niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Odlot Korwina-Mikkego. Powiela moskiewską propagandę, a o Putinie: "jego ekscelencja"

Dodano: 08.06.2014 [18:05]
Odlot Korwina-Mikkego. Powiela moskiewską propagandę, a o Putinie: "jego ekscelencja" - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski
Janusz Korwin-Mikke, polski (niestety!) eurodeputowany, doskonale wpisuje się w moskiewską propagandę. Nie tylko oburza się na krytykę Władimira Putina, którego nazywa "jego ekscelencją", ale powtarza rosyjskie kłamstwa o szkoleniu w Polsce ludzi samoobrony z kijowskiego Majdanu.

Lider Nowej Prawicy był gościem - razem z innymi politykami - programu "Woronicza 17",  emitowanego na antenie TVP Info. I jak zwykle próbował szokować swoimi "rewelacjami". Tym razem najbardziej dały się zauważyć niemalże hołdy oddawane prezydentowi Rosji. Podczas dyskusji o sytuacji na Ukrainie, Korwin-Mikke był wręcz oburzony, że ktoś obraża gospodarza Kremla.

– Jestem przeciwny obrażaniu jego ekscelencji Władimira Putina. Nie zrobił on nic, aby go obrażać - grzmiał.

Przyłączył się też do chóru propagandzistów, że w Polsce szkolono ludzi walczących na kijowskim Majdanie z reżimem Wiktora Janukowycza
- U nas szkolono terrorystów, którzy zabili 20 milicjantów - powtórzył na antenie polskiej telewizji brednie znane dotychczas z rosyjskich mediów. – Przyznało to estońskie MSZ – stwierdził.

Nowy eurodeputowany niedługo zacznie pracę w Brukseli. W Moskwie muszą być z tego powodu bardzo zadowoleni.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Może to zabrzmi wariacko, ale wszyscy polscy narodowcy i nacjonaliści są strasznie prorosyjscy i tak było zawsze. Wyjątkiem było NSZ i 5 Wileńska Brygada Śmierci. Nie wiem oni mają sklonności samobujcze. Dlateo też mówię NIE nacjonalistom , nardowcom i popieram PiS tu myślą zdrowo.

Skoro Putin to dla Korwin-Mikkego "Jego Ekscelencja", to aż strach pomyśleć, kto dla tegoż piewcy jest "Jego Eminencją", a kto najwyższym obiektem kultu...

Oj, przejedziecie się na Korwinie. Oj przejedziecie się.

Gdyby Korwin miał być agentem, to by zapewne krytykował Putina.
Słowo "Ekscelecja" używa do wszystkich przywódców państw, nawet największych swoich ideologicznych wrogów.
Co do samoobrony z Majdanu, to takie informacje podają również Amerykanie, nie tylko Rosjanie.
Poza tym jest rozmowa pomiędzy ministrem Urmasa Paeta z szefową dyplomacji UE Catherine Ashton, potwierdzona przez estoński MSZ:

http://www.polskatimes.pl/artykul/3355127,wyciekla-poufna-rozmowa-ashton-za-snajperami-na-majdanie-mogl-stac-ktos-z-nowej-koalicji-video,id,t.html

Zapewne Pan Korwin myślał, że udziela wywiadu do Przeględu lub innego postkomunistycznego tygodnika, w których ciągle się udziela ten pseudo liberał.

Korwin był modny, ale 20 lat temu, bardzo go lubiłam, ale sama wtedy miałam 15 lat.
Kiedyś te jego "teorie" były czymś odkrywczym i nowoczesnym, zupełnie różnym od socjalistycznego myślenia dominującego wtedy w społeczeństwie.
...a jak ktoś tu kiedyś napisał z Korwina się wyrasta, nie wyobrażam sobie, że współcześni 30-latkowie, mogą poważnie podchodzić do wypowiedzi JKM, chyba, że dopiero teraz osiągnęli poziom nastolatka.

Ja powiem tylko że Leppera też mieli za głupka i też z taką zaciekłością wyśmiewano gdy mówił że w latach 90 rząd Polski opłacany był przez mafie i ze w Polsce są tajne więzienia CIA i trzymają tam talibów. Dziś też ktoś się chce z tego pośmiać ? Niektórzy mają znajomości i wiedzą więcej niż przeciętni obywatele, kilku nie boi się tego mówić za co często przepłaca życiem, podobnie będzie z Korwinem. Ten pan za dużo wie i za duży mówi, podejrzewam że seryjny samobójca już jest w drodze do niego. A wy żebyście kiedyś się nie zdziwili jak się okaże że faktycznie bojówkarzy z Majdanu wyszkolono w Polsce, bo u nas w tej wolnośći prawda wychodzi po latach :)

To z kim sojusz PiS w przyszłym Sejmie cy obecnym Europarlamencie - z Korwinem czy z Tuskiem?

Jaki idiota, jako pierwszy, nazwał tego IMBECYLA ..."człowiekiem inteligentnym"???

Brawo młodzi! Wybraliście sobie kolejnego idiotę na waszego reprezentanta.

I jeszcze więcej was będzie musiało wyjechać na zmywak. Ale jednocześnie ten pacan w ełroparlamencie będzie działał przeciw UE i waszym wyjazdom.

To się nazywa "zapędzić się w kozi róg", wy szczawie.

Pan Korwin Mikke z wyglądu jest poprawnym dzentelmenem u boku takich Dam jak Anny Grodzka, zaś o poglądach politycznych to HARCERZ któremu przed starością doszła wysoka miesięczna wygrana w PE.Wyborca Polski, czy to młody czy też starszy, jest napewno upośledzony umysłowo, za to, jest silny fizycznie!!!

Korwin oszolomie ale cie pogielo. Tylko do czubkow z takimi jak ty, albo do moskwy pajacu.

I jeszcze trochę niemieckiej propagandy:

Onet (Ringier Axel Springer) uprzejmie donosi:
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/rosyjskie-lobby-w-strasburgu/0pvnt

Albo ktoś poda źródło i będzie jasne ,że Korwin bredzi albo ma rację.
A co w tym złego,jak PEŁO może robić co chce.
Korwin na rację.Tylko niezły lizus prawiczek jak pluszaki Bubu Czarnecki i Hoffi .Młody człowiek albo idzie na PO albo wyjeżdża, albo bezdyskusyjnie, bezapelacyjnie idzie na sforę pierdzieli na psy polskie.

- Myślę, że aby zrozumieć co się w Polsce dzieje, powinniśmy poznać i zrozumieć, promowaną w mediach "ideologiczną definicję" wzorca, nazywanego "C.Z.Ł.O.W.I.E.K.I.E.M _ E.U.R.O.P.Y"

>>> https://www.youtube.com/watch?v=h_zCjqwpfhQ

Standardową definicję europejczyka, każdy zna, to mieszkaniec Europy. Czym jest "C.Z.Ł.O.W.I.E.K.A ... E.U.R.O.P.Y" , i czym jest, "ideologiczna definicja" E.U.R.O.P.E.J.C.Z.Y.K.A ?

Najprościej wytłumaczyć to na przykładzie. Oto on: gdy w Rosji, po rewolucji październikowej 1917 roku wprowadzano komunizm, wzorcem obywatela był "człowiek radziecki", "człowiek z sierpem i młotem". Komunizm w wersji radzieckiej już nam nie zagraża, co nie oznacza, że nie zagraża nam rosyjski imperializm. - Tutaj, od czasów rozbiorów Polski, nic się nie zmieniło.

Tak jak w roku 1920 roku komunizm atakował Polskę od wschodu, współczesny "euro-socjalizm", mający wiele wspólnego z sowieckim komunizmem, atakuję Polskę od zachodu. Po raz kolejny, tak jak w czasie odsieczy wiedeńskiej i "Cudu nad Wisłą" 1920 roku, Polska musi stawić czoła "pogańskiej nawale" atakującej Europę. - Tak jak, przed kilku dziesięcioma laty, i kilkoma wiekami, na barki Polaków spadł obowiązek obrony Europy przed współczesnym "euro-komunizmem", który przegoniony z Rosji w 1953 roku (w wydaniu ekstremalnym), zagraża nam i Europie.

Promotorami tego współczesnego "euro-komunizmu" są euro-entuzjaści, promujący "C.Z.Ł.O.W.I.E.K.A _ E.U.R.O.P.Y", będącego niczym innym, niż unowocześnioną wersją radzieckiego "człowieka z sierpem i młotem", w wydaniu zachodniego "euro-komunizmu". Jedyna różnica polega na tym, że "C.Z.Ł.O.W.I.E.K.A ... E.U.R.O.P.Y" ma brodę, chodzi w sukience, w jednej ręce trzyma silikonowego penisa, w drugiej pistolet. >>> http://www.youtube.com/watch?v=TAIRE27CKX4

Dlaczego w Polsce promuje się "C.Z.Ł.O.W.I.E.K.A ... E.U.R.O.P.Y", i jaki jest tego cel? - Nie jesteśmy z Afryki, jak chce się nam wmówić, nie wstydźmy się być Polakami. Wstydźmy się, jeśli "euro-komunie" uda się zasiać w Nas "wrogie ziarno", nie mającego podstaw w Naszej tradycji i kulturze.

Platforma Obywatelska i sam Donald Tusk, mamiąc nas swoją obłudną "europejskością" i wzorcem "C.Z.Ł.O.W.I.E.K.A ... E.U.R.O.P.Y", tak naprawdę wpychają Nas w ręce dokładnie takiego samego gatunku ludzi, którzy zawładnęli Polską w 1944 roku, i którzy straciwszy grunt w Rosji w 1953 roku, "przesiedlili swoje ideały" do Europy zachodniej i Ameryki. - Tego samego gatunku ludzi, którzy tworzą dzisiaj podwaliny "zachodniego euro-komunizmu" w Europie.

Nie pozwólmy się zwieść chwytliwymi, ale fałszywymi hasłami ludzi, którzy co innego mają na myśli, co innego w sercu, a dążą do jeszcze innego celu. >>> CAŁOŚĆ >>> https://docs.google.com/document/d/1M8pSfi1lZDmht7W4XjK4W8xKHBOJxMitTQp7Ww4UlfY/edit?pli=1

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl