niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Atak na licealistkę z Gorzowa. "Dałabym za to w pysk, aż by się nogami nakryła"

Dodano: 29.05.2014 [21:53]
Atak na licealistkę z Gorzowa. "Dałabym za to w pysk, aż by się nogami nakryła" - niezalezna.pl
foto: arch.
"Osobiście dałabym za to w pysk, aż by się nogami nakryła" - napisała na Twitterze o 17-letniej Marysi Sokołowskiej radna Platformy Obywatelskiej Elżbieta Igras. Kobieta zasiada w ursynowskiej Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji.

Postawa 17-latki z Gorzowa, która nazwała Donalda Tuska "zdrajcą", a potem nie przyjęła od niego kwiatów, wywołuje coraz wścieklejsze reakcje mainstreamu. 

Uczennicę zdążył zaatakować już Tomasz Lis, oskarżając ją m.in. o "nienawiść", teraz przyłączyła się do niego radna PO Elżbieta Igras. Kobieta - przedstawiająca się na Twitterze jako "radna, krajanka Palikota, fanka Tuska" - napisała o Marysi Sokołowskiej: "Osobiście dałabym za to w pysk, aż by się nogami nakryła".

Na wpis radnej PO zareagował na Twitterze sam Donald Tusk. Czy skrytykował Elżbietę Igras za chamski wpis, podpadający pod groźbę karalną? Skądże znowu. Lider Platformy napisał: "Nie gniewam się. A dziewczyny po prostu żal. Ciężko żyć z taką negatywną emocją".

Elżbieta Igras jest od kilku lat radną Platformy Obywatelskiej na warszawskim Ursynowie. Zasiada m.in. w Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji. Wcześniej znana była głównie jako piosenkarka. W 1969 r. wystąpiła na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej organizowanym przez Główny Zarząd Polityczny Wojska Polskiego, zdobywając tam Złoty Pierścień.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tusk mówi: "... A dziewczyny po prostu żal. Ciężko żyć z taką negatywną emocją". ..." a nie pomyślał o swojej córce Kasi, której naprawdę może być żal, bo ona nawet jakby dostała w pysk, aż by się nogami nakryła, to i tak rozumu by jej nie przybyło na tyle, by ujrzeć prawdę o swoim ojcu, jednym z największych bolszewickich szkodników jacy chodzili po polskiej ziemi! Ciekawe, czy jakby Donald Tusk oberwał w mordę, aż by się nogami nakrył, to czy wreszcie lżej by mu było dźwigać te negatywne emocje o Polsce, o Polakach, o polskiej tradycji, historii ..., o których także mówiła Maria Sokołowska? Drugi - po Tusku - niemiecki cieć, czyli Paweł Graś też usiłował opluć Marię Sokołowską, sugerując, że może kiedyś wstąpi do PO. Tej szwabskiej świni wydaje się, że inni są ślepi, głusi i pazerni tak jak on, więc zapiszą się do partii bolszewickich złodziei, oszustów ...

Od razu mówię, że nie przepadam z PO, za Tuskiem, za PiSem i w ogóle za całą polityką. Jednak, czy tylko mnie jakoś szczególnie nie poruszył wyczyn tej licealistki? Nie rozumiem dlaczego sprawa jest tak nagłaśniana. Codziennie na Tuska narzeka kilkanaście tysięcy osób i jakoś nikt nie robi z tego afery. Przynajmniej 1/3 z tych osób gdyby miała możliwość, powiedziałaby Tuskowi jeszcze gorsze rzeczy w twarz. A to, że młoda osoba interesuje się polityką? Uwierzcie, że nie ona jedna :)

Jesteś z PO? Bronisz Tuskaszenki? Wiadomo, że młoda dziewczyna powiedziała uczciwie Tuskowi w twarz czego ty boisz się nawet pomyśleć. Dlaczego TY mu tego nie powiedziałeś peowcu? Odważny po fakcie jesteś? Brawo dziewczyna! Zgadzam się z dziewczyną!

Myślałem, że politycy trzymają chociaż wysoki poziom w wypowiedziach internetowych, jednakże się myliłem ; / Jak taka osoba w ogóle się dostała do polityki?? Pewnie kumaci znają na to pytanie odpowiedz :) Ale mniejsza z tym. Mam nadzieję, że "Pan" kaczor Donald pójdzie siedzieć razem z jego partią. Starsi ludzie głosowali na PO ale to się zmieni.. niedługo, nie pozdrawiam :)

Prawda w oczy kole, a zawsze najlepszą obroną jest atak, w większości przypadków jak się jest świadomym popełniania swoich błędów.

Moja opinia jest stosownie prosta.
Nie każdy korzysta z wolności słowa. Licalistka z tego skorzystała i za to ją chwalę.
A wypowiedź P. Elżbiety pociągnąłbym jeszcze do odpowiedzialności karnej.

Czy nie jest w tej chwili tak, że chowamy się za plecami tej młodej PATRIOTKI i pozwalamy ją szkalować jak innych naszych narodowych bohaterów ???
Honory oddawane są dzisiaj ich oprawcom !!! (30.05.2014 - dzień hańby)
RODACY OTWÓRZCIE OCZY, BO PRZYJDĄ I PO WAS !!!

Wprawdzie różni rozgrzani sędziowie wydają co i rusz wyroki niewiele mające wspólnego z prawem i sprawiedliwością, ale to nie oznacza, że należy rezygnować z prób egzekwowania prawa. Tu nie ma o czym dyskutować, tylko należy niezwłocznie złożyć doniesienie do prokuratury na radną PO Elżbietę Igras, która stosując mowę nienawiści zaatakowała w internecie niewinną dziewczynę, oraz na Tuska, który jako urzędnik państwowy ma obowiązek zawiadamiać organa ścigania o wszystkich znanych mu przypadkach naruszenia prawa.

Ciężko żyć z takim negatywnym płemiełem.

Te oczy nie kłamią a usta mówią prawdę. Twarz wyraża inteligencję. Uroczy uśmiech. Dobry i odważny człowiek jest z Marysi. Oby nasz Ojczyzna miała więcej takich nie martwiłbym się o los Polski.

Kto tam na miejscu może - NIECHAJ POMOŻE Jej i jej rodzicom bo te POpieski będą ich próbowały dręczyć.

Można z tą czerwoną raszplą do sądu pójśc?
http://natemat.pl/89499,prof-legutko-ma-przeprosic-za-rozwydrzonych-smarkaczy-tak-zdecydowal-sad-najwyzszy#

Tow.piosenkarka Igras chce lać dzieci w "pysk", aż się "nogami przykryją". Sama to chce zrobić, czy POdburza do nienawiści, szukając kolejnego Cyby. Wizerunek europejskości PO to fasada. Pod pudrem wściekłe gęby UB-ckie. Radną I. z P-artii O-bciachu powinien zająć się odważny - jak Marysia - prokurator. Jest taki?

Moje córki są trochę starsze ,jeżeli ma ochotę to może z każdą z nich stanąć na ubitej ziemi - przekonamy się jak wyjdzie jej " SOLÓWKA ":::)!!!??? - tylko niech wcześniej " państwowy garnitur " lub go ubezpieczy:::)!!!

O zegarku Nowaka koszu i chamstwie Tuska - fantastyczny tekst:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5262

To są nowe standarty w Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Hamstwa wprowadzone przez Platformę.

Nie rozumiem czym wy sie podniecacie ? to zwykła prostaczka karmione w domu nienawiścią, chce za wszelka cenę wyrwać sie ze swojej wsi.
W związku z tym zrobi wszystko , nawet będzie publicznie obrażać innych nie rozumiejąc słów które wypowiada.
Żal mi jej..
Poza tym wyglada jakby coś cpala regularnie..

Jak dzieci... na twitterze, na fb, na portalach - to kiedy jest czas pracować, kiedy wszyscy się wzajemnie śledzą i komentują??? Sponiewierane psychiki...

Za te slowa powinna isc pod sad peowska miernota !!To jest jawne nawolywanie do przemocy wobec dzieci !!!Gdzie jest rzecznik praw dziecka ??Jest duze prawdopodobienstwo ze ta pani poOSIEL maltretuje wlasne dzieci !!

no cóż... wypowiedź radnej z PO godna PO, zwłaszcza że zasiada w Komisji Edukacji, Kultury i Sportu
Któż, jak nie prawdziwi Polacy wiedzą, jak to jest mieć odwagę i mówić prawdę nadanej przez obcych władzy?!

A jajajajaj, no proszę wychodzi to oblicze partii miłości. Człowiek zdania odmiennego od PO radnego, zasługuje na policzek. Nie miłuje wszechmocnego przywódcy, umiłowanego przez naród złotego bożka. Już jednego przeciwnika w Łodzi zarżnęli. Powiedzcie mi jeszcze gdzieś, że to PiS jątrzy. Toż wzorcowym wręcz przykładem partii nienawiści jest peło. tusku, bartoszewski, niesiołowski, sikorski, kutz itd. itd. Wprost tryskające miłosierdzie do ludzi odmiennego oglądu sytuacji w Polsce, nie wspominając o Smoleńsku.

PO to siedlisko niewyedukowanych kurew chcacych byc damami + niekaralnych zlodziei ale za to bez wyobrazni + setek zachlannych sprzedawczykow na decyzyjnych stoleczkach + tysiace, ale za to z rodzinami malutkich oszustow ponad wszelka miare.
Niefortunnie, ale jednak zrzeszonych pod wielkimi skrzydlami czarnego ale rudego orzelka, a efekty to dziesiatki tysiecy zdrajcow POLSKI i pozostalego NARODU pozostajacego poza tzw; korytem i bez koligacji.

Mężczyzna powinien posiadać honor i jaja.
Najgorzej, kiedy brak mu tej pierwszej cechy.
Tusku - JESTEŚ ZEREM !

Wypowiedzia tej "damy" (jednym damy innym nie damy) od kultury powinna zainteresowac sie prokuratura . Chyba , ze obecna prokuratura , zalicza taka mowe do mowy milosci .

Żądny władzy za wszelką cenę i zapatrzony w siebie, Donald Tusk, który w trakcie kariery politycznej po kolei skutecznie "zniechęcał" do konkurowania z nim o władzę w partii i państwie potencjalnych oponentów i przeciwników, niespodziewanie w Gorzowie spotkał się sytuacją, która go zaskoczyła i przerosła. Odważna postawa i mocne słowa licealistki, pięknej reprezentantki młodego pokolenia Polaków, były jak kubeł zimnej wody wylane na rozgrzaną głowę... Całkowite zaskoczenie, brak podpowiedzi ze strony PR-owców i niecodzienność całej sytuacji ukazały dobitnie, jak naprawdę słaby jest Donald Tusk, jak otoczenie klakierów, sztabu doradców i politycznej "elity" nie jest w stanie przykryć jego prawdziwego wizerunku. Oba spotkania z licealistami w Gorzowie, w tym drugie (z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, by coś kompromitującego premiera nie wyciekło na zewnątrz), w równej mierze dowodzą moim zdaniem, że w konfrontacji licealistka - Maria Sokołowska a premier Donald Tusk, to właśnie ONA pokazała klasę, odwagę i przytomność wypowiedzi. Jak było to zasadne i trafne, można by porównać do strzału w 10-tkę, stąd nagle rozpętała się nagonka ze strony mainstreamu, oburzonego zachowaniem licealistki. Należy się też spodziewać, że różnej maści "autorytety" poddańczo usłużne Donaldowi Tuskowi w swoich "naukowych rozważaniach" będą starały się (jak zwykle w takich sytuacjach), ośmieszyć, zdyskredytować odważną dziewczynę w oczach Polaków, nie pozostawiając na Niej przysłowiowej "suchej nitki". Uważam, że w swej żałosnej naiwności nie wezmą pod uwagę wielokroć sprawdzonego w praktyce faktu, że im większe będzie potępienie i nagonka medialna na dziewczynę, tym może to przynieść zgoła odwrotny skutek ..., czego gorąco Marysi życzę łącząc wyrazy podziwu i szacunku - Andrzej Malicki

Marysiu Droga!
Wiesz, do jakiej stajni należą tacy, jak Tusk, Komorowski, Bartoszewski, Lis, Niesiołowski,
co sobą reprezentują, jaka emanuje z nich "kultura" i jaki patriotyzm. Wiele razy to
udowodnili. To ci, co pozwalają blokować polskie porty rusko-niemieckimi rurami gazowymi,
dla których polskość, to nienormalność, którzy rżą śmiechem na lotnisku w czasie przylotu
trumien z ofiarami Katastrofy Smoleńskiej, którzy w czasie okupacji bardziej bali się Polaków,
niż niemców (będąc żydem!) a Polaków nazywają bydłem, którzy w łżemediach propagują chamstwo,
którzy mieszają z błotem każdego, kto nie po ich myśli. Oni mają te swoje ukochane
złoto-marmurowe wielkie koryta, drogie garnitury i Lancie, ale jako ludzie są miernotami,
które nie są godne, by zasznurować Ci bucik. Ty możesz nosić głowę wysoko, jesteś mądrą
i dzielną Dziewuszką, a przede wszystkim Patriotką. Wytrzymaj te wściekłe ataki, te lisie kły
i pazury. Polactwo Cię nienawidzi, Polacy Cię kochają i wspierają. Trzymaj się dzielnie
i nie trać ducha.

Pozdrawiam Marysię Sokołowską i jej rodziców
Trzymajcie się...
Jesteśmy z wami.

Ludzie nie bądźcie bohaterami jedynie tutaj na tej stronie. Wejdzie na profil na facebooku tej baby i napiszcie co myślicie o jej UBeckich czy może sadystycznych skłonnościach do dawania komuś w twarz. JA już tak zrobiłem, wysłałem jej wiadomość, nie piszcie wulgaryzmów czy jakichś innych obraźliwych tekstów, wystarczy, że wyrazicie swoją krytykę to tego co powiedziała ta czołowa POddana guru wszystkich lemingów.

Opinia o tym sadystycznym prymitywie:
Link do wpisów:
http://radny.co.pl/El%C5%BCbieta-Jadwiga-Igras,Ursyn%C3%B3w,_lgo

Polską rządzą zdrajcy i chamy, teraz ich potomstwo przywiezione do naszego kraju na sowieckich czołgach i niemieckich w czasie II WŚ.
Polską rządzą skundleni kolaboranci, psy szczekające za kość rzuconą z łaski przez swojego pana z komina, przy Okrągłym Stole w nocy razem chlejących i dogadujących się wpólnie z parobkami Putina, a w dzień przy Okrągłym Stole udający obrońców Polski.
Polska w 80% opanowana jest zdrajcami i bolszewicką czerwoną hołotą, która działa na naszą szkodę i naszej Ojczyzny, należy to głośno mówić i organizować się w celu przepędzenia tej rusko-szwabskiej komunistycznej stalinowskiej hołoty.
W przyszłym roku będą u nas wybory parlamentarne. Po zdrajcach nie może zostać do tego czasu ani nawet ślad.
Wcześniej bo za pół roku wybory samorządowe, za rok prezydenckie.
Musimy się spieszyć aby załadować tą czerwoną swołocz ze swoimi rodzinami do bydlęcych wagonów i wywieżć ich na Alaskę, jak najdalej od Polski.
Nie mamy już czasu jeżeli chcemy ratować nasz kraj!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl