niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Są nowe nagrania! Graś z prezesem PKN Orlen dyskutują o ABW

Dodano: 21.06.2014 [08:02]
Są nowe nagrania! Graś z prezesem PKN Orlen dyskutują o ABW - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
Są nowe nagrania z podsłuchów rozmów najważniejszych osób w państwie. Tym razem chodzi o najbliższego współpracownika premiera Donalda Tuska, byłego rzecznika rządu Pawła Grasia, który dyskutuje z Jackiem Krawcem, prezesem PKN Orlen. O Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Fragment stenogramu rozmowy ujawnił na twitterze Michał Majewski, dziennikarz tygodnika "Wprost".

Dzisiaj nad ranem pojawił się wpis Michała Majewskiego, szefa działu śledczego "Wprost".Wpis został zilustrowany fragmentem tekstu. Można się domyślać, że publikacji tygodnika "Wprost", która ukaże się w najbliższym numerze. Jest to kilka akapitów ze stenogramu rozmowy Grasia z Krawcem. Panowie rozmawiają o działaniach Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Po środowej akcji ABW i prokuratury w siedzibie tygodnika "Wprost" zabawnie brzmi opinia Krawca o Agencji:
"Ja ci powiem też, po zmianach dużo lepiej się współpracuje z ABW, zupełnie inny klimat. Już nie ma szukania, chodzenia, knucia, szczucia" - twierdzi prezes PKN Orlen.

Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie odbyło się to spotkanie.Z kolei "Gazeta Wyborcza" twierdzi, że w czwartek do tygodnika "Wprost" dotarły kolejne nagrania. Tym razem ma chodzić - oprócz Grasia - o podsłuchane rozmowy szefa MSZ Radosława Sikorskiego, ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: , ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Mają wszystkich, widać, że się skończył układ. Trzeba pilnować, żeby się nie przefarbowali funkcyjni dziennikarze, przygotować wycinki filmowe i pisemne z twórczości, zwłaszcza po 10.04.2010.

Koniec z Marek S,Profesor Marek S.Podpisuje sie swoim orginalnym nazwiskiem.Mialem z taki jak ABW balwanami doczynienia.Oni sa silni jedynie w kupie,i to nie tylko po obfitym darmowym posilku.Dali nieudacznikom wladze i bezkarnosc a nawet ci debile nie potrafia wyjsc z twarza,obojetnie jaka.To cale zbiorowisko CBS,CBa,ABW to ludzie Bondaryka.BMW-bierni,mierni,wierni.Posluchac tego co oni mowia w prywtnych rozmowach,to groza.Niech mnie prokurator przeslucha w sprawie wypowiedzi funkcjonariusza CBS Adama S.w moim mieszkaniu,przed zamachem w Smolensku.To go..o stwierdzilo ,ze kaczorow trzeba wystrzelac.On jest protegowanym Bondaryka z Michalowa.Policja mu zycie uratowala.Inaczej pod domem kultury w ktorej byl kierownikie zdechlby z przepicia.Uwazal sie za kolege,ale jak odkrylem kto mi obrobil mieszkanie,a pozniej spalil doszczetnie,nawet nie odbieral tel.A to byl jego kolega z PaOlicji.Zbyszek rudy z kucykiem.Stracilem dorobek zycia.Nikt nie przesluchal mnie.Prokuratorzy uciekalib z sali rozpraw twierdzac ze o sprawie nic nie wiedza.Mieli tylko przeczytac formulke.Sedzia Cilulko na moj wniosek o obronce z urzedu odpowiedzial,ze to on decyduje,i olewa to co ja mowie.Chce nadmienic ,pewnie to gowno tego nie wie.To ja wypisywalem swiadectwa ukonczenia szkoly zawodowej w Sokolce,na polecenie wychowawcy klasy.Wychowawca zawsze twierdzil,Cilulko ty balwanie dam ci promocje.Ale po to zebys szedl tam gdzie twoje miejsce.Do lopaty.I takich mamy w Polsce .

PS.zostalem oskarzony o pobicie sprawcow wlamania do mego mieszkania.Rzekomo pobilem trzech w tym jednego Karateke.Bez dowodow i swiadkow zostalem skazany za wykrycie zlodziejskiego ugrupowania w ktorym berali udzial PaOlicjanci.W Internecie sa interwencje Strazy Pozarnej nawet w podpaleniu budy dla psa.O moim spalonym doszczetnie mieszkaniu ani slowa.Mnie tam nie bylo.Ale mieszkaja obok ludzie,i co im grozilo.Mala dowody,maja dowody,zeznania.Ale mnie w tej sprawie nikt nie wzywal.Nikt mnie nie przeslychal,jedynie jak sam zadzwonilem spytali czy bylo ubezpieczone.Nie bylo stracilem wszystko.Podnioslem sie.Pies ich J...l.Ale jak bede zyl,do tej sprawy powroce.Jestem swinia,bo tylko swinia pogladow nie zmienia.Bylem w tej sprawie w TV Bialystodzwonilem do Polsatu,TVN.Zadnego odzewu.Wtedy jeszcze nie bylo TV Republika.Razem mozemy wiecej.

wiecie co? ja tak mysle ze to jawne kpiny z narodu polskiego,ze to spluwanie prosto w pysk ,polakom ,ze to jest przygotowane przez sluzby specjalne ,te ktore szkolone sa w KGB WSI-to jest niszczenie polski i polakow ,takie maja zadanie ,oficjalnie w pysk sie smiac i gnoic polaczkow na maxsa ,bo to metoda putinowca ,pokazac ze sam polski rzad wyrznie watache w bialych rekawiczkach w bialy dzien ,sami swoi, na tych samych zasadach,robia dobre robote ryzemu putinkowi ,po co on ma paprac lapy ,on ma od tego agentow przy korycie. WYRZNIE WATACHE GLOSNO I WYRAZNIE OD 4 LAT O TYM MOWI i robi.

Nagrania do redakcji Wprost przekazywane są poprzez mail zawierający link do pliku w chmurze informatycznej. To wyczytałem na innym portalu. Nasze organy ścigania w przypadku takiego przekazywania nagrań są bezradne. Bo skoro link wskazuje na plik znajdujący się w 'chmurze' to jak taką 'chmurę' wpakować do walizeczki ABW.

Co tam taśmy. Julio Pitero a co z dorszem za 8,50 PLN, czy sprawca tego przekrętu już został złapany, rozliczony i osądzony?????.
A tak na POważnie, to moim skromnym zdaniem w stosunku do tego ,,nie-rządu" najlepsze byłoby rozwiązanie ,,Rumuńskie". Na czas czyszczenia z mafii i szkodników, trzeba by zawiesić moratorium na wykonywanie Karę śmierci ( nie oglądając się na UE).

Przy takich przekrętach urzędnikom państwowym którzy brali w tym udział powinien być postawiony zarzut zdrady państwa. Przedwojenne prawo karne;
Ustawa z dnia 18 marca 1921 roku o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników.
Art 1. Urzędnik, winny popełnienia w związku z urzędowaniem i z pogwałceniem obowiązków urzędowych lub służbowych:
1. kradzieży lub przywłaszczenia (sprzeniewierzenia), albo udziału w tychże(art.51 k.k. ros. z r. 1903, § 5 austr. u. k. z r. 1852, §§ 47-49 niem. k. k. z r.1671), jeśli mienie skradzione lub przywłaszczon (sprzeniewierzone) było mu dostępne lub powierzone z powodu służby lub stanowiska służbowego: Z oszustwa lub udziału w niem (art. 51 k. k. ros. z r. 1903, §5 austr. u. k. z r.1852, §§ 47-49 niem. k.k. z r. 1871), jeśli oszustwo popełniono w ten sposób, że winny w zamiarze osiągnięcia dla siebie lub osoby trzeciej nieprawnej korzyści majątkowej wyrządzili innemu szkodę majątkową przez wprowadzenie w błąd lub utrzymywanie w błędzie za pomocą przedstawienia okoliczności fałszywych, albo przekręcenia lub ukrywania prawdziwych , będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.
Takie jest moje zdanie.

TEj watsahy nie można "Dożynać" trzeba ją "wyrżnąć" !! POZAMYKAĆ I RZLICZYĆ!! TO Świadczy oc elowym rozmontowywaniu państwa, ABW i struktur ,które mogłyby ściga ć kłąmcó,aferzystów,oszustói złodziei z PO -PSL ! IDZIECIE DO PIEKŁA PANOWIE

służy cieciowi za kij od miotły więc się w hierarchii trzymie wysoko. Czekam na perełki...

Myślę, że to dopiero początek nagrań, ciekawe czy pojawi się wątek smoleński i afera Pawlaka w odniesieniu do podpisania umowy z gazpromem?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl