niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Wycieczka do Disneylandu? Żenujące zdjęcia Jacka Kurskiego na Majdanie

Dodano: 24.02.2014 [21:39]
Wycieczka do Disneylandu? Żenujące zdjęcia Jacka Kurskiego na Majdanie - niezalezna.pl
foto: Twitter
Jacek Kurski (Solidarna Polska) pojechał na Majdan, który odniósł kilka dni temu zwycięstwo nad Wiktorem Janukowyczem. Poseł Solidarnej Polski potraktował miejsce, w którym ginęły dziesiątki Ukraińców, jako okazję do zrobienia sobie "słodkich foci" (i zamieszczenia ich na Twitterze). Internauci komentujący te fotografie są zażenowani.

"Słit focia" nr 1 to autoportret Jacka Kurskiego na tle spalonych opon:Zdjęcie nr 2 - mimo że mniej ciekawe kompozycyjnie - bardziej oddziałuje na emocje. Jacek Kurski wciela się bowiem na nim w bohaterskiego działacza Majdanu:Zdjęcia nr 3 i 4 przedstawiają Jacka Kurskiego na barykadzie:

Co na to internauci?Wszelkie podobieństwa zdjęć europosła z portretem byłego prokuratora generalnego (obraz znaleziono w jego domu) są całkowicie przypadkowe: 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Aleksander Szczyglo w marcu 2010, na miesiąc przed śmiercią mówil szokujące rzeczy o polskim rządzie, ministrze spraw zagranicznych i przyszlym prezydencie. Kto rządzi Polską: http://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/211545,Aleksander-Szczyglo

Głupek ma to do siebie że nawet gdyby go postawili w ostatnim rzędzie i przykryli rolką papy to i tak wszyscy zapamiętają jego jako tego którego łeb najbardziej wystawał z całego tłumu ,ale pewnie brakuje mu jeszcze zdjęcia w kapelusiku i z piórkiem w d...... , tak do kompletu !

Wszyscy wiedzą jaki to prosty chłopak acz inteligentny nieziemsko.
Widać chęć sławy przysłoniła mu jedną klepkę.

kompletny idiota

mialem go kiedys za inteligentnego faceta a tu prosze taki prymityw z niego wyszedl,wstydz sie pan,juz teraz pan "NIC"

będą na okładce jego książki.

Ma się nazywać: "Kulisy Majdanu. Jak obaliłem reżym Janukowicza"

A wy tak piszecie bo mu zazdrościcie.

Przecież musi pozować na te "europejskie" diety poselskie. Po co by tał w końcu siedział? A to, że fotografuje się na zgliszczach dogorewającego państwa jako "bohater", zakrawa na brak poczucie wszelkiej przyzwoitości i zwykłego ludzkiego realizmu. Znudziły już mu się szybkie rajdy samochodowe po niemieckich autostradach?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl