niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Maria Sokołowska dla niezalezna.pl o kulisach spotkania z Donaldem Tuskiem

Dodano: 23.05.2014 [15:48]
Maria Sokołowska dla niezalezna.pl o kulisach spotkania z Donaldem Tuskiem - niezalezna.pl
foto: Archiwum Marii Sokołowskiej
Chciałam zwrócić premierowi uwagę na głos młodego pokolenia, które nie jest wpatrzone w PO i propagandę, że niektórzy też mogą myśleć inaczej, nie mają zabałaganionej głowy wiedzą, która jest nieprawdziwa - mówi Maria Sokołowska w rozmowie z Jarosławem Wróblewskim z portalu niezalezna.pl. Wczoraj Donald Tusk był w Gorzowie Wielkopolskim. Gdy szef PO podszedł do grupy licealistów, Maria Sokołowska uczennica II LO zapytała go: "Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?".

Dlaczego zadałaś premierowi Tuskowi to pytanie: Dlaczego udaje pan patriotę, a jest zdrajcą Polski?
Chciałam po prostu krzyknąć do Donalda Tuska, że jest zdrajcą. Bo tak uważam. Jednak wiedziałam, że tak nie wypada się zachować. Chciałam więc to zrobić dyplomatycznie i zadać mu to konkretne pytanie.
 
Premier odpowiedział wymijająco. Można powiedzieć, że cię zlekceważył?

Dokładnie, poczułam się zlekceważona przez premiera. Odpowiedział wymijająco, ale nie przyznałby się  przecież, że jest zdrajcą. Nie mam więc o to do niego żalu.
 
Oczekiwałaś odpowiedzi?

Nie, wiedziałam że i tak mi nie odpowie, ale chciałam zwrócić mu uwagę na głos młodego pokolenia, które nie jest wpatrzone w PO i propagandę, że niektórzy też mogą myśleć mądrze, nie mają zabałaganionej głowy wiedzą, która jest nieprawdziwa. Przecież młodemu, człowiekowi może przyjść refleksja, że nie jest tak jak mówią media.
 
A jakie dzisiaj były komentarze w twojej szkole?
Jeden nauczyciel skrytykował mnie straszliwie za to co zrobiłam, że obrażam naszą szkołę. Byli tacy, którzy mi gratulowali. Opinie moich kolegów były podzielone, gratulowali mi odwagi, ale większość odniosła się negatywnie do tego co zrobiłam.
 
Myślisz, że mogą być wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec ciebie czy jesteś spokojna?
Jestem spokojna. Nie przejmuję się tym, co mówią ludzie. Rozumiem po prostu, że propaganda, którą wkładają im w głowę każe im tak mówić. Nie mam do nikogo żalu. Ta sprawa i tak z czasem ucichnie.
 
Tata mówił w rozmowie z niezalezna.pl, że piszesz wiersze…
Tak, piszę wiersze i chcę wydać tomik poezji, maluję, projektuję modę, śpiewam operowo i normalnie…
 
Jak twoi rówieśnicy ocenili zachowanie Donalda Tuska wobec ciebie?
Koleżanki mówiły, że się przestraszył.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kochana Marysiu
wróciłaś mi wiarę w polską młodzież, jesteś dla mnie wzorem bezkompromisowej i odważnej młodej Polki, kompletnie nie przejmuj się szczekaniem tuskowej psiarni ( i lisiarni), myśl niezależnie, niech Bóg Cię ma w swej opiece, gratulacje również dla rodziców, jako ojciec córki, czuję to bardzo mocno...
Historia przyzna Ci rację... już nie długo będziemy razem cieszyć się Wolną Polską

Marysia poszła śladem Inki. W Polsce wielcy ludzie rodzą się nawet w czasie zarazy. To nasa polska szczepionka na wirusa donAldtuskA.

Wielki szacunek dla Ciebie !!
POKAZAŁAŚ, ŻE tak WIELKI DUCH DRZEMIE W NARODZIE POLSKIM !!
Nie daj się zastraszyć !!

Jesteś więcej WARTA niż te wszystkie lewicowo-kołtuńsko-popaprane szumowiny
razem wzięte i do n-tej potęgi !!

Jesteś prawdziwym DIAMENTEM charakteru, osobowości, odwagi i WIEDZY !!

Jeszcze raz WIELKI SZACUNEK !!

Zapraszam do przeczytania naszej oceny na kogo głosować w wyborach w niedzielę:
http://obroncakrzyza.wordpress.com/2014/05/21/na-kogo-glosowac-w-wyborach-2014/

Takich dzielnych Patriotów Ojczyzny,Polska potrzebuje.Chwała za odwagę tej dzielnej dziewczynie.Należy to publikować w każdym portalu,Facebooku,mailu i wszędzie gdzie możliwe,za taką Polską Patriotyczną Postawę.Pozdrawiam.

Aż chciałoby się uściskać tą młodą dziewczynę, że temu łajdakowi Tuskowi powiedziała prawdę tylko szkoda, iż jest tak mało ludzi odważnych bravo droga koleżanko która jesteś prawdziwa.

Wspaniala dziewczyna jestem pelen podziwu dla niej za umiejetnosc niezaleznego myslenia w jej wieku

J.Ch.Andersen: "
- Patrzcie, przecież on jest nagi! - zawołało jakieś małe dziecko.
- Boże, słuchajcie głosu niewiniątka - powiedział wtedy jego ojciec i w tłu mie jeden zaczął szeptem powtarzać drugiemu to, co dziecko powiedziało.
- On jest nagi, małe dziecko powiedziało, że jest nagi:
- On jest nagi! - zawołał w końcu cały lud.
Cesarz zmieszał się, bo wydawało mu się, że jego poddani mają słuszność, ale pomyślał sobie: "Muszę wytrzymać do końca procesji". I wyprostował się jeszcze dumniej, a dworzanie szli za nim, niosąc tren, którego wcale nie było."

Niedojrzała emocjonalnie i tyle

Zuch dziewczyna godna nastepczyni INKI,

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl