niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

ABW weszło do redakcji "Wprost". Zablokują publikację kolejnych taśm?

Dodano: 18.06.2014 [13:10]
ABW weszło do redakcji "Wprost". Zablokują publikację kolejnych taśm? - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
"Do Sylwestra Latkowskiego, do redakcji ["Wprost"] właśnie przyszło ABW" - poinformował na Twitterze kierujący działem śledczym tego tygodnika Michał Majewski.

Zjawienie się trzech funkcjonariuszy ABW w redakcji wiąże się z czynnościami prowadzonymi przez Agencję w związku ze śledztwem dotyczącym podsłuchiwania urzędników państwowych. Agencja zażądała wydania wszystkich nośników, na których znajdują się nagrania rozmów polityków. Dziennikarze odmówili.

Autorzy tekstu i tak nie ujawnią swoich źródeł - chroni ich tajemnica dziennikarska - istnieje więc zagrożenie, że wizyta ABW jest formą nacisku na redakcję, by nie publikowała kolejnych nagrań.

W ostatnim numerze "Wprost" informował, że oprócz opisanych dokładnie rozmów Marka Belki z Bartłomiejem Sienkiewiczem i Sławomira Nowaka z Andrzejem Parafianowiczem istnieją inne nagrania, m.in. Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA oraz kierującego NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego z Janem Kulczykiem.

Michał Majewski opublikował na Twitterze pismo, z jakim zjawili się funkcjonariusze ABW:

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tak trudno zrobić 60 kopii zapasowych i rozparcelować po domach pracowników?

Za komuny sowieckiej organa/ny represji prowadziła żydokomuna. Czy była jakas lustracja w tych działach? czyz by tam jeszcze 'one' siedzą?

Zmontujmy Majdan , który obroni dziennikarzy Wprost, jestem gotowa do walki na śmierć i życie, nie ma na co czekać. Smoleńsk mi wystarczył, żeby dzień w dzień nie móc dojść do siebie tylko z takim wielkim bólem myśleć o tych którzy zginęli i po śmierci zostali sponiewierani przez demokratycznie wybrane polskie władze.

za to PROKURATURA jest największym bandytą III RP - czas wprowadzić PRZESTĘPSTWO PROCESOWE ! i karać PROKURATORÓW za łamanie prawa RP - SKANDAL - ABW jak Carska Ochrana ! TUSK sobie robi totalitarne państwo kolesi ! Łamie KONSTYTUCJE , łamie wolność prasy !
TAKIE DZIAŁANIE jest groźbą ABW wobec tych którzy w przyszłości będą chcieli ujawnić machloje rządzących. Obywatel ma prawo nagrywać wszelkie objawy KORUPCJI POLITYCZNEJ ! KONSTYTUCJA ART 61 !
- nie dla Bananowej Republiki Tuska !
Parada Oszustów ma w rękach Organy Siłowe - standardy jak z Białorusi !

Przestępcy zawsze domagali się zlikwidowania dowodów własnego przestępstwa.

Jak nazwac funkcjonariuszy teoretycznego panstwa,jak tylko debile.Trzeba miec niezle nasrane pod kopula myslac,ze wydadza im nagrania.Moze jeszcze tego kto nagrywal.Od czego oni sa.Liczenia swojej emerytury.Banda idiotow.C..j D..a i debili kupa.

Zdesperowany Tusk uruchomił,swoich Czekistów - zakamuflowaną w różnych resortach wiernopoddańczą policję polityczna złożoną z resortowych dzieci i stanowiącą ostatnią linię obrony postkomunistów - tylko patrzeć jak zacznie działać seryjny samobójca!!!i

Musimy chronić redakcję Wprost przed mafią z PO i PSL! Muszą wyjść na jaw wszystkie rozmowy tych gangsterów po to by Polacy mieli jeszcze pełniejszy obraz kto nami rządzi!

proszę o wytłumaczenie z języka PO - ABW na nasze. Co to znaczy ??? ŻĄDAM DOBROWOLNEGO WYDANIA

Brawo dziennikarze! tak trzymać! dziękujemy wam za to, że ujawniliście dowodami zdradę rządu Tuska a teraz, ze odmówiliście wydania taśm!

Służby mafii PO dokonują zbrodni na demokracji , na wolności słowa.

To co robi ABW jest niebywałym skandalem a wszyscy ci którzy biorą udział w tym przestępstwie będą w Wolnej Polsce odpowiadać przed Sądami RP .

"Wprost" to pismo mi dalekie ale to dziennikarze tego tygodnika ujawnili kompromitujace Tuska i jego bandę nagrania.

ABW ,BOR miały psi obowiązek chronić najważniejsze osoby w państwie przed podłsuchami. Nie zrobili tego. Skompromitowali się po raz kolejny - a dziś nękają dziennikarzy.\

I wszystko OK.

Gdyby tak za czasów PiS służby wchodziły do redakcji pism ....... Wyobrazacie sobie co by się działo w takim TVN 24 ,Polsacie czy TVP info?????

Ale sprawa dotyczy PO wiec wszystko jest OK.

Demokracja w Polsce to jedna wielka ściema. Fasada.
PO to partia totalitarna na wzór PZPR.

A Tusk to najwieksza kanalia od czasów stanu wojennego. Mam nadzieję ,ze drań zapłaci za swoje łajdactwa jeszcze za życia.

Prezydenta Kaczyńskiego mieli w poważaniu i nie dbali o jego bezpieczeństwo
ale swoje ciemne interesy będą ,,egzekwowali" nawet rewolwerem i czołgami
TO NIE TYLKO SITWA ALE ZBROJNA GRUPA PRZESTĘPCZA .....

Czekiści Tuska i SIenkiewicza składający sie głównie z wierno-poddańczych resortowych dzieci postkomunistów atakują!! Chcą odebrać taśmy dla "dobra" państwa i jego stabilności i dla "dobra" toczącego się śledztwa! Zamiast zamykać tych, co rozmawiali, to szukają tych ,co nagrywali, aby potem po naciskach i "torturach" powiedizeć ,zę to na zlecenie PIS-u.!! BOją się ,zę teaśm jest więcej ,dużow ięcej i dopóki nie odejdzie TUsk i jego wataha oszustów,złodziei i resortowych postkomunistów, to będą wypływały kolejne taśmy!! Żadna TV nie pokazała protestów i pałowania!!!!!!!!!!

No i przyszli o 6 tej rano, oto trzecia RP, Latkowski nie taki głupi przeca wiedział od dawna że przyjdą o 6 tej rano, i ma już dawno z kilkadziesiąt kopii, jedną z kopii zakopała nawet słynna kopaczka na 1 m metr głęboko.
A po Sienkiewicza nie będziemy szli tylko pojedziemy i zawieziemy go do pierdla, razem z Tuskiem.

Proponuję rozwiązać sprawę tak. Tusk abdykuje. Drukowanie na razie zostaje zawieszone.

To było do przewidzenia. Na złodzieju czapka gore. Kolejny raz napluto nam w twarz. To według mnie już epilog tych szkodników cierpliwości.

Bajka o aferze taśmowej - must see!

https://www.youtube.com/watch?v=4hAoYTJPSqA

tuskaszenka kontratakuje

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl