niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Są nowe nagrania! Graś z prezesem PKN Orlen dyskutują o ABW

Dodano: 21.06.2014 [08:02]
Są nowe nagrania! Graś z prezesem PKN Orlen dyskutują o ABW - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
Są nowe nagrania z podsłuchów rozmów najważniejszych osób w państwie. Tym razem chodzi o najbliższego współpracownika premiera Donalda Tuska, byłego rzecznika rządu Pawła Grasia, który dyskutuje z Jackiem Krawcem, prezesem PKN Orlen. O Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Fragment stenogramu rozmowy ujawnił na twitterze Michał Majewski, dziennikarz tygodnika "Wprost".

Dzisiaj nad ranem pojawił się wpis Michała Majewskiego, szefa działu śledczego "Wprost".Wpis został zilustrowany fragmentem tekstu. Można się domyślać, że publikacji tygodnika "Wprost", która ukaże się w najbliższym numerze. Jest to kilka akapitów ze stenogramu rozmowy Grasia z Krawcem. Panowie rozmawiają o działaniach Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Po środowej akcji ABW i prokuratury w siedzibie tygodnika "Wprost" zabawnie brzmi opinia Krawca o Agencji:
"Ja ci powiem też, po zmianach dużo lepiej się współpracuje z ABW, zupełnie inny klimat. Już nie ma szukania, chodzenia, knucia, szczucia" - twierdzi prezes PKN Orlen.

Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie odbyło się to spotkanie.Z kolei "Gazeta Wyborcza" twierdzi, że w czwartek do tygodnika "Wprost" dotarły kolejne nagrania. Tym razem ma chodzić - oprócz Grasia - o podsłuchane rozmowy szefa MSZ Radosława Sikorskiego, ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego.
Autor: Źródło: , ,
Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl