niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Atak na licealistkę z Gorzowa. "Dałabym za to w pysk, aż by się nogami nakryła"

Dodano: 29.05.2014 [21:53]
Atak na licealistkę z Gorzowa. "Dałabym za to w pysk, aż by się nogami nakryła" - niezalezna.pl
foto: arch.
"Osobiście dałabym za to w pysk, aż by się nogami nakryła" - napisała na Twitterze o 17-letniej Marysi Sokołowskiej radna Platformy Obywatelskiej Elżbieta Igras. Kobieta zasiada w ursynowskiej Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji.

Postawa 17-latki z Gorzowa, która nazwała Donalda Tuska "zdrajcą", a potem nie przyjęła od niego kwiatów, wywołuje coraz wścieklejsze reakcje mainstreamu. 

Uczennicę zdążył zaatakować już Tomasz Lis, oskarżając ją m.in. o "nienawiść", teraz przyłączyła się do niego radna PO Elżbieta Igras. Kobieta - przedstawiająca się na Twitterze jako "radna, krajanka Palikota, fanka Tuska" - napisała o Marysi Sokołowskiej: "Osobiście dałabym za to w pysk, aż by się nogami nakryła".

Na wpis radnej PO zareagował na Twitterze sam Donald Tusk. Czy skrytykował Elżbietę Igras za chamski wpis, podpadający pod groźbę karalną? Skądże znowu. Lider Platformy napisał: "Nie gniewam się. A dziewczyny po prostu żal. Ciężko żyć z taką negatywną emocją".

Elżbieta Igras jest od kilku lat radną Platformy Obywatelskiej na warszawskim Ursynowie. Zasiada m.in. w Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji. Wcześniej znana była głównie jako piosenkarka. W 1969 r. wystąpiła na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej organizowanym przez Główny Zarząd Polityczny Wojska Polskiego, zdobywając tam Złoty Pierścień.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tusk mówi: "... A dziewczyny po prostu żal. Ciężko żyć z taką negatywną emocją". ..." a nie pomyślał o swojej córce Kasi, której naprawdę może być żal, bo ona nawet jakby dostała w pysk, aż by się nogami nakryła, to i tak rozumu by jej nie przybyło na tyle, by ujrzeć prawdę o swoim ojcu, jednym z największych bolszewickich szkodników jacy chodzili po polskiej ziemi! Ciekawe, czy jakby Donald Tusk oberwał w mordę, aż by się nogami nakrył, to czy wreszcie lżej by mu było dźwigać te negatywne emocje o Polsce, o Polakach, o polskiej tradycji, historii ..., o których także mówiła Maria Sokołowska? Drugi - po Tusku - niemiecki cieć, czyli Paweł Graś też usiłował opluć Marię Sokołowską, sugerując, że może kiedyś wstąpi do PO. Tej szwabskiej świni wydaje się, że inni są ślepi, głusi i pazerni tak jak on, więc zapiszą się do partii bolszewickich złodziei, oszustów ...

Wielkie brawa dla Marysi Sokołowskiej, za jej odwagę i mówienie prawdy. Polska na takich młodych, mądrych i odważnych obywatelach jak Marysia tylko zyskuje. Szacun dla Marysi !!!!
A postkomunistyczna zakłamana idealistka i szuja, posłanka z Ursynowa Igras zmaga się z własnymi ogólnymi słabościami natury tego typu ludzi jak: służalczość, egoizm, chciwość, korupcja, zła wola, ignorancja i zdrada. Tego typu polityk, który własny interes przedkłada nad interes ogółu i obywateli jest zdrajcą.
Lewicowa Igras kłamstwo stawia ponad prawdę, aby prawda sprawiała wrażenie kłamstwa, staje się uosobieniem szatana. POpuliści, niczym alchemicy zręcznie i starannie mieszają prawdę i fałsz, aby pokazać, że prawda jest szkodliwa dla kłamstwa. Neomarkstowscy intelektualiści w osobie Igras promując masową popkulturę i ruchy gender próbują osłabić i rozbić istniejące stosunki społeczne, utrwaloną europejską kulturę, chrześcijańskie systemy wartości a ich celem jest wieczna władza i "Novus Ordo Saeclorum" - Nowy Porządek Świata. Dla nich Bóg to tylko wyobrażenie, a nie rzeczywistość. "Czytają pogańskie książki starożytnych klasyków i jedzą mięso w trakcie postu". Media, wydarzenia kulturalne (finansowane z naszych pieniędzy) używają do propagowania drogą krucjaty lewicowych idei i wykorzystują je jako instrument do wprowadzania zmian społecznych. Ich wiedza oparta jest na ogólnych abstrakcyjnych wyobrażeniach i ideach. Ich polityczna poprawność jest zabójcza dla racjonalnej analizy, zdrowego rozsądku i ustalonego ładu społecznego. Odgórne narzucanie ludziom poglądów i idei na pograniczu abstrakcji, ignorancji, uprzedzenia, syndromu boga i kultu szatana oraz wszelkie tego typu przejawy inżynierii społecznej będą katastrofalne w skutkach dla normalnych, serdecznych ludzi.
Fani dyktatury sowieckiej, czciciele Stalina posiadają jeden z wielu przywilejów, jakie im przysługują, mianowicie mogą sobie pozwalać na skandaliczną głupotę, nie ponosząc za nią żadnej odpowiedzialności. Jak pisał Orwell "niektóre idee są tak głupie, że mogą w nie uwierzyć tylko lewicowi intelektualiści bo żaden przeciętny obywatel nie jest aż tak głupi.

Od razu mówię, że nie przepadam z PO, za Tuskiem, za PiSem i w ogóle za całą polityką. Jednak, czy tylko mnie jakoś szczególnie nie poruszył wyczyn tej licealistki? Nie rozumiem dlaczego sprawa jest tak nagłaśniana. Codziennie na Tuska narzeka kilkanaście tysięcy osób i jakoś nikt nie robi z tego afery. Przynajmniej 1/3 z tych osób gdyby miała możliwość, powiedziałaby Tuskowi jeszcze gorsze rzeczy w twarz. A to, że młoda osoba interesuje się polityką? Uwierzcie, że nie ona jedna :)

Jesteś z PO? Bronisz Tuskaszenki? Wiadomo, że młoda dziewczyna powiedziała uczciwie Tuskowi w twarz czego ty boisz się nawet pomyśleć. Dlaczego TY mu tego nie powiedziałeś peowcu? Odważny po fakcie jesteś? Brawo dziewczyna! Zgadzam się z dziewczyną!

Myślałem, że politycy trzymają chociaż wysoki poziom w wypowiedziach internetowych, jednakże się myliłem ; / Jak taka osoba w ogóle się dostała do polityki?? Pewnie kumaci znają na to pytanie odpowiedz :) Ale mniejsza z tym. Mam nadzieję, że "Pan" kaczor Donald pójdzie siedzieć razem z jego partią. Starsi ludzie głosowali na PO ale to się zmieni.. niedługo, nie pozdrawiam :)

Prawda w oczy kole, a zawsze najlepszą obroną jest atak, w większości przypadków jak się jest świadomym popełniania swoich błędów.

Moja opinia jest stosownie prosta.
Nie każdy korzysta z wolności słowa. Licalistka z tego skorzystała i za to ją chwalę.
A wypowiedź P. Elżbiety pociągnąłbym jeszcze do odpowiedzialności karnej.

Czy nie jest w tej chwili tak, że chowamy się za plecami tej młodej PATRIOTKI i pozwalamy ją szkalować jak innych naszych narodowych bohaterów ???
Honory oddawane są dzisiaj ich oprawcom !!! (30.05.2014 - dzień hańby)
RODACY OTWÓRZCIE OCZY, BO PRZYJDĄ I PO WAS !!!

Wprawdzie różni rozgrzani sędziowie wydają co i rusz wyroki niewiele mające wspólnego z prawem i sprawiedliwością, ale to nie oznacza, że należy rezygnować z prób egzekwowania prawa. Tu nie ma o czym dyskutować, tylko należy niezwłocznie złożyć doniesienie do prokuratury na radną PO Elżbietę Igras, która stosując mowę nienawiści zaatakowała w internecie niewinną dziewczynę, oraz na Tuska, który jako urzędnik państwowy ma obowiązek zawiadamiać organa ścigania o wszystkich znanych mu przypadkach naruszenia prawa.

Ciężko żyć z takim negatywnym płemiełem.

Te oczy nie kłamią a usta mówią prawdę. Twarz wyraża inteligencję. Uroczy uśmiech. Dobry i odważny człowiek jest z Marysi. Oby nasz Ojczyzna miała więcej takich nie martwiłbym się o los Polski.

Kto tam na miejscu może - NIECHAJ POMOŻE Jej i jej rodzicom bo te POpieski będą ich próbowały dręczyć.

Wspaniała postawa zuch dziewczyna o zdrajcach trzeba mówić bez owijania w bawełnę. Gratulacje dla rodziców za wychowanie. A możne by ktoś stworzył jakiś profil poparcia na przykład na Facebook żeby pokazać PO-paprańcom gdzie ich miejsce

Można z tą czerwoną raszplą do sądu pójśc?
http://natemat.pl/89499,prof-legutko-ma-przeprosic-za-rozwydrzonych-smarkaczy-tak-zdecydowal-sad-najwyzszy#

Tow.piosenkarka Igras chce lać dzieci w "pysk", aż się "nogami przykryją". Sama to chce zrobić, czy POdburza do nienawiści, szukając kolejnego Cyby. Wizerunek europejskości PO to fasada. Pod pudrem wściekłe gęby UB-ckie. Radną I. z P-artii O-bciachu powinien zająć się odważny - jak Marysia - prokurator. Jest taki?

PRZECIEŻ TA WYPOWIEDŻ ŚWIADCZY O JAWNEJ PRZEMOCY i TO WOBEC NIELETNIEJ, MĄDREJ DZIEWCZYNKI.
Co na to szalejące feministki, wykrzykujące o tolerancji i walce z przemocą, co na to rzecznik praw dziecka.
Kompromitacja Tuska jest bezsporna, nawet nie stać go bylo na kupienie kwoiatka, wolał POsłużyć się bukietem danym mu przez uczniów. To świadczy o pazerności platformiarzy , którzy lubią korzystać pełnymi garściami z pieniędzy POdatników na swoje luksusy; cygara itp.
BRAWO, MARYSIU . Takich młodych, odważnych potrzebuje Polska , bo tylko oni mogą uratować nasz kraj z POstępującej degrengolady tej władzy..

Moje córki są trochę starsze ,jeżeli ma ochotę to może z każdą z nich stanąć na ubitej ziemi - przekonamy się jak wyjdzie jej " SOLÓWKA ":::)!!!??? - tylko niech wcześniej " państwowy garnitur " lub go ubezpieczy:::)!!!

O zegarku Nowaka koszu i chamstwie Tuska - fantastyczny tekst:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5262

To są nowe standarty w Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Hamstwa wprowadzone przez Platformę.

Nie rozumiem czym wy sie podniecacie ? to zwykła prostaczka karmione w domu nienawiścią, chce za wszelka cenę wyrwać sie ze swojej wsi.
W związku z tym zrobi wszystko , nawet będzie publicznie obrażać innych nie rozumiejąc słów które wypowiada.
Żal mi jej..
Poza tym wyglada jakby coś cpala regularnie..

Jak dzieci... na twitterze, na fb, na portalach - to kiedy jest czas pracować, kiedy wszyscy się wzajemnie śledzą i komentują??? Sponiewierane psychiki...

Za te slowa powinna isc pod sad peowska miernota !!To jest jawne nawolywanie do przemocy wobec dzieci !!!Gdzie jest rzecznik praw dziecka ??Jest duze prawdopodobienstwo ze ta pani poOSIEL maltretuje wlasne dzieci !!

no cóż... wypowiedź radnej z PO godna PO, zwłaszcza że zasiada w Komisji Edukacji, Kultury i Sportu
Któż, jak nie prawdziwi Polacy wiedzą, jak to jest mieć odwagę i mówić prawdę nadanej przez obcych władzy?!

Zastanawia mnie jedno.
Lumpenhołota, zbieranina lodziarzy, małych i dużych kombinatorów, impotentów politycznych z KLD i niedorajdów, prezesów którym maciorka partia PełO zapewniła możliwość kasy, korzyści i stołków-musi być stalowym elektoratem i kochać Donaldino.
Wierzyć w bzdury i kłamstwa Donaldino i Gajowemu, którym romans z Putinem wymknął się spod kontroli.
Mogą wierzyć w PO naiwni, albo intelektualnie prowincjonalny narybek klakierów po mózgowej lobotomii walterowo-michnikowa.
Muszą wierzyć i klaskać różnej maści starzy donosiciele i kolaboranci, którzy powodwani wyrzutami sumienia również uwierzyli we własne kłamstwa.
Profesorki i docenciki, którzy wspinali się na szczyty kariery zaraz po rozmowie z oficerem prowadzącym.
Ale czy są jeszcze ludzie tak tępi w swej wsiokowej świadomości, nawet chodzący pod parasolem ochronnym partyjnych bonzów żeby wierzyć, że ta menażeria poza partykularnymi celami za wszelką cenę i biznesem w ogóle ma jakieś sumienie?

Kto zabił ks. Jerzego Popiełuszkę? nowe informacje od ks. Małkowskiego: http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5264

A jajajajaj, no proszę wychodzi to oblicze partii miłości. Człowiek zdania odmiennego od PO radnego, zasługuje na policzek. Nie miłuje wszechmocnego przywódcy, umiłowanego przez naród złotego bożka. Już jednego przeciwnika w Łodzi zarżnęli. Powiedzcie mi jeszcze gdzieś, że to PiS jątrzy. Toż wzorcowym wręcz przykładem partii nienawiści jest peło. tusku, bartoszewski, niesiołowski, sikorski, kutz itd. itd. Wprost tryskające miłosierdzie do ludzi odmiennego oglądu sytuacji w Polsce, nie wspominając o Smoleńsku.

przyjdzie dzień ze zloty pierścień z festiwalu ani ryzy ryj nie beda chronic... a przyjdzie

PO to siedlisko niewyedukowanych kurew chcacych byc damami + niekaralnych zlodziei ale za to bez wyobrazni + setek zachlannych sprzedawczykow na decyzyjnych stoleczkach + tysiace, ale za to z rodzinami malutkich oszustow ponad wszelka miare.
Niefortunnie, ale jednak zrzeszonych pod wielkimi skrzydlami czarnego ale rudego orzelka, a efekty to dziesiatki tysiecy zdrajcow POLSKI i pozostalego NARODU pozostajacego poza tzw; korytem i bez koligacji.

Mężczyzna powinien posiadać honor i jaja.
Najgorzej, kiedy brak mu tej pierwszej cechy.
Tusku - JESTEŚ ZEREM !

Wypowiedzia tej "damy" (jednym damy innym nie damy) od kultury powinna zainteresowac sie prokuratura . Chyba , ze obecna prokuratura , zalicza taka mowe do mowy milosci .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl