niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Wybory sfałszowano? PiS ujawnia: wynoszono głosy z komisji bez wywieszenia protokołu!

Dodano: 28.05.2014 [12:38]
Wybory sfałszowano? PiS ujawnia: wynoszono głosy z komisji bez wywieszenia protokołu! - niezalezna.pl
foto: Twitter
Z jednej z warszawskich komisji po zakończeniu głosowania wyniesiono w workach głosy, nie wywiesiwszy wcześniej protokołu. Wynika tak z filmu przedstawionego przez posłów PiS: Antoniego Macierewicza i Annę Sikorę. 

Po zakończeniu wyborów głosy zapakowane zostały przez część członków komisji do worków, a następnie wyniesione z lokalu komisji i włożone do bagażnika prywatnego auta. Wcześniej nie wywieszono protokołu przy wejściu do siedziby komisji, choć według przepisów powinno się to zrobić niezwłocznie po przeliczeniu głosów.

Rozliczenie z głosów nastąpiło przez wrzucenie worków do piwnicznego okienka, bez sprawdzenia ich zawartości. Mimo to wydano pokwitowanie.

Osobie, która nagrywała film, tłumaczono, że sporządzone protokoły przed wywieszeniem ich w ogólnie dostępnym miejscu musi zatwierdzić... informatyk. Dlaczego? "Nie wiemy, czy system przyjmie to, co policzyliśmy" - powiedział autorowi filmu członek warszawskiej komisji. W oczekiwaniu na przybycie informatyka część członków komisji spacerowała po warszawskich ulicach z workami, w których znajdowały się głosy.

A zatem od momentu wyniesienia głosów do wywieszenia protokołu nad znajdującymi się w workach głosami brak było kontroli pozostałych członków komisji i mężów zaufania.

Jak sprawdził portal niezalezna.pl - chodził o obwodową komisję, której lokal znajdował się w Szkole Głównej Handlowej przy ul. Wiśniowej. Według PKW zdecydowanie wygrała tam Platforma Obywatelska.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Trzeba wystąpić do Sądu Najwyższego
żeby nie uchybić procedurze
i pamiętac o czasie, jeżeli taki
został określony
KAŻDE fałszerstwo, bądż
odstapienie od procedury powinno
wyeliminować partie rządzące
w okręgu wyborczym a ich kandydaci
powinni otrzymać po 0 punktów
PO mogła uzyskać nie więcej
od ich komunistycznych
sprzymierzeńców

Te wybory tak wszystkie inne zostaly sfalszowane i istnieja na to dowody. Dlatego powinny zostac uniewaznione a po_komusza pkw rozwiazana. Jak widac ryzo-bulowa banda nie jest w stanie przeprowadzic uczciwych wyborow w Polsce.
Dlatego te wybory powinny zostac przeprowadzone pod nadzorem miedzynarodowej komisji UE.

Kajdany które trzymają Polskę w niewoli to sądownictwo, Trybunał Stanu i właśnie PKW.

a czemu ktokolwiek się dziwi???

a co było po katastrogfie smoleńskiej - ciało Anny Walentynowicz nadal nie wiadomo gdzie jest! i nikogo to nie wzrusza!!

posłuchajcie najnowszego wywiad z Januszem Walentynowiczem. Masakra!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5254

Mnie wzrusza, szlak mnie trafia od dawna w tej sprawie, jest to zniewaga na poziomie osobistym.

Ja tego nie rozumiem za bardzo tak jak zwykli wyborcy ale skupcie się na tym by uświadomić Ziemkiewiczów i resztę bo oni mówią nam jak mamy myśleć. Jak nie przekonacie Ziemkiewiczów i reszty to fałszowanie przejdzie jak wszystko.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl