niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24/05/2015
Redaktor wydania: Grzegorz Broński

Wycieczka do Disneylandu? Żenujące zdjęcia Jacka Kurskiego na Majdanie

Dodano: 24.02.2014 [21:39]
Wycieczka do Disneylandu? Żenujące zdjęcia Jacka Kurskiego na Majdanie - niezalezna.pl
foto: Twitter
Jacek Kurski (Solidarna Polska) pojechał na Majdan, który odniósł kilka dni temu zwycięstwo nad Wiktorem Janukowyczem. Poseł Solidarnej Polski potraktował miejsce, w którym ginęły dziesiątki Ukraińców, jako okazję do zrobienia sobie "słodkich foci" (i zamieszczenia ich na Twitterze). Internauci komentujący te fotografie są zażenowani.

"Słit focia" nr 1 to autoportret Jacka Kurskiego na tle spalonych opon:Zdjęcie nr 2 - mimo że mniej ciekawe kompozycyjnie - bardziej oddziałuje na emocje. Jacek Kurski wciela się bowiem na nim w bohaterskiego działacza Majdanu:Zdjęcia nr 3 i 4 przedstawiają Jacka Kurskiego na barykadzie:

Co na to internauci?Wszelkie podobieństwa zdjęć europosła z portretem byłego prokuratora generalnego (obraz znaleziono w jego domu) są całkowicie przypadkowe: 
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Jak byłeś w PIS-ie to ja w Gdańsku na Ciebie głosowałem,,,a tu takie rzeczy,nawet ja jako szary obywatel takiego numeru bym nie odwalił...

przede wszystkim,........ degenerat.

Jak kto głupi,
to aż miło.
Niech sie podłączy też pod putyna,
on zawsze na faly.
To też zbierze punkty.

kazdy sie bawi tak, jak potrafi najlepiej

POzazdrościł Radkowi "sukcesu" medialnego więc też POstanowił zrobić coś dla Ukrainy i wspiął się na barykady głupoty , chamstwa i samouwielbienia. Zwykły prostak i bufon.

Radzia? Radziowi polactwo biło brawo gdy wiszczał: wyrzniemy watahę. On pierwszy do tego by POszedł.

Caly Zachód i wielu Ukraińców pieje z zachwytu nad rolą trzech ministrów spraw zagranicznych, którzy załatwili porozumienie, po którym nie tylko skończył się rozlew krwi, ale i rozpadła się banda Janukowycza. To może zakończyć się pokojowym Noblem dla całej trójki.

mówią,że Sikorski zachował się jak Janukowycz albo Putin, pogrozić, sterroryzować.

pod owoce innych. Panie Kurski, my wiemy gdzie w tym krwawym czasie byłeś , co dla tych bohaterów robiłeś. Zapiszemy to grubą czcionką. Nie napiszesz już męczeńskiej historii Kurskich walczących na barykadach Majdanu. Braciszek od brata z GW niczym się nie różni! Brak smaku!!!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4776

Aleksander Szczyglo w marcu 2010, na miesiąc przed śmiercią mówil szokujące rzeczy o polskim rządzie, ministrze spraw zagranicznych i przyszlym prezydencie. Kto rządzi Polską: http://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/211545,Aleksander-Szczyglo

a został kretynem!

jest wybitnie żenujący, pasuje do braciszka z gównianej szechterowej. Parę lat temu gadałem z nim kwadrans w Warszawie i zachowywał się jak POpapraniec :(

jak wiałeś z barykady z mandatem PIS. Czyżby znowu kciało się do brukselki?

Kura to nie orzeł - z ornitologicznego punktu widzenia, nie ma się czemu dziwić.

Na bohatera J.Kurskiego
(fraszka)

Kiedy "Majdan"
przestał krwawić,
on się na Nim
zaczął sławić ...!
Pozdrawiam

kurski? kiedys mowilo sie glosno - co za spoleczenstwo ta Polska? nadziani agentami jak dobra kasza skwarkami. dzisiaj jest znacznie trudniej znalezc oddana Polsce osobe no i... zauwazyc te "skwarki". Pochowani znacznie glebiej, bardziej wyrafinowani bezczelnie oczekujacy kiedy tak zrzucic maske i przywalic. Czesto hold liczony na lata (jak u zdrajcy turowskiego). Praktycznie nie ma dnia zeby takie "go...o" nie wyplynelo znow na powierczhnie. No moze tylko taktyka sie odrobine zmienia i sposob jak zarobic na zaufanie. Owszem trudno sympatyzowac z gadem wjezdzajacym na lufie czolgu czy z osoba chowajaca sie za plecami i lekko przemalowanym zyciorysem. Kierunek ataku pozostaje ten sam - to my i nam podobni rodacy. Szokuje jednak ten ich jedyny cel - Polska. I destrukcja juz tylko zaadresowana w nia.A jedno wiecej zdjecie ot takie jak te kurskiego na tle walczacych o honor i wolnosc ludzi czy ma jakies inne znaczenie? Upodlenie siegajace dna zawsze wywoluje obrzydzenie, niesmak i cholerny wstyd. Oni nie musza juz wyrywac kart historii - ona bedzie pisana bez nich but o nich. I w tym jest nadzieja ze przyjdzie im kiedys zaplacic swoja cene.

Żałosny ten Kurski, więc dobrze się stało, że taki element opuścił PiS. Różne Kury, Klempy, Ziobry, Mularczyki, wcześniej Kluzikowe, Kowale, Poncyliusze - wszystko to jeden moralny poślad, który został bezlitosnie wykorzystany i poza cwaną "hanyską" (przepraszam Ślązaków) puszczony w trąbę.

Tak też kończy, ciągle śliniący się nie wiedzieć czemu Wiplerek, który wraz karminowoustą Jadwisią, ku wielkiemu zadowoleniu Tuska, przeprowadził najnowszy rokosz...No i "goła" z tyłu, Gowin nawet nie skonsumował tej miłości i... puścił kochanka w trąbę.
Więc poniewiera się ta sfora bezpańskich kundli po bożym swiecie i skowycze w nadziei, że ktoś przygarnie przybłedę.

Co za szczescie,ze Kaczynski go wyrzucil...SP moze zwijac zagle...

Ukraincy przegoncie polskich politykow,oni swoja Polske juz dawno sprzedali...

Głupek ma to do siebie że nawet gdyby go postawili w ostatnim rzędzie i przykryli rolką papy to i tak wszyscy zapamiętają jego jako tego którego łeb najbardziej wystawał z całego tłumu ,ale pewnie brakuje mu jeszcze zdjęcia w kapelusiku i z piórkiem w d...... , tak do kompletu !

finansuja ludzi Jakunowycza? Majdan wzywał do bojkotu firm, których właściciele popierali bicie demonstranów. KTO jest odpowiedzialny w polskim radiu za zawarcie umowy z Andrejem Derkaczem podejrzanym na Ukrainie,że jest oficerem KGB. On tez szykował ataki na demonstrantów. wpolityce.pl

chcecie zobaczyć podobne zdjęcia czarneckiego???
Nie ma sprawy...

Kurski brzydko kończy swoją karierę polityczną, ale to dzięki jego pomysłowi na "dziadka z Wermachtu" ś.p. Prezydent Lech Kaczyński wygrał II turę wyborów.
Tylko czy uznać to za zasługę - gdyby wybory były przegrane, Lech Kaczyński żyłby do tej pory...

Właśnie to jest facet z "elyty". Niczym nie odbiega od tego pajaca w "stroju rzymskim".
A córka Carewa i Tuska? Nieiwele od się siebie różnią. Na Placu Zamkowym Tusk nie urządził jeszcze strzelania ostrą amunicją do ludzi.
Jedna rzecz jest tu uderzająca. Nie znam takich zdjęć Kaczyńskich ani córki ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Nie znam żadnego podobnego zachowania Kaczyńskich. Wiecie dlaczego Kurski robi "słitfocie" w Kijowie? Bo to go zbliża do plebsu. Staje się równiachą, takim samym jak oni. Zyskuje ich sympatię. Oto ich człowiek. Niczym naprany Kwaśniewski czy Siwiec całujący ziemię kaliską, czy szołmen "gasipies". To nie sa poważni ludzie. To są dranie, którzy w polityce widza biznes a nie misję.

Kurski osiągnąłeś poziom Oli Carew.

tak źle . Mógł przecież celować z dubeltówki do kogokolwiek albo dźgać widłami od własnego gnoju!!!

póżniej jak dzieci
a ja mam zdjęcie
Dać pożyczkę w miarę
możności - Przebadać
świnie oni tam cierpią
i napewno będa zadowoleni
z takiej pomocy.Co możemy
sprzedać potrzebującej Ukrainie
na to dać pożyczkę.
Oni przecież zadecydują co
im potrzeba żywności, sprzętu
wszelkiego rodzaju, inwestycji
żeby dać im pracę itd
Szybko umowy
Podpisać umowy o rurociąg
z Turcji przez Ukrainę.
Po dnie Bałtyku już jest,
dlaczego nie przez M. Czarne
Spieszcie się barany
zamiast zdjęcia robić

Wszyscy wiedzą jaki to prosty chłopak acz inteligentny nieziemsko.
Widać chęć sławy przysłoniła mu jedną klepkę.

Ale popatrz, on uniósł tą tarczę, by zaznaczyć, że to jest on - Jacuś, taka pierdoła, taka dupa wołowa z niego. Najpierw Radek palnął, potem Syrjusz Walski, a teraz on kompromituje siebie i napewno swoich partyjnych kolesiów. Jeśli z własnej inicjatywy tam pojechał, to jeszcze ziobryki pobrykają trochę, a jeśli wysłany został przez Ziobrę, to leżą na łopatkach. Ja powiadam, że Tusk tak zakręcił niektórym we łbach, że narobią li tylko wstydu. Leming powie: "a dlaczego zaraz Tusk, dlaczego?". Lemingu, wiedz o tym, że gdyby nie tfuj Thusk, to w Polsce nie zdarzyło by się to, co jest.

Jeszcze jedną fotkę, pośle Kurski, z ukraińskimi tituszkami. Z polskimi tituszkami z Solidarnej Polski zapewne masz już niejedną.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl