niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
18/09/2014
Paweł Krajewski

Wycieczka do Disneylandu? Żenujące zdjęcia Jacka Kurskiego na Majdanie

Dodano: 24.02.2014 [21:39]
Wycieczka do Disneylandu? Żenujące zdjęcia Jacka Kurskiego na Majdanie - niezalezna.pl
foto: Twitter
Jacek Kurski (Solidarna Polska) pojechał na Majdan, który odniósł kilka dni temu zwycięstwo nad Wiktorem Janukowyczem. Poseł Solidarnej Polski potraktował miejsce, w którym ginęły dziesiątki Ukraińców, jako okazję do zrobienia sobie "słodkich foci" (i zamieszczenia ich na Twitterze). Internauci komentujący te fotografie są zażenowani.

"Słit focia" nr 1 to autoportret Jacka Kurskiego na tle spalonych opon:Zdjęcie nr 2 - mimo że mniej ciekawe kompozycyjnie - bardziej oddziałuje na emocje. Jacek Kurski wciela się bowiem na nim w bohaterskiego działacza Majdanu:Zdjęcia nr 3 i 4 przedstawiają Jacka Kurskiego na barykadzie:

Co na to internauci?Wszelkie podobieństwa zdjęć europosła z portretem byłego prokuratora generalnego (obraz znaleziono w jego domu) są całkowicie przypadkowe: 
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Jaka fotke z kijowa mogl wstawic.
Jak stoi na barykadzie z panienka.
Co wy chcecie.

Panie Kurski jak tam świstały kule na głowami to jakoś nie pozowałeś do zdjęć.

Zawsze miał nie równo pod sufitem. Wstydzę się za takiego euroosła...
Nie mogą przeboleć, że Sikorski trafił do Kijowa w odpowiednim momencie i wypowiadając kilka mądrych słów zrobił tak dużo dobrego. Oni zresztą tego nie rozumieją...

Jak byłeś w PIS-ie to ja w Gdańsku na Ciebie głosowałem,,,a tu takie rzeczy,nawet ja jako szary obywatel takiego numeru bym nie odwalił...

totalna zenada-solidarna polska .pl

SZCZYTOWYM OSIĄGNIĘCIEM Kurskiego była "Nocna Zmiana". Potem równia pochyła. Teraz to już tylko puch marny i degeneracja.Szkoda.

przede wszystkim,........ degenerat.

...jeśli takie foty ma u siebie prokurator generalny to współczuje... rosyjskie tępactwo, bezguście i buractwo rzeczywiście nie zna granic!

POdobno to byl Kurski z Gaz Wyb

dawno, dawno, kilka lat temu miałem o nin dobre zdanie.

ale myliłem się, on jest tylt wart co jego braciszek.

przypuszczam ze z wyrachowaniem sie rozstawwili, jeden tu drugi tam. Co by sie wydarzyło i tak kurski na górze!!
to postepowanie przypomina dzialania starszych braci.

Jednego syna Stefana Michnika dał do Władzy Ludowej, drugiego - Adama Michnika do opozycji.
I co na to głupie goje?

Jak kto głupi,
to aż miło.
Niech sie podłączy też pod putyna,
on zawsze na faly.
To też zbierze punkty.

Kiedys go nawet lubilam, ale teraz widze, ze to dno i dobrze, ze zdradzil PiS i odszedl. a kariera w Europie tez juz dobiega konca. Pozostanie chyba GW. Beda tam sie produkowac razem z braciszkiem.

...i to są ludzie ,którzy dbają o swój "wizerunek" i o swoją kieszeń,fe ,żenujące.Panie Kurski i inni,nie róbcie sobie żartów u boku ludzi,którzy są wyczerpani rzezią bo to nieładnie.Nikt wam nie uwierzy w wasze"szczere intencje" .Opanujcie się karierowicze.

kazdy sie bawi tak, jak potrafi najlepiej

POzazdrościł Radkowi "sukcesu" medialnego więc też POstanowił zrobić coś dla Ukrainy i wspiął się na barykady głupoty , chamstwa i samouwielbienia. Zwykły prostak i bufon.

Radzia? Radziowi polactwo biło brawo gdy wiszczał: wyrzniemy watahę. On pierwszy do tego by POszedł.

Caly Zachód i wielu Ukraińców pieje z zachwytu nad rolą trzech ministrów spraw zagranicznych, którzy załatwili porozumienie, po którym nie tylko skończył się rozlew krwi, ale i rozpadła się banda Janukowycza. To może zakończyć się pokojowym Noblem dla całej trójki.

skoro całkiem niedawno pokojową nagrodę Nobla dostał człowiek, który prowadził 2 wojny (czekoladowy goguś), w ubiegłym roku z Francy (Francji) wypłynął pomysł by tym zaszczytem uhonorować Putina (człowieka, który wymordował setki Czeczeńców, raczej trudno uwierzyć by Francuzi nie słyszeli o zasługach Putina na Kaukazie. Uważam, że czas przestać się ekscytować lewackimi pomysłami na kandydatów do tej Nagrody w wielu dziedzinach. Czy możliwe jest by szacowne gremium udzielając tej nagrody w dziedzinie Ochrony Środowiska senatorowi A. Gore'owi nie słyszeli o dokumencie Raport from Iron Mountain itd. itp.....

mówią,że Sikorski zachował się jak Janukowycz albo Putin, pogrozić, sterroryzować.

myśli że ciemny lud to kupi.

Przebił wszystkich! i wygra tym lansem główną nagrodę ,,szmaciarza 2014,,. Tu także przypomina mi się Komorowski na cmentarzu z wizytą.

pod owoce innych. Panie Kurski, my wiemy gdzie w tym krwawym czasie byłeś , co dla tych bohaterów robiłeś. Zapiszemy to grubą czcionką. Nie napiszesz już męczeńskiej historii Kurskich walczących na barykadach Majdanu. Braciszek od brata z GW niczym się nie różni! Brak smaku!!!

promocja nad trumnami.tak to jest,zamordowanym tylko minuta ciszy,rodziny pomordowanych ból i poniewierka na całe życie a wszystko pozostanie po staremu,bolki,okrągły stół i resortowe dzieci na stanowiska.;mój tata dożynał watahę na Majdanie;powiedziało dziecię oprawcy na twiterze.

straciłem zaufanie do J.Kurskiego

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4776

na usługach....

Aleksander Szczyglo w marcu 2010, na miesiąc przed śmiercią mówil szokujące rzeczy o polskim rządzie, ministrze spraw zagranicznych i przyszlym prezydencie. Kto rządzi Polską: http://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/211545,Aleksander-Szczyglo

Andrzej Kisiel najdobitniej to określił: "POlska rządzą typy spod ciemnej czerwonej gwiazdy". To sa typy POdobne do Janukowczowej ferajny. I to jest tragedia dla Polski. Głupawy motłoch na POlecenie tych typów spod czerwonej gwiazdy niszczył pierwszego Prezydenta Polski, który nie miał agenturalnej ruskiej przeszłosci i POtem pognał do urna i zagłosował wraz z ruskimi serwerami na te typy spod ciemnej czerwonej gwiazdy........ Ten głupawy motłoch sprowadził na Polske nieszczęście.

Tylko, że takie teksty jak te Kisiela nic nie wnoszą. Przeciętny zjadacz chleba spod budki z piwem i oglądacz TVN może nawet dojść do takich wniosków, ale żeby już zanalizować fakty jak to zrobił pan Szczygło to trzeba ruszyć głową, co niewielu potrafi.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl