niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Okażmy solidarność 17-letniej Marysi. Jutro policja chcę ją oskarżyć

Dodano: 09.07.2014 [10:09]
Okażmy solidarność 17-letniej Marysi. Jutro policja chcę ją oskarżyć  - niezalezna.pl
foto: Archiwum Andrzeja Kołakowskiego
10 lipca o godz. 14.30 w komisariacie policji w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245 odbędzie się przesłuchanie 17-letniej Marysi Kołakowskiej. Policja zamierza postawić jej zarzuty z art. 51 par. 2 czyli oskarżyć ją o czyn chuligański tylko dlatego, że miała odwagę stanąć w obronie wiary oraz wartości katolickich i chciała nie dopuścić do obrażania Pana Boga - informuje na facebooku bard Andrzej Kołakowski, ojciec Marysi.

"Dzięki takim postawom, jak postawa Marysi w wielu miastach Polski homolewakom nie udało się nie tylko zorganizować czy uskutecznić projekcji obrazoburczej pseudosztuki "Golgota picnic" ale nawet odczytać jej scenariusza, a co najważniejsze nie doszło do jej wystawienie podczas Festiwalu Malta. Organizatorzy tej wulgarnej, obrazoburczej hucpy wystraszyli się tak bardzo, że sami ocenzurowali treść pseudospektaklu "Golgota picnic". W odczytywanych (i opublikowanego w "Gazecie Wyborczej") scenariuszach najbardziej wulgarne zdania zostały usunięte podobnie jak sceny z przygotowanych do projekcji nagrań video. Okażmy Marysi solidarność!" - apeluje Kołakowski.

Przeczytaj rozmowę z Andrzejem Kołakowskim: niezalezna.pl
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A może Marysia poszłaby truskawki pozbierać albo grzyby, a nie w dorosłych sprawy się mieszać....

Przecież nie czepiają się za "stanąć w obronie wiary oraz wartości katolickich" tylko za to, że coś rozpylała. Każdego za to by zwinęli.

czy to zdjęcie pokazujące osiłka wciskającego worek na głowę siedemnastolatki sąd uzna jako dowód w sprawie czy też pominie jako ,,nieistotne''? Wszystko możliwe,wszak mamy w Gdańsku wyłącznie rozgrzane sądy.

Rozumiem, że grupa napastników i ten co jej zarzucał worek na głowę są już w areszcie i mają postawione zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej? Tak by było w państwie prawa. W państwie prawa za wyśmiewanie religii, którą naród wyznaje od wieków zarzuty mieliby wszyscy, którzy złamali konstytucję zezwalając, finansując ze środków publicznych i promując tą skandaliczną sztukę.

Wielki łysy "bohater"! W czterech na bezbronną nastolatkę ...! Odwaga godna lewicowych ciot. Andy

Czas rozgonić tą żydowsko-niemiecko-sowieckią agenturę.Już jakiś czas temu Pisałem,ż ejeszcze trochę obrzezańcy zawłasczą urzędy ,resorty mundurowe i będą do nas strzelać jak dzisiaj do palestyńczyków.Musimy wiedzieć,ż edla żyda nie ma żadnej świętości oni tylko POtrafią niszczyć.Dla tego nie maja swojego państwa!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl