakup smażonego dorsza przez b. ministra z PiS-u za 8 zł. Właśnie za to emerytka Julcia została delegowana z pensją ok. 50 tys. z/miesiąc do PE.
•-tysiące umów śmieciowych, m.in. przez to kobiety nie mają prawa rodzić, ponieważ nie mogą iść na urlop macierzyński (brak powrotu do firmy),bez zapewnienia pensji minimalnej , bez urlopu, bez odzieży ochronnej i przy regulowanym czasie pracy!
•-dziesiątki tysięcy ludzi pracuje po 10 -12 godzin dziennie za 5-8zł na godzinę,
•-mamy niemal najniższy przyrost naturalny w Europie, Polki rodzą kilkoro dzieci ,ale np w Anglii Polkirodzą!
[•-http://wpolityce.pl/artykuly/59660-klamstwo-jako-metoda-sprawowania-wladzy-w-iii-rp-i-fundament-zalozycielski-obecnego-systemu;
•-http://www.pb.pl/2841223,15705,lista-wstydu-platformy-obywatelskiej; ponad 440 -tu Krewnych i znajomych I "Królika Baksa " (ciocie , wujkowie, szwagrowie, kochanki itd. w Radach Nadzorczych spółek Skarbu Państwa!
Choćby tylko sprawa nepotyzmu; ze znajomymi nowego ministra finansów- http://niezalezna.pl/49660-23-latka-i-21-letni-syn-ambasadora-oto-kadry-nowego-ministra-finansow (zarobki-4,5 tys. zł i 8 tys. zł.) To nie za mało dla niedoświadczonej młodzieży Dyrektor departamentu w MSZ zarabia 4 tys. zł.!
http://niezalezna.pl/56315-kogo-zatrudnia-sikorski-kelnerka-plastyk-ludzie-bez-znajomosci-jezykow

Równie błyskawiczną karierę zrobił Kosiniak - Kamysz, też z PSL. Tatulo był bodaj szefem partii w Małopolsce, miał możliwość to pomógł synalkowi. Waldek Pawlak aż się palił żeby pod swoje skrzydła przyjąć młodego, doszło do tego że Kosiniak prawie wskoczył na fotel ministra w wieku 26 lat. Jednak tatulo doszedł do wniosku że potomek musi skończyć edukację, sprawa przesunęła się o trzy lata. I wtedy zaproponowało go na ministra pracy, zaproponowało kolesia którego jedynym doświadczeniem była krótka asystentura na UJ oraz bardzo krótki okres kiedy był radnym Krakowa, nie znalazłem informacji ale chyba nie dłużej niż miesiąc. Czy taki się nadaje na ministra ? Pewnie że się nadaje, ma wysoko postawionego tatulę. A właściwie już go przeskoczył, Kosiniak od dwóch lat jest wiceprezesem PSL.

To już "ENTY" do potęgi 'N" jaskrawy przykład korupcji politycznej, ile zła on jeszcze zrobi Polsce aby tylko uniknąć, naprawdę niemożliwej do uniknięcia kary, KAR za zbrodnie i doprowadzenie do tego, że oni sami mówią O Polsce, "ch. dupa i kamieni kupa" no i oczywiście za bardziej niż prawdopodobny wodzowski udział w przygotowaniu "zagłady dinozaurów". Po co się motać kiedy lepiej poddać się karze i trzeba kategorycznie wycofać masowego samobójcę trzeba już zamknąć listę OFIAR SMOLEŃSKICH.

"Do jego obowiązków należy również pomoc w przygotowaniu i obsłudze posiedzeń Komitetu Rady Ministrów" - m.in. rozkładanie obrusów, podtrzymywanie mikrofonu, kierowanie służbowych uśmiechów w stronę starszyzny, i cała ta "harówa" za jakieś marne 40 tys./mies. ( ciekawe czyj to synalek )

Za zajęcie pierwszego miejsca... a co trenuje? Jeszcze się nie zdecydował, ale to tak na zachętę... Bareja wiecznie żywy. Bezczelność tych ludzi przechodzi wszelkie wyobrażenie. Taki dobry, młody, sprawdzony towarzysz. Skoro szczawiki bez szkoły "doradzają" "ministrom" to wiele mówi to o kompetencji tychże.

Buraki i pomatołki...

... naprawdę przejęły się polityką prorodzinną. Szkoda tylko, że dotyczy ona ich własnych rodzin i armii pociotków. A wszystko zgodnie z hasłem, pod którym Pomyłka Obywatelska szła po władzę: "Aby żyło się lepiej wszystkim... naszym".

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl