niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

Jaruzelski jednak żyje

Dodano: 14.05.2014 [10:56]
Jaruzelski jednak żyje - niezalezna.pl
foto: twitter.com
Wojciech Jaruzelski nie żyje - podał rano fakt.pl. Informacja szybko obiegła inne media. - To na sto procent nieprawdziwa informacja. Przed chwilą rozmawiałam z najbliższą osobą, która jest z nim w szpitalu. Jego stan jest stabilny - zdementowała Grażyna Rogowska z "Biura Byłego Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej" Wojciecha Jaruzelskiego. - To czyjeś pobożne życzenia - dodaje.

W 2013 r. generał był hospitalizowany kilkakrotnie. W 2011 r. zdiagnozowano u niego chłoniaka, miał też powikłania po chemioterapii.
 
90-letni Jaruzelski był prezydentem w latach 1989-90, a wcześniej przywódcą komunistycznej Polski i I sekretarzem PZPR w latach 80. ubiegłego wieku, przewodniczącym Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego podczas stanu wojennego. Urodził się 6 lipca 1923 r.
 
W marcu biegli uznali, że stan zdrowia gen. Jaruzelskiego nie pozwala na sądzenie go za wprowadzenie w Polsce w 1981 r. stanu wojennego oraz w sprawie masakry robotników Wybrzeża w grudniu 1970 r.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Lachudra gorszy od samego Lucyfera

Pochówek w polskiej ziemi byłby dla Polaków hańbą.

Zdychaj SQ....nie bandyto!

juz tak niby wszyscy czekaja na smierc kata?,dobrze ze zyje!!!! bo musi cierpiec i pokutowac za swoje czyny,zlego diabli nie biora,rozchorowal sie bardziej kiedy media obiegla informacja ze na Wegrzech skazano 94 letniego kata za miedzy innymi za 1956 rok,po tej informacji polski kat jaruzelski mial sie niby gorzej poczuc?,zaczol udawac obloznie chorego ze strachu przed odpowiedzialnoscia?,choc wegierskie sady moga byc przykladem dla polskiej postkomunistycznej kliki zwanej wymiarem sprawiedliwosci,tutaj dopiero widzimi jak daleko polskie sadiwnictwo jeet w lesie,a zbrodniarz jaruzelski poczul sie zdecydowanie lepiej?, po wizycie opiekunki ktora pokazala mu cyce?,taki musi zyc i cierpiec,smierc bylaby wybawieniem a to nie tedy droga,wiec zyj morderco i niech cie wiecej boli!!!!kazdego dnia,za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu,za sfalszowana biografie,za cale zlo ktorego dopuszczales sie w Polsce z czerwona klika bandziorow,i niech to bedzie przestroga dla innych czerwonych bandytow, ktorzy tak jak ty nie zostali nigdy rozliczeni bo ten kraj sie zatrzymal w rozwoju pod wami,nie ma demokracji,sa ustalenia okraglo stolowe i krzywda nierozliczona,milo popatrzec na twoje cierpienia jakie zadaje ci Stworca!!!!

Gdyby na was czekał kocioł z gorącą smolą z towarzyszami leninem i stalinem , to też wam by się nie śpieszyło. Może czeka na egzorcyzm?

niemcowi zainstalowanemu w Polsce - co dnia chodzi o sensacje...W tym wypadku niemiec przesadzil, bo polska sluzba zdrowia jest na wysokim poziomie...Bolszewiccki terorrysta zyje.

(slone swidczenia ciagle plyna, a i po smierci plynac beda co z koleii swiadczy o niesmiertelnosci terrorysty bolszewicckiego w Polsce)

Pani Grażyno Rogowska. Złego diabli nie biorą. Spokojnie, sowiecki bandyta Jaruzelski, musi się jeszcze trochę pomęczyć, zanim trafi na Boży Sąd. Jak my wszyscy.

W więzieniach są też szpitale i tam powinien wykitować o chlebie i wodzie

Jak czuje się Jan Pietrzak, czy Andrzej Gwiazda? Kto troszczy się o nich?

...i nie jednego jeszcze przeżyje....

Tyko po co? Chyba po to by mu nadal pod oknami przypominali , że był zerem i kanalią.Może taki jest zamysł Pana Boga.....

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl