niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

Nowe nagrania: Sikorski, Graś, Rostowski, Karpiński, Gawlik, Krawiec, Gawłowski i przyjaciel Nowaka od zegarków

Dodano: 21.06.2014 [22:40]
Nowe nagrania: Sikorski, Graś, Rostowski, Karpiński, Gawlik, Krawiec, Gawłowski i przyjaciel Nowaka od zegarków - niezalezna.pl
foto: twitter.com/TygodnikWPROST
Mamy nowe taśmy - zapowiada tygodnik "Wprost" i ujawnia nową listę nagrywanych polityków. Wśród nich szefowie MSZ, MSP, MF oraz szef kluczowej spółki dla skarbu państwa. Fragment rozmowy Grasia z prezesem Orlenu ujawnił dziś szef działu śledczego tygodnika, Michał Majewski. Wśród zapowiadanych nagrań nie ma rozmów z udziałem najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka, wicepremier Bieńkowskiej oraz szefów CBA i NIK.

Lista rozmówców, jacy zostali nagrani i z których udziałem taśmy zamierza ujawnić "Wprost", jest oszałamiająca. 8 polityków, bądź biznesmenów ściśle związanych z Platformą Obywatelską:

Radosław Sikorski - minister spraw zagranicznych
Paweł Graś - pierwszy sekretarz PO, minister w kancelarii premiera
Jacek Rostowski - były wicepremier, Minister Finansów
Włodzimierz Karpiński - Minister Skarbu Państwa
Zdzisław Gawlik - sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa
Stanisław Gawłowski - sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska
Jacek Krawiec - prezes zarządu i dyrektor generalny koncernu PKN Orlen
Piotr Wawrzynowicz - był polityk PO, przyjaciel Sławomira Nowaka od kupowania mu zegarków

Wciąż nie wiadomo czy istnieją i co się stało z taśmami z udziałem szefa CBA Pawła Wojtunika, prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego, sekretarza partii Pawła Grasia i biznesmena Jana Kulczyka. Tak "Wprost" tydzień temu opisywał sprawę tych nagrań:

Do redakcji „Wprost” w zeszłym tygodniu docierały wiadomości o kolejnych taśmach. Nagrane miało zostać spotkanie wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem, do którego doszło na początku czerwca. Sprawdziliśmy: Bieńkowska rzeczywiście w ostatnich dniach spotkała się z Wojtunikiem. Również w restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Według naszych informacji, zarejestrowane ma być również spotkanie szefa Najwyższej Izby Kontroli Krzysztofa Kwiatkowskiego z najbogatszym Polakiem Janem Kulczykiem. Znów sprawdziliśmy: Rzeczywiście Kwiatkowski i Kulczyk spotkali się w ostatnich dniach w restauracji w Pałacyku Sobańskich. Krążą wreszcie informacje o zarejestrowanych spotkaniach ministra Pawła Grasia z wspomnianym Janem Kulczykiem. Nagrane miało zostać również spotkanie związanego z Platformą biznesmena Piotra Wawrzynowicza z wiceministrem finansów Rafałem Baniakiem.  

Dziś tygodnik Sylwestra Latkowskiego na swojej okładce zapowiada publikację nowych taśm. Na okładce pojawia się również hasło "Wolność słowa", zapewne w związku z akcją ABW i prokuratury w redakcji pisma. Jak już zauważyli internauci, zamiast flagi Polski, nad tym hasłem powiewa... flaga Indonezji.


 
Kiedy taśmy z udziałem 8 osób, które zapowiada "Wprost", weszły w posiadanie redakcji? Niewykluczone, że w piątek. Tego dnia Latkowski, na pytanie "Wyborczej" o nagranie Bieńkowska-Wojtunik, odpowiedział:
"Nie mamy tego nagrania, wiemy tylko o spotkaniu. Inna sprawa, że nam obiecano dostarczenie tych pozostałych nagrań, czyli Wojtunik - Bieńkowska i Kulczyk - Kwiatkowski. O innych nagraniach nic nie wiemy"
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Będą teraz cykać kasetami jak królikom marchewkę więc sprawa Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich idealnie zatuszowana...:) Osoby które są odpowiedzialne za podsłuchy i publikują je dopiero po tak długim czasie, nie wszystkie na raz tylko cykają po trochę to już świadczy samo za siebie... przypomina mi się podobna sceneria jak Rusy rzucały informacje o wraku i szczątkach które nigdy nie wróciły i już nie wrócą do ojczyzny.

Latkowski, już dostał propozycję nie do odrzucenia!. Publicznie ogłosił, że nie wszystkie tematy zostaną upublicznione!. W tym, zapewne temat smoleński!...

To jest próżniacza knajpa gdzie w dobrym tonie było się spotkać i"pogadać" łazili tam politycy wszelkich opcji. Oj zagotuje się jeszcze a jak PIS wygra wybory to znajdą się następne taśmy i na nich. A my tzw"wyborcy" bedziemy tylko robić jak nadal za frajerów którzy legitymizują władze. Demokracje wymyślono dla naiwniaczków. Lepiej zajmijmy się swoimi sprawami a będzie nam lepiej nie liczmy na polityków bo oni liczą na nas tylko w dniu wyborów.

Do jak bardzo złego stanu państwa doprowadziły Polskę rządy Platformy, wskazuje fakt, że służby specjalne na ogół wrogie PiS-owi, musiały tym razem wystąpić przeciw rządowi Platformy. To się w głowie nie mieści.

Nie wolno, nie godzi się tego słuchać. Bo który uczciwy człowiek lubuje się w taplaniu w szambie?

Tak drogie misie, jeden swoje tasiemki kupił /np. za kawałek autostrady/, a inne gołodupce bedą pokazywane jak pacynki w tańcu na lodzie. Czy miszcz Andrzej laureat Fajda to kręci? Jeśli przysnął to chociaż sławny pederasta z Hollywooood niechby sie ruszył. Przecie to lepsze od Wesela. Wyspiańskie i Sienkiewicze to po prostu neptki przy resortowych tfurcach. Czuć rękę Ajwajzensztajna! Lisy zajęte w waszym kurniku wywlekaniem dobytku. Oglądajcie w tvn jak wam wysmażył karczek miszcz sowa. Bedzie co opowiadać wnukom które chciałyby iść na wybory ale nie chcą się urodzić w tej obłasti. Chcieliśta prl-bis, (byle nie PIS) -no to mata.

Wszyscy podniecają się taśmami, które nie wiele wnoszą do życia społecznego.
Ja pytam co z Kwasniewskim i jego posiadłościami. Śmiem twierdzić iż to on spowodowała wypłynięcie gówna by odwrócić uwagę od swoich grzeszków.

A ja jednego nie łapię, naprawdę ktoś nagrywa na jakieś taśmy? Co to lata '80 są? Nie ma techniki cyfrowej czy jak? Ciągle o taśmach ...

ty nawet nie łapiesz że mieszkasz już za Uralem!

NA CO CZEKA JESZCZE PREZYDENT KOMOROWSKI ??
czy on tez jest zamieszany w ta afere ?jezeli NIE to pozostaje mu tylko odwolac ten NIErzad

A RadSik miał zostać szefem NATO...
Wyobraźmy sobie jak teraz NATO by dzialalo.
A pomysleć, że niektórzy jeszcze nie rozumieją dlaczego USA nie zniosla wiz dla Polaków.
Przecież tylko tak mogą dać do zrozumienia ogółowi społeczeństwa że pozwala rządzić sobą SZAJCE UB-ków.
Pozdrawiam

"/ - Kiedy taśmy z udziałem 8 osób, które zapowiada "Wprost", weszły w posiadanie redakcji? Niewykluczone, że w piątek. Tego dnia Latkowski, na pytanie "Wyborczej" o nagranie Bieńkowska-Wojtunik, odpowiedział:
"Nie mamy tego nagrania, wiemy tylko o spotkaniu. Inna sprawa, że nam obiecano dostarczenie tych pozostałych nagrań, czyli Wojtunik - Bieńkowska i Kulczyk - Kwiatkowski. O innych nagraniach nic nie wiemy" - /"

Ten fragment polecam tym wszystkim (a zwłaszcza jednemu) którzy oburzali się 18.06 na mnie gdy zakładałem że Wprost może taśmy kupować lub dostawać na raty, i że Wprost może prowadzić jakąś swoją grę w której niekoniecznie chodzi o to co wygląda.
(Co nie zmiena faktu że musimy ten ferment wykorzystać i ustawić wreszcie nowy, dobry rząd)

Czyli, jak mawia klasyk: "H*j, dupa i kamieni kupa" / "WYBORY ZA PASEM"

21.06.2014 / "Gazeta Wyborcza": W składzie grupy organizującej nagrywanie najważniejszych osób w państwie miałby być poseł PiS, dziennikarz i byli oficerowie BOR - Taki scenariusz według "GW" bada Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego” - Czyli mamy to, czego można się było domyśleć.To jest afera PiS, nie Tuska - Niżej “stary” NEWS DNIA

To PiS stoi za bezprawnym nagraniem Belki i ministra "Dupy H*j"-Sienkiewicza?

Taki obowiązek na nią nałożono, żeby sprawdzić, kto nagrywał - komentował politolog ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. /
Pytany, jakie jest jego zdaniem prawdopodobieństwo wcześniejszych wyborów, odparł: "Nie wiem. Sprawa jest rozwojowa i trochę zależy od dziennikarzy, od tego, jak będą się tą sprawą zajmowali" ( czytaj, czy poprą “aferę PiS”, czy Tuska)

Markowski: najważniejsze jest teraz, by ustalić, kto zlecił nagrywanie

19.06.2014 Onet.pl: Naj­waż­niej­sze jest, kto zle­cił na­gry­wa­nie oraz dla­cze­go na­gra­nia te prze­trzy­my­wa­no przez tak wiele mie­się­cy i ujaw­nio­no do­pie­ro teraz - oce­nił po­li­to­log Ra­do­sław Mar­kow­ski, od­no­sząc się do ujaw­nio­nych przez "Wprost" ma­te­ria­łów z pod­słu­chów.

>>> Na­uko­wiec za­zna­czył także,
>>> że "gdyby przy­spie­szo­ne wy­bo­ry od­by­ły się na­tych­miast,
>>> trze­ba li­czyć się z tym,
>>> że PiS i Ja­ro­sław Ka­czyń­ski mogą je wy­grać" / czyli PiS byłby beneficjentem afery /
>>> Mar­kow­ski wska­zał, że mogło by się potem oka­zać,
>>> że "na świe­cie re­pre­zen­to­wać nas bę­dzie pani Fo­ty­ga".

Nie trzeba być geniuszem, aby się domyśleć, w jakim kierunku potoczy się teraz “wynik śledztwa", w sprawie, kto nagrał "ministra / frajera od h*uja , dupy i drutu kolczastego", ale nie to jest najważniejsze. Idąc tą samą logiką myślenia … wyobraźmy sobie, dlaczego w podobnym kierunku nie potoczyło się "śledztwo" w sprawie zamachu https://www.youtube.com/watch?v=HzpXegykKks w Smoleńsku? >>> https://www.youtube.com/watch?v=pqowmhFGNlQ
Ano dlatego, że idąc taką samą logiką myślenia nałeżałoby powiedzieć, ŻE WTEDY GŁÓWNYM PODEJRZANYMI BYLIBY, A MOŻE NAWETSĄ, PLATFORMA i Prezydent, beneficjent najprawdopodobniej też sfałszowanych Wyborów Prezydenta 2010.

Czyli, jak mawia klasyk: "H*j, dupa i kamieni kupa"

WYBORY ZA PASEM / PYTANIEM JEST, KTO i JAK BEDZIE LICZYŁ GŁOSY? BO JAK LICZONO OSTATNIO TO WSZYSCY WIEMY >>> https://docs.google.com/document/d/1M8pSfi1lZDmht7W4XjK4W8xKHBOJxMitTQp7Ww4UlfY/edit?pli=1#

bieńkowska z wojtuinukiem to mógłbyć "romans"
pokażcie wszystko z sikorskim i kwiatkowskim

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl