niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Odlot Korwina-Mikkego. Powiela moskiewską propagandę, a o Putinie: "jego ekscelencja"

Dodano: 08.06.2014 [18:05]
Odlot Korwina-Mikkego. Powiela moskiewską propagandę, a o Putinie: "jego ekscelencja" - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski
Janusz Korwin-Mikke, polski (niestety!) eurodeputowany, doskonale wpisuje się w moskiewską propagandę. Nie tylko oburza się na krytykę Władimira Putina, którego nazywa "jego ekscelencją", ale powtarza rosyjskie kłamstwa o szkoleniu w Polsce ludzi samoobrony z kijowskiego Majdanu.

Lider Nowej Prawicy był gościem - razem z innymi politykami - programu "Woronicza 17",  emitowanego na antenie TVP Info. I jak zwykle próbował szokować swoimi "rewelacjami". Tym razem najbardziej dały się zauważyć niemalże hołdy oddawane prezydentowi Rosji. Podczas dyskusji o sytuacji na Ukrainie, Korwin-Mikke był wręcz oburzony, że ktoś obraża gospodarza Kremla.

– Jestem przeciwny obrażaniu jego ekscelencji Władimira Putina. Nie zrobił on nic, aby go obrażać - grzmiał.

Przyłączył się też do chóru propagandzistów, że w Polsce szkolono ludzi walczących na kijowskim Majdanie z reżimem Wiktora Janukowycza
- U nas szkolono terrorystów, którzy zabili 20 milicjantów - powtórzył na antenie polskiej telewizji brednie znane dotychczas z rosyjskich mediów. – Przyznało to estońskie MSZ – stwierdził.

Nowy eurodeputowany niedługo zacznie pracę w Brukseli. W Moskwie muszą być z tego powodu bardzo zadowoleni.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Gdyby Korwin miał być agentem, to by zapewne krytykował Putina.
Słowo "Ekscelecja" używa do wszystkich przywódców państw, nawet największych swoich ideologicznych wrogów.
Co do samoobrony z Majdanu, to takie informacje podają również Amerykanie, nie tylko Rosjanie.
Poza tym jest rozmowa pomiędzy ministrem Urmasa Paeta z szefową dyplomacji UE Catherine Ashton, potwierdzona przez estoński MSZ:

http://www.polskatimes.pl/artykul/3355127,wyciekla-poufna-rozmowa-ashton-za-snajperami-na-majdanie-mogl-stac-ktos-z-nowej-koalicji-video,id,t.html

Zapewne Pan Korwin myślał, że udziela wywiadu do Przeględu lub innego postkomunistycznego tygodnika, w których ciągle się udziela ten pseudo liberał.

Korwin był modny, ale 20 lat temu, bardzo go lubiłam, ale sama wtedy miałam 15 lat.
Kiedyś te jego "teorie" były czymś odkrywczym i nowoczesnym, zupełnie różnym od socjalistycznego myślenia dominującego wtedy w społeczeństwie.
...a jak ktoś tu kiedyś napisał z Korwina się wyrasta, nie wyobrażam sobie, że współcześni 30-latkowie, mogą poważnie podchodzić do wypowiedzi JKM, chyba, że dopiero teraz osiągnęli poziom nastolatka.

To z kim sojusz PiS w przyszłym Sejmie cy obecnym Europarlamencie - z Korwinem czy z Tuskiem?

Jaki idiota, jako pierwszy, nazwał tego IMBECYLA ..."człowiekiem inteligentnym"???

Brawo młodzi! Wybraliście sobie kolejnego idiotę na waszego reprezentanta.

I jeszcze więcej was będzie musiało wyjechać na zmywak. Ale jednocześnie ten pacan w ełroparlamencie będzie działał przeciw UE i waszym wyjazdom.

To się nazywa "zapędzić się w kozi róg", wy szczawie.

Pan Korwin Mikke z wyglądu jest poprawnym dzentelmenem u boku takich Dam jak Anny Grodzka, zaś o poglądach politycznych to HARCERZ któremu przed starością doszła wysoka miesięczna wygrana w PE.Wyborca Polski, czy to młody czy też starszy, jest napewno upośledzony umysłowo, za to, jest silny fizycznie!!!

Korwin oszolomie ale cie pogielo. Tylko do czubkow z takimi jak ty, albo do moskwy pajacu.

I jeszcze trochę niemieckiej propagandy:

Onet (Ringier Axel Springer) uprzejmie donosi:
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/rosyjskie-lobby-w-strasburgu/0pvnt

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl