niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 listopada 2015

Wycieczka do Disneylandu? Żenujące zdjęcia Jacka Kurskiego na Majdanie

Dodano: 24.02.2014 [20:39]
Wycieczka do Disneylandu? Żenujące zdjęcia Jacka Kurskiego na Majdanie - niezalezna.pl
foto: Twitter
Jacek Kurski (Solidarna Polska) pojechał na Majdan, który odniósł kilka dni temu zwycięstwo nad Wiktorem Janukowyczem. Poseł Solidarnej Polski potraktował miejsce, w którym ginęły dziesiątki Ukraińców, jako okazję do zrobienia sobie "słodkich foci" (i zamieszczenia ich na Twitterze). Internauci komentujący te fotografie są zażenowani.

"Słit focia" nr 1 to autoportret Jacka Kurskiego na tle spalonych opon:Zdjęcie nr 2 - mimo że mniej ciekawe kompozycyjnie - bardziej oddziałuje na emocje. Jacek Kurski wciela się bowiem na nim w bohaterskiego działacza Majdanu:Zdjęcia nr 3 i 4 przedstawiają Jacka Kurskiego na barykadzie:

Co na to internauci?Wszelkie podobieństwa zdjęć europosła z portretem byłego prokuratora generalnego (obraz znaleziono w jego domu) są całkowicie przypadkowe: 

przede wszystkim,........ degenerat.

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4776

Aleksander Szczyglo w marcu 2010, na miesiąc przed śmiercią mówil szokujące rzeczy o polskim rządzie, ministrze spraw zagranicznych i przyszlym prezydencie. Kto rządzi Polską: http://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/211545,Aleksander-Szczyglo

jak wiałeś z barykady z mandatem PIS. Czyżby znowu kciało się do brukselki?

Kura to nie orzeł - z ornitologicznego punktu widzenia, nie ma się czemu dziwić.

Głupek ma to do siebie że nawet gdyby go postawili w ostatnim rzędzie i przykryli rolką papy to i tak wszyscy zapamiętają jego jako tego którego łeb najbardziej wystawał z całego tłumu ,ale pewnie brakuje mu jeszcze zdjęcia w kapelusiku i z piórkiem w d...... , tak do kompletu !

finansuja ludzi Jakunowycza? Majdan wzywał do bojkotu firm, których właściciele popierali bicie demonstranów. KTO jest odpowiedzialny w polskim radiu za zawarcie umowy z Andrejem Derkaczem podejrzanym na Ukrainie,że jest oficerem KGB. On tez szykował ataki na demonstrantów. wpolityce.pl

chcecie zobaczyć podobne zdjęcia czarneckiego???
Nie ma sprawy...

Właśnie to jest facet z "elyty". Niczym nie odbiega od tego pajaca w "stroju rzymskim".
A córka Carewa i Tuska? Nieiwele od się siebie różnią. Na Placu Zamkowym Tusk nie urządził jeszcze strzelania ostrą amunicją do ludzi.
Jedna rzecz jest tu uderzająca. Nie znam takich zdjęć Kaczyńskich ani córki ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Nie znam żadnego podobnego zachowania Kaczyńskich. Wiecie dlaczego Kurski robi "słitfocie" w Kijowie? Bo to go zbliża do plebsu. Staje się równiachą, takim samym jak oni. Zyskuje ich sympatię. Oto ich człowiek. Niczym naprany Kwaśniewski czy Siwiec całujący ziemię kaliską, czy szołmen "gasipies". To nie sa poważni ludzie. To są dranie, którzy w polityce widza biznes a nie misję.

Wszyscy wiedzą jaki to prosty chłopak acz inteligentny nieziemsko.
Widać chęć sławy przysłoniła mu jedną klepkę.

Ale popatrz, on uniósł tą tarczę, by zaznaczyć, że to jest on - Jacuś, taka pierdoła, taka dupa wołowa z niego. Najpierw Radek palnął, potem Syrjusz Walski, a teraz on kompromituje siebie i napewno swoich partyjnych kolesiów. Jeśli z własnej inicjatywy tam pojechał, to jeszcze ziobryki pobrykają trochę, a jeśli wysłany został przez Ziobrę, to leżą na łopatkach. Ja powiadam, że Tusk tak zakręcił niektórym we łbach, że narobią li tylko wstydu. Leming powie: "a dlaczego zaraz Tusk, dlaczego?". Lemingu, wiedz o tym, że gdyby nie tfuj Thusk, to w Polsce nie zdarzyło by się to, co jest.

krzesło zawyło, dobre było, ale nie wytrzymało! Teraz naprawiam. Psiakrew. Przez ciebie tylko same straty eurodeputowany..

Jak by nie pojechal..zle, pojechal tez zle, a moim skromnym zdaniem Kurski obecnoscia okazuje swoja solidarnosc z Majdanem, nie uwazam, ze fotki sa kompromitujace, wrecz odwrotnie, obecnych na Majdanie politykow powinno byc duzo wiecej, bo nie jest sztuka solidaryzowac sie na odleglosc siedzac z podkulonym ogonem w cieplutkim foteliku TVN-u moim zdaniem wazniejsza jest fizyczna obecnosc z walczacymn Majdanem i dodanie im otuchy w dalszej walce i osobistego poparcia dla zmeczonych Ukraincow.

kompletny idiota

mialem go kiedys za inteligentnego faceta a tu prosze taki prymityw z niego wyszedl,wstydz sie pan,juz teraz pan "NIC"

będą na okładce jego książki.

Ma się nazywać: "Kulisy Majdanu. Jak obaliłem reżym Janukowicza"

A wy tak piszecie bo mu zazdrościcie.

Ostatnie dwie fotki to szczyt głupoty.

Przecież musi pozować na te "europejskie" diety poselskie. Po co by tał w końcu siedział? A to, że fotografuje się na zgliszczach dogorewającego państwa jako "bohater", zakrawa na brak poczucie wszelkiej przyzwoitości i zwykłego ludzkiego realizmu. Znudziły już mu się szybkie rajdy samochodowe po niemieckich autostradach?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl