niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Wybory sfałszowano? PiS ujawnia: wynoszono głosy z komisji bez wywieszenia protokołu!

Dodano: 28.05.2014 [12:38]
Wybory sfałszowano? PiS ujawnia: wynoszono głosy z komisji bez wywieszenia protokołu! - niezalezna.pl
foto: Twitter
Z jednej z warszawskich komisji po zakończeniu głosowania wyniesiono w workach głosy, nie wywiesiwszy wcześniej protokołu. Wynika tak z filmu przedstawionego przez posłów PiS: Antoniego Macierewicza i Annę Sikorę. 

Po zakończeniu wyborów głosy zapakowane zostały przez część członków komisji do worków, a następnie wyniesione z lokalu komisji i włożone do bagażnika prywatnego auta. Wcześniej nie wywieszono protokołu przy wejściu do siedziby komisji, choć według przepisów powinno się to zrobić niezwłocznie po przeliczeniu głosów.

Rozliczenie z głosów nastąpiło przez wrzucenie worków do piwnicznego okienka, bez sprawdzenia ich zawartości. Mimo to wydano pokwitowanie.

Osobie, która nagrywała film, tłumaczono, że sporządzone protokoły przed wywieszeniem ich w ogólnie dostępnym miejscu musi zatwierdzić... informatyk. Dlaczego? "Nie wiemy, czy system przyjmie to, co policzyliśmy" - powiedział autorowi filmu członek warszawskiej komisji. W oczekiwaniu na przybycie informatyka część członków komisji spacerowała po warszawskich ulicach z workami, w których znajdowały się głosy.

A zatem od momentu wyniesienia głosów do wywieszenia protokołu nad znajdującymi się w workach głosami brak było kontroli pozostałych członków komisji i mężów zaufania.

Jak sprawdził portal niezalezna.pl - chodził o obwodową komisję, której lokal znajdował się w Szkole Głównej Handlowej przy ul. Wiśniowej. Według PKW zdecydowanie wygrała tam Platforma Obywatelska.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Trzeba wystąpić do Sądu Najwyższego
żeby nie uchybić procedurze
i pamiętac o czasie, jeżeli taki
został określony
KAŻDE fałszerstwo, bądż
odstapienie od procedury powinno
wyeliminować partie rządzące
w okręgu wyborczym a ich kandydaci
powinni otrzymać po 0 punktów
PO mogła uzyskać nie więcej
od ich komunistycznych
sprzymierzeńców

Kolega nie głosował, bo mu lokal zbyt daleko przenieśli. Był niemile zaskoczony. Im mniejsza frekwencja tym lepiej dla PO. UM dziś jest w łapkach PO.
Podobne metody zniechęcania stosują ludzie trzymający w ręku spółdzielnie mieszkaniowe.
Celowości jednak nie da się tu udowodnić. Zawsze ktoś o racjonalizacji bąknie i po sprawie. A to koszty, a to coś innego.
jako obywatele chcielibyśmy wiedzieć jak dokładnie i kto informatycznie obsługuje wybory informatycznie i jak zabezpiecza się głosowanie przed możliwością fałszerstw.

Dobra wiadomość dla chrześcijan- Jaruzelski podobno się nawrócił i tylko czekać aż jego miłośnicy pójdą w tej sprawie za jego przewodem.

Opozycja jest zbyt mało merytoryczna i blada. Dlaczego ? Ignorancja czy szwedzki syndrom? Może krecia robota ?

Te wybory tak wszystkie inne zostaly sfalszowane i istnieja na to dowody. Dlatego powinny zostac uniewaznione a po_komusza pkw rozwiazana. Jak widac ryzo-bulowa banda nie jest w stanie przeprowadzic uczciwych wyborow w Polsce.
Dlatego te wybory powinny zostac przeprowadzone pod nadzorem miedzynarodowej komisji UE.

Kajdany które trzymają Polskę w niewoli to sądownictwo, Trybunał Stanu i właśnie PKW.

a czemu ktokolwiek się dziwi???

a co było po katastrogfie smoleńskiej - ciało Anny Walentynowicz nadal nie wiadomo gdzie jest! i nikogo to nie wzrusza!!

posłuchajcie najnowszego wywiad z Januszem Walentynowiczem. Masakra!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5254

Mnie wzrusza, szlak mnie trafia od dawna w tej sprawie, jest to zniewaga na poziomie osobistym.

Ja tego nie rozumiem za bardzo tak jak zwykli wyborcy ale skupcie się na tym by uświadomić Ziemkiewiczów i resztę bo oni mówią nam jak mamy myśleć. Jak nie przekonacie Ziemkiewiczów i reszty to fałszowanie przejdzie jak wszystko.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl